Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.

Re: Jak bylo dnes

Příspěvekod J-e-n-n-y » 12.06.2018 12:29

Já nejsem odpůrce, s argumenty souhlasím. V nemocnici to často překombinují/urychlují tak, že to vede ke komplikacím. Přesto bych na porod doma neměla odvahu. To radši odmítnu v nemocnici všechny oblbováky, oxytocin apod., doprovazející osobu náležitě poučím a zplnomocním pro podpisy různých informovaných souhlasů a v porodním plánu budu požadovat soukromí, klid, přítmí, přirozený průběh. Ale vím, že v případě náhlých komplikací je za zdí tým lékařů. Ale to je můj názor, respektuji názory odlišné ;-)
Kdo je připraven, není překvapen.
J-e-n-n-y
VIP

Příspěvekod Jirinka » 12.06.2018 12:54

ten strach je naockovany matrixem, manželka taky mela strach, tak hodne studovala, diskutovala s gynporod primářem jedne dosti zname nemocnice a výsledek byl, ze jsou v zasade tri mozne SKUTECNE akutni zadrhele (uz si je nepamatuju), které ovšem jsou život ohrozujici i ve spitale
vite, ze rocne zemre v nemocnicích na následky krvaceni zhruba, cirkaasi deset zen (a to krvaceni je vyvolane prave zásahy typu oxytocin, hamilton, prasknuti vody apod.)
ze jsou studie (databaze cochrane) prokazujici stejnou miru bezpecnosti porodu ve zdravotnickem zarizeni a mimo nej (i u prvorodiček, jedna se samozrejme o fyziologicky porod po fyziologickem tehotenstvi)
nicmene samozrejme každého věc co a jak udela
a ted si rikam, ze jak to tu najde fabik, tak rekne OT! a ne*er nebo bude SBF :mrgreen:
Jirinka

Příspěvekod FearFromTheDepth » 12.06.2018 18:43

Na email mi přišel členský průkaz LEX v pdf a potvrzení platby, takže jsem oficiálně členem LEXu. Jak tedy dnes bylo? Radostně. ;)
Nothing is impossible.
FearFromTheDepth

Příspěvekod Foxy » 12.06.2018 21:55

Včerejší bouřka tu na 11 hodin vygumovala místní internet. Blesk líznul vysilač wifiny. Aspoň byl klid...
Když je zle, je to vlastně fajn, protože by mohlo být i hůře.
Když už je tak zle, že horší už to být nemůže, je to vlastně fajn, protože pak už může být jen lépe.
Foxy
VIP

Předchozí

Zpět na Off Topic a zábava