Obecné fórum o rozpadu společnosti

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.

Re: Obecné fórum o rozpadu společnosti

Příspěvekod bivoj » 12.08.2017 19:22

the.marek píše:Nechápu, proč všem ten Gay Pride tak leží v žaludku...

Proč? Protože veřejně oslavuje a "je hrdá" na přírodní abnormalitu (úchylku). Řekněme si to rovnou, příroda to takto opravdu nezamýšlela. Úchylka na jiné pohlaví je nemoc - není to zdravý jedinec, který by se v čistě přírodním výběru mohl dál množit, neboť dve osoby stejného pohlaví těžko zplodí potomky. Nechápu co je hrdého na tom, že je někdo nemocný. Mají snad pochod slepci? Nějaký "Blind Pride"? Se sloganem (v Brailově písmu) "Jsem hrdý na to, že jsem slepý"...??? Asi ne, že...

Já proti gayům/lesbám nic obecně nemám a nevadí mi, pokud mě to neomezuje či neobtěžuje a pokud to dotyční nevyřvávají do světa. Ale to se, bohužel, v poslední době děje čím dál tím častěji.
bivoj
VIP

Příspěvekod the.marek » 12.08.2017 20:15

Nevím no, ja to takhle nevnímám... podle me veřejnost nic neoslavuje, spíš oni sami. Že by to někdo někomu cpal nebo vyvysoval nad ostatní si taky nemyslím. Ze je to nemoc, ehm to teda pochybuju. Taky bych rek, ze jsou pochody a oslavy mnohem větších kravin. To ze toho jsou plny media je proto, ze musi o necem psat a mluvit, protoze jsme absolutne nudna a bezpecna zeme, kde se oproti svetu nic nedeje... Kdyby to u nás vypadalo, jako jinde v Evropě, skrz dění nebo bezpečnost, tak nikdo ani neví, ze pár desitek/stovek jinak orientovaných jedinců někde pochoduje. :roll: . To, ze to dokáže někoho takhle pobourit a zkazit den je jenom ukázka toho, jak se má dobře, jaký má starostmi, ze řeší takovyhle kraviny... :roll:

EDIT: Ano, každej tady nejdřív vyblije zumpu a potom dodá, ze proti nim nic nemá a jsou to jeho kamarádi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nijak se jich nezastavam, jen me tady ta histerie a čirá nenávist celkem zaráží. Ještě se daji pochopit takovyhle emoce v jinych tematech, ale zrovna v tomhle. Ještě, ze u nás nejsou ComicCony, pro společnost asi stejně prinosni lidé. Nebo jste ještě očividně neslyšeli o Cosplay srazech :roll: :mrgreen:
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
the.marek
VIP

Příspěvekod devlop » 12.08.2017 20:54

Marku, ty to furt nechápeš, to že odsuzuju nějaké debilní hrdinské průvody leseb a buzerantů a nějkých transgen neboco, neznamená, že lidi, které znám a jsou jinak orientováni odsuzuju také, (btw, podle informací od známých, jinak orientovaných, ano, bohužel jen od dvou co znám) se této shit akce nezůčatnili a hluboce je znechucuje. Ti, kdo tyto průvody organuzijí jdou v ruku v ruce s těmi, kdo budou za nějaký čas organizovat akce typu "islam pride", už chápeš co chci říci??

píšeš:
Kdyby to u nás vypadalo, jako jinde v Evropě, skrz dění nebo bezpečnost, tak nikdo ani neví, ze pár desitek/stovek jinak orientovaných jedinců někde pochoduje"

aha, a proto bylo dnes na youtube toto
Obrázek

možná se to zobravovalo jen u mě, protože mám dva kamarády "telpouše" :D
devlop

Příspěvekod krvfx » 12.08.2017 21:17

Pěkný článek na tohle téma vyšel dnes na Neviditelném psu: http://neviditelnypes.lidovky.cz/esej-f ... ecnost_wag
krvfx
VIP

Příspěvekod Patrol » 12.08.2017 22:31

Přésněé!
Asi před dvěma lety jsem byl služebně v Severní Karolíně a jedna z věcí která mě fakt překvapila bylo to, jak je Amerika "nesvobodná" země. Bylo to několik maličkostí, ale ve výsledku jsem z toho měl opravdu smíšené pocity. Šlo právě o tu přehnanou podporu a prosazování práv "menšin", která ve finále omezuje "většiny".

1. Přišel jsem na zastávku autobusu, kde postávaly dvě starší paní, jeden mladík, a na čyřech sedačkách byla rozvalená tlustá černoška se svým nákupem a cpala se. Dal jsem se do řeči s tím mladíkem a zeptal se ho, proč nikdo neřekne té černošce, aby uvolnila alespoň dvě sedačky pro ty starší paní. Prý to nejde, protože ona je černá a začala by křičet, že je to rasizmus, kdyby jí chtěl kdokoli jakkoli omezovat.

2.Podobnou situaci jsem zažil v obchoďáku kdy nás prodavač požádal, jestli bychom byli tak hodní a pustili tu bandu černochů, co mu tam dělá bordel v krámě ve frontě dopředu, protože jinak mu tam udělají moc velké škody. Ochranka na ně nemohla, protože byli černí.

3.Na hudebním festivalu, který se konal v Cherokee na břehu jezera ve velkém vedru, byl zákaz koupání.Nebylo možné se smočit ani na vlastní riziko, a když jsem si zul boty a smočil alespoň nohy (po kotníky) byl jsem hned upozorněn ochrankou, že to už je považováno za koupání.

4. Nikde na tom festivalu nebylo možné koupit si pivo,ani v restauraci,protože byla uvnitř areálu, kde festival probíhal. Většina zúčastněných přesto po pivu velmi prahla a tak všichni potupně žmoulali v ruce papírové pytlíky, ve kterých měli plechovku s pivem.Všichni věděli o co jde, ale takhle to je prý v pořádku.

Když jsem přijel do Čech, viděl babky na zastávce sedět, kluky v parnu pobíhající do půl těla a koupající se v kašně, dal si na festivalu pivko a rozhlédl se, jak si i ostatní vychutnávají dobrou muziku a chlazené pivo dokonce ve "skle", říkal jsem si, že nám tu není tak zle. Jen se nesmíme nechat strhnout a nejít do přehnaných a nesmyslných restrikcí a zvýhodňování menšin na úkor ostatních.
Taky jsem se bavil s jedním mým kámošem, kterej je teplej a na Prag Pride by nešel, protože je to podle něj jen exhibice sebestředných egoistů.On nemá zapotřebí svou orientaci někomu vnucovat.
Patrol

Příspěvekod bivoj » 13.08.2017 11:31

the.marek píše:Ještě, ze u nás nejsou ComicCony, pro společnost asi stejně prinosni lidé. Nebo jste ještě očividně neslyšeli o Cosplay srazech :roll: :mrgreen:

Tvl, nestačím valit bulvy, jak mícháš hrušky s jabkama. To chceš srovnávat srazy těch, kteří mají nějaký koníček, s průvodem nemocných lidí?

Po neustávajícím tlaku určitých skupin byla homosexualita v druhé půli minulého století vyškrtnuta ze seznamu nemocí a poruch. Jenže když někdo o bílé kouli řekne, že ode dneška to není bílá koule ale černá krychle, tak to sice všichni musí nazývat černá krychle, ale na faktu, že ta koule zůstala bílou koulí to nic nezmění. Stejně tak se nic nezměnilo na tom, že homosexualita JE duševní nemoc/porucha. Prostě a jednoduše - organismus, který není naprogramován k tomu, aby pro účely rozmnožování vyhledával partnera opačného pohlaví, ale NAOPAK (pro účely čeho???) vyhledává partnery stejného pohlaví, je prostě z přírodního hlediska zachování druhu defektní. Tečka.

Ale jak už jsem řekl, jsem tolerantní člověk a nevadí mi homosexuálové, vegetariáni ba ani vegani (což je také jistá forma duševní nemoci a stavění se proti přírodě) atp., DOKUD TO NEZAČNOU CPÁT VŠEM KOLEM, KŘIČET JAKÉ JE TO FAJN, A JAK JSOU NA TO HRDÍ!!!
bivoj
VIP

Příspěvekod Fabulous » 13.08.2017 12:40

Možná je to Boží záměr! Stejně jako naše společnost potřebuje třeba čističe kanálů, tak lidstvo potřebuje i čističe análů! :)

Já osobně teda preferuji činit projevy jakékoliv sexuality výhradně v soukromí a vadí mi, když se na ty nechutnosti, co jsem v průvodu zahlédl, musí koukat i děti :ne

A tím bych téma buzerantů snad pomalu ukončil, než se strhne nekonečné flame.
EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.
Fabulous
Administrátor

Příspěvekod des » 13.08.2017 13:50

gays are just fucking assholes...
nemóže íst karta furt...
des

Příspěvekod mc.ready » 13.08.2017 17:21

Tělo mají v pořádku, jen mysl je popletená. Prostě duševně nemocní lidé.
mc.ready

Příspěvekod Nicotinick » 13.08.2017 18:29

No tak bacha jako, nemám nic proti LGBT, naopak miluji LGBT, vždy budu dělat vše pro podporu LGBT.
LGBT.jpg
"Ten chlap mohl být naživu, kdyby měl ještě pár dnů, aby se něco naučil."
Sgt. Elias Grodin
Nicotinick
VIP

Příspěvekod dolmar » 13.08.2017 19:26

Souhlas, vidím to podobně:

Obrázek
dolmar

Příspěvekod Chorche » 13.08.2017 20:45

má to bohužel i další rozměr související s likvidací bílý rasy... ženský hormony ve vodě v evropě a pindostánu dělaj z chlapů buzny a buzny nedělaj děti. Bez dětí bílá rasa vyhyne. Velice stručně řečeno.
Chorche
VIP

Příspěvekod bivoj » 13.08.2017 21:23

Ale prdlajs, tyhle konspirátorský kecy a idiotismy už mě tu serou. Je to normální projev evoluce - čím více žije daný druh (či skupina) v pohodlí, tím slabší jedinci se rodí. Mnohokráte potvrzeno průkaznými studiemi a pokusy na zvířatech.

A ať si kdokoliv brblá na dnešní dobu jak chce, tak z historického hlediska žije většina současné "západní civilizace" v takovém stupni přepychu a pohodlí, o jakém se lidskému pokolení nikdy ani nesnilo!

Naštěstí to vždy jde v cyklech a existuje na to takové pěkné rčení či citát - nepamatuji si ho přesně, ale zní zhruba takto:

Dobré časy vytvářejí slabé muže.
Slabí muži vytvářejí špatné časy.
Špatné časy vytvářejí silné muže.
Silní muži vytvářejí dobré časy.

Po WW2, což byly hodně špatné časy pro evropu, nastalo období kdy silní muži (a občas i ženy ;-)) vytvořili dobré časy. A v nich teď žijeme, zpohodlnělí, zlenivělí, neschopní. Je potřeba špatných časů (což do pár desetiletí přijde) a zase se to trochu překlopí...
bivoj
VIP

Příspěvekod Chorche » 14.08.2017 7:14

bejt za každou cenu nekonspirátorskej že popíráš zcela evidentní :roll: https://www.google.cz/search?newwindow= ... oqNIZxJqS8
Chorche
VIP

Příspěvekod the.marek » 14.08.2017 7:34

Ženské hormony ve vodě jsou jeden z největších HOAXŮ 21.století... Stačí si o tom přečíst něco věrohodnějšího, než diskuze na emimino, Parlamentní listy apod... ;-).

Respektive hormony ve vodě jsou úplně od počátku věků, ženy je vylučují i když neberou antikoncepci... Stejně jako muži, zvířata a všichni... Udělá tě to stejně neplodným, asi jako když budeš nosit uplý slipy... A ženskejm po těch tvejch hormonech taky nezačnou růst vousy a koule... ;-) :mrgreen: :mrgreen:

Chorche, ze začátku jsem tě bral hodně s rezervou, ale poslední dobou se tady z toho stalo těžký "Chorche-konspira-ilumina-Řád světa" fórum. Nevím, jestli jsi duševně nemocný nebo všem těm svým "pravdám" opravdu věříš... Upřímně nevím, co z toho je horší... :roll:
the.marek
VIP

Příspěvekod Chorche » 14.08.2017 7:50

fajn, jmenuj mi jeden jedinej "nekonspirativní" důvod proč se sem serou pod tlakem zástupy čmoudů.
Chorche
VIP

Příspěvekod krvfx » 14.08.2017 8:01

Jediný důvod je, že neomarxisti, co jsou zrovna u koryta, cítí, že jim teče do bot a tak se snaží si importovat voliče - aby si prodloužili příjemná léta vládnutí. A je jim naprosto jedno, že vedlejší efekty ponese plebs. Důkazem toho jsou výkřiky o tom, že volební právo by neměl mít jen občan, ale v podstatě kdokoliv, kdo se na území EU zrovna nachází.
krvfx
VIP

Příspěvekod the.marek » 14.08.2017 8:06

Aby tě nasrali Chorche...

I když je ještě jedna varianta, padají sem z letadel v podobě aerosolu, jako součást Chemtrails (to je to, jak Ilumináti a židi chtějí, abys byl neplodnej) a po dopadu na zem je ženské a mužské hormony obsažené ve vodě zhmotní :roll: .

krvfx: Ty seš teda taky dobře chycenej... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
the.marek
VIP

Příspěvekod Chorche » 14.08.2017 8:12

to je ale pěkná konspirační teorie kurvafixi :lol:

Popravdě řečeno Marku nečekal sem vot tebe jinou (smysluplnou) vodpověť. Kdyš sem byl mladej a blbej jako ty, taky sem byl tak hrozně uvědomělej a prvoplánově sem se smál věcem kerý říkali starší. Smál sem se i řečem mýho táty. Neska bych si nafackoval bohužel. Neměl sem tehdá dost informací na to abych byl schopnej pochopit to co se mi snaží říct.
Chorche
VIP

Příspěvekod Chorche » 14.08.2017 8:16

ještě něco k tý markový "spontánnosti" buzen https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... karum.html
Chorche
VIP

PředchozíDalší

Zpět na Teorie rozpadu / úpadku společností