Rozdělání ohně

Výbava, výstroj, tipy a zkušenosti pro pobyt v přírodě.

Re: Rozdělání ohně

Příspěvekod proud » 15.03.2019 15:10

Zdravim:-). Pro zabavu moc pekny,pro opravdovy preziti takovy "ruzny" :-). Zkusim dat do placu muj v praxi odzkousenej zpusob. Nedesim se takzvanejch barevnejch reklamaku(zapalovacu) a urcite bych je nemenil za par sirek,byt vodeodolnejch:-))),nebo luk se spagatem a podobne,kdyz mi pujde o preziti,budu mit jiny starosti nez blbnout a casu spis malo nez dost na shaneni neceho k jidlu a piti. Tedy co se ohne tejka,mam jako zaklad firesteal a hromadu lehkejch reklamaku,co nic nevazej,dve poradny svicky(slouzej k zapaleni reklamakem) a s nima teprv zapaluju ohen,abych reklamak setril,kdyz mi dojdou smotky vaty napusteny cistou vazelinou z lekarny.Vsechno ostatni beru jako bud pokusy obchodniku vyrazit ze me nejakej peniz,nebo jako hracicky pro zabavu,ktery si kdyz pujde o hubu uziju i bez nich habakuk :-).To se radeji ucim co jde v prirode snist a cim se neotravit.
proud

Příspěvekod Fabulous » 15.03.2019 15:56

Pokud píšeš, tak zásadně k tématu. Jinak tvé příspěvky zase skončí v koši.
EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.
Fabulous
Administrátor

Příspěvekod proud » 15.03.2019 16:18

Fabulous píše:Pokud píšeš, tak zásadně k tématu. Jinak tvé příspěvky zase skončí v koši.

Se omlouvam,jsem tu spatne,neni to o rozpadu,ale o buzeraci,jdu hledat diskusi kde jde skutecne o preziti po pruseru.
proud

Příspěvekod Fabulous » 15.03.2019 16:20

OK, jdi.
EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.
Fabulous
Administrátor

Příspěvekod proud » 15.03.2019 17:35

Nic ve zlym,ale nejspis si neuvedomujes ze v zajmu poradku(velice relativni pojem),mazes dobry rady co nekomu muzou pomoct jen proto,ze ac souvisejici,byly v jinym tematu,cimz mi pripominas ze se naopak za zachovani EU s jejim otrokarskym systemem volovin spis primlouvas,proto si tu pro tvou osobu lez: "EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.",oprav! ;-)

OK, jak chceš. Ban. Fab
proud

Příspěvekod DanBlack » 16.03.2019 10:12

Je komické jak si někteří neuvědomují, že "srát někomu na dvorku" vyvolá jejich expresní odchod... :mrgreen:
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
DanBlack
Sponzor serveru

Příspěvekod Hohepa » 16.03.2019 13:33

proud píše:mazes dobry rady co nekomu muzou pomoct

Jestli v tomto vlákně má být dobrou radou spoléhat se pouze na jednorázové reklamní zapalovače :rofl :rofl
a ještě si arogantně a sebestředně myslet, že to někomu může pomoct :rofl
tak dobře jsem se už hodně dlouho nepobavil....

a proč vlastně rozdělávat oheň , vždyť je to nebezpečné ještě může něco chytit a způsobit požár...
Vždyť stačí tablet a tohle video https://www.youtube.com/watch?v=wEe1KKgy7SY

když trváte na čaji či grogu, vemte si ho jednoduše v termosce z domu. :rofl :rofl :rofl
:angel
Jestli potřebujete uplatnit svou schopnost přežít, pravděpodobně jste předtím něco zvorali.
Hohepa
VIP

Předchozí

Zpět na Přežití v přírodě