Blackout - M. Elsberg

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze k tématu.

Blackout - M. Elsberg

Příspěvekod štaflík » 11.10.2017 20:15

štaflík
VIP

Re: Blackout - M. Elsberg

Příspěvekod Bill Masen » 11.10.2017 20:47

...ve skladech se kazí potraviny, protože přestala fungovat chladicí zařízení, a ve sklenících bez vytápění mrznou květiny a zelenina. Stejně mrznou i lidé, pokud nemají kamna na dřevo či uhlí se zásobou paliva...

Jen doufám, že takhle to v knize není a pomotal to autor článku. :head
Bill Masen
VIP

Příspěvekod Lyster » 20.11.2017 22:22

Tak mi to na konec nedalo a zakoupil jsem i e-book i když v SK verzi. Zatím jsem přečetl asi 10% knihy. 3/4 Evropy je 12h bez elektřiny a civilizace se hroutí :D

Jsem rád, že to je bráno z hlediska velkých měst, Miláno, Berlín atd...... je to trochu něco jiného než ve Vteřině poté s pár tisíci obyvateli. Asi to bude zajímavý čtení. Už teď se tomu ale já musim poťouchle smát, jak jsou všichi vyjukaný, jak vyoraná myš. :chuckle

PS: Reakce na mrznutí lidí a hníjící potraviny v teplém skladu. Zatím jednoho aktréa napadlo dát jídlo z lednice na balkon. :o Takže úspěch. :lol:
Lyster
VIP

Příspěvekod viktor » 29.11.2017 9:25

tak jsem si to koupil, nemel jsem co cist. 2 mil prodanych vytisku. ...
standartni blabol kategorie " C "
- zli pochazaji vždy z vychodu ... ukrajina, rus a obecne slovani
- v nemecku je vždy to nejlepší
- ceska republika a slovensko neexistuje s výjimkou temelina coz je samozrejme problém i pro rakousko
- brusele a ostatní eu/d města a jejich spravni organy vyresi nakonec vse, proste bez komise EU je nas zivozt v podstate předem ztracen
- hlavni hrdina italsky hecker a americka novinářka jsou v podstate bezpohlavni a mají neuvěřitelnou kliku ve sve naivite
neda se to moc cist, skoda papiru
ps : uz jsem se v několika thilerech setkal s záporáky kteří byli zasadne z vychodu... a slovane...
napr formulace ochranka slozena ze zabijaku se slovanskými rysy, slysel za dvermi hlasy zabijaku co mluvili slovansky dialektem, přízvukem atd ..
zas na druhou stranu mit rovnou nebezpečnou povest nenni zas tak spatne :-)
viktor¨
ps kdyby ten skvar někdo mermomoci chtěl je k dispozuici
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
viktor

Zpět na Knihy - beletrie