Výběr batohu

...aneb co mít připraveno "vždy po ruce", KPZ = krabička poslední záchrany.

Re: Výběr batohu

Příspěvekod štaflík » 03.07.2018 10:38

Ty si tam právě dám kapsy jaký chci.
Jo a nůž na medvědy je zbytečný, to máš recht, ale to je ta radost v tom :D
Voda, no, ještě podumám. Buďto budu PETky rvát dovnitř (ale zas tak velký bágl to není), nebo koupím nějakou kulturní nalgenku.
štaflík
VIP

Re: Výběr batohu

Příspěvekod opavak » 03.07.2018 11:47

Nosím Deuter Guide 35+ SF a v základním vybavení to asi všichni budeme mít dost podobné jako Štaflík ... osobně mám výbornou zkušenost s nafukovací ultralehkou karimatkou od Sea to Summit a taky s jejich ultralehkým pončem. další věc co se mi hodně osvědčila je žďárák High Point Super Light Cover ... je to sice všechno za raketu ale s přibývajícím věkem je každé deko dolů dobré - navíc můžu v případě průseru nabrat víc "jiného vercajku" ...třeba víc hraček a žrádla pro psa :lol:
Zásoby vody (já + pes) nosím v nerez flašce Klean Kanteen (ve které se dá i vařit) + 1x skládací litrovka a když můžu tak vždy doplním přes filtr z nějakého zdroje. Vaření na delších akcích řeším na plynu + vařič VAR-2 ... na přípravu jídla větší nerez misku o kterou se dělím se psem a nerez hrnek který jde nasunout na tu nerez flašku KK + silný alobal na závětří nebo místo pokličky. Na krátké vandříky vozím jen ten hrnek, misku a skládací litrovku.
Kudly: většinou jen jednu - nějaký univerzál - Leatherman Wave nebo Vinox Forester OH ... na větší akce beru i skládací pilu Fiskars, případně i velký nůž MOD.
No ale to jsem se už nějak rozepsal přes čáru.
Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším !
opavak

Předchozí

Zpět na Pohotovostní zavazadla, EDC, KPZ, BoB, atd.