Regulace EU - zákaz držení zbraní

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvekod viktor » 13.02.2018 7:59

nejvic me na te cele zalezitosti bavi, i když to bavi je silne v uvozovkách jedna věc kterou všichni tak nejak decenene obcazeji. Vsichni vime ze ten zákon je proste spatny. V tom zneni jak je je proste nerelizovatelny, nic neresi a vytvari sam o sobe neskutecne problémy a to jak drzitelum zbrani tak i organum které na to mají dohlížet. Vime to a vi to snad všichni co mají se zbraněmi něco spolecneho. Ten uzasny navrh vyracovala nikym nevolena evropska komise s cca 35 tisici odborniky , samozrejme placenymi tak ze to vetsine lidi nezda ani ve hodne vlhkých snech. A vypracovali takovy paskvil. Proboha jake paskvily ještě vypracuji v oboru co neznam ? Jak je ještě vůbec mozne ze takovou bandu diletantu bereme jako rodici organ ? To fakt není mozny..
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
viktor

Příspěvekod krvfx » 13.02.2018 8:27

Krásný překlep. Opravdu je bereme jako rodící orgán:)
krvfx
VIP

Příspěvekod Pahrb » 13.02.2018 8:40

Na zapade se zasobniky jen tak neprodavaj, navic ovcanci by si je tam ani nekoupili, protoze se toho stiti/boji.

Takzevto bude spus problem jen u nas.
Pahrb

Příspěvekod Královák » 13.02.2018 9:38

Pro ty, kteří nezažili dobu před rokem 89 - EU chce stejně jako komunisti těmito kroky vyvolat neustálý strach u občanů, že něco porušují, kriminalizovat je v jejich vlastních očích př. :" Bože mamko mám doma dva zásobníky po tátovi jako památku na jeho vojančení u PS na Šumavě, jak nám vykládal, že tam směli jenom oni a dnes se tam zase nesmí, protože je tam první zóna NP Šumava. Co s nima budeme dělat? Když je vyhodíme, může to někdo vidět, stejně jako když je zakopeme na zahradě, spálit nejdou. No nesmíme na sebe nějak upozorňovat, aby u nás neudělali prohlídku. Přeci mám pěkný místo mistra u té nadnárodní společnosti, to bych jako trestanej mohl o něj přijít." Zkrátka se vracíme zase před rok 89, ale bude to horší, protože ani komunisti neregistrovali předovky a startovačky. Všimli jste si jak jsou v médiích glorifikováni lidé jako Trockij apod. a při tom to byli stejní zmetci, jako ti, kteří je odstranili.
Královák

Příspěvekod Patrol » 13.02.2018 10:39

Včera mě dost zaskočil jeden známej, když se u mně zastavil, já měl na stole rozdělanou nějakou práci a u toho ležel můj nůž s čepelí cca 35cm dlouhou.
On žil nějakou dobu v Německu(víceméně na ulici), je vegetarián, sluníčkář a tak trochu mimoň, takže už jsem si zvykl, že pořád mele o tom jak by chtěl, aby byl svět lepší, aby lidi nezabíjeli zvířátka a momentálně žije tím, že odkoupil pekingské prasátko, aby neskončilo na pekáči a hledá mu domov na dožití.
Jakmile uviděl ten nůž, tak se úplně lekl, co za hroznou zbraň to tam mám, a že v Německu by mě za nošení takového nože mohli zavřít. O zákazu nožů v ČR se zatím nemluví, ale když jsem viděl jeho reakci, tak jsem si tak uvědomil, že to bude asi hned ten následující level. :evil:
Patrol

Příspěvekod Královák » 13.02.2018 11:17

No to samé se mně stalo. je to už 12 let zpátky, kdy jsem zastavil na náměstí a otevřel kufr svého kombíku,aby tam žena mohla dát nákup a okolo procházející němečtí turisti od nás odskočili jako bychom měli lepru, protože se mně v kufru váleli dvě mačety, pila, dvě sekery a několik nožů. Auto jsem používal v práci jako provozní lesník, proto jsem to měl v kufru v neustálé pohotovosti. Pak jsem na to ptal německých hajných a ty mě seznámili s tím, jaká je u nich situace.
Královák

Příspěvekod Matěj » 13.02.2018 12:03

Pahrb píše:Na zapade se zasobniky jen tak neprodavaj, navic ovcanci by si je tam ani nekoupili, protoze se toho stiti/boji.

Takzevto bude spus problem jen u nas.

Několik let jsem pracovně celkem pravidelně jezdil do Británie, naposled jsem tam byl předloni a samozřejmě, když se objevila možnost, tak jsem se stavoval v těch jejich armyshopech apod., a zásobníky tam nebyl problém koupit... Včetně bubnů do tommygun apod. :) A jinak ještě nedávno jsem bral z Německa zásobníky skrz eshop.
Matěj

Příspěvekod Ray » 13.02.2018 19:47

Dojčland bez problémů. Já znám německej eshop, kterému rozsahem a přehledností sortimentu a množstvím doplňků na zbraně, drtivá většina českejch eshopů nesahá ani po kotníky, což mě docela zaráží. Holt je to tam asi trošku "two-face".
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Ray

Příspěvekod Trace » 13.02.2018 19:48

@Ray Doveze zboží do ČR?
Trace

Příspěvekod Ray » 13.02.2018 21:37

Áno :) Psal jsem SZ. Konec OT tady, pokud chce ten odkaz ještě někdo, tak do zpráv ;)
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Ray

Příspěvekod devlop » 15.02.2018 7:41

bohužel další voda na mlýn antigun kreténů, písálek z Idnes se určitě blahem při psaní článku udělal do trenek
https://zpravy.idnes.cz/utocnik-florida ... ranicni_jj

"Problémový student, který miloval zbraně. Když ho nedávno (kamarád) potkal, nesl hromadu publikací o zbraních. Podle bývalých spolužáků se o něm vědělo, že má doma zbraně. Například na instagramu Cruz zveřejnil své fotografie s brokovnicí a s pistolí, na dalších pózuje s obličejem zakrytým šátkem a ohání se dlouhými noži. Jiné příspěvky obsahují výhrůžky typu „chci střílet lidi svou AR-15. Aby Cruz mohl zbraň koupit, musel získat povolení."

už to úplně slyším "to je dobře, že chtějí zbraně civilistům v EU úplně zakázat, jen se podívejte co se stalo na Floridě, kdyby tam byly zbraně zakázané, tak by se to nestalo a 17 dětí mohlo žít".

nikoho už nezajímá, že zbraňový zákon v USA je naprosto jiný než v ČR
devlop

Příspěvekod Patrol » 15.02.2018 8:03

tarik.jpg
tarik.jpg (38.35 KiB) Zobrazeno 307 krát

A nezapoměli upozornit, že byl bílej, ačkoliv to podle fotky moc nevypadá.
Its been confirmed that the Florida school shooter was white identity extremist Nicolas Cruz

Bych htěl vidět ten humbuk, kdyby někde napsali" Bylo potvrzeno, že útočníkem byl černej extremista. "
Patrol

Příspěvekod krvfx » 15.02.2018 8:20

Už podle příjmení to byl jasný white supremacist...
krvfx
VIP

Příspěvekod Strelec45 » 15.02.2018 8:30

A přitom stačilo tak málo, aby alespoň jeden vyučující měl zbraň a mladíkovi odpověděl... :(
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado vhodné jest.
Strelec45
VIP

Příspěvekod krvfx » 15.02.2018 9:30

A škoda, že článek nezmiňuje, že podle našeho zákona by už zbraně dávno neměl.
krvfx
VIP

Příspěvekod Serža » 15.02.2018 9:31

btw zrovna na Floridě jsou ty zbraňový zákony dost přísný, ne?

BTW2 co ta střelba u NSA? o tom se už moc nepíše....
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod krvfx » 15.02.2018 9:45

Podle informací na netu stříleli agenti NSA na auto, aby ho zastavili. Z auta prý nikdo nestřílel.

Jinak je zajímavé, že hodně "mass shoterů" bylo v psychiatrické léčbě, takže pravděpodobně užívali i nějakou medikaci. Je to sice spíš tím, že je pravděpodobné, že takovou věc udělá psychicky nemocný člověk, ale ozývají se i hlasy, že za to můžou částečně i ty léky. Co je na tom pravdy, nevím, jelikož korelace neimplikuje kauzalitu.
krvfx
VIP

Příspěvekod Serža » 15.02.2018 11:02

aby se nakonec neprokázalo, že všichni ti střelci četli "Kdo chytá v žitě" 8-)
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod Stenny » 15.02.2018 17:23

krvfx: Co se týká vlivu léků, nebudu tvořit žádná absolutní pravidla, ale často bývá koloběh pacientů (i v ČR, v některých případech) asi takovýhle:
- Člověk je divný a rodina to o něm ví
- Člověk je divný a ví se to o něm i mimo rodinu
- Člověk provede něco, co ho přivede do léčebny - například řve s nožem v ruce na souseda, ať ho přestane ozařovat paprskem smrti, jinam mu rozkope úsměv
- Člověk dostane léky. V ČR se většinou léky ladí, dokud nefungují dobře, v některých státech to pacient dostane skoro "od oka".
- Člověk se braním léků upraví a už nedělá divné věci.
- Člověk je puštěn domů se zásobou léků, protože je uznán dostatečně neškodným.
- Člověk přestane brát léky, protože mají nepříjemné vedlejší účinky a jemu už je dobře.
- Člověku se plíživě vrátí stará přesvědčení o tom, že soused ho ozařuje paprskem smrti.
Rozcestí:
- Člověk se znovu dostane do léčebny
nebo
- Člověk zabodne kudlu do toho parchanta, co ho ozařoval.

Problém často nebývají samotné léky, ale třeba fakt, že pacient se sice neuzdraví úplně, ale má díky lékům natolik jasnou mysl, aby doktorům neřekl o svých paranoidních/agresivních/divných stavech.
Stenny
VIP

Příspěvekod opavak » 15.02.2018 18:12

No to jsem taky slyšel že ty paprsky smrti jsou dost velké svinstvo - někdy až smrtelné ... dobrá je proti tomu čepička z alobalu - a pozor anténka na vrcholu AL pokrývky by prý neměla přesahovat délku vašeho penisu :lol:
Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším !
opavak

PředchozíDalší

Zpět na Zbraně ostatní a obecná témata o zbraních