Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvekod devlop » 09.06.2018 16:46

jack-3d píše:Není dobrý jim přát něco zlého, naopak, přeju jim, abys e seznámili s fakty a postupně prozřeli do reality ("red pill").

Přát si to můžeš, mají k tomu nepočet příležitostí, jak se seznámit s reálnými fakty a samotnou realitou a měli by je k tomu vést i rodiče. Problém je v tom, že oni prostě nechtějí, fakta nepřijímají, protože jediná pravda je ta jejich, respektive tak, kterou jim řeknou ve škole a neziskovkách, a pokudou jsou rodiče stejného sluníčkového zaměření, tak je to prostě game over, kruh se uzavírá. Jediné prozření je pak bohužel to, které jsem psal -přímá konfrontace s brutální podstatou islámu. I když, ani tehdy není jisté, že prozřou. I po té, co je třeba někdo znásilní si mohou na základě svého přesvědčení říci, že přeci všichni nejsou stejní, to jen 5 z nich bylo zlých, ostatní migranti potřebují pomoc!!
devlop

Příspěvekod jack-3d » 09.06.2018 17:58

Říkají tam tomu hejspíč, což znamená, že když tě nekdo slyší říkat kritiku islámu, zadělal sis na pořádnej problém (jako žák čelíš perzekuci ostatních žáků a učitelského sboru, jako zaměstnanec perzekuci od kolegů a vedení => běžně se tam za to vyhazuje). Lidi, děcka, všichni mají zafixováno, že islám je tabu a lepší o tom nemluvit.

Dál bych uvedl ještě jeden poznatek, ty děcka už od malička vyrůstají v tom, že když je ve školce bouchne Ahmed, tak je to vpořádku, naopak když Jens bouchne Ahmeda (i když je to obrana) je za to exemplární trest. Pokud máš jako rodič něco proti je to hejspíč a máš zaděláno na problém.

Prostě chci říct, že lidi na západě, co vyjdou do ulic, že se jim nelíbí islám, jsou vlastně velmi odvážní (protože je na fotkách může někdo poznat = problém v práci) a nebo už nemají co ztratit. Naopak, když děcka jdou do ulic na podporu islámu, "pokrokového myšlení", transdžendr pitomostí apod, tak dostanou třeba zápočet (něco podobného se děje už i u nás).
jack-3d

Příspěvekod OldSoldier » 11.06.2018 18:36

jack-3d píše:Říkají tam tomu hejspíč,

OT: správně je to "hejt-spíč", ale píše se to "hate-speech" - anglicky termín pro "nenávistvá řeč"
OldSoldier

Příspěvekod FearFromTheDepth » 13.06.2018 13:34

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... -utok.html

Další multi-kulti. :roll:

V Německu zadrželi Tunisana, zřejmě chystal útok.
Nothing is impossible.
FearFromTheDepth

Příspěvekod Nuwara » 14.06.2018 19:14

Kdepak Frýbort, líbí se mi jeho nekompromisní a přitom velmi kultivovaně podávané názory...
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa ... ntent=main
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
Nuwara

Příspěvekod devlop » 15.06.2018 10:14

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... davky.html

"Muži zákona přišli Tunisanovi na stopu, když si na internetu objednal chemikálie, jejichž nákup se musí hlásit úřadům. Vše zaplatil z peněz, které získává v rámci sociální pomoci běžencům. Ta zřejmě nebyla zanedbatelná, protože muž má šest dětí. Do Německa dorazil podle deníku Rheinische Post v listopadu 2016."

že to napíšou takhle narovinu, jsem nečekal :)
devlop

Příspěvekod Lyster » 16.07.2018 11:10

Francie propustila teroristu Beghala z vězení

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... ezeni.html

Soud poslal Beghala v roce 2005 do vězení za přípravu sebevražedného atentátu na americké velvyslanectví ve Francii v roce 2001. Odsouzen byl ještě za další činy. Z vězení měl vyjít v roce 2020, za dobré chování byl ale propuštěn dříve.

Terorista propuštěn za dobrý chování? To jako fakt? :head
Lyster
VIP

Příspěvekod devlop » 20.07.2018 15:12

je pátek, takžé...

20.7.2018
Na severu Německa zaútočil muž na lidi v autobuse, čtrnáct z nich zranil

https://zpravy.idnes.cz/lubeck-utok-nem ... anicni_kha
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... -lidi.html

Útočník v autobuse v severoněmeckém Lübecku nožem zranil 14 lidí, z toho dva vážně. Muž podle médií v autobuse zanechal batoh, ze kterého vycházel kouř.

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/b ... n-12953050
"Police were at the scene within minutes of the first emergency calls being made and claim the man is of Iranian and in his 30s."

https://www.thesun.co.uk/news/6827751/l ... s-germany/
"Sources told Lubeck News the suspect was an Iranian man in his mid-30s who is now in police custody."

íráčan kolem 30 let... klasika

EDIT: jedno ale prostě nepochopím, pobodal 14 lidí v jednom autobuse, a ostatní jako čuměli a seděli na prdeli? To jsou němci fakt tak zdegenerované poslušné ovce co čekají na porážku a nedokáží se bránit? Nepochopím, že ho nikdo nezastavil.
devlop

Příspěvekod mukl » 20.07.2018 15:53

Je to hrůza... Nechci tohle zažívat u nás doma v ČR!

EDIT: ...škoda, že jsi v tom autobusu "devlope" nejel ty. Byl by tam totiž v tom případě jen jeden poškozený. A to jeden eliminovaný a svázaný Iráčan. No bohužel, snad příště dostaneš šanci ukázat, jak se to správně dělá...

Nicméně "Wilkomenkultur" už asi trochu vybledla, co myslíte?
mukl

Příspěvekod devlop » 20.07.2018 17:03

mukl: no, tu uštěpačnou poznámku jsi si mohl nechat od cesty, ale budiž. Tak třeba se dočteme, že těch 12 ne tak vážně zraněných lidí se pokoušelo skutečně útočníka zastavit ;) alespoň ve chvíli, kdy útočil za jízdy na řidiče :head , ale vzhledem k tomu, že pak v klidu prchl nezraněn po zastavení autobusu ven tak nevím, nevím... Každopádně, co jsem chtěl říct - stát se to třeba v Izreali, tak asi víme, jak by ten zmrd skončil.

OT dotaz pod čarou pro mukla: nosíš nebo ne? ;) pokud jo a seděl by jsi tam, připouštíš možnost, že by to dopadlo jinak?

EDIT: pro nás je důležité to, že máme ještě čas a možnosti se z těchto událostí poučit a připravit se na ně, dokud u nás nejsou. Přát si, aby podobné útoky zde nikdy nebyly je hezké a správné, ale ještě lepší je se připravit, ať už jen psychycky nebo ještě lépe fyzicky (kurzy obrany, dynamické střelby atd. je tady toho mraky). Protože to, zda tady podobné útoky budou nebo ne, my jako ovčanský plebs neovlivníme, toť můj názor.
devlop

Příspěvekod mukl » 20.07.2018 17:28

Tak, uštěpačnou poznámku neber jako osobní útok. Nikdo z nás tam asi nebyl, ale vysmívat se Němcům ve stylu jací jsou "bezbranní pitomci a ovce", při takové tragédii, mě tak nějak nadzvedlo.Tak jsem to v tu chvĺi cítil... Nenosím, nenosím, nemám na to potřebnej výcvik ani koule, ale až to tady bude jako v Německu...asi začneme mít vyboulené kapsy všichni 8-) ....a jak už to tak bývá, a v Bruselu si to asi neuvědomují, i ti ....a možná zvláště ti, co vůbec nemají zbroják. Takže zatím jezdím autobusem se sluncem v duši, srdcem na dlani a jízdenkou v kapse....
mukl

Příspěvekod devlop » 20.07.2018 17:51

jasné chápu, mě zas prostě nadzvedl onen stále častější fakt, že na západ od nás stačí jeden jediný magor v ulici/metru/autobuse/kdekoliv a je schopen vlastníma rukama nebo s nožem zranit, zmrzačit nebo zabít 10+ obyčejných lidí, a nemusí k tomu mít ani střelnou zbraň nebo výbušninu. Já mám prostě pocit, jako by se lidé v západních státech stále více "změkčovali" a báli se udělat cokoli agresivního co vybočuje z jejich spokojeného života a sociální buliny (a tím nemyslím negry v ulicích). Např. ve Švédsku to dovedli už k dokonalosti. Prostě lidé zdegenereovali, nejsou schopni se bránit a na to Evropa bohužel dojede. Mukle, vím že máš co, tak to nos, jak říkají eko sluníčkáři "i kdyby to mělo zachránit jediný lidský/zvířecí život, tak to je správné" a já se podle toho řídím :lol: proto nosím vždy a věude. Čím více lidí se naučí nosit teď v době "míru", tak pak nebudou zaskočeni a nepřipraveni v době temna.
devlop

Příspěvekod Nicotinick » 20.07.2018 18:07

Nejen nosit, ale hlavně před tím absolvovat kvalitní kurzy u kvalitní agentury a trénovat, trénovat, trénovat. Bez toho je většinou "nošení" k naprostému hovnu.
"Ten chlap mohl být naživu, kdyby měl ještě pár dnů, aby se něco naučil."
Sgt. Elias Grodin
Nicotinick
VIP

Příspěvekod Rafael » 20.07.2018 18:43

Dokáži, nebo ne, jen tak spekuluji..., si představit takovou situaci i u nás - postřelený nebo zastřelený arab nebo černoch napadající nožem spolucestující v MHD.
(Nepředpokládám, že něco takového by se po ukazaní zbraně uklidnilo, spíš bych předpokládal, že se ještě více rozzuří...).
Teda tu situaci přímo ne, jen pak to ječení lidskoprávních organizací, neziskovek a jim spřízněných novinářů apod.
A vůbec bych se nedivil tomu, kdyby u soudu nějaké pobodané sluníčko toho útočnika ještě nakonec bránilo a svědčilo by proti svému ochránci.
A to uvažuji v naších poměrech. V demokratických, západních rozvinutých zemích by si takový zákrok určitě velmi rozmyslel i policista ve službě. Natož nějaký civil...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod devlop » 20.07.2018 19:23

to Nicotinick: naprosto souhlas, jen nosit a nemít drill je řekl bych až nebezpečné. Ale je to prostě jen o tom, mít vůli do toho jít. Mít možnost nosit zbraně a nic pro to neudělat je podle mne hřích 8-)

Rafael - přesně jsi vystihl typického západního občana. Raději se nebudu bránit, a už vůbec ne proti arabovi, protože co by na to řekli lidskoprávní organizace a neziskovky že jo, nebo tvl v práci, tam mě utlučou čepicema, raději se schoulím do klubíčka na zem a budu doufat, že mě systém a policajti zachrání... prostě úpadek hrdosti a víry v sám sebe, nic jiného. Je ti jasné, že jen díky tomuto přístupu si tady za pár let budou z nás evropoanů dělat arabští čmoudí otroky?
devlop

Příspěvekod Rafael » 20.07.2018 21:15

devlop
Jo, přesně tak jsem to myslel. Se vším co píšeš nejde jinak než souhlasit.
*
Bohužel nic takového nemá skoro žádnou oporu v zákoně a v případě "takové nepříměřené obrany" ať už vlastní, osob blízkých či úplně neznámých by po tobě neštěkl ani pes.
*
Já si myslím, že tudy cesta nevede.
Že je třeba volit lidi, politiky, kteří by byli schopní a ochotní přijmout a odsouhlasit příslušné zákony.
Např., že
-útočník, zloděj apod., bude muset nést veškeré následující rizika
-nulová tolerance nelegální migrace
-úplné odstranění "pozitivní" diskriminace
-atd.
̌*
Jinak věř, že mám s něčím podobným velmi bohaté zkušenosti.
Sice jen z Ostravy a cikány, což jsou v porovnání s ghety v evropských metropolích asi jen velmi slabý odvar..
Naštěstí jsem všechna napadení, někdy i zbití, na rozdíl od dvou svých spolupracovníků z VŽ přežil..
(Policie nevyšetřila nic).
Všechny ty incidenty se většinou staly v době výplat nebo při cestě domů, nebo z nějaké oslavy, při čekání na bus nebo vlak a tak. Většinou po odpoledních směnách a gangem který taková místa cíleně objížděl.
Takže nějaké pivko, štamprle a mít u sebe střelnou nebo jinou zbrań, jak bych asi u případného soudu dopadl?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod devlop » 20.07.2018 21:58

Rafael: no jooo, ostravsko, můj rodný kraj, také mám bohaté zkušenosti ze svého mládí, věty "co čumiš ty gadžo pojebanej" a "tak poď ty bila pičo, ti rozjebu hlavu more" mi dodnes znějí v uších. To byl také důvod, proč jsem ve svých 21 letech změnil pole své působnosti. Nicméně je třeba si právě uvědomit, že v tomto kraji žijí bílí a cigoši již spoustu let v jakémsi soužití, cigoši ví, kam až mohou zajít a bílí ví, co od cigošů mohou čekat, jsou ostražití a nebojí se postavit se jim a bránit se. I stará babka cigoše klidně jebne po hlavě kamenem, když ji bude chtít ukrást tašku s nákupen z Kauflandu. A o tom to právě je, kdyby ostraváci, těšíňáci, orlováci, karviňáci atd. totálně rezignovali na svoji existenci a uvažovali jen v rovině trestně právní, tak je cigoši rozemelou na kaši a ostravskokarvinský revír by byla jen jedna velká cigošská nogo zóna. Když to řeknu naplno - negr musí vědět, kde jsou jeho hranice, pak se s ním dá žít, a možná i celkem v pohodě. Pokud negr neví, a dáš mu možnost dělat si co che, zabere, vezme a romzrdá vše co vidí, to jsou geny. Západní Evropa dělá bohužel právě tu druhou volbu a proto to tam vypadá tak jak to vypadá. Mimochodem, už jste viděli video z ulic Paříže, jak negři kradou zavazadla z autobusu fotbalistů za jízdy? ;)
devlop

Příspěvekod Rafael » 21.07.2018 15:07

devlop:
Zkušeností z poslední doby moc nemám. Blbě se mi chodí, tak skoro všude jezdím autem a po noční Ostravě se už necamrám. Ale nějak se mi zdá, že ani ti dnešní cikáni nejsou to co bývali. Jsou o hodně agresivnější než jejich rodiče které jsem znal.
Poslední má rvačka s nimi vypadala asi takhle:
(Pokud jsem to tady někde už psal, tak se omlouvám).
Takové "krmítko", bufet s venkovním posezením poblíž zastávek autobusů.
Šel jsem z nějaké akce na poslední noční, po odpolední směně, bus. Venku seděli mí spolupracovníci ze směny. Já měl tehdy volno, tak jsem se tam stavil ať nečekám sám na zastávce. Najednou prudce zabrzdilo auto, z něho vyběhli čtyři , řidič zůstal v nastartovaném autě a hned šli po mě. Asi proto, že jsem tam byl jediný ožralý anebo si mě nějak cestou vytipovali. Ale i tak jsem se zpočátku úspěšně bránil i když mi nikdo nepomohl.
(Spolupracovníci, seděli jak zařezaní a nezmohli se na nic. Však se mi pak v práci delší dobu vyhýbali....).
Ale taky se to vše seběhlo velmi rychle....
Do tuhého začalo jít když dva urazili hrdla láhví a šli s nimi na mně.
Zachránila mě obsluha toho baru když paní vyběhla ven a volala mobilem policii. A protože velmi blízko se nachází služebna MP i policie ČR útočníci rychle odjeli.
Druhý den jak jsem ji děkoval za záchranu, tak se mi svěřila, že hovor jen fingovala. Že kdyby přijela policie, beztak bych skončil na záchytce, ujel by mi poslední bus a tak.
Pak jsem se od ní taky dozvěděl, že je to velmi známá partička, která se takovým způsobem živí a taky se takhle baví. Ale nebyli to jen cikáni, byli celkem rasově vyvážení.
Nejsem žádný střízlík, skoro dva metry, v té době cca 100kg, dnes už sice víc, a tak odhadem jsem mohl mít tak 2-3 promile. A ti útočníci byli určitě úplně střízliví protože byli v "práci"...
A navíc takoví mladí hajzlíci a střízlici. Mít tehdy, jak jsem tu založil vlákno, pořádnou vycházkovou hůl, seřezal bych je na jednu hromadu i s tím autem.
*
Ale kdybych měl u sebe střelnou zbraň určitě bych ji v té chvíli použil, protože to byla pro mě velmi nebezpečná až smrtelná situace. Skončil jsem v rohu a proti dvěma láhvim jsem se bránil jen celtovým somradlem. Navíc za nimi byli další dva útočnici.
Co by se stalo kdybych střílel? Stačila by jedna rána, nebo bych musel postřelit nebo zastřelit všechny?
A jak by mi přitížil ten alkohol a možná i fyzické proporce.
A co svědci - prokazatelně mí spolupracovníci nebo známí z toho bufetu. A vlastně i ta paní by musela přiznat, že mě zná, že tam chodím tudíž, že jsem asi alkoholik atd...
*
Bus jsem stihnul a naštěstí s ním jel známý řidič protože jiný by mě tak zkrvaveného a potrhaného asi vyloučil z přepravy.
*
Jenže takové zážitky naši příznivci a vítači arabů a černochů nemají ani s těmi našimi domestifikovanými cikány...
Rafael

Příspěvekod golem » 21.07.2018 15:46

Já myslím, že ti opravdu zavilí vítači by si to nějak vhodně vysvětlili, i kdyby tu osobní zkušenost měli. Není to tak dávno, co někde v Německu nebo v Rakousku připrchlík znásilnil a zabil mladou holku a rodiče měli největší starost o to, aby to nevrhlo špatné světlo na ostatní připrchlíky. Jak dcera, tak rodiče byli vítači, mladá chodila pomáhat do nějakého centra pro připrchlíky...
golem

Příspěvekod Rafael » 21.07.2018 16:07

Napadla mě taková parafráze, ftípek nebo název nového tématu:
Zavilí vítači zavyli
:D
Rafael

PředchozíDalší

Zpět na Události doma a ve světě, články v novinách apod.