Kurzy taktické střelby

...aneb "practice make perfect".

Re: Kurzy taktické střelby

Příspěvekod štek » 15.08.2016 9:14

olomouc a okolí bych se taky zapojil.
štek

Příspěvekod john.hawk » 23.03.2017 13:02

Olomouc květen 2017, ICS tři dny..ještě dojednávám střelnici..
john.hawk

Příspěvekod the.marek » 08.10.2017 20:09

Narazil jsem na Anti terror academy. Nabízejí střelecké a jiné kurzy všeho druhu. Máte s nimi někdo praktické zkušenosti?

Dokonce jako novinku toto (nevím, co si o tom mám myslet...):

"Vrátili jsme se z mimořádně náročné mise v severním Iráku, kde připravujeme pro zájemce z celého světa, nejtvrdší výcvik, jaký si dovedete představit.
HARDCORE TRAINING MISSION, který budeme spouštět v první třetině roku 2018, představuje to, co Anti Terror Academy propaguje již několik let. Výcvik co nejblíže realitě s mimořádnou náročností. Jedině to vás posouvá dál...V kurzu HTM se Ihned po příletu se stanete členem PSD týmu, budete vybaveni, poučeni a odjedete na základnu, která bude pouze vaše. Zde si od prvního začátku řešíte vše, ostrahu, kuchyň, úklid, a rekognoskační výjezdy, nákupy a samozřejmě budete neustále cvičeni ve střelbě z různých zbraní, taktice, jízdě pancéřovanými vozy, záchraně života atd.. Bude to absolutně skutečná mise, ve skutečném prostředí bojové zóny... Není nic podobného.
Naše mise, byla náročnější o to, že jsme zastihli v Kurdistánu referendum, které spustilo řadu opatření, jako např. uzavřená letiště, hraniční přechody, ukončení exportu zboží z Iráku do Kurdistánu atd. Situace se měnila každý den a informace získané ráno, odpoledne již neplatili. Útok koaličních sil na poslední baštu Islámského státu Hawiju vytlačil tisíce uprchlíků, mezi kterými byla řada členů IS, směrem k našim pozicím. Spojenci bombardovali toto místo každý den jen pár km od nás.
V tom všem potřebujete pracovat, nakupovat, žít....
Po několika dnech se nám podařilo dostat do Evropy"
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
the.marek
VIP

Příspěvekod Fabulous » 08.10.2017 21:17

Organizovat zábavné zájezdy pro sobotní válečníky do skoro válečné zóny mi přijde tak nějak... Ubohý...

Ale prachy nesmrdí...
EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.
Fabulous
Administrátor

Příspěvekod JOBU » 08.10.2017 22:33

Fabe,stále je to iba skoro a blízko realite...kto bol reálne niekde vonku,tak toto mu isto viac nedá,a kto nebol a má prachy,tak tomu to niečo možno dá...minimálne ten pocit.Ale stále to bude iba akože. ;)
JOBU

Příspěvekod kregan » 09.10.2017 9:32

V oblasti, kterou popisuje jsme se s kámošem a kámoškou pohybovali beze zbraně deset dní stopem a spali na ulici. Pokud si ale někdo chce zaplatit několikanásobně víc, projet se u toho obrněnym vozem a párkrát si zajít na místní střelnici, tak proč ne.
Přílohy
P1170849.jpg
kregan
VIP

Příspěvekod Nicotinick » 09.10.2017 10:51

JJ, pocitová zážitková turistika all inclusive, vč. vynášení hajzlů ve full gearu. :)

(myslím ten "kurz", nikoliv Kreganovo cestování) :)
"Ten chlap mohl být naživu, kdyby měl ještě pár dnů, aby se něco naučil."
Sgt. Elias Grodin
Nicotinick
VIP

Příspěvekod viktor » 09.10.2017 15:47

..vedeny hovor na neznamem miste v neznamy cas :
..fakt jo ? jj .. a co vlastne delas ? ...no mam skolu preziti ... husty, povídej.... no nedavno tady teklo tolik belgicke krve to jsem ještě nevidel ...????? no mel jsem tady belgicany...když videli les, měli oci jak pinpogace, když jsem jim rekl ze v tom budou spat ve spacakach měli oci jak melouny... měli si na ohni opeci buřta.. tak jsem jim rozdal burty a nestacil jsem litat s flastrama :-))
kurz strely, kurz fotbalu.. nikde a nikdy neexistuje nic zázračného, jo je par technik a zasad a ty jsou vseobecne zname..nic tajného ani uzasneho co jde koupit... beh je o behani, plavani o plavani a strelba je jen a jen o pistoli, pusce, strelnici a hromadách naboju, treningu a treningu... nikoho nedelal autoskola ridicem, to az najete km.. a je celkem jedno kolik ta autoskola stala a jestli byla ta nejhustejsi z hustych :-)
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
viktor

Příspěvekod des » 12.10.2017 6:47

keby tí belgičáci mali za sebou nejaký kurz tak by možno tak nevalili oči a nepotrebovali flastre

borec ktorý jezdí jezdí jezdí desattisíce km ročne do práce, na nákupy, s deckami, na dovolenku... pravdepodobne nebude mat nijaký osoh z blbostí jako napr škola šmyku, jazdy s inštruktorom za neobvyklých podmienok, kurz defenzívneho/ofenzívneho jazdenia a pod.
stačí proste jezdit, jezdit, jezdit.

presne tak je to aj s búchačkou. stačí nejakú kúpit a střilet, střilet, střílet.
;)
nemóže íst karta furt...
des

Předchozí

Zpět na Praktické kurzy, akce a vzdělávací instituce