Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.

Re: Jak bylo dnes

Příspěvekod Venet » 12.08.2019 18:13

ešte že ju mám doma ...
A jak bolo dnes???
Maľujeme, takže presun skríň tam a zase zpátky
Cogito, ergo armatum sum.
Venet

Příspěvekod Serža » 13.08.2019 0:25

pokud ti do toho nekecal žádnej drak, tak pohoda :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod Venet » 13.08.2019 13:11

Serža, ako by som to povedal... Hmm no, drak to nebol :D
Takže trochu toho kecania tam bolo.
Ale v zvládnuteľnom množstve...
Venet

Příspěvekod Serža » 13.08.2019 21:19

\(^_^)/
Serža

Příspěvekod Venet » 14.08.2019 9:32

Skoro tak... Len ten veľkostný pomer medzi nami je trochu opačný :D
A v noci nám nádherne pršalo. Takmer celú noc búrka... Som zvedavý na tie stavy vody v potokoch... :?
Venet

Příspěvekod Rafael » 14.08.2019 13:03

Nějak mi to nedalo...
Paní: “Neviděl jste tady běžet čivavu?”
Já: “Viděl, ale ne běžet.”
Paní: “A co dělala?”
Já: “Visela z tlamy nějakýmu dobrmanovi.”
Paní: "Ježišmarijáá, to byl ten váš? Vy hovado nezodpovědné..."

Kdyby pohled mohl zabíjet už bych tady nebyl.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod Patrol » 14.08.2019 13:43

:lol:
Já zase včera volal sousedovi, kterej je myslivecká stráž, jestli se mu neztratil ten jeho "honič" bordrteriér, protože okolo domu proběhhl jeden takovej se svítivou páskou na krku. Hned dorazil, autem to má asi tři kiláky, ale pes už byl v trapu. To se opakovalo asi 3 x , naběhal se po okolí celkem dost, pořád pískal a řval, ale marně. Nakonec povolal i manželku, která běžela pěšky od nich a on to vzal ze směru on nás. Tak se jim toho "honiče" podařilo odchytit.
Asi si nevysvětlili, kdo má honit. :lol:
No, snad se mi časem taky nebude smát. Já jsem si teď pořídil štěně Velššpringr španěněla, což je slídič. :chuckle
Ale asi nebude mít důvod. Mám tu holčičku doma cca tři tejdny a už umí víc povelů, než ten jeho pes za tři roky.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Patrol

Příspěvekod Elishka » 15.08.2019 9:03

Patrole zatím se ještě nad souseda nevytahuj, štěně všechno zdánlivě umí... Protože ještě nezjistilo, že může neposlechnout. Pak přijde puberta, a začnete s každým povelem od začátku, tentokrát ale už doopravdy :D
Elishka

Příspěvekod Patrol » 16.08.2019 8:34

Já vím, není to můj první pes. Jeho psi se ale ztrácejí soustavně a pravidelně kdykoliv je pustí ze řemenu. Ale překonal je americkej kokr sousedů mých rodičů. Tak hloupý zvíře jsem nikde jinde neviděl.
V činžáku si několikrát spletl dveře a vlezl do cizího bytu, kde pak vyděšeně čuměl, kde se to octl a vyl dokud si pro něj nepřišla majitelka. Na chodbě jsem ho sledoval, jak jde ke schodům a vůbec si nevšiml, že jsem vyšel z bytu a obul se. Zamlaskal jsem na něj, aby o mě věděl a on otočil hlavu, ale šel dál, a skutálel se ze schodů. Myslel jsem, že je to náhoda, ale jindy jsem přicházel a on jdouc domů otočil hlavu, pokračoval v chůzi a netrefil dveře, takže narazil do futer přesně v okamžiku, kdy dal hlavu zpátky. Už chápu, proč má tak placatej čumák. :lol: Je to fakt neuvěřitelně tupý zvíře.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Patrol

Příspěvekod Matěj » 16.08.2019 13:14

Každý nemůže být chytrý, horší je, že jsem si vybavil několik podobně chytrých lidí, co jsem v životě potkal :)
Matěj

Příspěvekod Serža » 16.08.2019 23:55

Patrol píše:Já vím, není to můj první pes. Jeho psi se ale ztrácejí soustavně a pravidelně kdykoliv je pustí ze řemenu. Ale překonal je americkej kokr sousedů mých rodičů. Tak hloupý zvíře jsem nikde jinde neviděl.
V činžáku si několikrát spletl dveře a vlezl do cizího bytu, kde pak vyděšeně čuměl, kde se to octl a vyl dokud si pro něj nepřišla majitelka. Na chodbě jsem ho sledoval, jak jde ke schodům a vůbec si nevšiml, že jsem vyšel z bytu a obul se. Zamlaskal jsem na něj, aby o mě věděl a on otočil hlavu, ale šel dál, a skutálel se ze schodů. Myslel jsem, že je to náhoda, ale jindy jsem přicházel a on jdouc domů otočil hlavu, pokračoval v chůzi a netrefil dveře, takže narazil do futer přesně v okamžiku, kdy dal hlavu zpátky. Už chápu, proč má tak placatej čumák. :lol: Je to fakt neuvěřitelně tupý zvíře.

takovýho měli kdysi sousedi pudla...náš jezevčík ho upřímně nenáviděl a jak ho viděl, tak ho děsně šikanoval :-D když chtěl pudl chcát, ten náš debil ho kousal do nohou, takže pudl hopsal jak koza a buď se nevychcal vůbec, nebo byl pochcanej až za ušima....Super kino to sledovat...
\(^_^)/
Serža

Příspěvekod Ray » 17.08.2019 12:08

Tak jsem po prvním nezdaru konečně také získal svou kopii. A v nečekaně super stavu :clap :clap :clap

CHPK.jpg
CHPK.jpg (26.08 KiB) Zobrazeno 577 krát
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Ray

Příspěvekod proforma » 18.08.2019 7:42

Ja ji prave objednala v jednom JC antiku. A videla jsem ji jeste v Liberci. Zadejte do vyhledavani vzdycky "chemie pro kazdeho sntl" , jinak vyjedou nejake novodobe kurzy apod.
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod Jason » 18.08.2019 16:00

Stravil jsem cely vikend praci na pozemku, spousta veci hotova a prokouklo to tam zase.. Vcera prislo pak znamejch tak se udelal vohen a neco jsme upekli popili.. skoda ze nekolikrat zacalo prset ale jinak prijemnej vecer...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Jason
Sponzor serveru

Příspěvekod devlop » 18.08.2019 20:16

předem se omlouvám za nekorektní a anti mazlíčkový příspěvek, ale nemohu si pomoci:

- prodloužený víkend s rodinkou v Mariánských a Františkových lázních + návštěva SOOS a Boheminium:

tohle není banánystán, tohle je ČOKLYSTÁN. Každý píčus co má díru do prdele musí svého čokla vzít na výlet nebo dovolenou, nejlépe do lázní na kolonádu, i přes zákazy vstupu čoklů na každém rohu. Ti ještě větší čoklařští frajeři pustí čokla bez vodítka a náhubku v parku miniatur Boheminium, ať se klidně vychčije a vysere v celém areálu kde se mu zachce, no problem, na zákazy mrdá PES. Park SOOS a pitbul bez vodítka, běhající mimo chodník v bahně? Opět, žádný problém. Ať to tomu čoklovi sežere pracky. Že jsem s dětma musel čekat až tihle čoklaři přejdou, aby mi pár mětrů za zády neštěkal a nesýpal pes, a děti si tak v klidu mohli prohlédnout a přečíst informační tabule, to je jen drobnost. Františkovy lázně - promenáda - ať si klidně manželka čoklaře užívá lízání sé vagíny od svého čokla, ale já fakt nemusím trpět lízání ruky mého dítě cizím čoklem. Čoklaři celé ČR - jděte do píče i se svýma čoklama. :devil
devlop

Příspěvekod DeadMan » 18.08.2019 20:48

:lol: taky se tak občas naseru, když jedeme s rodinkou na výlet :(
You cannot kill me as I am already dead!
DeadMan

Příspěvekod Bill Masen » 18.08.2019 21:05

Teda devlope, ještě že si s sebou neměl kvér, jinak už o tobě čteme ve zprávách. :wasntme
Bill Masen
VIP

Příspěvekod Václaf » 18.08.2019 21:09

to Devlop:
Zítra mi přijede slečna,tak dám na Tebe a půjdu do piče :rofl Jinak psy mám radši nežli lidi,takže bych se mohl vztekat podobně,všude zasraný lidi,střílet se to zatím nesmí,jsou většinou naprosto k hovnu,apod... Psy mám téměř pořád na volno,ale když někoho potkám,tak jdou na vodítko. Na místa kam pes nesmí tak ho neberu. Bydlím na vsi,a ještě na jejím konci. Ale chápu Tě,i papiňák má pojišťovací ventil aby nevybouchl,prostě to musí ven,jinak je to vo zdraví :hand
www.zprimskehopodzamci.cz
www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz
Václaf
VIP

Příspěvekod devlop » 18.08.2019 21:19

Václaf: " Psy mám téměř pořád na volno,ale když někoho potkám,tak jdou na vodítko. Na místa kam pes nesmí tak ho neberu. Bydlím na vsi,a ještě na jejím konci" - naprosto skvělé, smekám. A teď si představ, že jsou lidi, co mají čokla navolno v místech, kde nesmí a není to na konci vesnice ale ve městě mezi stovkami lidí. Prostě naprostý fakáč všem, já jsem tu pán, já tu mám psa a ty se podle toho chovej. To mě sere. (to že pes samozřejmě neumí ani jeden povel je naprostým standardem)
devlop

Příspěvekod Tazi » 19.08.2019 4:40

bez komentáře.Chudák Devlop :) Ještě že má kvér a ty pejskaře by postřílel. Už je to hodně let, co jsem sem dal nějaký příspěvek, ale tohle mě nadzvedlo. Jen doufám, že se s panem Devlopem nikdy nepotkám. Mám dva psy. Bandoga a Cane Corso, a spoustu bambitek. Howgh.
Tazi

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic a zábava