Taktické vesty

...aneb vše na tělo včetně taktické výstroje

Re: Taktické vesty

Příspěvekod FMJ » 20.01.2016 17:47

to Rainier Wolfcastle:

S několika věcmi od fy Condor jsem se do dlouhodobého styku dostal a:

- tuhle firmu bych kvalitativně zařadil k výrobcům pro airsoft - pokud chceš kvalitu, tj. výdrž, odolnost, tvanlivost, tak její výrobky nee. Ano, může se najít zdařilý kousek, ale... Chest rig jsem měl, jeho spony mě však nenaplňují důvěrou v to, že by dlouho vydržely tepelné a mechanické namáhání (mráz, "vojákuvzdornost").
FMJ

Příspěvekod Reccol » 20.01.2016 18:02

Ať to chceš na cokoli, slaňovačka je na to hrozná.
Reccol
VIP

Příspěvekod jameson363 » 22.01.2016 2:59

Reccol píše:Ať to chceš na cokoli, slaňovačka je na to hrozná.

Souhlas. Slanovacka je strihem asi tak 50 let starej koncept, kapsy napevno, coz by nevadilo kdyby byly k necemu, ale tady nejsou. Je to desne tezky, ostatne jako vsechno od SPM, protoze pozadavky ACR na vystroj zustaly stejne z dob studene valky a musej vydrzet jadernej vybuch :D

Proc ti nesedla FLC? Ja bych rekl dobra vesta (i na moji mensi postavu). Pokud nesedly ramena, da se poltr jednoduse dodelat, sam jsem ji nosil baj woko rok a pul s polstrem z kusu ductape a karimatky.

Jinak na co to chces? Co na to vsechno chces narvat za sumky? A jakou mas predstavu o cene?
jameson363

Příspěvekod Rainier Wolfcastle » 30.01.2016 13:05

Ta flc mi prisla na mou postavu kratka- pripadal jsem si jak baba co ma kratke tricko aby ji byl videt pupek. Vic povolit nesla protoze pak jsem mel za krkem takove to spojeni....
Vetsina sumek co nato budu davat jsou SPMkacke NPP2006, ktere jsem nakoupil za hoooodne dobry peniz (konkretne lekarnicky, ktere pouzivam jako organizery, univerzalni sumky, granatove atd.)
Prioritne to bude soucast BOBu s tim, ze ji samozrejme budu bravat na strelnici. Nejsem zadny hard core uzivatel proto chci bud nejaky vyrazeny armadni origos nebo hodne slusny airsoft. Na barvu moc nehledim (zelena,piskova,coyote,multi am...). Samozrejme hlavnim kriteriem bude cena. Chci se motat kolem 1000-1500.
Z chest riggu mam moznost condoraz za 750, truspec za 780 a original US army ve woodlandu za 990
Rainier Wolfcastle

Příspěvekod jameson363 » 02.02.2016 23:12

Rainier Wolfcastle píše:Ta flc mi prisla na mou postavu kratka- pripadal jsem si jak baba co ma kratke tricko aby ji byl videt pupek. Vic povolit nesla protoze pak jsem mel za krkem takove to spojeni....
Vetsina sumek co nato budu davat jsou SPMkacke NPP2006, ktere jsem nakoupil za hoooodne dobry peniz (konkretne lekarnicky, ktere pouzivam jako organizery, univerzalni sumky, granatove atd.)
Prioritne to bude soucast BOBu s tim, ze ji samozrejme budu bravat na strelnici. Nejsem zadny hard core uzivatel proto chci bud nejaky vyrazeny armadni origos nebo hodne slusny airsoft. Na barvu moc nehledim (zelena,piskova,coyote,multi am...). Samozrejme hlavnim kriteriem bude cena. Chci se motat kolem 1000-1500.
Z chest riggu mam moznost condoraz za 750, truspec za 780 a original US army ve woodlandu za 990

Tak to mas presne opacny problem. Me u vetsiny LBVcek sere, ze mi jsou dlouhy a nezapnu bederak. nehlede na to, ze stejne na vejsku na ne o moc vic veci nedam, takze nosim spis chcest rigy. Kde ti to konci bych vzhledove neresil, naopak moda kdy ruzni jedinci nosi vsechno proklate nizko, napriklad platy na pupku je priserna. Bez urazky a nic osobniho:))

Original chest rig us army myslis RACK? ramena bez polstru, bez armoru se to moc nosit neda, pokud plne vyuzijes velikost/kapacitu.

Co se tyce kvality zpracovani vs. cena. Spis bych doporucil prohlidnout nejaky airsoftovy bazary na fejsbuku a koupit radsi neco jetyho od firem jako Flyye nebo Pantac.
jameson363

Příspěvekod Argonaut » 11.02.2018 11:07

Potřeboval bych poradit. Koupil jsem tu slanovacku MNS2000. Co mi není jasné, jak s tím dá nosit batoh. Na ramenou jsou ty spony - chápu, některé ty kapsy z velkého batoho (pro průzkumníky, boční kapsy po odpojení) se do nich dají zapnout. Ale úplně normální batoh? Když dám vestu a přes to batoh, sedí to přes spony a nedá se v tom vydržet. Buď dělám někde chybu, nebo je to na prd...
Argonaut
Sponzor serveru

Příspěvekod Serža » 11.02.2018 14:32

je to na prd...proto jsem si vybíral vestu, která má ramena bez plastu, jen látku...zas ale takové vestě chybí jiné vychytávky (rychloodhoz, např.)
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod samopal72 » 14.02.2018 19:10

o kvalitách této vesty svědčí výprodejové cena na různých stránkách,obzvláště oblíbená je třeba u aktivních záloh,kde se tento odpad objevil po jejich stažení od ačr a dnes jsem dostal velkoobchodní nabídku od jisté firmy na tyto vesty za cenu 600kč bez dph,to mluví za vše,nestojí ani za pár korun
samopal72

Příspěvekod jameson363 » 23.02.2018 22:32

Souhlas. Slanovacka je zadarmo draha. Uz jsem to psal vejs, ze to nema cenu kupovat. Takovejhle styl vest se sil v USA nekde mezi lety 1942 a 1982 :D Pak od toho s rozsirenim kvalitnejsich batohu upustili. Je to fakt odpad, kterej neni vhodnej ani pro zrucnyho kutila na presiti.
jameson363

Příspěvekod Xassasin » 14.03.2018 19:31

Nesetkal jste se někdo s novým chestrigem od Helikonu s názvem guardian? popř názor na něj?
Obrázek
Xassasin

Předchozí

Zpět na Oblečení, obuv a výstroj