Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.

Re: Jak bylo dnes

Příspěvekod Matěj » 14.01.2020 8:40

Mě očař Gemini ve Zlíně výslovně nedoporučil (a to to mam nějakých 30km, tedy skoro za rohem). Sám jsem byl nakonec na zákroku v Praze na Homolce, ale je to už přes 10 let. Každopádně když něco zachyím v okolí o Gemini, tak většinou ne moc pozitivního. Každopádně u mě šlo o něco jiného - poškozená rohovka úrazem.
Matěj

Příspěvekod Hohepa » 14.01.2020 12:02

U očního a zrovna tak u všech ostatních felčarů doporučuji se orientovat podle negativních zkušeností, nikoliv pozitivních. :devil
Co je platné, že je devět z deseti pacientů spokojených,
když tak vlastně mám deseti procentní pravděpodobnost, že někdo něco zkurví, něco se posere.
Pokud navíc nemají směrnice jak v takových případech postupovat, jde o život
Viz třeba ty mandle v Pardubicích https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/571767/neuveritelne-zabery-lekarky-z-pardubic-adamka-10-nechala-krvacet-a-sla-dal-upadl-do-komatu-a-ma-poskozeny-mozek-pomozte-mu.html
5223572_.jpg

„Zjistili jsme, že v době hospitalizace poškozeného chlapce neměla nemocnice definované odborné a organizační postupy, které by lékařům doporučovaly, jak pracovat,“ řekla Ježková.
Zdroj: https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/n ... zpravy_mvo

Takže nemocnice Pardubice určité NÉ
A jak tak koukám tak Thomayerova nemocnice Pha4 Krč také NÉ.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/doktorka-ktera-nechala-krvacet-adamka-leci-miminka-v-krci-40300178 Což potvrzuje mé osobní zkušenosti s touto "nemocnicí". :devil
Jestli potřebujete uplatnit svou schopnost přežít, pravděpodobně jste předtím něco zvorali.
Hohepa
VIP

Příspěvekod mukl » 14.01.2020 14:14

Doktoři už zabili víc lidí, než všichni masoví a sérioví vrazi dohromady ... Tak, bohužel. I mistr tesař se utne. V neposlední řadě se to taky někde musíte naučit. Obráběč, když začne kariéru, nejdřív musí nasekat taky nějaké ty zmetky, než se stane mistem ve svém oboru. Žijí mezi námi dobří automechanici, jsou ale i špatní automechanici, kteří vás ještě navíc "natáhnou" o prachy. Tak je to asi ve všech oborech lidské činnosti. Hele, mohl bych začít klidně u sebe :mrgreen: Nemá smysl to dál rozvíjet. Bohužel...Tak k těm doktorům musíme, když je nám nejhůř chodit...a modlit se, aby zkrátka zrovna měli ten svůj lepší den. Žádná nemocnice není dobrá nebo špatná. Všechny jsou špatné....
mukl

Příspěvekod Cep » 14.01.2020 15:36

"Když si uvědomím, co jsem za inženýra - tak mám strach jít k doktorovi."
Cep

Příspěvekod Lyster » 24.01.2020 18:10

Tak jsem se dneska dozvěděl, že mám nejspíš cukrovku 1.typu. Naměřili mi z krve 18mmol/l. Tak už asi aspoň vím, proč jsem tak rapidně oslepl. Jak jsem tu psal před cca 15 dny

Největší sranda je, že už více jak 3 roky chodím na krev na imunologii na posledy jsem tam byl někdy v srpnu. Pocit že mám cukrovku (pocit hlavně pocit žízně, ...) mám už tak rok, ale celou tu dobu byly výsledky v pohodě, tak jsem to bral, že je to tou imunitou.

Zjistil jsem to dnes ráno. Když jsem byl včera na vyšetření, jestli bych už prošel předoperačním vyšetřením kvůli tomu zraku.

Život je svině!!

PS: Na téma cukrovka když tak pište přímo jejího vlákna, ať to tu neplevelíme.
Další ironie osudu je ta, že jsem tam nedávno dával nějaký odkaz na nějaký podkožní glukometr, že by to mohlo někoho třeba zajímat. Že to budu já, mě ale nenapadlo. :(
Lyster
VIP

Příspěvekod lordCorvin » 24.01.2020 22:10

Tak jsem dnes po 13,5 letech dal výpověď a přestávám dělat na Sorryjako Bábu. Končí práce s výrobou výbušnin a začíná éra práce s lidma. Mám z toho dobrý pocit. :-)
lordCorvin

Příspěvekod dracekvo » 25.01.2020 11:08

Hrobník? )
dracekvo
VIP

Příspěvekod Trace » 25.01.2020 12:55

18 v zile je fakt hodne. Podle me by kazdy mel mit svuj glukometr, je to dulezitejsi nez teplomer. Z namerene hodnoty je mozne odvodit i mnozstvi stresu, kteremu je clovek vystaven, jelikoz stresove hormony okamzite navysuji mnozstvi glukozi v krvi
Trace

Příspěvekod lordCorvin » 25.01.2020 19:21

dracekvo : Jak jsi na to přišel? Nicméně máš pravdu, bude ze mě havran. :lol:
lordCorvin

Předchozí

Zpět na Off Topic a zábava