Zahraniční obchody / eshopy

Tipy na obchody s výhodnou nabídkou zboží (pouze ve vztahu k zaměření tohoto fóra) a společné nákupy zajímavých komodit.

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvekod devlop » 30.12.2016 10:05

Dovoz zásobníků se už tady řešil v jiném vlákně,
PeFi napsal:

"http://www.bis.doc.gov/index.php/licens ... umber-eccn

Až budeš mít ECCN, tak se dá dohledat zda to spadá pod Department of Commerce, nebo pod Homeland Security.

Zásobníky skoro jistě budou Homeland Security, a na tom nejspíš skončíš - bez exportní licence to legálně nejde. A ta sranda s licencí by měla smysl, kdyby nešlo o 30 zásobníků, ale o stovky kusů. Hledal bych jiný zdroj, než USA.
Abys mohl požádat o licenci, musíš být zaregistrovaný. Registrace je cca 1000 USD, pro cizince tuším 1500 USD.
Kdyby to spadalo pod Department of Commerce, tak by to s trochou štěstí někdo poslat mohl."
devlop

Příspěvekod Quirinus » 01.01.2017 14:54

Quirinus

Příspěvekod proforma » 27.04.2017 9:22

Uvazuju o IWB hybridnim pouzde od Foxxe, nebyl by tu nekdo, kdo by se chtel podelit o postovne? 15 USD na objednavku za 40 USD se mi davat nechce :-)
Deus Omnipotens! Tohle snad neni mozne ani u nas v Bavorich!
Ma-li problem reseni, neni treba se znepokojovat. Nema-li reseni, starosti nepomohou.
proforma
VIP

Příspěvekod štaflík » 09.05.2017 19:40

Dnes, na Den vítězství, je sleva na Gorky na:
http://rusvvo.com/sk/oblecenie/gorka3k-khaki

No, za necelé 2000,- bunda+kalhoty i s dopravou jsem neodolal. Sice je to jen BARS, ale stejně... Vždyť je to cenu ponožek od Fjalravenu, nebo tak nějak :-)
štaflík
VIP

Příspěvekod kregan » 10.05.2017 15:58

Tenhle komplet mám docela rád. Zatim asi nejpohodlnější co sem měl.
kregan
VIP

Příspěvekod štaflík » 16.06.2017 13:12

Tak musím přidat zkušenost s RUSVVO.COM (Gorky, Sumraky, Tělňašky, Maskchalaty...) od Rusů ze Slovenska.

Moje Gorka mi byla poněkud velká a když jsem si objednával řemen na pušku a pásek, jen tak mezi řečí jsem se zeptal, zda by šlo Gorku vyměnit za užší. Podotýkám, že bylo po zákonné lhůtě na výměnu. Setkal jsem se s naprostou ochotou, typy jak měřit atd. Gorku jsem odeslal, zabalil (ale asi ne Českopoštabombenfest) a Gorka dorazila prý s flekem (rozhodně ho neměla, když jsem balil), pomuchlaná (no možná trochu, ale spíš jí pošťáci vezli někde pod radlicí k zahradnímu traktůrku) a bez etikety. Nicméně kromě této velmi slušně formulované výtky od prodejce nebyl žádný problém a nová Gorka dorazila obratem. Za mě: :yes
Mám tam spadeno na další věci (zimní flot tělňašku, 2. vrstvu VKOB apod.), takže už to nehodlám honit přes e-bay a rusvvo doporučuji.
štaflík
VIP

Příspěvekod štaflík » 27.07.2017 12:34

Dnes sleva na letní dlouhoruké tělňašky a další drobotě na rusvvo.com. Den ruského námořnictva.
štaflík
VIP

Předchozí

Zpět na Tipy na obchody a společné nákupy