Opasky, pásky, řemeny

...aneb vše na tělo včetně taktické výstroje

Re: Opasky, pásky, řemeny

Příspěvekod JOBU » 17.06.2017 14:15

Trošku lacnejšia varianta z čiech : http://www.spm-liberec.com/cs/army/opas ... 52990.html
JOBU

Příspěvekod Toran@ga » 29.10.2018 15:03

ahoj, dal by mi někdo tip na dobrý War belt (cena/výkon).
setup: 2 zásobníky do dlouhý a krátky, ifak a max jednu utility sumku
Na větší akce mám vestu

díky ;)
Toran@ga

Příspěvekod Serža » 29.10.2018 20:01

mám dobrou zkušenost z věcma od TP...
http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/postroje-a-opasky/
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod dolmar » 30.10.2018 9:14

Já můžu za sebe doporučit Mini War Belt od 56gear, odkaz je na předchozí straně, na to na co ho chceš je dle mne super.
dolmar

Příspěvekod malejkarel » 06.05.2019 17:28

Nemáte někdo tip, kde by se dal u nás sehnat kvalitní kožený opasek s cobra sponou? Nejlépe třeba nějaký brašnář co dělá s kůží, že by to udělal třeba na zakázku. Dřív to prý dělal nějaký Jan Pávek:
https://www.janpavek.com/aktuality/opas ... nami-cobra
Ale dle toho linku už to nedělá. Kamarád u něho něco kupoval a jeho práce se prý zdála být kvalitní, ale horší prý byl přístup p. Pávka, kamarád už by k němu příště prý pro nic nešel.
Bohužel nic podobného nemůžu nikde sehnat. Byl bych rád za každou radu.
malejkarel

Příspěvekod zedik » 06.05.2019 17:42

Pásek od Pávka mám,je super a počítám,že mě přežije.Pokud náhodou ne,je na něj doživotní záruka.V době objednávky to taky bylo problematické zejména kvuli nepravidelným dodávkám právě cobra spon.Právě kvůli problémům s dodávkama spon to asi nakonec přestal masově dělat,nicméně individuálně bych ho zkusil oslovit.Je to fakt srdcař a ty ušité věci jsou parádní
zedik

Příspěvekod Matěj » 07.05.2019 7:06

Pokud si seženeš individuálně sponz, tak by to mohl zvládnout každý sedlář. Nechal jsem si už takto sít víc pásků (klasická spona, pásky různých barvách) u sedláře (komfekci mi pravidelně zničilo pouzdro na pistoli) a jsem spokojený. Vždy to naměřil ok i pro IWB pouzdro, což byl požadavek, nebyl problém se domluvit na případné výztuži. Výsledek nakonec nestál ani víc než je lepší konfekce. Každopádně pán, u kterého jsem to nechával šít já nevím jestli ještě pracuje, byl starší ročník. Každopádně jeho práce drží už roky a při údržbě, tzn. jednou za čas natřít pastou na kůži, vypadá pořád jako nová. Až přiberu, budu stejně potřebovat další i pro sebe.
Matěj

Příspěvekod Rainier Wolfcastle » 14.05.2019 8:39

Mate nekdo zkusenosti s opasky od 5 6 gear? Uvazuji, ze bych se konecne dokopal ke koupi streleckeho, na tenhle jsem narazil na xichtbooku a docela se mi libi.

https://m.facebook.com/56gear/photos/?t ... 8089129455
Rainier Wolfcastle

Příspěvekod dolmar » 14.05.2019 11:29

Já ho mám a jsem s ním naprosto spokojenej. Mám od nich i odhazovák, obojí je velmi kvalitní. Na pouzdru pro pistoli používám Speed loops pro normální pásky, ale mám i Malice klipy právě pro tenhle pásek, snadno se to přehodí a funguje to OK. Sumky mám na zásobníky do AR15 od Templar's Gear - nemají na zajištění molle druk, ale jenom se provlíknou, a drží to OK. Za mne velmi kvalitní výrobek. Problém je třeba s Grimlock karabinou, kterou na tenhle typ pásku nejde upnout - ty 1/2 molle pásky nahoře a dole jsou ze silné popruhoviny, a navíc to nevychází na rozteč. Ale to je prkotina řešitelná jiným typem karabiny.
dolmar

Příspěvekod malejkarel » 26.05.2019 20:09

Tak jsem firmu Jan Pávek zkusil několikrát kontaktovat a potvrdilo se bohužel co mi říkal kamarád. Na email mi bohužel p. Pávek neodpověděl ani jednou. Takže pouze telefon nebo osobní návštěva. Dozvěděl jsem se, že takového "drbačky" s jedním opaskem už nejsou pro p. Pávka žádná srdcovka. Lépe sype například více-sériová výroba nášivek pro hasiče, takže opasek sice neudělá, ale pokud bych potřeboval 100 ks nášivek, není problém. Peníze dokážou holt lidi hodně změnit... Jo a mimochodem ty opasky přestal dělat ne proto, že by mu vázly dodávky cobra spon (jak píše na svém webu), ale proto, že se rozhodl pro lukrativnější kšefty. Já vím, že je to každého věc, ale z tohohle chlapa mi bylo na nic. Píšu to sem jako negativní zkušenost proto, aby ostatní zbytečně neztráceli drahocenný čas jako já.
Dle rady Matěje si koupím samostatnou sponu a nechám si to potom udělat u nějakého sedláře. Na internetu jich je s dobrými referencemi dost.
malejkarel

Příspěvekod Piston » 27.05.2019 15:19

Pokud by jsi pořešil dopravu, jdou velice dobré zvěsti o polském Baribalovi. Navíc se počítá s tím že si to lidi budou objednávat s úpravami ,takže je tam rovnou u všeho konfigurátor. https://baribalpoland.pl/pl/pasy-i-szel ... l#disabled Osobně chci zkusit jejich peněženku.
Piston

Příspěvekod malejkarel » 28.05.2019 14:42

Díky za odkaz, kouknu na to, mají tam spoustu pěkných věcí a aspoň podle fotek a použitých materiálů to vypadá, že by to mohlo něco vydržet.
malejkarel

Předchozí

Zpět na Oblečení, obuv a výstroj