Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.

Re: Jak bylo dnes

Příspěvekod Ray » 11.03.2019 13:10

Já dnes zjistil, že mám na preppera asi až moc tvrdé spaní, jelikož mě ten neskutečný fičák ( jak mi to má bdělejší žena popsala) vůbec nevzbudil :? Co se týče ele tak mám štěstí, ale jen napůl. Na vedení vypadla jedna fáze, takže kromě světel a jedné zásuvky na sporák, které jedou z jiných fází, je všecko dead. Díky bohu že mám alespoň ten sporák na klasickou zásuvku a můžu ho střídat s lednicí. Plnej mrazák masa by asi nebyl rád.
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
"Když seš v úzkejch, je zabíjení stejně snadný jako dejchání" - John Rambo :-)
Ray

Příspěvekod PaF » 11.03.2019 16:52

Já naopak do půlnoci nezabral, pračlověk Janeček ve mně hlídal, co se bude dít. Fakt je, že nábytek lítal po balkonu tak, že jsem se tam bál vlézt, abych ho přivázal k zábradlí. Nakonec jsem si musel vzít 1/2 lexaurinu a špunty do uší :evil: .
PaF

Příspěvekod Václaf » 11.03.2019 17:58

Já má spaní také na prd,takže jsem slyšel vše,včetně mé nové střechy nad terasou která zlověstně povrzávala a byť je jen na třech chem hmoždinách,z nichž jsem dvě strhl,tak vydržela. Ani u oveček se nestalo nic,zato soused přišel o plaňkový plot z OBI. Proud také jde,jen nefungovalo veřejné osvětlení,ale to mi žíly nerve,světelných zdrojů mám dost. Vlastně jediný problém byl,že jsem musel uklidit převrácené trámky které mi zablokovali výjezd přívěsu,ale práce tak na 5 min. Takže u nás ( Hradec Králové-Dolní Přím ) pohoda :hand
P.S.: místo prášku jsem si kolem půlnoci při venčení bafanů dal panáka rumu,páč mě po pátečním zákroku stále bolí zub :beer
www.zprimskehopodzamci.cz
www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz
Václaf
VIP

Příspěvekod lordCorvin » 11.03.2019 20:52

Hohepa: Z pálené duté cihly, tahle bytovka je starší než já. Vyvrtal díru, dal krátkou hmoždinku a do toho vrut jak kráva. A to si říkal řemeslník.
lordCorvin

Příspěvekod Foxy » 11.03.2019 21:43

Foukalo. Dost hodně. Takže jsem s mladým sundával zlomenou mohutnou borovici se střechy. Ta kupodivu vydržela bez větších škod. Stromu škoda, byl hezký, hodně chundelatý. Nejspíš proto tu střechu moc nezmrvil, dopadl měkce.
Budou holt špalky do krbu, nebo do kotle ústředního topení (samotíž s fridexem uvnitř).
No, uvidím, co ještě spadne ve dnech příštích... a spadlou antenu znovu natáhnu teprv až se jaro trochu umoudří.
Když je zle, je to vlastně fajn, protože by mohlo být i hůře.
Když už je tak zle, že horší už to být nemůže, je to vlastně fajn, protože pak už může být jen lépe.
Foxy
VIP

Příspěvekod Jason » 11.03.2019 22:36

V noci u nas taky solidne foukalo a popravde spani v podkrovi me trosku desilo - jaky zvuky vydavala strecha a celkove sadros a tak to bylo hodne neprijemny... Jelikoz jsem si tam vsechno delal sam - pocinaje tramovou vymenou atd (neco s tchanem a zbytek dle netu a literatury, nejsem zadnik bo tak neco) tak jsem si celou dobu rikal jestli jsem neco nepodcenil nebo nepokurvil... Ale vydrzelo vse bez problemu jako vsechny predchozy vetry... Jinak rano do prace totalni ledovka, musel jsem i na chvilku cekat pod kopcem nez se odklidi auta a budu moct jet (boze dekuji ti za quattro) a pri vylejzani z auta jsem odjel na druhou stranu silnici po ctyrech... vazne hnus... A zpatky domu to stejny a to jsem se uz tak radoval ze nejhorsi cas zimy je za mnou...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Jason
Sponzor serveru

Příspěvekod Bill Masen » 11.03.2019 22:46

Hihi, pořád mám v autě na podlaze před zadníma sedačkama hozený nesmeky. Děti mi na to šlapou.
Bill Masen
VIP

Příspěvekod zedik » 14.03.2019 19:48

Tak tohle mě teď pobavilo - ani ne to,že někdo výbušninou vyhazuje radary do vzduchu ale reportáž na čt1 kde místní nelichotivě kritizovali místní MP a v podstatě to schvalovali :D
https://decinsky.denik.cz/zpravy_region ... 90314.html
zedik

Příspěvekod Rafael » 14.03.2019 20:01

Vzhledem k počáteční fázi vyšetřování zatím ani není jasná škoda. Pohybovat se ale pravděpodobně bude ve stovkách tisíc korun, stejně jako tomu bylo v předchozím případě.
*
*
Škoda na zařízení nebo za ušlý zisk za takové "vyděračsko-mafiánské" praktiky?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod Rafael » 14.03.2019 20:40

V souvislosti s takovými praktikami MP v některý místech kde slouží jen k naplňování rozpočtu, buzeraci a v podstatě jen k vybírání výpalného které nemá s bezpečnosti silničního provozu nic společného.
(Hodně se takovým excesům věnují třeba na dfens).
*
Mi takové praktiky hodně připomněly nechválně známou, mafiánskou OSA.
Ale ani ona není sama jak jsem dnes zjistil. Těch gangsterských parazitů nám nějak stále přibývá.
(Nejsem úplně v obraze, ale silně mi ty praktiky připomínají mafii z amerických apod. filmů...).
Třeba tady:
http://www.kubicapartners.cz/portal/cla ... td.-51.htm
*
Neschopnost, lobismus nebo neochota takové věci řešit?
Nejdražší mobilní data, státem podporovaný obchod s chudobou, podpora neetických exekutorských praktik, všeobecná reklama lichvářů apod....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod proforma » 18.03.2019 6:41

V sobotu jsem cely den skolila. Okolo 16. hod. jsem prestala mluvit, zbyvajici hodinu jsem doseptala. Takovy ticho, kdy seucastnici bali pomalu i psat si poznamky, aby me pres to susteni propisek slyseli, jsem uz dlouho nezazila :-)

Pouceni pro priste: naucit se znakovku :-D
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod Venet » 18.03.2019 9:12

Proforma, do termosky teplý čaj zo slezu alebo podbeľu, a pochlipkávať. pomôže ;)
Cogito, ergo armatum sum.
Venet

Příspěvekod proforma » 18.03.2019 15:37

Venete, to jsem mela (vcetne te termosky :-D), hlasovy kolaps nastal po spotrebovani tohoto meho kouzelneho napoje :-) Jsem si rikala, ze o prestavce si udelam dalsi varku, ale uz k tomu nedoslo :-D
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod Lyster » 20.03.2019 19:34

Dnes stál v práci den za starou bačkoru. Pracuji ve škole (nepedagog) a byl zde u nás bezpečnostní audit, Klasické bláznění co kdyby přišel terorista atd... no prostě blbosti...

S ředitelem školy jsem se trochu neshodl, jestli já jako občan, když někdo vstoupí do školy a bude se mi zdát nějak podezřelý, ho mohu vyzvat, aby mi ukázal například OP, nebo podobný průkaz totožnosti.
Já mu tvrdím že ne. Že to může jen MP, PČR a případně podobné složky. On na opak řekl, že mu auditor tvrdil že ano.

Samozřejmě jsem napsal i email přímo PČR jak to tedy je, Ale psal jsem ho teď večer a odpoví asi až ráno.

Je tu nějaký právník, policista atd, kdo by mi to mohl říci?

Po tom přiblblém GDPR už si vůbec nedělám iluzi, že by jsem po někom mohl něco takového chtít.

Díky.
Lyster
VIP

Příspěvekod DeadMan » 20.03.2019 20:02

Pokud na bráně nepředložíš doklad totožnosti, tak tě ochranka nepustí do fabriky.

Nebo pokud neprokážeš svou totožnost, tak tě ani neubytují v hotelu.

Takže asi na to právo máš?
You cannot kill me as I am already dead!
DeadMan

Příspěvekod Lyster » 20.03.2019 20:06

Do fabriky máš většinou nějakou jejich vstupní kartu, třeba jen s číslem nebo čárovým kódem, třeba na turniket atd. Nebo čip na dveře...
Hotely by to dělat takto neměly. Četl jsem o tom před chvílí článek, že se to v praxi děje, ale je to protizákonné.
Lyster
VIP

Příspěvekod DeadMan » 20.03.2019 21:35

Pokud nejsi zaměstnanec a jdeš na jednání , tak firemní kartu pochopitelně nemáš a i ten zaměstnanec ji získá na základě své identifikace......

To samé recepce nějakých office building atd., kde je vícero firem, tě prostě bez prokázání totožnosti tě tam nepustí ;)
You cannot kill me as I am already dead!
DeadMan

Příspěvekod cipis » 20.03.2019 22:32

Právo na to samozřejmě nemáš, ale když ti to neukáže, tak máš právo ho tam nepustit :)
cipis
Sponzor serveru

Příspěvekod Lyster » 20.03.2019 22:43

Tak tahle možnost je mi také jasná :). Ale kdyby to pak začal nějak řešit, že jsem po něm vymáhal OP, měl bych problémy asi já. No uvidíme co mi zítra napíšou z PČR.
Lyster
VIP

Příspěvekod Bill Masen » 20.03.2019 23:31

V nekterých fabrikách to tak je. Není to proto, aby si někoho prověřovali, ale aby když udělá průser a zmizí, aby ho mohli identifikovat. Nedávno jsem vedl jednu skupinku do Kosteleckejch uzenin a měli jsme s sebou Slovince. Slovinci nemají rodný číslo a chudáci z ochranky si s tím neuměli poradit.
Bill Masen
VIP

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic a zábava