SOUMRAK ZÁPADU

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvekod Serža » 11.06.2018 22:41

dobrý hračky a taky pěkně běhá...práce rukou, úzké držení...jen možná došlap by měl být víc na vnější stranu chodidla
8-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod devlop » 15.06.2018 12:45

https://zpravy.idnes.cz/pedofil-deti-ma ... omaci_evam

víc než samotný pedofilní zmrd Petr D. alias "Plyšáček" mě vytočila zmínka o tom, že zcela legálně existuje "Československá pedofilní komunita - pedofilie-info.cz. tzn. pedofilové se mohou zcela legálně na netu združovat a psát si své sny a zkušenosti s dětmi mezi sebou a policii to vůbec nevadí...

hnus, overtonovo okno se otevírá dokořán
devlop

Příspěvekod kregan » 18.06.2018 9:30

devlop píše:https://zpravy.idnes.cz/pedofil-deti-materska-skolka-pedagog-dv3-/domaci.aspx?c=A180614_221302_domaci_evam

víc než samotný pedofilní zmrd Petr D. alias "Plyšáček" mě vytočila zmínka o tom, že zcela legálně existuje "Československá pedofilní komunita - pedofilie-info.cz. tzn. pedofilové se mohou zcela legálně na netu združovat a psát si své sny a zkušenosti s dětmi mezi sebou a policii to vůbec nevadí...

hnus, overtonovo okno se otevírá dokořán

Vidím paralelu k ... mě vytočila zmínka o tom, že zcela legálně existuje Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní - gunlex.cz tzn. militantní pošuci se mohou zcela legálně na netu združovat a psát si své sny a zkušenosti s nebezpečnými zbraněmi mezi sebou a policii to vůbec nevadí...
kregan
VIP

Příspěvekod Nuwara » 18.06.2018 9:47

No, opominu-li, že mezi pedofilií a legálním držením zbraní se přece jen najde pár rozdílů, tak taky nechápu, kam se tím snažíš mířit...
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
Nuwara

Příspěvekod kregan » 18.06.2018 10:23

Být pedofil i vlastnit zbraň při splnění všech zákonných podmínek je oboje legální. Stejně tak jako o tom psát na netu (pokud tedy nenabádám ke styku s dítětem nebo střelbě do lidí). Oboje je potenciálně nebezpečné pro společnost, pokud je dotyčný "magor".
Napadlo mě, jestli se někdo zamyslel nad tím, že většinová společnost vidí majitele zbraní podobně, jako my vidíme ty pedofily.
kregan
VIP

Příspěvekod devlop » 18.06.2018 10:54

kregane, nesouhlasím, dávat rovnítko mezi pedofily a majitele zbraní je logický nesmysl, zamysli se nad samotnou podstatou. Dovoluji si také tvrdit, že většinová společnost v ČR nevnímá majitele zbraní stejně jako já, nebo někdo jiný, vnímá pedofily. A že někdy na Rozpadu uvidím náznak obhajoby pedofilie, tak to se mě ani v nejhorším snu nezdálo, ach jo...

a na závěr malý kvíz

a) pustil by jsi na tábor svoji sedmiletou dceru s dvěma pány učiteli, kteří se veřejně hlásí k pedofili?
b) pustil by jsi na tábor svoji sedmiletou dceru s dvěma pány učiteli, kteří se veřejně hlásí k legálním držitelům zbraní?

na kterou otázku odpovíš NE a proč?
devlop

Příspěvekod dracekvo » 18.06.2018 11:05

Jo jo,
rozdíl mezi pedofilem a majitelem zbraně je ten, že majitel zbraně si jí jde koupit protože jí chce. Kdeždo pedofilem se prostě narodíš a nikdo se tě neptá jestli to chceš nebo ne.
Navíc když si zjistíš něco o zneužívání dětí. Tak za většinou skutků stojí někdo z rodiny, který trpí nějakou formou deviace a dítě si vyberou jako snadný cíl i když ve skutečnosti ani pedofilové nejsou.
On je rozdíl mezi pedofilem a násilníkem. Většina pedifilů si prožije svůj život tak, že svoje potřeby si ukojí představama. Kolikrát mají i manželu a děti a nikdy se ničeho nedopustí.
To je asi jako když bys od teplého očekával, že bude chodit a na potkání znásilňovat chlapy.

Hlavně pedofil asi nebude pracovat s dětmi, pokud je to ten normální co se nechce dostat do problémů. Alkoholik taky nebude pracovat v hospodě...

a co otázka c) pustil by si na tábor dítě s pedofilem co se hlásí k legálnímu držení zbraní?

edit: tímto samozřejmě neobhajuju případy, kdy se páchá násili na dětech. Jen chci upozornit, že je to jen exuální úchylka a řada lidí s ní žíje absolutně bez problému. Možná i vedle takové člověka žijete, jen o tom nevíte, protože to nemůže nikomu říct kvůli lidem jako devlop
Naposledy upravil dracekvo dne 18.06.2018 11:08, celkově upraveno 2
dracekvo
VIP

Příspěvekod Pahrb » 18.06.2018 11:05

Vetsinove spolecnosti jsou majitele zbrani u zadku, protoze vlastnit bran je ponekud mene spolecensky nebezpecne, nez prznit decka.

Takze zcela zcetstne a hloupe prirovnani. :(
Pahrb

Příspěvekod devlop » 18.06.2018 11:44

dracekvo: no, tvůj komentář jsem rozdýchával pěkných pár minut, to ti musím přiznat, zapůsobil jsi, raději nebudu to co píšeš rozpitvávat po jednotlivých perlách, musím si hlídat tlak.

Položím další otázku dracekvo: souhlasíš tedy se mnou v tom, že to, co pedofily drží na uzdě je to, "že se nechtějí dostat do problémů" a tak většina z nich "svoje potřeby si ukojí představama" (citace jsou z tvého textu). Tzn. to co je drží na uzdě je zákon, respektive trestní postih za sexuální zneužití mladistvého. Co si myslíš že by se stalo, kdyby někoho napadlo prosadit změnu, že pohlavní styk s dětmi není trestný, nebyl by vůbec věkově omezen. Hm? Odpověz mi, co by se stalo z těch tvých pohodových pedofilů, kteří se již nemusí držet, aby se nedostali do problémů??

O to mi právě jde, plíživá legalizace prznění dětí, viz povolení sňatků s mladistvými v Německu (kvůli čmoudům, kteří si tam přivezli svoje 11leté manželky...)

na toto ale musím reagovat, sorry :lol:
"Možná i vedle takové člověka žijete, jen o tom nevíte, protože to nemůže nikomu říct kvůli lidem jako devlop"

jasně, omlouvám se všem pedofilům (i zdejším), kteří se kvůli lidem jako já musí držet na uzdě a své rozkošné tajemství si s sebou odnést do hrobu aniž by za svůj život zprznili jedinou holčičku, fakt se omlouvám

EDIT: ještě dodám, souhlasím s tebou, že pedofilii neovlivníš, prostě se s ní narodíš, tak jako s kteroukoliv jinou sexuální deviací nebo drobnou úchylkou. Že je někdo homo, nebo že ho bere nějaký fetish se dá vybít tím, že si najdeš někoho stejně zaměřeného, potěšení na obou stranách tedy zaručeno. Problém je však v tom, že objekt zájmu pedofilie jsou bezbrané, lehce ovlivnitelné děti, které rozhodně nemají zájem na tom, být sexuálně obtěžované.
devlop

Příspěvekod dracekvo » 18.06.2018 12:07

Není to postih za zneužití mladistvého, ale obecně postih za zneužití kohokoliv jakkoliv.

To že se sem čmoudi snaží zavést své zvyky vlastnictví pěti třináctiletejch manželek už je zase úplně o něčem jiném.
Zbytek překrucuješ a dopisuješ tam věci, které sis sám vymyslel a které sem nenapsal.

Prostě tvůj názor je pedofil = zvrhlík co znásilňuje děti na potkání.
Odmítám se dál bavit na toto téma, protože když něco napíšu, tak to zase překroutíš a doplníš o své dedukce. Stejně to tu fab zachvilku zamkne.
To co jsem napsal, jsem vykoukal v jednom dokumentu.
dracekvo
VIP

Příspěvekod devlop » 18.06.2018 12:11

souhlas, diskuzi ukončeme, stejně z toho není východisko
devlop

Příspěvekod Rafael » 18.06.2018 13:42

Pohádka o statečných státních úřednících z bohatého hrabství Oxfordshire.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/velka- ... ngy-oxford
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod TomSmith » 18.06.2018 14:01

dracekvo píše:Hlavně pedofil asi nebude pracovat s dětmi ...

Pusťe si debatu z ČRo na téma registr pedofilů. Hodně zajímavé, jak se právě někteří z pedofilů snaží zaháčkovat do opatrovnického byznysu a pod. V debatě je vyjímečně (na poměry ČRo) zastoupen jak sluníškový psycholog tak realista s praxí, který se s "nájezdy" pedofilů do kroužků setkává.
https://www.irozhlas.cz/veda-technologi ... 111640_dbr
TomSmith

Příspěvekod Patrol » 18.06.2018 14:20

To Rafael: Odkaz nějak nefunguje.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Patrol

Příspěvekod Rafael » 18.06.2018 14:48

Omlouvám se.Pohádka o statečných státních úřednících z bohatého hrabství Oxfordshire.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/velka- ... ranici_wag
nebo:
https://cs.gatestoneinstitute.org/12501 ... ngy-oxford
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod Královák » 18.06.2018 16:01

Abych se přiznal začíná mně být značně frustrující číst odkazy na dění v Anglii nebo v Německu, kolikrát si říkám, že to ani není možné, že je to jenom špatný sen. Ale Bohužel je to pravda. Proto abych já a moje děti ten hnusný sen nemusel žít, prosím Vás, aby jste se v dalších volbách se dobře rozhodli komu hodíte svůj hlas. Asi to je jediné jak se můžeme zachránit bo Babiš nás už vyměnil za dotace z EU.
Královák

Příspěvekod Rafael » 18.06.2018 16:34

Já bych to neviděl tak černě. Koukni na:
Přestřelka na Twitteru mezi Trumpem a Německem:
https://blisty.cz/art/91501-dalsi-lez-o ... elove.html

A tak jsem si dal vyčenichat frázi:
"Zločinnost v Německu je na nejnižší úrovni za posledních 30 let"
A nestačil jsem se divit...
:mrgreen:
Rafael

Příspěvekod Bill Masen » 18.06.2018 18:47

Nevím kam s tím, tak třeba sem. Ti Italové to hodně rozjíždějí.
Nová italská vláda chystá sčítání Romů, v plánu má rozsáhlé deportace
https://zpravy.idnes.cz/italie-scitani-romu-salvini-matteo-dui-/zahranicni.aspx?c=A180618_172403_zahranicni_aha
Bill Masen
VIP

Příspěvekod Trace » 18.06.2018 19:36

Rafael píše:A tak jsem si dal vyčenichat frázi:
"Zločinnost v Německu je na nejnižší úrovni za posledních 30 let"
A nestačil jsem se divit...
:mrgreen:

Levičáci často používají "alternativní fakta" a protože jim souhlasí s jejich ideologií, tak jim nejen věří, ale dokonce je cpou ostatním..
Trace

Příspěvekod Patrol » 19.06.2018 7:37

Dnes jsem po cestě do práce poslouchal rádio, kde říkali, že se chystá nové sčítání lidu. Je to prý řízeno EU a ČR na to dostane dotaci asi 2,5 miliady. Řešili tam, jestli ty formuláře bude roznášet soukromá firma, nebo Česká pošta. Co mě zaujalo bylo to, že tentokrát už prý nebude dotazník tak podrobný, protože jej chtějí zjednodušit a vynechat nepodstatná data. Z formulářů tak prý zmizí např. dosažené vzdělání, nebo víra.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Patrol

PředchozíDalší

Zpět na Teorie rozpadu / úpadku společností