Nevyhazuj.to - Šikne se

Tipy na obchody s výhodnou nabídkou zboží (pouze ve vztahu k zaměření tohoto fóra) a společné nákupy zajímavých komodit.

Nevyhazuj.to - Šikne se

Příspěvekod rudde » 09.08.2012 9:51

Výměna případně darování předmětu za odvoz.
Různé bazary a burzy. Budou zákonitě přibývat.

Ondřej Dvořák píše:
Jakožto uživatel diskuzního serveru nyx.cz , kde podobný systém funguje lokálně - v rámci "komunity" tohoto serveru, a funguje dobře, mohu s radostí oznámit, že jsem se dnes dozvěděl již o druhém veřejném serveru zabývajícím se sdílením věcí zdarma, respektive za odvoz, či za "pár kaček" - pravděpodobně dle tradice serveru nyx.cz - do 150,- Kč, nebo nějakou sladkominu.

Server se jmenuje "Šikne se" a naleznete jej na adrese http://www.siknese.cz

Druhý zmíněný server, o kterém vím již delší dobu je server "Nevyhazuj to" - adresahttp://www.nevyhazujto.cz

Oba servery, jak je již z krátké návštěvy zřejmé, slouží tedy především k poskytnutí věcí pro Vás již nepotřebných, pro jiného stále hodnotných.

Pokud na nás má dolehnout španělská krize, takovéto nástroje solidarity a konec konců i tvorby nových známostí a přátelství, ji mohou zpříjemnit a usnadnit. A kdo ví, možná se stane tradicí a normalitou, že věci, které leží doma nepoužívané, budou umísťovány na podobné servery pravidelně, tak, aby se jejich užitnou hodnotou neplýtvalo. Stále totiž platí, že to, co jednou dáš, se ti později velkým okruhem x násobně vrátí zpět.


(Server Nevyhazuj.to má dnes více jak 10 000 uživatelů.)
Uživatelský avatar
rudde
Moderátor
 
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Nevyhazuj.to - Šikne se

Příspěvekod pepa_z_brna » 18.08.2013 12:24

Chtel jsem tohle uvest, no nasel jsem, ze uz někdo uvedl, takze pridam jen hodnoceni. Celkem zajimave věci, clovek ale musí sledovat často co kdo prida, moje zkušenost uzamykaci hagusy na auto - za cokoladu, a ja daroval pracku. Muze to byt zdroj rozpadlickeho vybaveni......proto trosku ozivim.
pepa_z_brna
 
Příspěvky: 292
Registrován: 01.07.2013 20:38


Zpět na Tipy na obchody a společné nákupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník