Předpovědi členů fóra

Trochu okultní téma, ale musí zde být...

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvekod štek » 27.01.2016 10:59

Radek07 píše:Vzhledem k možné redukci obyvatelstva v příštích x-letech bych to tak černě neviděl (to zní divně :) )

Líbí se mi tvůj optimistický postoj.

Moje prognóza je že dřív jezdili češi střílet do Afghánistánu a teď to bude do dvou let naopak. Francie má nevyhlášenou občanskou válku. Německo čeká do roka to samé a pak jsme na řadě mi. Jak se s tím naše kolaborantská euro-řiťolezecká vláda popere, to je ta správná otázka.
štek

Příspěvekod Pepasnek » 28.01.2016 23:00

A jeste k migraci : až se da do pohybu ta část Afriky ve které se vyskytuje ta krvaciva horečka nebo ebola(jestli to není to samý :oops: )tak při tak obrovské koncentraci lidi se z toho nevylizem
Raději litovat toho co jsem udělal než toho co jsem neudělal
Pepasnek

Příspěvekod krvfx » 29.01.2016 6:42

Kdo má Ebolu, tak cestou zdechne. Nemoci s rychlým průběhem a velkou úmrtností se nestihnou moc rozšířit. Pokud neletí letadlem, a to u nelegálů nehrozí.
krvfx
VIP

Příspěvekod MartasCZ » 29.01.2016 9:00

No co se týká eboly tak tak inkubační doba je cca 2-4 týdny.
Ve spermatu ještě dva měsíce po vyléčení......
Započítej že nebude v první várce nakažených a dostáváš se do času od nakažení prvního v řádech měsíců....
MartasCZ

Příspěvekod Ma_tes1 » 30.07.2017 12:53

Uplynul další rok a půl a migrační krize stále není zastavena - naopak sílí. Do Evropy každý den připlouvají stovky migrantů z Afriky. Stále častější jsou navíc útoky islámských radikálů na evropské občany, jelikož islám se v Evropě začíná nebezpečně roztahovat..dá se říct, co týden - to útok ve jménu Alláha. A pokud se podíváme, kdo na našem kontinentu v současnosti tahá za nitky - Merkel, Macron, Juncker + celý Brusel.. neblýská se na lepší časy.

Připadá někomu taky současná situace jako začátek konce?
Ma_tes1

Příspěvekod jack-3d » 30.07.2017 14:22

O útoky vůbec nejde, to je jen špička ledovce. Navíc útočníci vadí jak nám, tak hlavně samotným muslimům, kteří naopak na sebe upoutávat nechtějí. Islamizace musí být plíživá, nejlepší taktika je ze sebe dělat chudáčky, postupně obsazovat dům za domem, ulici za ulicí, město za městem a našimi demokratickými způsoby získávat převahu i politickou. Výsledky jsou už víc než viditelné ve větších západoevropských městech. Tohle má jen dva konce, muslimové místo ovládnou a původní obyvatele donutí odejít (eventuelně z části konvertují) a nebo to krutě semele a vzejde vítěz, který zbytky druhé strany vypráská pryč.

Já typuju první variantu, připravme se na imigraci z řad původních britů, němců, francouzů, ale třeba i turků (těch sekulárních a vzdělaných). I když většina půjde spíš do Ameriky.
jack-3d

Předchozí

Zpět na Prognózy, věštby a předpovědi