Kde a jak ušetřit

Technika, taktika, ale i vybavení domu a bytu.

Re: Kde a jak ušetřit

Příspěvekod Hdm » 15.05.2018 10:18

proforma píše:Pokud uvazujete o nejakych botach zn. Bennon, na Armedu ted maji akci na tyhle: https://www.armed.cz/panther-air-low-40/ Akce je, ze 2. par za 1 Kc (pri nakupu zadat do poznamky k objednavce "AKCE BENNON"). No, i kdyby to nebyly buhvijake drzaky, za 600 Kc 1 par je slusnej kauf, i kdyby vydrzely jen zaruku :-)

Do kdy to je platne?
Hdm

Příspěvekod proforma » 15.05.2018 13:29

Do 30. 4.
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod proforma » 15.05.2018 13:32

Cep píše:Pokud zakoupíte jeden pár Panther Air OB Low, dáme Vám druhý pár v dámské velikosti, tedy 36- 41 pouze za jednu korunu. :lol:

Cepe, ne vsichni maji nohy jako lode/parniky :-) Nebo treba maji manzelky nebo male kopie? :-)
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod Cep » 15.05.2018 14:16

Ale jo, jen se to komplikuje přesvědčováním manželky nebo kopie, že potřebuje tyhle boty :-)
Cep

Příspěvekod Kapo » 15.05.2018 15:33

Ono je vám hádam jasné, že tie druhé nie sú zadarmo, ale ich cena je zahrnutá v cene prvých :D
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Kapo

Příspěvekod proforma » 15.05.2018 17:14

To je jasny. Jen jsem mezitim zjistila, ze to neni akce Armedu, ale primo vyrobce (viz jeho webovky), takze ten tim holt sleduje nejake sve cile a asi si to muze dovolit :-). A tim padem to bude u vic prodejcu (i pro neprazaky).

Novej telefon jsem si taky poridila se slevou 3 tis. - pripravuje se novej model a vyrobce vrhnul slevy na vycisteni skladu. Doufam, ze ty boty jsou podobnej pripad, ze to nejsou 2 sunty za 600 :-) Ale ja dvoje novy stejne potrebuju :-D
proforma
VIP

Příspěvekod Cep » 16.05.2018 21:47

Zítra nebo pozítří bych si je měl vyzkoušet, jak dorazí..
Podle mne se chtějí zbavit nebo propagovat těch bot v těch dámských (?) velikostech.
Cep

Příspěvekod proforma » 17.05.2018 5:36

Jo tak to jsi byl Ty, kdo mi je vykoupil? :-) Jsem si je predevcirem objednala, hned jak mi ta nabidka prisla. Potvrdili a ve stejny den mi volali, ze vsechno OK, ze je mam pripravene a muzu prijit vyzkouset. A vcera volali znovu, ze litujou, ze mnou objednane velikosti dosly (jak muzou prodat neco, co maji objednano pro nekoho jineho?), ale ze urcite jeste naskladni, bla bla bla...

Tak ted aspon vim, kdo za to muze :-D
proforma
VIP

Příspěvekod Cep » 17.05.2018 13:40

Leda že sis objednala velikosti 43 a 44 kašlu na 1 zdarma) a na 4camping.cz :-)
Cep

Příspěvekod Cep » 17.05.2018 20:23

Tak aktuálně přemýšlím, jestli ty boty ano, nebo ne.
Zpracované celkem dobře, něco vydržet by mohly, kůže tam je, ale:
- na špičce jsou dírky jako Prestižky
- z boku je tkanina, která se profoukne
Větrat budou, ale s odolností proti vodě ...

Na štítku pod jazykem jsem našel: Date: 12/2016 ...
Takže je mi jasné, proč se dělala akce...
Cep

Příspěvekod JaHOVADO » 31.05.2018 12:05

Zdravim, akurat som pocul podla nasej najvadsej eu unie nam zakazu slamky a tycinky do usi , tak by nebolo od veci nakupit si to do foroty :D .Na vojne sme s tymy tycinkamy cistili zbrane tak sa to zide :twisted: .

S pozdravom:
JaHOVADO
JaHOVADO

Příspěvekod K4cer » 31.05.2018 20:45

Máme.
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
K4cer
VIP

Příspěvekod JaHOVADO » 01.06.2018 9:53

Ahojte, admin chcel by som navrhnut taku temu alebo skupinu co by sa volala trebars obcianska vypomoc alebo tak niak kludne to zmen ak chces mozes ju aj sam zalozit,islo by napriklad o to ze ja nemam auto ale mam krovinorez takze ja by som niekomu zadarmo pokosil humno a on by my zas nieco priviezol. ber to len ako priklad. Fungovalo by to bez penazi.

p.s. na moj pravopis kaslite,nezmenila ho manzelka nezmenite ho ani vy

s pozdravom JaHOVADO
JaHOVADO

Příspěvekod sigurd » 01.06.2018 12:42

Tak si ten pravopis zmeň Ty!Ak trochu preštuduješ toto fórum,tak zistíš,že je tu pomerne kultivované osadenstvo...
Nie si tu ani 24 hodín,nič si neprečítal,už tu chceš robiť zmeny,a arogantne vyžaduješ,aby všetci rešpektovali pologramotného bula :shock:
sigurd

Příspěvekod Patrol » 01.06.2018 15:47

TyHOVADO: Takové téma je přece v inzerci VYMĚNÍM.
Služba za službu, nebo za něco, stačí jen popsat, co nabízíš a co žádáš.
Lze i nabídnout něco, a říci nabídněte cokoli výměnou, pak si vybereš, co ti vyhovuje, ale asi to chce alespoň naznačit, co by ti vyhovovalo. ;)
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Patrol

Příspěvekod JaHOVADO » 01.06.2018 15:58

Dikes za info
JaHOVADO

Příspěvekod sauerkraut » 02.06.2018 13:38

sigurd: Myslim, ze to navrhl slusne a dava to smysl (dukazem cehoz je, ze uz to tu dokonce i je :-)).

Ackoliv uznavam tvuj pohled na vec, tak faktem zustava, ze neni moc cest, jak navrhnout neco noveho.
- nekdo se inspiruje na jinem foru.
- nekdo dostane genialni napad.
- nekdo novy prijde a uvidi, ze nam tu podle nej neco chybi.

Ten levopis se neda cist, o tom se nehadam. Nad kazdym tretim slovem se zastavit, precist si ho znova a premyslet, co znamena.

JaHOVADO: asi ti nezbyde, nez se smirit s tim, ze lidi kteri ctou rychle budou ignorovat to, co napises, protoze je to nuti cist asi tak 10x pomaleji, nez normalne. Dokonce tak pomalu, ze jsem si vsiml, ze pises slovensky, coz se mi moc casto nestava (leda u nejakeho delsiho textu, kdyz v pulce knihy narazim na nejake slovo, co neznam).
Mas mozek, tak se neboj ho pouzit!
sauerkraut

Příspěvekod sigurd » 02.06.2018 15:23

Tiež sa mi stáva,že prečítam knihu,a neviem či bola písaná česky alebo slovensky ;) .Som tomu rád-predsa len máte väčší knižný trh...Aj na tematické fóra chodím radšej na .cz-viac hláv-viac rozumu ;) .Čo sa mi na cz fórach páči najviac je vyššia úroveň kultúry prejavu-drobné faux pas sa tolerujú(aj podporujú :) ) v rámci "folklóru",ale závažné nedostatky sú okamžite vytknuté...
Zároveň som si všimol,že kritizujete len "výtvory" česky píšucich diskutérov,a slovenských previnilcov taktne ignorujete.
Preto som si v rámci pravidla" Sprdni si len svojho domáceho bula" pokladal za povinnosť kriticky komentovať príspevok súkmeňovca ;)
sigurd

Příspěvekod proforma » 02.06.2018 15:58

Cep píše:Tak aktuálně přemýšlím, jestli ty boty ano, nebo ne.
Zpracované celkem dobře, něco vydržet by mohly, kůže tam je, ale:
- na špičce jsou dírky jako Prestižky
- z boku je tkanina, která se profoukne
Větrat budou, ale s odolností proti vodě..

Cepe, idealni boty jsem jeste nenasla :-) To vetrani je fajn, konecne snad budu mit boty, kde nebudu mit porad mokry nohy :-) Na mokro mam sandaly, tz jsou nejlepsi. Vcera me chytla pekna prutrz, sice ve meste, ale zrovna v mistech, kde bylz samy rodinny domky s predzahradkama, nebylo se kam schovat, stromy jsem obchazela obloukem (kvalitni bourka), lilo snad pod tlakem. Vyndala jsem ponco (omnia mea me cum porto :-)) a byla v pohode. Sandaly pak uschly do 30 min. To je nejlepsi reseni. Jasne, pokud to mas jako sluzebni botu, tezko budes nosit sandaly, ale kdybys slouzil v terenu, ne na ulici, tak tam si taky vezmes neco jinyho. Jsou to proste boty na sluzbu ve meste. Jen uhel pohledu :-)
proforma
VIP

Příspěvekod Cep » 02.06.2018 21:26

Jasně, chtěl jsem něco outdoorovýho. A vzal od nich další, uvidím.
A skoro ideální boty se občas vyskytnou, já teď nahrazuji dvoje - pěkně rozšlapané, ale už lety ochozené a i jinak opotřebované ...
Kdyby se neopotřebovaly, tak ideální jsou...
Cep

PředchozíDalší

Zpět na Přežití v obydlených oblastech