Noční hlídka

PříspěvekNapsal: 21.10.2012 23:42
od bivoj
Toto fórum sleduji už přes rok a stejně tak jako u většiny ostatních (a nejen PA) fór se stává, že po 22:00 hod. rapidně klesá počet online uživatelů a po 24:00 je tu většinou mrtvo a prázdno, příspěvky vložené v rozmezí 24:00 - 6:00 by se daly v celém fóru spočítat na prstech.
To všichni chodíte tak brzo spát? Kdo bude v PA době držet noční hlídky? :?: ;)

(Jinak jsem typická sova, ale mám takový dojem, že většina uživatelů jsou skřivani...)

Ideální by bylo v tomto threadu reagovat mezi 24:00 - 06:00 ;) :D

Re: Noční hlídka

PříspěvekNapsal: 22.10.2012 0:01
od Maximus
Myslím si, že sov a jiných nočních ptáků tu najdeš víc ;).

PříspěvekNapsal: 22.10.2012 0:12
od marish
Pokud neusnu, můžu být vzhůru celou noc...
Sovy přes den chrněj, lidi choděj do práce, proto ty odlišné noční činnosti.

PříspěvekNapsal: 22.10.2012 0:24
od bivoj
Njn... já chodím spát tak v 2:00 - 3:00 a vstávám v 9:00 - 10:00, ale taky pro mě není problém být vzhůru skoro celou noc. (A to i pár dní po sobě, ale pak si to vyberu třeba 24 hodinovým spánkem.)

PříspěvekNapsal: 22.10.2012 2:00
od marish
no, na noční hlídku s tebou počítáme ;)

PříspěvekNapsal: 22.10.2012 23:12
od Kapo
Halóó, a čo pijeme? :rock

PříspěvekNapsal: 22.10.2012 23:22
od bivoj
Já teda především pivo, občas víno. Ale takhle navečer se pivo moc nedá, člověk je pak nafouklej jak žok... :lol: Nehledě na nutnost ranního močení, které člověka vyhání třeba už v osm z tepla postele...

PříspěvekNapsal: 23.10.2012 0:15
od Evinka
marish píše:no, na noční hlídku s tebou počítáme ;)

a máš to ... :lol:

PříspěvekNapsal: 23.10.2012 0:19
od Desouza
Ahoj ,
tady se hlásí další Sova :hi .

PříspěvekNapsal: 23.10.2012 2:52
od Ježura
To ja v techto chvilich mam zacatek prace. A kdyz vidim opilce kteri akorat koncili parbu tak jim docela zavidim.

PříspěvekNapsal: 23.10.2012 13:41
od MRAK
bože to je zase téma :roll:

často, když si přečtu pár řádků z vedlejšího fora, které se nesmí jmenovat (páč je to preppers.cz), tak se od srdce zasměju, jaký pikačoviny tam řeší ... no a pak jdu sem a říkám si, čím se od nich sakra lišíme, když tu meleme takovýhle chujoviny
:wasntme

PříspěvekNapsal: 23.10.2012 14:37
od bivoj
Sorry, jsem nevěděl, že sekce se jmenuje Off Topic - smrtelně vážná témata. :lol: (Já tam teda, asi špatně, vidím ...Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete... :o )

Navíc si myslím, že to s tématickým zaměření fóra souvisí - jak jsem naznačil v prvním příspěvku. Protože pokud tady probíráme mj. různé způsoby obrany (usedlosti, komunity ap.) tak nedílnou součástí takovýchto obran bývá držení hlídek (zvláště v napjatých dobách) a to, překvapivě i přes noc (tedy hlavně přes noc, protože je to ideální přepadová doba). A v tom okamžiku je skutečnost jestli je člověk Skřivan nebo Sova dost důležitá na to, do jaké fáze dne ho zařadit na hlídku...
Howgh.

PříspěvekNapsal: 23.10.2012 15:12
od MRAK
No taky netvrdim, ze to v nesprane kategorii.

Ale z5 k tomu co pises.
Ty hodnotis lidi podle toho, v kolik hodin sem pisou prispevky.
A ze v noci lidi spi, anzto ve dne pracuji ti zrejme tak uplne nedochazi.
Sova/skrivan - pekne rozdeleni, ale kdyz bude muset sova vstavat kazdy den v pet rano, pac musi do rachoty, a odpoledne ji nenechaji spat mladata, pak bude automaticky skrivanem, chca nechca.
A predevsim takovehle hodnoceni dnes, jeste neznamena, ze v PA dobe to nebude jinak.
Treba ja rad spim, kdyz muzu, ale kdyz musim, zustanu vzhuru dva dny.
Ohen taky umim rozdelat kresadlem, ale proc bych to delal denne, kdyz mam sirky.

Proste mi to jako tema prijde ponekud mimozni, to je vse.
Jen muj nazor ....

PříspěvekNapsal: 23.10.2012 15:28
od bivoj
Já nikoho nehodnotím, pouze konstatuji! To je rozdíl. Proto jsem za věty "To všichni chodíte tak brzo spát?..." dal smajlíka, aby bylo vidět, že to nemyslím jako výtku či podobně. Je mi líto, pokud si to někdo vzal osobně, ale s tím nic nenadělám. ;)

Je samozřejmé, že pokud někdo má zaměstnání které vyžaduje aby brzo ráno vstával, tak nebude vysedávat po nocích u PC a naopak. Všechny tyhle věci chápu. Nicméně to, že lidé se dělí na Skřivany a Sovy je nezpochybnitelný fakt (a není to úplně dobré pro jejich zdraví, když musí dodržovat jiný denní režim, než je jejich přirozenost). Nicméně si myslím, že lidé vykonávají práci nejkvalitněji právě v době, kdy je stav jejich přirozeného denního režimu nejaktivnější - skřivani dopoledne a částečně odpoledne, sovy pak odpoledne a večer/v noci. v PA době bych rozhodně neposlal na noční hlídku člověka, který normálně zíve už v osm večer a naopak - stejně tak u mě, pokud bych měl hlídat dejme tomu od 6:00 - 9:00, tak toho moc neuhlídám. :D :sleep

PříspěvekNapsal: 23.10.2012 19:01
od MRAK
Ech ....

Uznávám, že o tom přemýšlíš a máš to vychytaný. :yes

Beru z5 svojí výtku. :ne

Je to určitě důležitý a diskutovat o tom je potřebný. :yes

I když si myslím, že pokud to bude potřeba, tak na hlídku půjde prostě ten, kterej bude na řadě. A řada lidí bude asi muset přehodnotit spoustu svých návyků. Protože brát ohledy na to, že jsi sova a v osum hodin ráno nejsi schopnej fungovat, asi nebude úplně možný.
Ale možná si to magický PA představujeme každej trochu jinak.
Já vycházím z toho, že doba, kdy bude nutný držet hlídku, bude už poměrně drsná.

V jedný věci se ale pleteš, nevzal jsem si to osobně. :hand

PříspěvekNapsal: 27.12.2012 2:46
od bivoj
Kontrola stráží!!! Tak kdopak nám tu nespí na stráži/hlídce? ;)

PříspěvekNapsal: 27.12.2012 3:04
od Fabulous
No kdo asi? :D Fabulous přeukrutný, který na skutečné hlídce nemá co dělat a tak prudí na Rozpadu :D :D :D

Edit: A tento bezvýznamný příspěvek je mým dvoutisícím :o

PříspěvekNapsal: 27.12.2012 3:12
od Karlos
Taky jsem na hlídce, nás jen tak někdo nepřekvapí... :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 28.12.2012 3:20
od Kocour
Zdravím hlídky! :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 28.12.2012 3:23
od Ježura
I já... v obvyklý čas opět do práce.

PříspěvekNapsal: 28.12.2012 3:38
od Artifex
Taktéž se hlásím mezi pravidelné nočníky...

PříspěvekNapsal: 28.12.2012 10:20
od Foxy
Artifex píše:Taktéž se hlásím mezi pravidelné nočníky...

Asi takhle?
nocniksire.jpg
nocniksire.jpg (73.87 KiB) Zobrazeno 10810 krát

PříspěvekNapsal: 29.12.2012 11:13
od Reno
Ano, čistě pragmaticky by opravdu byla škoda lidi typu sovy (prostatiky :twisted: ) nevyužít na noční hlídky, alespoň se my ostatní v klidu vyspíme... ;)

PS: Po přečtení části tohoto fóra se mne zmocnil vtíravý pocit, že se zde jedná o komunitu lidí posedlých PA problematikou, v případě některých jedinců by dokonce bylo možné konstatovat, že se na eventuelní nástup PA doby vyloženě těší... :shock: :lol:

PříspěvekNapsal: 29.12.2012 11:44
od scorpio
Myslíš na nástup nočníkových hlídek?

Abych nebyl úplně OT, celkem mě překvapilo, že dneska po jedné tu bylo 21 lidí :ugeek:

PříspěvekNapsal: 29.12.2012 16:00
od sigmark
Reno píše:PS: Po přečtení části tohoto fóra se mne zmocnil vtíravý pocit, že se zde jedná o komunitu lidí posedlých PA problematikou, ...

ktere casti konkretne :-)

PříspěvekNapsal: 29.12.2012 16:26
od urbanwarrior
reno: ani bych neřekl. Většina lidí je tu spíš pragmatická, nežije ani v krytu ani někde na pasece v lese, žijí v pohodě svoje civilní životy. Jenom se netají tím, že když se to podělá, zkusí to zvládnout. Nic víc, nic míň. Že by se tu někdo na PA vysloveně těšil (cituji) jsem nezaznamenal, a to si troufám říct, že fórum mám přečtené celé.

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 1:15
od Artifex
Přesně tak, je to jako se zbraní: Raději celý život nosit a nepoužít (= netěšit se na Velký Průser ale být na něj připraven), nežli nenosit a pak litovat [vy*rat se(no vida, už jsme u těch nočníků zase) na přípravu a čekat, kam člověka vítr zanese].

Takže, nočníci do pozoru, začíná náš čas!
Obrázek

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 2:11
od Kocour
Fíha, to je klika!

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 3:44
od dogmeat
Sovy a skřivani, zajímavý téma k diskuzi ;)
Já chodim spát obvykle kolem půlnoci, vstávám ve 4 a co mi za týden chybí, dospim v pátek po práci. Jinak den nebo noc, je mi to jedno, funguju podle potřeby.
Ale souhlasím s ježurem o těch opilcích a pařbách. Taky je často potkávám, obzvlášť u jedné diskotéky, co kolem ni chodim. Já du do práce a oni z párty dom spát. No závist :)
Jednou dokonce si tak du a u nonstopu šukali dva upřeni o zídku. Tak si říkám, že to já přece nepotřebuju, semnou život vymrdává každé den ;)

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 4:24
od Lunochod
Zdravím příslušníky noční hlídky ! Jaké jsou aktuální stavy ? ;)

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 4:34
od Lunochod
Všichni už evidentně vytuhli ... :cry:

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 4:37
od Fjord
Tady mýdlo, tady mýdlo :rofl

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 4:40
od Lunochod
Mýdlo, mýdlo, tady ručník, příjem :D

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 4:45
od Fjord
:rofl jak málo člověku stačí ke smíchu ..vid ..tak jdu spát..hezky tu hlídejte :hi

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 4:46
od dogmeat
Lunochod píše:Zdravím příslušníky noční hlídky ! Jaké jsou aktuální stavy ? ;)

Brno hlásí připravenost, akce může začít ;)

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 6:38
od Ambroz
Tiez obcas zaskocim...

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 23:37
od Artifex
Tak co, kolik nočníků dnes hlídkuje?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 23:50
od Ambroz
:-)

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 23:57
od Maximus
agent_neprojde.jpg
agent_neprojde.jpg (19.38 KiB) Zobrazeno 10602 krát

PříspěvekNapsal: 30.12.2012 23:58
od big bang
Obrázek
Artifex ja ti k tomu obrazu čo si sem dal napíšem list :lol:

PříspěvekNapsal: 31.12.2012 0:14
od Etranger
Dnes jste to vzdali nějak brzy ;)

PříspěvekNapsal: 31.12.2012 0:25
od Vito
když jsem toto vlákno prvně uviděl, tak jsem se těšil, že se tu bude probírat problematika nočních hlídek v PA době a ona je to jen taková tlachárna pro netopýry:D

PříspěvekNapsal: 31.12.2012 0:30
od Artifex
Ale nevzdali, hlídkujeme tajně, ne-é?
(ten obraz je od Rembrandta a jmenuje se... Noční hlídka... :D )

PříspěvekNapsal: 31.12.2012 2:04
od sigmark
Tak dneska jsem nocnikem taky

PříspěvekNapsal: 31.12.2012 2:38
od Artifex
No hurá, myslel jsem, že všichni spí.
No, trošku k tématu: V noci se po jakémkoli průseru bude dát fakt jen hlídkovat, protože světlo je jeden ze zdrojů, kterým se nebude moci plýtvat, nejen hlídky budou tedy pravděpodobně potmě, a) pro větší přehled o okolí: Jakmile si oči zvyknou, dá se vidět docela slušně a b) světlo demaskuje na velkou dálku.

PříspěvekNapsal: 31.12.2012 2:50
od urbanwarrior
Pamatuje si někdo z vojny, jak daleko jsou vidět "noční" světla - modrá barva? Nebo někdo z aktivní služby, samozřejmě :lol:

PříspěvekNapsal: 01.01.2013 23:47
od Ambroz
Spite vsetci?

PříspěvekNapsal: 02.01.2013 0:27
od Artifex
Pche, taková urážka...

PříspěvekNapsal: 02.01.2013 0:29
od Kocour
Lidi, já to vzdávám. Dosud jsem věrně hlídkoval (můj osobní rekord je asi do 4 hodin ráno, ačkoli jsem neměl potřebu přispívat zrovna tady do toho vlákna), ale je po dovolené :(. Počítám, že výdrž nočních hlídek se teď rapidně zhorší, někdo má třeba dovču ještě do víkendu, ale pak je to na lidech, co mají noční hlídky i v občanském životě.

Jinak pro těch pár, co si nevšimli, že je tohle zatříděno jako "Off Topic a zábava" - když už máte být někde na stráži a je tam taková ta boudička, tak v žádném případě nebuďte uvnitř, ale někde poblíž ve tmě a na rozhraní dvou typů porostu nebo terénu (pokud to jde). Dobrou!

PříspěvekNapsal: 02.01.2013 0:31
od bivoj
Já v tyto hodiny nespím téměř nikdy. Na netu je klid a je čas na pročítání fór, na kterých už v tuto noční dobu nenaskakují příspěvky tak zběsilým tempem jako třeba po ránu či odpoledne...

PříspěvekNapsal: 02.01.2013 1:29
od srejby
Ahoj :sleep

PříspěvekNapsal: 02.01.2013 1:36
od Artifex
No nazdar... :devil

PříspěvekNapsal: 02.01.2013 2:32
od Ambroz
Ja mam v pecku... som v nocnej.

PříspěvekNapsal: 02.01.2013 23:29
od Reno
sigmark píše:ktere casti konkretne :-)

Jak to mám sakra vědět? :lol: Jsem na tomto fóru hodně krátce, takže už si v tom množství příspěvků skoro nepamatuju, co už jsem četl a co ještě ne... :oops:

urbanwarrior píše:reno: ani bych neřekl. Většina lidí je tu spíš pragmatická, nežije ani v krytu ani někde na pasece v lese, žijí v pohodě svoje civilní životy. Jenom se netají tím, že když se to podělá, zkusí to zvládnout. Nic víc, nic míň. Že by se tu někdo na PA vysloveně těšil (cituji) jsem nezaznamenal, a to si troufám říct, že fórum mám přečtené celé.

Ano, ze tvého úhlu pohledu tomu tak pravděpodobně bude. ;) Ovšem já jako nováček na tomto fóru mám ještě stále možnost "nezaujatého pohledu z venčí". Ohledně problematiky PA / rozpadu jsem totiž zatím ve fázi úvah, tedy nebuduji si žádný úkryt, neshromažďuji zbraně a železnou zásobu trvanlivých potravin, nemám připravené žádné evakuační zavazadlo atd... Asi i proto mě tu a tam některý z příspěvků docela pobaví... :lol: Samozřejmě tím nechci říci, že jste blázni nebo pomatenci, to opravdu ne. :idea: Sám mám pocit, že pokud se nezmění dnešní globální ekonomický systém založený na bezohledném drancování přírodních i lidských zdrojů s cílem maximálního finančního zisku, celá takvaná "západní civilizace" se časem zcela jistě zhroutí... Jen doufám, že se toho nedožiju.

PříspěvekNapsal: 03.01.2013 0:32
od Fabulous
Jen čti Rozpad dál. I tvoji duši dostaneme :devil

PříspěvekNapsal: 03.01.2013 4:45
od dogmeat
Reno: Neboj se, s takovým přístupem, se až to vypukne opravdu dlouho nedožiješ ;)

PříspěvekNapsal: 03.01.2013 11:33
od Reno
Fabulous píše:Jen čti Rozpad dál. I tvoji duši dostaneme :devil

A sakra... :? :lol:

dogmeat píše:Reno: Neboj se, s takovým přístupem, se až to vypukne opravdu dlouho nedožiješ ;)

No, já myslel svůj příspěvek tak, že bych se nerad dožil toho jak píšeš "až to vypukne". Každopádně jaké šance na přežití v takové situaci budu mít, to ty opravdu nemůžeš posoudit, protože o mé osobě nic nevíš... ;) V podstatě by se dalo říci, že z hlediska na vše připraveného rozpadlíka je aktuálně mým jediným výrazně slabým místem absence nějaké zásoby trvanlivých potravin. Ale to by snad šlo v případě krize nějak vyřešit... Kde bydlíš? :twisted:

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 1:06
od Tommy
Kontrola! Hlídá někdo? :-)

Jen tak pro zajímavost, proč jste vzhůru v tudle noční hodinu v pracovní dny? Pracujete, nudíte se, nebo jen nemůžete spát?

Já se aktuálně prokousávám kmenem klientů a už mi jde hlava kolem, kdybych nemusel, tak radši v tudle hodinu budu už spát :)

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 1:08
od Reccol
A já mám zkouškový a pochopitelně nic nestíhám :)

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 1:14
od Tommy
No bodejď by jsi stíhal když vysedáváš tady! :twisted: :D

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 1:27
od Reccol
Jo, kéž bych to moh svést jen na to :)

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 1:32
od Kocour
Já jsem tu jenom nějak ztvrdnul. Trochu jsem zasurfoval ve Wikipedii a už to bylo :sad

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 2:02
od Desouza
:lol: Jo jo i taková drobnost jako naučené nepřirozené bdění v noci může nepříteli pěkně zatopit ..... peklo režim 12/12

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 2:14
od Artifex
Co 12/12... já mám posraný režim natolik, že jedu většinou 3-5 dní v kuse a pak dospávám.

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 2:18
od Desouza
Počkej 3 - 5 dní jo ? To snad ani neni možný po 30hodinách sem uplně hotovej . Bych usnul i ve stoje :lol:

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 2:27
od Artifex
Naštěstí nedělám v současnosti nic fyzicky náročného, to bych taky padal na prdel, když člověk celý den musí bušit do PC a jen si život fyzickou prací zpříjemňovat, je to něco jiného...

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 2:45
od Desouza
eh no můj osobní rekord je nějakých 50 hodin pařby Diabla 2 v kuse ( + pár pauz na jídlo ) ale přeci jenom to je hra . Klik sem klik tam . Nějakou složitější činnost to je jiná . Asi to pude, ale alespoň u mne po 30 hodinách jde výkon dolů až padnu :) Jen přemýšlím jakou práci bych na Pc byl schopen dělat 4 dny v kuse . Mne stačej ty emaily ráno :lol:

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 8:17
od Ambroz
...na udrzanie bdelosti niekedy stacia jednoduche matematicke ukony...trebars pripocitavanie dvojcifernych c

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 8:24
od Ambroz
...cisel z hlavy. Inak taketo fungovanie niekolko dni bez spanku nie je pre kazdeho a zalezi od mnohych veci nost, tebnos

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 8:25
od Ambroz
...pardon, mobilu zasibalo. Dopisem na PC

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 12:52
od sigmark
muj rekord jsou tri dny v praci beze spanku. a ten treti den byl opravdu kriticky. kdyz jsem pak dorazil domu, tak jsem spal 14 hodin v kuse a zdalo se mi: o praci. takze odpocinek nulovy :-)

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 13:17
od EBE
Víkendový bojovníci, budeme hore dlhšie ;) raz som ťahal 4 dni v kuse 12tky a dookola, zaujímavé, že telo sa dokázalo zmobilizovať a dokonca po veľkej únave som nedokázal rýchlo zaspať a výkon stúpol aj inde :D ale potom som to dohnal a spal cez 15hodín s jednou malou cikpauzou.

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 14:36
od Medař
Jedna věc je zůstat bdělý v nějákém umělém prostředí a druhá věc v terénu nebo ve vypjatých situacích jako je válka.Aby byla hlídka účiná,tak se musí prostě střídat.
Jak dlouho dokáže být člověk bdělý ukazuje mimo jiné například operace Market garden,kde kromě nedostatku střeliva byl nejpalčivěší problém únava a vyčerpanost výsadkářů.Němečtí vojáci v první linii se střídali po 12ti hodinových směnách.Pokud bylo potřeba obou směn na frontě,tak byly do předpolí vysílány tzv.poslechové hlídky,které se střídaly po dvou hodinách.Po delším čase byla hlídka tak otupělá,že prakticky byla k ničemu.
Snažit se probdít celou noc je cesta do pekel.Nic neuhlídáte a ve dne se vám to vrátí.

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 14:39
od Medař
Jinak pokud člověk sedí doma u hry nebo jen tak čumí do komplu,tak to není žádný problém probdít celou noc.Záleží,zda jde člověk do práce. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 23:22
od Ambroz
No a zas mimo komp. Zalezi od osobnosti, temperamentu... su ludia, co spia tak hodinu denne roky, alebo vydrzia niekolko noci bez... moze sa to navodit, moze to byt porucha metabolizmu...po nejakom case ale to organizmus prosto prestane bavit, a zaspi v tej najnevhodnejsej situacii, alebo skolabuje.. spanok je potrebbny aj na ine veci ako na oddych. Poznam pripad, ked typek po x dnoch bez spanku skratka halucinoval nepriatela a zacal palit do svohucich spiacich kamaratov....

PříspěvekNapsal: 04.01.2013 23:33
od Medař
No ale to jsou vyjímky potvrzující pravidlo.

PříspěvekNapsal: 05.01.2013 5:02
od Artifex
Dnes očividně nikdo nenočníkuje... :chuckle

PříspěvekNapsal: 05.01.2013 5:05
od Evinka
to se pleteš :lol:

PříspěvekNapsal: 05.01.2013 5:08
od Evinka
jsou týdny, kdy denně spím tři - čtyři hodiny .... sice jsem unavená, ale v pohodě...obtěžuje mě to, ale prášky na spaní nejsou řešení... a pak jsou týdny , kdy spím jako miminko... tak nevím, jsem asi porouchaná :lol:

PříspěvekNapsal: 05.01.2013 5:09
od Artifex
Aha, chápu, práce v utajení :D

PříspěvekNapsal: 05.01.2013 5:11
od Evinka
:lol: , mnozí touto dobou vstávají .... teda, ve všední den povětšinou... a já půjdu zkusit zabrat :lol:

PříspěvekNapsal: 05.01.2013 6:45
od Ambroz
Evinka to nemusis. Je mozne, ze za to moze nepravidelny sposob zivota, stres, rozne latky narusujuce proces zaspavania, ci spanku... strava, alebo si mozno mlada pojasena baba co z toho vyrastie :-) ale nepoznam ta a aj tak by bolo to spoznanie nadlho..

PříspěvekNapsal: 05.01.2013 7:57
od Evinka
Ambroz: :lol: mladá pojasená baba ... jéééé, tak to už dávno nejsem...

jasně, může za to všechno cos jmenoval...hlavně...stres, práce, zodpovědnost za firmu, za zaměstnance, rozházený životní styl, kdysi noční směny a tak .. vím, že to není zdravé, ale na druhou stranu s tím již umím pracovat :lol: ....přečtu knížku, udělám v klidu firemní věci a někdy jen tak ležím a čučím...ráno jsem jako bys mě vzal palicí po hlavě a pak se oklepu a funguju na 100%

PříspěvekNapsal: 05.01.2013 10:20
od Ambroz
Evinka...no tak si trocha omladla... :-) to vies ty, co ti to dava a co ti to berie... predpokladam, ze ak by boli straty vyrazne, tak by si pravdepodobne... ale co budem pisat, podobne pracovne nasadenie mam aj ja. Ono to bolo hlavne o uplnom nespani tie predosle prispevky. 8Ludska psychika je vec zlozita a okrem oddychu kde je potreba individualna, si potrebuje doriesit niektore komflikty a deje z bdeleho stavu. V tom ma ale skor prsty hlbka spanku a teoreticky na to staci tak hodina az dve.

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 0:35
od EBE
8-) nechrápať, treba brániť rozpadlícku vlasť ;)
edit: kto mi donesie kafe? haloo ..je tu niekto?

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 0:44
od Evinka
sice tu jsem, ale s tou kávou nevím nevím ;)

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 0:48
od Artifex
Kafe od jisté zkušenosti nepiju...

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 0:50
od Evinka
já velmi málo, ale ujíždím na čajích ... ;)

a káva teď, v tuhle dobu, by mě jistojistě zabila..

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 0:56
od EBE
to som rád, že to môžem zabaliť, tak číhajte ja si hodím 20 :) kafe ma naučili 12tky a kamarát čo prevádzkoval vedľa môjho pracoviska automaty na kafe, no nedaj si keď ich načapoval ..no aby som neklamal polovica bola čokoláda ;)

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 0:57
od Artifex
Jo, čajík můžu taky, zrovna srkám zelený s pepřem: http://www.oxalis.cz/maly-buddha-zeleny ... g/d-70734/
ale jinak ujíždím na pěkně vyzrálém pu-erhu

Kafe jsem se zase pěkně odnaučil, valil jsem až 3 litry pressa denně, myslím, že si každý dovede představit, že jsem chcal pak jak koroptev.

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 1:05
od Evinka
pu-ehr je dobrý, ale musí se zvyknout na jeho chuť...

já zrovna srkám Dilnah zázvor s citrónem .... a mám ráda i roiboss ...

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 1:06
od Evinka
proč nespíš? Práce??

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 2:57
od Artifex
Práce+ studium

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 3:09
od dogmeat
Reno píše:No, já myslel svůj příspěvek tak, že bych se nerad dožil toho jak píšeš "až to vypukne". Každopádně jaké šance na přežití v takové situaci budu mít, to ty opravdu nemůžeš posoudit, protože o mé osobě nic nevíš... ;) V podstatě by se dalo říci, že z hlediska na vše připraveného rozpadlíka je aktuálně mým jediným výrazně slabým místem absence nějaké zásoby trvanlivých potravin. Ale to by snad šlo v případě krize nějak vyřešit... Kde bydlíš? :twisted:

Jj, je mi to jasný. Tvou připravenost bych si ani netroufl soudit :) No a bydlim v Brně, tak až bude krize, stav se, cukroví z Vánoc je ještě dost a dost ;)

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 3:15
od Artifex
Další Krňák? No potěškoštěvašnosto...

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 3:23
od dogmeat
No proč ne, že? :) Zdar a sílu! No a du spat, takže dobrou.. pokud nedržíš celou noc hlídku ;)

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 3:30
od Artifex
Držím, tedy dobrou.

PříspěvekNapsal: 06.01.2013 6:24
od Kocour
Hohó, osobní rekord! :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 0:28
od Foxy
Když stroje běží, technik leží - a naopak.

Ať se ďáblu nenaplní
jeho potměšilá tužba,
ať je aspoň trochu klidná
tato poruchová služba.

mějte se lidi, jdu bdít... :sleep

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 0:31
od Artifex
Když však v práci stojí stroj,
technik vstává křepce
bojovat svůj marný boj
a zpět v postel vnořit hebce.

Zas spát? Nuuuuudááááá!

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 0:49
od EBE
Nerušme pokojný let sovy
a nočný mesiac v okne,
počítač tíško pradie,
môj v hlave o chvíľočku vypne ;)

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 0:55
od dogmeat
Hoši hoši
hovno v koši.

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 1:02
od Maximus
Carpe noctem.

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 1:09
od Fabulous
Ten kdo v noci lejny háže,
uvidí mé banánové plantáže!

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 1:24
od Foxy
Vkládat básně není stejný,
jak zbůhdarma házet lejny!
- - -
V zahradě spí
a zpívá
párek kosů.
Dáma tam sní
a snídá
půl kokosu.
Vtom trusu kus
upustil kos,
ó hrůzo hrůz...
té dámě na kokos!

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 1:29
od Artifex
Noční hlídka nikdy neví,
kdo za bukem se zjeví.
Proto radím připravenost,
jinak někdo ohlodá nám kost.

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 1:32
od Fabulous
Na sprosťáky mám své páky!
Teď jdu ale honit...

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 1:32
od Fabulous
...zlobiváky!

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 1:48
od Artifex
Fabík myslí na čuňárny
chlapec je to mnohotvárný.
Kdyby radši hlídkoval,
důstojnost si zachoval.

... však věty mé jsou marny.

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 2:11
od Fabulous
U baráku vidím chlapy,
zajímají je okapy.

Dokáže jim můj pes věrný,
že mu chutnaj zadky černý.

S dírou v noze hnědák heká,
místo sběrny cela čeká.

Ale já jsem přítel Romů,
vyprovodím je hned domů.

Ale aby nešli s prázdnou,
pozvedl jsem ruku ráznou.

Naložím jim nyní dosti,
své gumové spravedlnosti...

Až přestanu čistit odpad,
půjdu si zas čísti Rozpad...

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 2:12
od Foxy
Ani teplo, ani zima
mrholení střechy leští
oknem blbě uzavřeným
na parapet voda pleští...
Kdy se xakru změní klima,
proč furt musím šlapat pěšky?
kdy přijde ta správná zima?
ať mé kroky zrychlí běžky!

Joj, zima...

Chumelí se chumelí,
padá snížek bílý,
kola kloužou,
plech se bortí,
ale pole sílí.

Když pak předním oknem letíš
do kyprého sněhu,
to pak plně vychutnáš si
jeho chladnou něhu!

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 2:20
od Foxy
To je tak, když jeden hnípá,
že se jako bude flákat...
u pasu mi pager pípá,
tak se mějte,
musím makat!

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 5:57
od Artifex
Enjoy.

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 6:11
od Kapo
Už nám začne skoro svitať
nočná hliadka môže jasať.
Nad tým že už je ráno,
dožili sme, to je jasno.
Zombíci zase prišli skrátka,
rozpadlík nie je ich přesnídáfka.

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 6:38
od Foxy
Tak, a sepsat hlášení:
"Po dobu mé služby... "
...přepadají jednoho
roztodivné tužby.

DORAKRADE!

(To nic, to je jen zkratka: Dobré ráno, krásný den!)

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 19:57
od Ambroz
...ludia to "oregano" si uz na pizzu nesypte... asi nebude original skladovane :-)))))

PříspěvekNapsal: 08.01.2013 0:10
od bivoj
Kdo na noční hlídce čeká,
toho zombík nevyleká.
Musí být však fit jak rybka,
a né spáti - v noci chybka!

Jen ten kdo je v noci čilý,
stráží dobře, né jen chvíli.
Zombíci jsou tiší, rychlí,
stačí chvilka a jsi v pytli.

Když se ve tmě někdo plíží
chce to mít sluch netopýří.
Pak už jenom orlí zrak,
BUM a z hlavy má květák.

Proto mějte respekt k hlídkám,
zvláště k nočním, chcete-li,
v osadě tvé jinak přes noc,
vše by bylo v prdeli.

PříspěvekNapsal: 08.01.2013 1:04
od Artifex
Já myslím, že stačilo, ne?

PříspěvekNapsal: 08.01.2013 1:34
od Artifex
Myslel jsem básničky, ne že tu bude ticho
napsal... a kofolou plnil si břicho...

PříspěvekNapsal: 08.01.2013 17:01
od MRAK
jelene jelene,
ty seš ale debil ....

PříspěvekNapsal: 08.01.2013 20:46
od Foxy
MRAK píše:jelene jelene,
ty seš ale debil ....

já na tebe číhal s puškou,
no a tys tam nebyl!

PříspěvekNapsal: 08.01.2013 22:51
od MRAK
možná to je už ve forech, ale celé to bylo takhle:

Potká ježek jelena a ten mu říká: "Ježku, povím ti básničku, chceš?"
"No."
"Ježku ježku, máš na zádech vešku. Dobrý, ne?"
"Jo jo, hele já mám taky básničku, chceš ji slyšet?"
"No jasně, povídej."
"Jelene jelene, ty seš ale debil!"

PříspěvekNapsal: 09.01.2013 0:55
od Ambroz
Pekna debata... o com?

PříspěvekNapsal: 09.01.2013 3:22
od Artifex
O zvířátkách a básničkách.
Obrázek

PříspěvekNapsal: 09.01.2013 4:09
od Artifex
A vůbec:
Mraku, Mraku,
máš na hlavě straku!

PříspěvekNapsal: 09.01.2013 6:38
od Ambroz
:-) som rad, ze aspon niekto sa v noci bavil. Ja som to mal komplet na ... a rano bolo tiez zabavne, ked som zistil, ze zena "nakupovala potrebne veci".

PříspěvekNapsal: 09.01.2013 9:50
od Fabulous
Žena nakupovala zbytečnosti? To mi připomnělo úryvek z filmu:

Kdybych neslíbil tvé matce že tě nezabiju, zabil bych tě!

PříspěvekNapsal: 09.01.2013 15:33
od Ambroz
No skor som rozmyslal nad tym, ze jej nabuduce dam lekciu zo samostatnosti

PříspěvekNapsal: 10.01.2013 1:15
od Artifex
Drahá taky včera kupovala zbytečnosti. Zlomila mi mobil tak mi musela koupit nový :D

PříspěvekNapsal: 14.01.2013 2:37
od Artifex
Kdo nespí s náma, spí s MRAKem!

PříspěvekNapsal: 14.01.2013 21:35
od Ambroz
Ja spim iba ak spia pacienti :-) :wasntme

PříspěvekNapsal: 14.01.2013 23:41
od Artifex
Vraž každému extra Dormicum, případně vhodně říznout u bolestivějších s morfínkem, aby jim bylo krásně po těle a máš po starostech.

PříspěvekNapsal: 15.01.2013 23:30
od Foxy
Artifex píše:Kdo nespí s náma, spí s MRAKem!

Mrak... to mi připomíná text jedné písničky:

Nalejvaj se pupence
nalejvaj se mraky,
a já nejsem pupenec,
ani mrak,
nalejvám se taky!

Nalejváš se pivíčkem
sázíš do něj rumy,
a to já se nalejvám
čajíčkem,
každej holt jak umí!

Do čajíčku přidám si
místo rumu .....
Pivem se tak nezděláš
i s rumem,
ať se jak chceš snažíš!

:rofl :lol: :rofl :lol: :rofl

Zas mi není pomoci,
zas tu budu do noci
zas ten cvrkot pageru...
já se z toho.....

A nebudu sprostej! Kurrrrrrrrrrrrva!
Kurrrrrrrrrrrva? Bane, to spíš zafungovalo zas nějaké to kurvítko...

PříspěvekNapsal: 16.01.2013 0:06
od Venet
Keď sa tu už toľko omiela chudák Mrak, tak mi tiež napadla jedna pesnička...
(Kto prvy napíše kto to spieva, dostane pusu na čelo)

Az ja budu svaty,
budu curat na MRAKy.
A kdo nemel na zemi na curani korunu,
vycura se taky.

Budeme tam spolu,
vycurame se dolu
az do pekla sameho, tam at nam to zaplati
ti certi rohati.

A ze svaty nebudu,
budu aspon bohaty,
kupim si ja letadlo, vyletim s nim nad MRAKy,
vycuram se taky.

PříspěvekNapsal: 16.01.2013 0:17
od Foxy
Ty žofka, nebyli to snad BUTY? To by pak mohl být Pastrňák, co to zpíval...

PříspěvekNapsal: 16.01.2013 0:55
od Ambroz
Venet si ma potesil... toto spievam manzelke,kedd ju chce m nastvat :lol:

PříspěvekNapsal: 16.01.2013 1:48
od Foxy
Dobré ráno/dobrou noc*

*) nehodící se škrtněte

PříspěvekNapsal: 16.01.2013 22:43
od Venet
jj, buty/pastrňák
Ale ja som to prvý krát počul od Vlastu Redla, a ešte len to bol zážitok ;)

PříspěvekNapsal: 16.01.2013 23:18
od Ambroz
Je to na webe?

PříspěvekNapsal: 17.01.2013 0:28
od Venet
:? ehm... neviem.
Ja som to pocul na jeho (Redlovom) koncerte
A aby som nebol OT v OT, tak poznáte Terryho Pratchetta?
A jeho noční hlídku?

PříspěvekNapsal: 06.02.2013 2:19
od Artifex
Nikdo nehlídkuje?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 06.02.2013 2:28
od urbanwarrior
... ale jo, hlídkuju a čtu si...

PříspěvekNapsal: 06.02.2013 3:59
od Artifex
:hand

PříspěvekNapsal: 08.02.2013 0:41
od bivoj
Já jsem na noční hlídce neustále. ;) Bohužel moc není s kým pokecat... Nás extrémních sov moc není (a taky lidi musí chodit do normální práce...)

PříspěvekNapsal: 08.02.2013 0:55
od Karlos
Já s hlídkováním právě končím a jdu :sleep

PříspěvekNapsal: 08.02.2013 1:11
od Maximus
Já se konečně pustím do práce :lol:.

PříspěvekNapsal: 09.02.2013 3:26
od srejby
Tak jsem se vrátil z Bratislavy, všude pěkně jenom u nás nasněžilo a du spát. Ahoj ráno

PříspěvekNapsal: 09.02.2013 6:06
od Artifex
Končím pro dnešek s hodností nočníka, užijte si to tu.

PříspěvekNapsal: 10.02.2013 3:32
od cipis
Pražáčci, to tu musím hlídat za vás?!
Příště si ale vyberu jiný hotel, v tomhle se kouří na chodbě (smrad stejně jde do pokoje) a je tu zima :envy .
A ráno hezky zpátky domů, na Moravu. Hmm, teda spíše dopoledne, podle toho času, co tu vidím na hodinách :sleep ...

PříspěvekNapsal: 12.02.2013 2:40
od bivoj
Tak dnes to balím brzo. Zítra mám náročný den...

PříspěvekNapsal: 14.02.2013 0:29
od Foxy
Možná by to patřilo do citátů, ale nějak jsem si na to v tuhle noční hodinu vzpoměl:

"To si xakru myslíte, že vás nikdo neposlouchá? Dycky tam může bejt nějakej blbec, co to rozmázne jak kravinec a máme tu po žížalkách. Já si kvůli vaší blbosti srát na hlavu nenechám!
Takže hošánci, jak někoho uslyším říkat do mikrofónu "průjem" nebo něco jako "bzdění na frekvenci", tak je to jednadvacet vostrejch. Je to jasný?!"

PříspěvekNapsal: 14.02.2013 0:38
od Fabulous
Po mnoha a mnoha letech vidím někoho použít archaismus "bzdění" ;)

PříspěvekNapsal: 14.02.2013 1:40
od Etranger
U nás na Východě starší populací pořád občas používáno.

PříspěvekNapsal: 14.02.2013 1:59
od Foxy
No, lidi, uživejte si noci, dokud je ještě mladá.
Takže si dám dobrý zelený čaj, čaj hodný toho jména.
Ale stejně to nevydrží...
K ránu už budu mít takový přebytek krve v kofeinu, že ze mne bude totálně nepoužitelný ochrněnec. Leda bych se ještě dorazil klanopraškou čínskou...
Ale teď jdu oběhnout své ovečky, velečau všem!

PříspěvekNapsal: 16.02.2013 1:25
od Karlos
Tak bych poprosil o vystřídání, mám dopracováno, tak bych se šel s dovolením vyspat ;)

PříspěvekNapsal: 16.02.2013 1:40
od cipis
No se mnou nepočítej, já jdu spát taky. A doufám, že až do oběda, asi po 100 letech ...

PříspěvekNapsal: 16.02.2013 17:43
od drigon
Tento týden jsem měl noční (chodím na třísměnný provoz). Končil jsem v pátek ráno, včera jsem byl vzhůru do tří do rána a dnes je u nás hasičský ples, takže to bude podobné. Noční směnu mám radši jak ranní. Nedělá mi problém být vzhůru celou noc (jen to chce jít poslední noc před noční směnou spát co nejdéle, klidně ve tři, čtyři ráno - zároveň je možné tuto přípravnou noc použít na noční procházku, hru, či výlet - toto dělám dost často), zato nesnáším ranní směnu - vstávat ve čtyři ráno je pro mne skoro smrt. S pozdravem M.

PříspěvekNapsal: 16.02.2013 19:08
od drigon
A navrch mám v těchto dnech narozeniny. Až se vrátím, tak se zkusím ozvat. S pozdravem M.

PříspěvekNapsal: 16.02.2013 23:36
od MRAK
:sleep

PříspěvekNapsal: 17.02.2013 0:09
od Karlos
Jeste ne, jeste musim makat :)

PříspěvekNapsal: 17.02.2013 0:46
od Evinka
tak pro dnešek dobrou ... Karlos ...práce šlechtí, ale hyzdí tělo :lol: .. ani nevím, kdo to řekl....

PříspěvekNapsal: 17.02.2013 5:04
od Artifex
Sumíruju si myšlenky ohledně recenze na RGBT62, natočil jsem zatím malou ukázku funkce, ta se teď láduje na youtube, všechno vyfotil... no, dnes už to asi nenapíšu protože za pár hodin valím na střelnici ale do konce víkendu to bude... takže žádný spánek, nočníkujeme, protože čert nikdy nespí! :devil

PříspěvekNapsal: 17.02.2013 5:19
od drigon
Před necelou hodinou jsem se vrátil z hasičského plesu. Lidí tam bylo docela dost, někteří byli tak "nakrmení", že by na hlídce nezpozorovali ani brontosaura s majákem. Na plese měli i celkem dobré světelné vystoupení, jen ta kapela by se měla přejmenovat na TŘI KRÁT DESET (odehráli vždy jen tři písničky a pak deset minut pauza). Jsem OK, za chvíli si půjdu lehnout. S pozdravem M.

PříspěvekNapsal: 19.02.2013 3:47
od alive
pocitaj se i ranni hlidky..? Kuwa, me to nebavi:-( Ja chci spat... :head

PříspěvekNapsal: 24.02.2013 0:38
od DanBlack
Já nejsem sova, ale spíš ježek...klidně dupu celou noc. :mrgreen:
Zato budíček před desátou dopolední považuji za osmý smrtelný hřích. :sleep

PříspěvekNapsal: 24.02.2013 7:28
od Venet
Neviem čo sa so mnou stalo, ale posledný týždeň zaspávam už o jedenástej :shock: a samovolne sa budím o 6:15!!!! čo je pre mňa v mysli strašné utrpenie, lebo za skoré ranné vstávanie považujem vstávať o ôsmej.

PříspěvekNapsal: 24.02.2013 7:31
od DeadMan
vidím že tady většina chodí spát když já vstávám (přes týden kolem páté a o víkendu kolem šesté) no já byl vždy čiperný skřivan :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 02.03.2013 0:19
od EBE
Konečne už teplomer drží nad nulou aj po polnoci, jar je vo vzduchu ;)

PříspěvekNapsal: 02.03.2013 0:29
od cipis
Jujky, to je zase hodin ...

PříspěvekNapsal: 02.03.2013 0:37
od Foxy
A zase služba...
.... :sleep .... ? ! :head ? ! ? !!!!!!
Tak to ne! To ukazuje na kritický přebytek krve v kofeinu!
Jdu s tím něco udělat.
Adios!

PříspěvekNapsal: 02.03.2013 1:45
od DanBlack
Hm, 1:45... Pro dnešek padla. :hi

PříspěvekNapsal: 16.03.2013 0:06
od Aldurn
Noc se přikrádá a moje hlídka začíná. Svěřuji svůj život a čest Noční hlídce po tuto noc a všechny noci, které přijdou. -,-

PříspěvekNapsal: 16.03.2013 3:02
od bivoj
2 Aldurn - teprve v tuto dobu (03:00) pravá "noční hlídka" ožívá!!!! Jsi li stále tu, tak hlídej (a naznač reakci jsi-li ještě akceschopný) ale nejspíše už asi spíš...

PříspěvekNapsal: 16.03.2013 11:02
od Tina
Bivoj: To byla citace ze Hry o trůny.

Aldurn: Vynechal jsi ten střed... Nepojmu za manželku žádnou ženu, nebudu vlastnit žádnou půdu, nezplodím žádné děti. Nebudu nosit korunu a nezískám slávu. Budu žít a zemřu na svém stanovišti... ;)

PříspěvekNapsal: 30.03.2013 23:49
od Foxy
Ďáblu opět splnila se tužba,
dohnala mě zase noční služba;
sobota i s nedělí
opět budou v :moon

Takže se tu všichni mějte,
jížlivě se tomu smějte...
dobrou noc!

PříspěvekNapsal: 02.04.2013 2:27
od muzzleloader
Hlasim se do sluzby.Nejak nemuzu spat :-( Mam celej tejden volno a odpoledne cekam damskou navstevu.Ta se buse divit,jak mi na povel .............. padnou dekly na ocich :-D

PříspěvekNapsal: 02.04.2013 9:32
od Reno
muzzleloader píše:...Nejak nemuzu spat :-( Mam celej tejden volno a odpoledne cekam damskou navstevu...

Nebuď nervózní, jednou s tím sexem musíš začít, věk už na to máš - hodně dlouho... :lol: :lol: :twisted:

PříspěvekNapsal: 02.04.2013 9:58
od muzzleloader
Nojo,ja ne ze bych zacinal,ale zacinam zapominat a to je horsi :-) Nakonec jsem spal asi 3,5 h,to bude mazec :-)

PříspěvekNapsal: 02.04.2013 11:07
od Reno
Že by ses začal přibližovat do toho stádia, jak ti dva kamarádi - důchodci sedí v parku na lavičce a pozorují ženský? :twisted:

"Pamatuješ Franto, jak jsme spolu zamlada lítali za holkama? To byly časy..."
"Pamatuju Kájo, pamatuju... Akorát už nevím proč..."

PříspěvekNapsal: 02.04.2013 11:40
od muzzleloader
:-)
Byl jsem doticnou ujisten,ze v noci budu spinkat jako mimino,tak snad to tak dopadne a nebudu zase hlidkovat :-)

PříspěvekNapsal: 03.04.2013 0:47
od Artifex
Tu som,
pod kaktusom.

PříspěvekNapsal: 03.04.2013 7:45
od cipis
Tak co dámská návštěva?
muzzleloader píše::-)
Byl jsem doticnou ujisten,ze v noci budu spinkat jako mimino,tak snad to tak dopadne a nebudu zase hlidkovat :-)

PříspěvekNapsal: 03.04.2013 8:57
od muzzleloader
No byl jsem poradne vyprazdnen,tak jsem spinkal jako miminko :-D

PříspěvekNapsal: 03.04.2013 10:17
od cipis
Hmm, to abych si něco objednal taky ...

PříspěvekNapsal: 03.04.2013 10:33
od sigmark
muzzle: nemá kámošku? zn. Vyměním za detektor

PříspěvekNapsal: 03.04.2013 10:34
od cipis
Neměli bychom to přesunout do burzy?

PříspěvekNapsal: 03.04.2013 11:43
od muzzleloader
:-) Dneska,ale budu hlidkovat.Minimalne do dvou.Nejak to citim v kostech.

PříspěvekNapsal: 04.04.2013 2:44
od Artifex
Tak jsem tu prý zas.

PříspěvekNapsal: 11.04.2013 2:50
od Artifex
Kdo spí, nerozpadá s námi!

PříspěvekNapsal: 11.04.2013 6:27
od Foxy
Kdo nespí s námi, spí proti nám!

PříspěvekNapsal: 11.04.2013 6:43
od Artifex
Čert nikdá nespí! :devil

PříspěvekNapsal: 12.04.2013 23:36
od Foxy
Není spaní jako spaní; spaní s paní, to je spaní!

PříspěvekNapsal: 13.04.2013 0:14
od Artifex
Bez paní není spaní jako s paní!

PříspěvekNapsal: 13.04.2013 0:50
od Tina
Taky dnes hlídkuju, nějak nemůžu spát.

PříspěvekNapsal: 14.04.2013 1:47
od bivoj
Tak dnes, stejně jako včera, to moc na spánek nevypadá... Takže jsem na hlídce. ;)

PříspěvekNapsal: 14.04.2013 22:19
od Artifex
Taktéž

PříspěvekNapsal: 14.04.2013 23:47
od bivoj
Čtvrt na dvanáct není žádná noc - to je pro nás Obrázek sotva podvečer. ;) Ale, pravda, dnes to vidím bledě - zřejmě zalehnu už mezi druhou a třetí hodinou...

PříspěvekNapsal: 15.04.2013 1:03
od Artifex
Taktak, děti jdou spát a my chlapi budeme hlídat.

PříspěvekNapsal: 15.04.2013 3:24
od EBE
Susedov si nevyberieš, tak straším..eeh či strážim ;)

PříspěvekNapsal: 15.04.2013 15:20
od DanBlack
Tak nevím co bylo dneska za divnou noc, ale poprvé za svých 31 let sem nezamhouřil oka, takže aktuálně jedu cca třicátou hodinu nonstop...mno, ještě chvíli vydrzíme a pak se uvidí. :sleep
(včera běžná neděle+krátký výlet, dneska ranní šichta)

PříspěvekNapsal: 16.04.2013 1:09
od hangys
Dneska ja, vsem ostatnim sladke sny.

PříspěvekNapsal: 23.04.2013 2:07
od DanBlack
Hm, tři ráno...počkám až ten zatracenej antivirovej sken doběhne a taky to zabalím. :D

PříspěvekNapsal: 17.05.2013 2:24
od Artifex
Nechrápejte, lenoši!

PříspěvekNapsal: 18.05.2013 23:29
od Václaf
Konec srandy,jdu chrnět :beer Kdo bere další hlídku?

PříspěvekNapsal: 18.05.2013 23:31
od Venet
Sobota večer... Som myslel že tu bude viac ludí. Alebo ešte len prídu?
Sviť měsíčku sviť, ať mi šije niť. ( nie, nešijem, ale vonku svieti mesiac)
Dopĺňam: Idem na to Václaf

PříspěvekNapsal: 22.05.2013 0:43
od DanBlack
Aktuálně přítomní:
Google bot, Bing bot a DanBlack... :mrgreen:
To je tak, když člověk bouchá odpolední a má o pár hodin posunutej rytmus.

PříspěvekNapsal: 22.05.2013 0:52
od Foxy
Takže holt tu noční přebírám.
Snad bude klid... dobrou všem!

PříspěvekNapsal: 22.05.2013 0:55
od DanBlack
Ha!
Začíná tu být docela živo...

PříspěvekNapsal: 23.05.2013 3:22
od bivoj
No, odhlídáno... ;)

PříspěvekNapsal: 19.06.2013 3:20
od odpadlik
Zdá se, že fórum už nikdy nespí :)
-před chvílí:
Uživatelé procházející toto fórum: odpadlik a 3 návštevníků
-nyní:
Uživatelé procházející toto fórum: odpadlik a 0 návštevníků

:D

PříspěvekNapsal: 27.06.2013 3:14
od Artifex
Jen Artifex a BOTi.
Tak hlavně ať je dnes a o víkendě pěkně:
https://www.youtube.com/watch?v=6tx1ksQLYVM

PříspěvekNapsal: 01.10.2013 2:11
od cajgalamo
Čo dnes všetci spia? :sleep

...teda okrem robotov

PříspěvekNapsal: 16.10.2013 0:45
od Hohepa
Zajímavé , :o hlavní stránka mi hlásí
Celkem je online 7 uživatelů :: 3 registrovaných, 1 skrytý a 3 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)

a kdo je online
Uživatelské jméno Činnost Naposledy aktualizováno
Hohepa Prohlíží Kdo je online 16.10.2013 1:42
Google [Bot] Čte téma v Pohotovostní zavazadla, EDC, KPZ, BoB, atd. 16.10.2013 1:42
Bing [Bot] Čte téma v Pravidla fóra, provoz fóra, tipy, stížnosti 16.10.2013 1:40

Z toho usuzuji že Google a Bing tu jsou registrovaní uživatelé ?

PříspěvekNapsal: 22.10.2013 0:08
od Foxy
Hohepa píše:Z toho usuzuji že Google a Bing tu jsou registrovaní uživatelé?

Bingo!

Ale zjišťuji, že tihle botové nevlezou na stránky pod heslem - tamnější moudra jsou negooglovatelná.

PříspěvekNapsal: 10.01.2014 4:34
od bivoj
Tak, konečně mě přemáhá ospalost, dneska to bylo o něco déle, jak obvykle. Takže dobrou noc nebo dobré ráno (dle toho, zda jdete do hajan jako já, nebo vstáváte jako skřivan. ;) )

PříspěvekNapsal: 10.01.2014 6:08
od Hohepa
Mno.. já mám noční a končím až v sedm.
Ták to tu ještě chvilku budu patrolovat s pány Googlem & Bingem

PříspěvekNapsal: 25.01.2014 5:02
od GORAZD
Výmena stráží :)

PříspěvekNapsal: 25.01.2014 22:02
od zizla
Tak dneska hlídám já:

Uživatelé procházející toto fórum: zizla a 1 návštěvník

Ale brzo teda...

o 20 sekund později už jenom já:

Uživatelé procházející toto fórum: zizla a 0 návštevníků

PříspěvekNapsal: 25.01.2014 22:39
od Václaf
Já jdu teda spinkat,pesani mi už tady taky chrápou,tak se k nim přidám :sleep

PříspěvekNapsal: 26.01.2014 21:35
od Artifex
Tak to jsi prdlajz nočník.

PříspěvekNapsal: 26.01.2014 21:42
od Václaf
Není potřeba tu vysedávat pořád :rofl ,zase jsem si vzal pejsky dom a za chvilku se přesouváme do ložnice,pelíšky mají přichystané a budou držet noční hlídku :rofl

PříspěvekNapsal: 25.03.2014 2:47
od MRAK
hm
nemuzu spat

PříspěvekNapsal: 25.03.2014 4:10
od MRAK
no jo, dávám pozor, aby na vás nepřišel bubák

PříspěvekNapsal: 25.03.2014 5:29
od Fabulous
Grrrrr... To byla zase noc :?

PříspěvekNapsal: 25.03.2014 7:14
od DanBlack
Dobré ráno... Obrázek

PS: "Ráno" jako časový údaj, nikoliv jako "čas chvíli po probuzení", vstával jsem cca před 23hodinama. :ugeek:

PříspěvekNapsal: 25.03.2014 8:22
od cipis
Copak F., zase jsi ochutnal kočky u vietnamců? :D

Ale ta noc byla fakt nějaká divná, min. 3x jsem se vzbudil. A 5:30 jsem byl výrazně čilejší než v těch 7, co jsem vstával.

PříspěvekNapsal: 25.03.2014 21:06
od MacGyver
Borci, já si četl večer vojenské analýzy různých bitev a v noci pak bránil pře Rusem nějakou základnu. Buď blbnu, nebo jsem se vrátil do náctiletých let :rock

PříspěvekNapsal: 25.03.2014 23:03
od štaflík
Už máš i poluce? :sleep

PříspěvekNapsal: 12.06.2014 23:03
od bivoj
Tak dnes to na hlídání moc nevypadá, je sotva lehce po půnoci a už se mi klíží víčka. V tuto sotva večerní dobu to není pro mě moc obvyklé. Asi stárnu, či co...

PříspěvekNapsal: 16.06.2014 0:31
od DanBlack
Člověk se trošku začte do vojensko-technické historie (Palba.cz) a najednou je půl druhý ráno. Ještě že vstávám až v sedum.
EDIT: Čtvrt na čtyři...a sakra. Obrázek

PříspěvekNapsal: 18.06.2014 0:54
od DanBlack
Poctivě hlídám...Obrázek

Jubilejní...111 příspěvků.

PříspěvekNapsal: 18.06.2014 2:48
od Ježura
Já už i pracuji a vyrážím na cesty v dáli. ;) Něco mi říká že bude krásný úsvit..

PříspěvekNapsal: 18.06.2014 2:52
od DanBlack
Tak, tak...slyším ptáčky zpívat. ;)

BTW:
Jednoho rána jsem si říkal jak to ptactvo po ránu krásně prozpěvuje. A pak mi to došlo - ty chudáci řvou hlady a zimou!

PříspěvekNapsal: 18.06.2014 4:23
od Ježura
A taky že je krásný...

PříspěvekNapsal: 18.06.2014 5:27
od MRAK
:yes Ježuro ... pěkný

PříspěvekNapsal: 18.06.2014 8:11
od Karlos
...o tyto krásy jsem povětšinou ochuzen neb většinou ještě spím :)

PříspěvekNapsal: 03.08.2014 1:54
od Reiser
To je tak když místo spaní vymýšlíte jak rozmlátit 20cm tlustou železobetonovou desku.. Lessons learned: kladivem to bude fakt na dlouho :(

Nocni hlidka.jpg

PříspěvekNapsal: 03.08.2014 9:30
od Nightmare
@Reiser
Dynamit, dynamit, udělá bum...

PříspěvekNapsal: 03.08.2014 15:44
od Reiser
Kdyz ja potrebuju aby z toho baraku neco zustalo. :)

PříspěvekNapsal: 03.08.2014 17:30
od Hohepa
Dříve se skála trhala tak, že se vyvrtali otvory , do nich natloukli dřevené kolíky a ty se zalévali vodou dokud nenabobtnali natolik, že tu skálu roztrhli.
Asi před dvěma roky jsem na netu narazil na podobnou ale mnohem rychlejší metodu. Místo dřeva se do otvorů nalila speciální směs , taková hustá kaše a ta to po vytuhnutí roztrhala cca do 24 až 48 hodin. Je to právě určené do míst kde odstřel nelze provést. Už si nepamatuji jak se ta směs menovala. Zkus strejdu Googla.

edit: asi to bylo toto
http://www.drizoro.cz/cz-maxdinamit-cement---rozpinavy-cement-pro-demolice-bez-detonaci-d144/
akorát to tenkrát byl nekomerční článek

PříspěvekNapsal: 03.08.2014 17:45
od Nicotinick
Reiser: motorové bourací kladivo Wacker a rozbrušovací pila Stihl na armatury, z nejbližší půjčovny. Dřina festovní, ale spaní jak nemluvně. Kladivem skončíš 2 dny před důchodem.

PříspěvekNapsal: 03.08.2014 18:59
od Reiser
Ja uz jsem se po necem koukal problem je ze tam je diamantovej kotouc a pujcovny si uctuji neskutecny penize za kazdej mm opotrebeni. Tezko se odhaduje jak rychle ten kotouc bude ubyvat. Co si pamatuju bylo to kolem 500 - 600 CZK za 1mm kotouce. Nerad bych zjistil ze me to potom vyslo na 10.000 CZK apod.

@Hohepa diky za tip mrknu na to.

PříspěvekNapsal: 03.08.2014 19:08
od MacGyver
Nech si to nacenit od profi firmy. Dobrý slušně armovaný beton je pro běžné nářadí (téměř všechny "kanga" a flexy jakékoliv velikosti) problém. Pokud beton nejde odstranit chytře - uříznout balkón a nechat spadnout bezpečně na zem, rozfragmentovat na menší manipulovatelné kousky, rozbít palicí atd., tak je to práce pro adekvátní techniku. Všechno samozřejmě "jde" otázka jen zní jak moc se člověk najde. Mám podobné věci několikrát za sebou, určitě mě párkrát v životě ještě čekají, takže cítím s tebou :D

PříspěvekNapsal: 27.08.2014 1:16
od DanBlack
Lahev vína prázdná, články na webu přečtený...odcházím zaujmout polohu ležícího střelce. :sleep

PříspěvekNapsal: 27.08.2014 1:29
od Hohepa
V tichosti závidím - mám noční a ta ku..rva CNC dělá takovej rámus....

PříspěvekNapsal: 29.08.2014 5:01
od Fabulous
Dnes jsem král noční hlídky já! Ani na minutu jsem neusnul kujva...

PříspěvekNapsal: 29.08.2014 5:28
od Artifex
Copak nějaký králík... My jsme Císařem! Dojdu domů, upeču si Moravského vrabce a zesnu. :moon

PříspěvekNapsal: 30.08.2014 23:38
od hawk
Já vám to dnes ukážu. Neusni ani na jkdsghkbgdjv,mxn g,bdc gbbbbbbbnnnnnnnnnngxncfcymgyd,,,,,c cgggn fc minutu. A nemyslete si, že mě při usnutí nachytáte.
;-)

PříspěvekNapsal: 31.08.2014 0:43
od Baca
Uz spis hawk ?? ;)

PříspěvekNapsal: 09.09.2014 23:49
od muzzleloader
Tak dneska je to asi na me

PříspěvekNapsal: 09.09.2014 23:58
od DanBlack
Aktuální stav: Já, dva BOTi a 7 anonymů... :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 10.09.2014 0:17
od muzzleloader
Byl jsem drzet sondu na ozvy :-)

PříspěvekNapsal: 10.09.2014 0:40
od bivoj
Já jsem tady v tuto dobu skoro pořád... ;)

PříspěvekNapsal: 10.09.2014 4:02
od muzzleloader
Jsem tu porad :-)

PříspěvekNapsal: 17.09.2014 0:13
od Hohepa
Tenhle týden mám noční..
tedy jak směny tak i hlídku 8-)

PříspěvekNapsal: 17.09.2014 0:18
od Ježura
Taky ještě hlídám.. ale už půjdu na kutě

PříspěvekNapsal: 10.01.2015 2:34
od bivoj
Tak dnes jsem nějak extrémně vyčerpaný a tak to půjdu zalomit už teď, v cca 02:35. :oops:

PříspěvekNapsal: 10.01.2015 2:39
od Marglin
Hlídám ještě 15min. Potom :sleep

PříspěvekNapsal: 10.01.2015 4:27
od Desouza
Já to vemu , v poho ;)

PříspěvekNapsal: 15.04.2015 2:20
od Marglin
A pak že po sexu chlapi chrápou :lol:. Nevím, kdo psal o vínu, ženách a zpěvu, ale já měl dneska všechno 8-) teď si dočítám tu brakovku o zombicích, co tu někdo zrecenzoval, zatí co drahá polovička chrní. ;)

PříspěvekNapsal: 16.04.2015 0:26
od Marglin
Dneska už víc hlídat nebudu. Občas se potřebuju vyspat i víc jak tři hodiny. Už mi není dvacet. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 16.04.2015 6:49
od sigmark
to je z fotky evidentní, jak se na tobě bdění podepsalo :-)

PříspěvekNapsal: 16.04.2015 6:57
od Marglin
Hehe, máš pravdu. Za mlada jsem byl ale jinej sekáč: ;) http://screenrant.com/simpsons-supernat ... -an-ak-47/

PříspěvekNapsal: 25.04.2015 23:52
od Xzlo
Tak kdo se toho tady dneska ujme? :P

PříspěvekNapsal: 26.04.2015 0:05
od Ježura
Třeba já.. 8-)

PříspěvekNapsal: 26.04.2015 0:10
od Xzlo
Je dobře, protože už mi dochází zásoba piva, takže jdu tak do hodiny spát :P

PříspěvekNapsal: 26.04.2015 0:30
od Václaf
Dopíjím :beer a jdu také chrnět :hand

PříspěvekNapsal: 26.04.2015 2:01
od Ježura
Buď nic nevydržíte.. nebo si děláte malou zásobu piva.. :lol:

PříspěvekNapsal: 26.04.2015 10:54
od Xzlo
Spíš to druhý :D

PříspěvekNapsal: 18.05.2015 2:39
od Hohepa
Asi sem tu na noční sám :roll: :sleep

PříspěvekNapsal: 18.05.2015 2:56
od Artifex
Ale nejsi, jak se říká, čert nikdá nespí!

PříspěvekNapsal: 18.05.2015 3:04
od Ježura
A někteří už jdou i do práce...

PříspěvekNapsal: 18.05.2015 3:38
od Artifex
... a zbytek budu eurosocialismus nonstop... :rock

PříspěvekNapsal: 19.05.2015 2:46
od Hohepa
Tenhle týden noční 22:00 - 8:00
no hlavně že se točí - frézka . :D
Další týden odpolední 13:30 - 22:00
a tak furt dokola ....
český otrokářský řád :sad

PříspěvekNapsal: 19.05.2015 8:06
od cipis
Nestěžuj si, že máš práci ;-)

PříspěvekNapsal: 20.05.2015 3:16
od Hohepa
Jo to se hezky píše nestěžuj si...
Když mám odpolední tak dorazím domů a rodina spí , ráno když se vzbudím už jsou pryč.
Když mám noční tak vstávám mezi sedmou, osmou večer a v devět odcházím..
Ono totiž s kolegou co tu byl do třetice to švihlo a zůstali jsme dva s výpomocí přes den,
prý dočasně, že to nějak zařídí.
Denní jsem už dva měsíce neměl. :sleep
Trojsměnný provoz zřídili před dvěma lety prý také dočasně na půl roku, než se nasmlouvají kooperace :head

Rodinu vidím defakto už jen o víkendu.
Jo práce=peníze , ale peníze nejsou vše. Rodina je důležitější.
Prostě princip vařené žáby.

PříspěvekNapsal: 20.05.2015 7:24
od cipis
Ale houby. Promiň, ale prostě tohle je akorát brečení. Tak si najdi něco jiného, když se ti to nelíbí. Nebo začni podnikat. Prostě s tím něco udělej. Domluv se s kolegou, začni stávkovat, cokoliv ...

PříspěvekNapsal: 20.05.2015 10:14
od Desouza
Pro Hohepu ,
musíš jít za zaměstnavatelem a jaksi mu to vysvětlit . Tak nějak předpokládám že budeš důležitý pracovník takže by ti vyhovět měl . Nebo podnikej , ale musím tě upozornit že to jsou 16ky 7 dní v týdnu , než se ti to podaří rozjet . ( a to jestli vůbec ) :)

PříspěvekNapsal: 20.05.2015 22:58
od Hohepa
Jo je to OT
Jsem lemro a pohodlný , změna je o podnětu ...
Tenhle Job mám pět minut autem nebo patnáct chůzí ...
to je tak ten důvod co mě tu drží , víc času na rodinu, paradoxně ...
neb strýček Příhoda furt utahuje šrouby a si říkám snad to skončí
a vono je to furt horší .
Na druhou stranu , zase když je ta možnost a sejde se rodinka, tak jsou mi dražší, když je nevidím co týden dal

Hele na druhou stranu tu ob týden dělám hlídku :D tak to má také nějaké + :roll:

P.S.: Jsem tu 8 let za "zaměstnavatelem" jsem byl třikrát "bez odezvy"...
Bohu žel tohle je Český standart, který jsem zažil v okolí už nespočítaně.
Jeden chce přidat na platu a nedostane,
odejde a nově příchozí dostane nástupní to co chtěl ten co odešel ,
neb za ty peníze to už nikdo dělat nebude.
A když jo , tak je za měsíc venku neb to nedává...
Nemluvě o tom, že mu půl roku trvá dostat se na stejný pracovní výkon jako předchůdce.
T5eorie je krásná , ale život je jiný.

P.P.S. Nejsem zaměstnanec, jen OSVČ.....

PříspěvekNapsal: 24.05.2015 1:33
od Butch
Být OSVC a chodit za "zaměstnvatelem"není zrovna ta ideální varianta. Ale je to takový český systém.

PříspěvekNapsal: 22.07.2015 1:41
od K4cer
Moc kafe :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 23.07.2015 23:02
od Artifex
Také nějak nemůžu spát.

PříspěvekNapsal: 23.07.2015 23:14
od malajizva
A
A jdu prave spat ;)

PříspěvekNapsal: 23.07.2015 23:59
od Foxy
Já ještě zdaleka ne.
- - -
Slyším šustot nepřítele...
či se v chlívě drbe tele?!

PříspěvekNapsal: 24.07.2015 1:37
od kregan
Ja tu mam teprve pul sedmy vecer. Ale uz se tesim do postele.

PříspěvekNapsal: 24.07.2015 23:02
od Count
Czuwaj!

PříspěvekNapsal: 24.07.2015 23:48
od Count
Půl petky v tahu. A tolik bitev v dohledu. :-)

PříspěvekNapsal: 25.07.2015 3:17
od bivoj
Tak ještě dodělat pár věcí a konečně do hajan... Ať mě dnes nikdo nebudí před polednem. ;)

PříspěvekNapsal: 10.08.2015 2:29
od Baca
Hmm, este snad jeden dva stupne dole a konecne zaspim :-)

PříspěvekNapsal: 11.08.2015 0:06
od Baca
30 na teplomeri. Zasa budem asi do rana kym sa neochladi :-/

PříspěvekNapsal: 11.08.2015 0:37
od bivoj
Nic zvláštního, taky mám ještě teď v tento okamžik doma teplotu 30,1°C. Bohužel, celé okolí je už tak rozhicované, že to v průběhu noci (i při vydatném větrání) klesne jen na cca 28°C a ráno začnem nanovo...

PříspěvekNapsal: 11.08.2015 1:08
od Artifex
Tady to naštěstí venku padlo na 24,4 ale uvnitř přes veškeré větrání neklesá pod 30... :moon :evil:

PříspěvekNapsal: 11.08.2015 3:17
od Marglin
Čtyři ráno, Rozpad volá
Došel rum a došla cola
A až v devět začne práce
Bude to show bez legrace

Hlídat v noci je však třeba
Neb mi zombies snědí chleba
Až však budík začne tu svou
Dal bych vlastně cokoliv
Za bombičku atomovou
Co by smetla okolí :twisted:

PříspěvekNapsal: 11.08.2015 7:54
od Fabulous
Upravil jsem ti počty slabik v rýmech, aby to mělo libozvuk. :yes

PříspěvekNapsal: 11.08.2015 7:57
od Marglin
:hand musím uznat, že takhle to je lepší.

PříspěvekNapsal: 12.08.2015 1:46
od Butch
To je vedro, že se ani spát nedá :cry:

PříspěvekNapsal: 18.08.2015 0:33
od Lyster
Vedro už konečně takové neni. I když dům je naakumulovaný až hrůza. Ale už asi hodinu a půl tu bojuji se zákeřnou můrou. Vystříkal jsem na ní snad půl litru repelentu proti hmyzu, ale zhulákanej jsem z toho tak maximálně já. Taky si mi jednou na ten spray sedla. Leze mi po obličeji atd..... snažím se jí dostat i útočným tričkem (pižamo s Bártem Simpsonem :D ) , ale ne a ne jí dostat. Bude to asi dlouhý boj. Držte palce.

PříspěvekNapsal: 18.08.2015 9:07
od LoneWolf51SH
Lyster píše:Vedro už konečně takové neni. I když dům je naakumulovaný až hrůza. Ale už asi hodinu a půl tu bojuji se zákeřnou můrou. Vystříkal jsem na ní snad půl litru repelentu proti hmyzu, ale zhulákanej jsem z toho tak maximálně já. Taky si mi jednou na ten spray sedla. Leze mi po obličeji atd..... snažím se jí dostat i útočným tričkem (pižamo s Bártem Simpsonem :D ) , ale ne a ne jí dostat. Bude to asi dlouhý boj. Držte palce.

Tak co? Dostal jsi jí? ;) To já v noci bojoval až do čtyř s komárem, na toho zmetka neúčinkoval ani Raid do zásuvky, nakonec jsem ho našel na zdi a rozmázl ho plácačkou omotanou papírovým ubrouskem :D

PříspěvekNapsal: 18.08.2015 9:39
od Omega
Dokud nás v noci nenechá spát jen můra, či komár, tak si myslím, že jsme na tom ještě docela dobře pánové :)

PříspěvekNapsal: 18.08.2015 10:34
od Lyster
pro Wulftinger: Buď jsem jí na konec udolal tim sprejem, nebo si někam zalezla a usla. Stihnul jsem ale zabít aspoň dva komáry. Takže i tak to bylo 2:0 pro mě. Ráno mě ale zas lezla na nervy masařka.

Pro Omega: Co ty víš, až někdy bude hmyz přenášet nějakou zombie infekci, budeš se klepat před každym komárkem, muškou, a klidně i můrou.... třeba takovej smrtihlav, ten se přeci nebude jmenovat tak, jen tak. :D

PříspěvekNapsal: 19.08.2015 2:03
od bivoj
Tak dnes, poprvé o prázdninách, celkem klid od hmyzu. I teplota je OK, barák už trochu vychladl, takže nemám doma 31°C přes celou noc... :D Vypadá to, že spát se bude dobře - takže ještě něco dodělám a kolem čtvrté/páté hups do postele...

PříspěvekNapsal: 19.08.2015 14:39
od Omega
Lyster píše:Pro Omega: Co ty víš, až někdy bude hmyz přenášet nějakou zombie infekci, budeš se klepat před každym komárkem, muškou, a klidně i můrou.... třeba takovej smrtihlav, ten se přeci nebude jmenovat tak, jen tak. :D

Ona to nemusí být zrovna hned zombie infekce, stačí to co mohou mít reálně dnes :D Já mám už teď v oknech kterými větrám jemné sítě, což je skvělá věc, zvlášť když teď co byla ta horka jsem v noci měl okna dokořán, když klesla teplota pod teplotu v domě. A když nějaký ten komár proklouzne, mám tu takový bateriový odpuzovač , který se mi zatím osvědčil i třeba ve stanu. Jinak nedávno, právě když jsem držel noční hlídku u pročítání rozpadu, mě také přepadla taková můra,že jsem myslel že ji snad ani nepřeperu ;)

PříspěvekNapsal: 22.08.2015 23:15
od Count
Tak dnes já. Piva je dost.

PříspěvekNapsal: 22.08.2015 23:22
od bivoj
2 Count - 15 minut po půlnoci? To je pro nás sovy jako teprve něco po poledni a rozkoukáváme se... ;)

Tak kolem čtvrté/páté ráno se ozvi, jestli budeš svěží... ;)

PříspěvekNapsal: 22.08.2015 23:37
od Count
Ok, sovičko. Já se ozvu ve 4 ráno a ty v 1 odpoledne, ju? :lol:

No...abych pravdu řekl, neozvu. Koukám na nože od Morakniv a jde mi z toho hlava kolem. Ještě vědět, co chci. To půjdu brzo spinkat.

PříspěvekNapsal: 24.08.2015 1:11
od Kapo
Idem si dať ešte pivko a fajfku, a skontrolovať líšky... :beer

PříspěvekNapsal: 24.08.2015 1:46
od Marglin
Směle do toho, já to tady pohlídám... ;)

PříspěvekNapsal: 24.08.2015 2:56
od Hohepa
já mám noční, jako celý příští tejden :|
tak budem hlídat dva

PříspěvekNapsal: 24.08.2015 23:53
od Omega
Ještě je celkem brzy, ale kdo si dnes užívá noční směnu,stejně jako já?

PříspěvekNapsal: 25.08.2015 0:26
od Hohepa
Hádej

PříspěvekNapsal: 25.08.2015 1:27
od Omega
Už to vidím, ty máš celý týden, no to je radosti tedy.Já naštěstí už jen zítra :-) Ale zase ve volných chvilkách se to tu v noci dobře pročítá, jedna z mála výhod nočních směn, pokud vyjde slušná práce tedy.

PříspěvekNapsal: 29.08.2015 22:40
od Count
Padla na mně rozpadlická depka. Nic není hotovo, na všechno je málo peněz a ještě je málo času. Sakra. :cry:

PříspěvekNapsal: 29.08.2015 23:00
od Baca
NETRAP SA, bude aj horsie :-D

PříspěvekNapsal: 29.08.2015 23:12
od Kapo
Ja som sa dva týždne nevedel ani posadiť /ani vysrať/, Po mesiaci bezvládneho ležania konečne chodím. A to ma napĺňa nekonečným blahom, a vôbec ma neserú peniaze, a nedokončená práca. Keď bude zdravie, bude všetko. :rock

PříspěvekNapsal: 29.08.2015 23:24
od Fabulous
Count píše:Padla na mně rozpadlická depka. Nic není hotovo, na všechno je málo peněz a ještě je málo času. Sakra. :cry:

Stanov si priority. Jednoduchá rada, která ti může změnit život ;)

PříspěvekNapsal: 29.08.2015 23:26
od Count
Je třeba se radovat z maličkostí. Díky. :yes :beer

PříspěvekNapsal: 29.08.2015 23:30
od Count
Fabulous píše:
Count píše:Padla na mně rozpadlická depka. Nic není hotovo, na všechno je málo peněz a ještě je málo času. Sakra. :cry:

Stanov si priority. Jednoduchá rada, která ti může změnit život ;)

Seznam mám, priority mám, ale i tak mnou lomcuje vztek. Už to tady kdysi psal McGyver. Je to vývojové stádium rozpadlíka. Nezbývá než počkat, až přejde. Vím to a o to víc mně to nasírá.

PříspěvekNapsal: 29.08.2015 23:49
od Baca
Najhorsie je sa zaseknut na krizovatke. Prave to mam tiez. Tolko toho potrebujem vyriesit, ze neviem na ktoru stranu sa skor vrhnut. Bohuzial ani zoznam priorit velmi nepomaha, pretoze bohuzial vsetky veci maju rovnaku prioritu. :-(

PříspěvekNapsal: 29.08.2015 23:50
od Desouza
Na dobrou noc
https://www.youtube.com/watch?v=LkGR7FzBtxw

Peníze potřebují ti slabší z nás ;)

PříspěvekNapsal: 30.08.2015 0:09
od Count
Tohle nebude dobrá noc. Už včera jsem měl divné sny. A Desouza má pravdu. Není nad klasiku. :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=GXJeZm7tyDo

PříspěvekNapsal: 30.08.2015 0:16
od Desouza
Někdo musí hlídat a řešit ty vaše průsery .

https://www.youtube.com/watch?v=uT3SBzmDxGk

PříspěvekNapsal: 30.08.2015 0:28
od Cep
Něco mi na tom uniká.... Proč to má přes 44 mil. shlédnutí?

PříspěvekNapsal: 30.08.2015 0:33
od Desouza
udělal to jak chtělo 44 mil :lol:

PříspěvekNapsal: 30.08.2015 0:39
od Count
Ano, není nad klasiku v novém hávu. Proto opouštím stanoviště a jdu si nechat zdát o ruční pumpě Lila 75. Na seznamu je hodně vysoko a pokud bude deštivý podzim, bude to bez ní bublat v jímce asi takto: https://www.youtube.com/watch?v=F7iuRsEyICA

PříspěvekNapsal: 01.10.2015 0:17
od LoneWolf51SH
Vlk je na stráži :)

PříspěvekNapsal: 02.10.2015 2:55
od DanBlack
Se mi ta odpolední dneska trošku protáááhla...
Dám pivko a pak se uvidí. :sleep / :rock

PříspěvekNapsal: 02.10.2015 3:04
od Hohepa
Taky ještě makám a to mě ještě čeká inventura materiálu :head

PříspěvekNapsal: 02.10.2015 3:12
od DanBlack
Spát se mi nějak nechce, šel bych dělat nějaké domácí práce co se nakupily...ale měnit kování na vchodových dveřích ve 4 ráno bude kapku podezřelé, heh? :chuckle

PříspěvekNapsal: 02.10.2015 3:47
od Hohepa
Můžeš to vzít jako "test pozornosti sousedů" :D

PříspěvekNapsal: 24.10.2015 0:23
od Václaf
Tak já jsem ještě chvilku vzhůru,nežli dopiju :beer

PříspěvekNapsal: 24.10.2015 2:41
od bivoj
Stále málo... ;) Na nás, pravověrné noční hlídkaře, asi mít nebudeš. Nejen, že můžeme být svěží i v tuto noční hodinu (a to nehledě na to, že k tomu nepotřebujeme intoxikaci alkoholem), ale naše pozornost neopadává...

Kolikrát jsem tu už četl, jak nějakému userovi v cca 03:00 a více už padaj víčka. To je právě ta pravá chvíle pro nás pro echt sovy, zasadit úder! ;) Takže ještě vás tu budu chvíli monitorovat, a pak se kolem sedmé ráno (jakmile začne svítat) uložím k zasloženému odpočinku. Někdo prostě musí dávat pozor i přez noc... ;)

PříspěvekNapsal: 24.10.2015 3:47
od bivoj
Teda, jak už jsem říkal (psal), stále hlídám. - Teď je tu prý (v tuto dobu, tj. 04:45) stále zevlujících 12 userů, z čehož jen 5 registrovaných a přesně 0 přispívajících... ;)

Tož ještě proberu nějaké starší příspěvky a potom se budu věnovat nějaké další smysluplné aktivitě....

Edit 05:40 - nest'h jsem se vyjádřit ku všem problémům, jenž jsem zde za dnešní noc vstřebal... Vzhledem k tomu, že mě zítra - eeee, teda vlastně dnes, čeká služební cesta (ano, vy uhrovatí puberťáci, v produktivnim věku občas budete muset makat i o vikendu) , musím se jít připravit, což pro mě obnáší onen zbytečný a nenáviděný spánek...

PříspěvekNapsal: 24.10.2015 23:21
od Artifex
Já ti dám uhrovatého puberťáka, dědo! :moon

PříspěvekNapsal: 25.10.2015 1:06
od Lyster
Copak, copak? Nikdo nehlídá, jestli nepřijde apokalipsa při prechodu ne středoevropský čas? :D Koukám že registrovaný jsem tu teď jen já a nějací tři návštěvníci.

PříspěvekNapsal: 25.10.2015 3:11
od Artifex
Ale prosimtě, nepanikař.

PříspěvekNapsal: 25.10.2015 3:49
od bivoj
Já tu jsem touhle dobou poměrně stabilně... ;-) Vše vypadá OK...

PříspěvekNapsal: 30.10.2015 0:49
od Marglin
Spánek má pro mě zváštní ráz
Zprvu trpký, pak sladký zas
Až bych nad tím prsknul

Nechám vás, holenky bdít
Až do třetí planně snít
Z toho bych se zdrcnul

Dneska bude nový den
Zas o PA okraden
Jinak žádné čáry

Ráno vstát a pak za jít
Kdypak asi budu mít
Čas na čtení škváry

Kdyby přilít meteor
Nebudebudťe mě přátelé
Na to nemám vlohy

Můźe to být jenom fór
Může to být veselé
A já mám líný nohy :lol:

Dobrou.

PříspěvekNapsal: 30.10.2015 1:46
od bivoj
:D

Dobrou...

PříspěvekNapsal: 08.11.2015 1:31
od Count
Czuwaj!

PříspěvekNapsal: 08.11.2015 1:47
od Marglin
Czest. ;)

PříspěvekNapsal: 08.11.2015 1:50
od Marglin
Gratulacje ke zwiciestwu!

PříspěvekNapsal: 08.11.2015 2:05
od Count
Dziekuje bardzo. Sukces ogromny i jestem z niego dumny. 8-) I na dlugie lata sukces ostatni.

PříspěvekNapsal: 08.11.2015 2:19
od Marglin
Nie martw sie, Rzeczpospolita nie zgynie! :lol:

PříspěvekNapsal: 08.11.2015 2:40
od bivoj
Teda vám to ale kecá... :D Doufám, že už nespíte!

PříspěvekNapsal: 08.11.2015 3:03
od Marglin
Už jdu na to. ;)

PříspěvekNapsal: 14.11.2015 0:47
od bivoj
Tak tahle noční hlídka bude asi dlouhá... Zatím sedím na netu a sleduji situaci ohledně teroristických útoků v Paříži. Nevypadá to vůbec dobře... :-(

PříspěvekNapsal: 09.12.2015 1:40
od Artifex
Zas všichni chrápou... a šiška mne bolí jako už dlouho ne... :head

PříspěvekNapsal: 03.01.2016 4:55
od Fabulous
Tak a jdu spát ;)

PříspěvekNapsal: 17.01.2016 1:14
od Václaf
Ha,je tu někdo? Čuba hlídá venku a pes se mnou uvnitř :beer

PříspěvekNapsal: 17.01.2016 1:25
od Artifex
Je, vždycky tu někdo je...

Obrázek

PříspěvekNapsal: 17.01.2016 1:30
od Lyster
Taky dneska nějak ponocuji a vůbec se mi nechce spát.
Právě jsem dokoukal film Marťan a docela jsem se u toho bavil. Mam tedy v plánu i knížku. Ale docela mi to zvedlo náladu. Samozřejmě že kolonizace jiné planety je hudba vzdálené budoucnosti. Ale tímto by se měli lidé zabývat a ne o to, jak vyvraždit jeden druhého. Ale co, třeba jednou lidstvo dostane rozum. :)

PříspěvekNapsal: 17.01.2016 3:48
od Václaf
To je ale bubák :rofl :rofl :rofl

PříspěvekNapsal: 21.01.2016 4:19
od Lyster
Dneska by jsem to spíš nazval ranní hlídka........ zku.....j sníh. :( Budu muset jít odhazovat.

PříspěvekNapsal: 21.01.2016 6:36
od Desouza
Mamíííííííííííííííí :lol:

PříspěvekNapsal: 22.01.2016 2:14
od Artifex
To víte, kucí, čert nikdá nespí, dokud nedostane pusinku na dobrou noc! :kiss :devil

Obrázek

PříspěvekNapsal: 22.01.2016 4:45
od K4cer
Artifex: té autoportrét? :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 22.01.2016 5:26
od Artifex
Nene, já nemám tak krásné zoubky a roztomilý copánek na hebkém krčku... :wasntme

(Já se tě nebojím!
-Já tebe jo. Máš hodně velký a ostrý zoubky.
-Piluju si je.
-To jo. Jsem sice tvrďák. Umím zhasnout svíčku prstama, ale zuby... mám menší)

https://youtu.be/wnXHQ_-9cKQ?t=1m48s

PříspěvekNapsal: 03.02.2016 3:27
od Lyster
Poslušně hlásím, že se během mé noční hlídky nic vážného nestalo.
Jen mě probudil hlad, tak jsem si rozdělal plechovku s rybyčkama a pří té příležitosti nafotil a dal na fórum.
Možná se ještě naučim jíst zdravé ryby aspoň 2x týdně. Ale jak má pak člověk kruci zhubnout, když se cpe ve 3h ráno. :(

PříspěvekNapsal: 03.02.2016 8:25
od Count
Probouzí tě hlad? Nepiješ moc kafe před spaním?

PříspěvekNapsal: 03.02.2016 8:27
od Artifex
Jak se již psalo ve třech mušketýrech:

Spal i Planchet, protože ctil slova pána, který mu na otázku, co bude k obědu, řekl: „Kdo spí, jako by jedl!“

PříspěvekNapsal: 03.02.2016 9:38
od Lyster
Count píše:Probouzí tě hlad? Nepiješ moc kafe před spaním?

Ne ne, kávu nepiji. Prostě jsem se málo navečeřel. Nic víc. :)

PříspěvekNapsal: 05.02.2016 23:12
od jolky palky
Tak jsem myslel, že to vemu dnes na sebe, ale těch 5 hodin za přebíjecím lisem mě nějak zmohlo.... :sleep

PříspěvekNapsal: 06.02.2016 0:22
od Desouza

PříspěvekNapsal: 06.02.2016 0:51
od Count

PříspěvekNapsal: 06.02.2016 1:09
od Desouza
Jednou na to příjdeš .Děkovat nemusíš . ;) litr Rumu zakup .

PříspěvekNapsal: 06.02.2016 1:30
od Count
Litr rumu netřeba. Popíjím sobě polotmavou 11 a jsem spokojen. 8-) A hudba? Každému co jeho jest.

PříspěvekNapsal: 06.02.2016 1:52
od Desouza
Dobré , mě trvalo rok než jsem se naučil čepovat pívo . což je tedy trapné . :)

PříspěvekNapsal: 06.02.2016 2:20
od Václaf
Dobrou :beer

PříspěvekNapsal: 06.02.2016 2:26
od Desouza
Vklídku si děte hajnout , já totu vohlídám :)

PříspěvekNapsal: 06.02.2016 3:53
od kozlus
To se tak clovek necha nasrat u WoT az dostane ban, koukne sem, zacne poslouchat Kryla, pak prejde na Sabaton a skonci u tohodle uzasnyho videa a 3 hodiny v haji :)
http://www.autorevue.cz/stare-porsche-9 ... -na-zabavu

PříspěvekNapsal: 05.03.2016 2:39
od Václaf
Před chvilkou jsem přijel,tak ještě chvilku pokoukám,pes tu chrápe na křesle,čubka na pelíšku a já jsem si po silniční kontrole ve dvě ráno konečně mohl otevřít lahváče před spaním. :beer

PříspěvekNapsal: 30.04.2016 1:28
od Václaf
Hola hej,spinkáte? Tak klidné spaní přeji :beer Polknu lahvoně,už pomalu vychládám a půjdu spinkat. Musím se připravit na oslavu narozenin,snad na mne rodin nezapomene :rofl

PříspěvekNapsal: 01.05.2016 21:17
od Artifex
Nene, nespíme. :moon

Obrázek

PříspěvekNapsal: 01.05.2016 21:33
od jack-3d
Nespíme, čistíme a na seriál čumíme :shock:

PříspěvekNapsal: 01.05.2016 21:47
od Hohepa
vyplňujem přehled OSVČ pro VZP :head
sakra já mám k uředničině takový odpor, že to tradičně dělám na poslední chvíli :head

PříspěvekNapsal: 01.05.2016 22:17
od Václaf
Tak dobrou bando,dnes jdu spinkat zaslouženým spánkem. Porazili jsme ovci,naložily valník sena,zítra ho budu uklízet. Tak to někdo vezměte,jsem utahanej jako štěně. Dopiju lahvoně a spinkat :beer

PříspěvekNapsal: 02.05.2016 2:35
od bivoj
Koukám, že tady někdo hlídkuje i odpoledne (tj. před půlnocí)... ;) Takže teď hlídkuji já!

PříspěvekNapsal: 02.05.2016 23:37
od majsner
Kontrola! Na můj povel, dvojřad nastoupit, kdo ještě nechrní. Aneb kdo chvíli spal, již spí opodál... :lol:

PříspěvekNapsal: 02.05.2016 23:52
od Bill Masen
Tak pro dnešní hlídku, jednu píseň https://www.youtube.com/watch?v=0P9C7Eh69tY

PříspěvekNapsal: 03.05.2016 0:36
od majsner
To je moc uspávací. :sleep Když už, tak něco vod podlahy... https://www.youtube.com/watch?v=-qexi88gUbo

PříspěvekNapsal: 14.05.2016 23:44
od Artifex
Všichni chrní? Je tu nějak moc Ticho...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 15.05.2016 1:54
od Desouza
Dneska ti to sluší ;)

PříspěvekNapsal: 15.05.2016 5:13
od Artifex
To víš, šaty dělají člověka...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 16.05.2016 2:47
od bivoj
Tak, pomalu ale jistě se připravuji do hajan. Ještě tak hoďku či dvě posedím, dopřečtu nové příspěvky a pak dobrý den!

PříspěvekNapsal: 17.05.2016 0:22
od Artifex
Nuda tu s váma takhle navečer, člověk čeká nějakou akci a jen pálí kyslík...

Obrázek

PříspěvekNapsal: 18.05.2016 23:53
od DanBlack
Oops, půlnoc za náma...
Nějak jsem se zaseknul na kanálu US Pobřežní stráže

PříspěvekNapsal: 21.05.2016 0:52
od Václaf
Tak já už pomalu půjdu spinkat,dobrou bando :beer

PříspěvekNapsal: 28.05.2016 1:42
od Václaf
Nikdo další není vzhůru? Dal jsem vyčurat čubinku,dočtu mejli,dopiju pifko a jdu hajat. Zítra musím pomoct švagrový se stěhováním,potom Jolky Palkymu s vágrysama a nakonec posekat loučku na seno :beer

PříspěvekNapsal: 02.06.2016 22:53
od Venet
Dnes budem hliadkovať... Hmm, a to som tu sám?

PříspěvekNapsal: 02.06.2016 23:28
od malajizva
Dobrou ;)

PříspěvekNapsal: 03.06.2016 1:20
od DarkViperCZ
Brou ;) :sleep

PříspěvekNapsal: 03.06.2016 23:31
od Count
S polotmavou 11 na stráži.

PříspěvekNapsal: 04.06.2016 0:27
od Jason
Ovinen ale stale zde :D

PříspěvekNapsal: 08.06.2016 2:30
od bivoj
Hmmm, žabaři... ;) Ve dvě po půlnoci to není ještě žádná pořádná hlídka! Teprve kolem třetí - čtvrté se láme chleba...

Konkrétně k tomuto se váže zajímavá story - ovšem starší více jak 20 let... Ve zkratce: Seděl jsem tehdy a hloubal nad nesmrtelností chrousta, když jsem ze zahrady začul divný zvuky - byly zhruba čtyři ráno, tzn. doba, kdy jsem hodně aktivní. Ale přesně v tuto dobu jsou zřejmě aktivní i lupiči, neboť 99% populace tvrdě spí, uondáno celodenní prací. (Já spím ve dne, uondán celonočním bděním).

Vyběhl jsem tedy do zahrady, vybaven pouhou ČZ75 Compact. Temný stín mezitím v klidu páčil z naší, tehdy zánovní, Škody Felicie, akumulátor. Následovalo zadržení stínu (přesný popis raději nebudu publikovat), kterýžto stín zůstal kupodivu zcela temný i po přísvitu baterkou, a zavolání PČR. Ta si stín převzala - a vůbec se nepodivovali nad tím, že se před nimi promenáduji s pistolkou neskrytě nošenou (neboť jsem si jaksi opoměl vzít bundu, takže ve venkovním pozdru byla celkem viditelná). Holt, tenkrát byla jiná doba. Příslušníci se ani nezlobili za to, že jsem jim "stín" předzpracoval a to nejen použitím "hmatů a chvatů", ale též poctivých kovových pout.

Nevím, jestli bych si to v dnešní době lajsnul udělat stejně... (A není to mnou.)

PříspěvekNapsal: 18.06.2016 22:23
od Count
Komu se klíží očka, doporučuji něco severské vzpruhy. Snad než se stanou příliš severskými.

https://www.youtube.com/watch?v=CcuusxiIWrc

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 0:24
od Marglin
Zrovna jsem chtěl taky něco poslat... :)

I chlapi občas potřebují pohádku na dobrou noc. Já si občas nechám vyprávět od tohoto pána: https://m.youtube.com/watch?list=PL5Wan ... DnzoE423Cc

Příjemně se zamyslím než lehnu. Pohádka o Slonu, asi pět minut. Polština s anglickými titulky.

Dobrou.

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 0:25
od Cep
To už je noční hlídka?

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 0:54
od Marglin
Nevím. ;) Ale já dám cigáro a do hajan. Zítra mám dvojitou narozeninovou párty pro cerky. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 0:55
od Baca
Jogurti :-) TOTO JE NOCNA HLIADKA :-D Teda zaciatok :-D

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 0:58
od Marglin
Podle toho jak už teď HULÁKÁŠ, budeš chrnět než dokouřím tu cigaretu. :lol:

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 1:24
od Marglin
Jako bych to neříkal. To sou ti borci ze slovenska: do všeho hrrr, s rozhicovanó škebló a zkápnou jako prvni...

Dneska jedna nula pro Moravu. ;)

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 1:33
od Marglin
Tragická příhoda dneska mě potkala
Spatřil jsem zombíka na cestě od Krála

Utrh mi ruku a nohu k tomu
Jak já se nebohý dostanu domů... :(

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 8:16
od Count
No to bude oslavička. Cigáro mělo alespoň půl metru a taťka dneska zaboří svó škebló do dortu, jak bude zmožené. :lol:

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 9:21
od Marglin
:) Na nohách od čtvrt na osm. Jediný kdo ještě spí je žena. Ta včera/dneska tvořila dort tak dlouho, že jsem to i já vzdal a šel na betlu. Na párty mám připravenýho Nikona na "betelném" stativu. Když se ohlásí spánkový deficit opřu se o stativ přes hlavu černý ručník, a párty má nového progresivního fotografa! ;)

PříspěvekNapsal: 19.06.2016 10:55
od Baca
Vytuhol som az o pol stvrtej rano, len mi nenapadlo to dokumentovat :-/

PříspěvekNapsal: 25.06.2016 0:55
od Cep
Hlídejte, půjdu spát.

PříspěvekNapsal: 25.06.2016 3:58
od Baca
hmmm, asi uz nema vyznam ist teraz spat :-)

PříspěvekNapsal: 25.06.2016 23:43
od Lyster
Konečně zase slušný déšť. Díky bohu bez nějakých mega krup a podobných věcí. (Litoměřicko.) Větram jak vsteklej, aby se dalo vůbec spát.

PříspěvekNapsal: 25.06.2016 23:55
od Baca
Ti zavidim :-( Tu je spara ako v ruskej bani :-( Ventas ide na plne gule a aj tak nepomaha.

PříspěvekNapsal: 07.07.2016 2:40
od Artifex
Všichni chrápou, jen Artifex tu straší...

Obrázek

PříspěvekNapsal: 07.07.2016 7:07
od K4cer
To se Ti to straší, dyš nemusíš sedět v náklaďáku :lol:

Jinak nejlepší čtyřnohý přítel člověka je rozhodně postel :nod
Cígo a off

PříspěvekNapsal: 08.07.2016 3:26
od Artifex
Dnes se opět nikdo nemá k synchronizovánému strašání?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 08.07.2016 3:31
od Jenda
Má, píšu baklalářku. Co skončila škola, mám denní režim naprosto nezávislý na tom, jak je venku světlo…

PříspěvekNapsal: 09.07.2016 3:58
od Artifex
To byl zase den i noc blbec, co slovo, to perla, nebylo člověka, který by promluvil a nenasral...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 11.07.2016 3:38
od bivoj
Tak, nějak mě to dnes zmáhá... Dnešní hlídku bude muset převzít nějaké raní ptáče, já mám dnes odslouženo... ;-)

PříspěvekNapsal: 13.07.2016 4:24
od Artifex
Uff, dnes už se vidím v posteli!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 16.07.2016 2:03
od Václaf
Bububu :rofl dám jedno a jdu chrnět :beer

PříspěvekNapsal: 16.07.2016 3:43
od Jason
Dneska jsem to vydrezl ja - po ranni se mi nak nechce do pelechu ale pomalu zalezu taky ;)

PříspěvekNapsal: 17.07.2016 2:14
od Jason
Dneska taky?!

PříspěvekNapsal: 17.07.2016 6:43
od K4cer
Já se doteď maluju s vobrázkem zapojení solárního vostrůvku :)
Jsem myslel že to dneska sem pověsím, ale nemám napsanej pokec a už se mi nechce

Sem teď skrmil kbelík hovězí polífky a vařenou voháňku s křenem..
.. takže cígo a peří :nod

PříspěvekNapsal: 23.07.2016 1:37
od Václaf
Spinkáte Bando? Tak já ještě chvilku nebudu,ale už jen chvilku :beer :rofl

PříspěvekNapsal: 24.07.2016 1:52
od Hohepa
:mrgreen:
čím vic čtu, tím vic jsem nasranej

PříspěvekNapsal: 25.07.2016 0:19
od wix
Nočná hliadka z hraničnej oblasti ČR/SR, hlásim útlm bojaschopnosti ...

IMG_20160725_011059.jpg

PříspěvekNapsal: 25.07.2016 7:51
od Count
Od stejného výrobce mám krokoměr. Troufám si tvrdit, že ten tvůj je porouchaný. Teplotu piva čepovaného na Slovensku nikdy neukazoval. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 28.07.2016 22:45
od Artifex
Poctivě hlídáte?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 28.07.2016 23:37
od bivoj
Jasan... ;)

PříspěvekNapsal: 29.07.2016 0:46
od Hohepa
hmm

PříspěvekNapsal: 13.08.2016 1:24
od Václaf
Všichni spinkáte? Já jsem před chvilkou přijel,dám nějaké :beer a mezitím na Vás dohlédnu :rofl

PříspěvekNapsal: 13.08.2016 2:25
od Baca
Aj ja davam pozor :-D len nemam to pifko :-/

PříspěvekNapsal: 14.08.2016 23:50
od Artifex
Vracím se z vody, takže chvilku budu hlídat a pak upadnu alespoň na 24 hodin nebo ideálně nafurt do blaženého bezvědomí...

Obrázek

PříspěvekNapsal: 20.08.2016 21:34
od Artifex
No, a dnes zase straším až do rána...

Obrázek

PříspěvekNapsal: 20.08.2016 21:49
od Baca
A to uz preco ? :-)

PříspěvekNapsal: 21.08.2016 2:01
od Artifex
Protože mi nikdo nedal pusinku na dobrou noc. Takže, ač uondán, straším!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 21.08.2016 2:03
od Desouza
Vždycky kúl . :)

PříspěvekNapsal: 21.08.2016 2:04
od Artifex
Hlavně ne kůly a svěcenou vodu!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 21.08.2016 3:19
od bivoj
Tak tak, to my noční ptáci nemáme rádi... Za chvíli mě už totiž denní světlo zažene do hezky zatemněné postýlky... ;)

PříspěvekNapsal: 21.08.2016 3:53
od Artifex
Ja nie som vták, ja som cicavec!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 21.08.2016 11:40
od DanBlack
Dneska nějak přesluhuju... (jsem vzhůru od včerejší 7hodiny ranní) :roll:

kafesova.jpg

PříspěvekNapsal: 21.08.2016 16:36
od Artifex
Taktéž, akorát bez kafe...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 22.08.2016 0:51
od Lyster
Dneska tu nedobrovolně straším já. Nemůžu nějak usnout. :(

PříspěvekNapsal: 23.08.2016 0:02
od Artifex
Bububu! Dnes pro vás strašá strejda Artifex, hoši a děvčata, takže to rozjedem na plný pecky!
Obrázek

PříspěvekNapsal: 23.08.2016 21:18
od Artifex
Tož, co s načatým večerem, strašáci?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 23.08.2016 22:54
od Artifex
Haló, snad tu nestraším sám, Je trapné, když je tu strašitel a žádný strašenec!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 23.08.2016 23:11
od Baca
Bojim, bojim, bojim. HUUHHH :P

PříspěvekNapsal: 23.08.2016 23:24
od golem
Provázek to nemá, takže spíš strašidlo než tampon, že? :-D

PříspěvekNapsal: 23.08.2016 23:26
od Artifex
Tak pro příště trošku více nadšení už od začátku...
Obrázek

No, a něco malinko k tématu, dnes mi dorazil nefunkční dozimetr DP-86, ten zůstane na díly, nebo ho možná otevřu a podívám, jestli závada není jen nějaká blbost a zdá se, že se mi podaří zajistit i druhý, fuknkční kousek...
http://www.csla.cz/vyzbroj/dozimetricke ... e/dp86.htm

PříspěvekNapsal: 26.08.2016 4:24
od Artifex
Dnes už mne tu ani strašit nebaví, takže si dám něco malého a zalezu před světlem...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 26.08.2016 23:30
od Artifex
Obrázek

Hlavně to nepřehánějte s kafem...
https://www.youtube.com/watch?v=UGtKGX8B9hU

PříspěvekNapsal: 31.08.2016 1:50
od Cep
Tak to já bych asi mohl kdybych začal...
Dokoukal jsem tohle https://www.youtube.com/watch?v=D0yvaCEsAKs , docela pěkný

PříspěvekNapsal: 01.09.2016 22:20
od Artifex
Trochu života do toho umírání takhle navečer...

Obrázek

PříspěvekNapsal: 08.09.2016 22:19
od Artifex
Nikdo nestraší, když tu nejsem?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 08.09.2016 23:02
od malajizva
Ne, protože čistím kvéry :)

PříspěvekNapsal: 10.09.2016 1:04
od Václaf
Bububu,před chvílí jsem přijel,dam dvě :beer a půjdu chrnět :sleep

PříspěvekNapsal: 11.09.2016 0:18
od Lyster
Já taky před chvílí příšel, ale 5 už jsem jich dal :beer . Tak že tu postraším, vystrašim. A jdu to taky zabalit. GN.

PříspěvekNapsal: 11.09.2016 5:06
od Artifex
Tak upaluj spát!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 14.09.2016 0:36
od Artifex
Dnes jen tak zlehka...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 15.10.2016 0:48
od Václaf
Nazdar,před chvílí jsem přijel,v Jilemnici dotaz od PČR jestli jsme neviděli včera napadení kolem půlnoci před lékárnou,dám dvě :beer a už nebudu strašit,zítra mě čeká práce u beček :hand

PříspěvekNapsal: 22.10.2016 0:42
od Václaf
Huhu,nikde nikdo? Tak polknu 2-3 :beer a půjdu spinkat,mám toho na zítra moc :rofl

PříspěvekNapsal: 22.10.2016 22:58
od jolky palky
Píst lisu zatím jede.....Pusinku na dobrou noc?

alien.gif
alien.gif (1.29 MiB) Zobrazeno 7567 krát

PříspěvekNapsal: 22.10.2016 23:09
od Bill Masen

PříspěvekNapsal: 22.10.2016 23:14
od Václaf
Jdu chrnět,dobrou :beer

PříspěvekNapsal: 22.10.2016 23:26
od Artifex
Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death.
I am the sword in the darkness!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 22.10.2016 23:55
od jolky palky
I am the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come.
corvus.gif
corvus.gif (1.89 MiB) Zobrazeno 10071 krát

PříspěvekNapsal: 30.10.2016 2:26
od K4cer
Nečumět!
Strašit!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 30.10.2016 2:35
od Artifex
Dnes jsem kaput.
Obrázek

PříspěvekNapsal: 31.10.2016 3:07
od K4cer
Klidně spěte, tady se nic ani nehne...

Obrázek

PříspěvekNapsal: 09.11.2016 0:43
od Lyster
Online z Novinky.cz
00:21 - První výsledky ze státu Indiana favorizují Trumpa nad Clintonovou v poměru 69,3 % ku 27,5 %.

00:10 - Trump po sečtení prvního procenta hlasů v Kentucky vede poměrem 79,1 % : 18 %.

Dej ať to dobře dopadne :) Jdu spát, přeji všem dobrou noc. :)
I když v hlouby duše tomu stejně nevěřim. Ale kdo ví. Ráno moudřejší večera.

PS: Myslim že větší strašidlo v tomhle vlákně neni. Jak z Krotitelů duchů.

PříspěvekNapsal: 09.11.2016 3:24
od Lyster
Tak o psánku si můžu nechat zdát, nervama ani nespim. Ale zatim to vypadá docela dobře.

PříspěvekNapsal: 09.11.2016 4:28
od Alstratt
Zatim vede Trumpeta 150/270 vs 109/270 Killary

Nov 8 2016 10:27 PM

Smutne kolik lidi jenom voli.

Napiste si ted do google Trump vs Clinton a uvidite to hned. Snad brzy uvolni u nas tu jednu novou zbran na kterou u nas dost lidi ceka nez to ta havet zakaze. Mozna by tim pry mohly byt prezbrojeny i ozbrojene slozky v budoucnu.

PříspěvekNapsal: 09.11.2016 5:35
od K4cer
Georgia for Trump

Trump 232
Clinton 209

:nod

Report z Hillary Clinton HQ: atmosféra na bode mrazu. Ticho, všetci šokovaní, nemôžu uveriť tomu čo vidia na obrazovke.

PříspěvekNapsal: 09.11.2016 5:46
od Lyster
ČT24 fakt hroznej hnůj!!!!! Neskutečný co tam kecaj!!!!
Až ho zvolí, během hodiny otočí, vsaďte se.

PříspěvekNapsal: 09.11.2016 6:15
od Alstratt
Ta pakaz co ma moc je ale vsude jak v usa tak v rusku, cesku, cine ... kdyz se o necem hlasuje tak vzdy neco naslibujou a pak z toho nic nesplni. Akorat pred volbama oblbujou a po volbach to vice este po*erou pro me to neni zadna vyhra at se jedna o Trumpetu nebo Killary neverim jim ani pozdrav. Nedivim se ze vetsina obyvatel tyhle dva kandidaty nevoli jen naivni si muze myslet ze jeden z techto dvou neco zlepsi. Takze je zbytecne se vubec radovat kdo vyhraje. Schvalne jestli to dopadne podobne jak v britanii brexit reknou ze v tom byl podvod tak to zmeni.

PříspěvekNapsal: 10.11.2016 1:03
od DanBlack
Waůůů, hodina vlkůůů...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 11.11.2016 19:23
od Artifex
Tak kdo dnes bude mít Ночной Дозор?

Obrázek

PříspěvekNapsal: 12.11.2016 3:34
od Václaf
Bububu,před chvílí jsem přijel,dám :beer a jdu spinkat,zítra mě čeká rozbourání berana a kydání hnoje v salaši,ale ještě chvilku na Vás dohlédnu ;)

PříspěvekNapsal: 03.12.2016 3:10
od Václaf
Už spíte? Tak sladké sny :beer

PříspěvekNapsal: 04.12.2016 4:21
od K4cer
Tak jsem v rámci přípravy na zimu nabrousil všechny (uff!) nože :tmi

Dopiju čajík, cígo, a peří :sleep

PříspěvekNapsal: 04.12.2016 5:30
od kregan
To ja teprv na ceste domu.

PříspěvekNapsal: 08.12.2016 1:20
od Artifex
Nespat, hlídat! Nebo na vás pošlu Mášenku.

Obrázek

PříspěvekNapsal: 08.12.2016 20:37
od K4cer
Nemám čas, tři hodiny sem strašil na dálnici skrzevá explodovanou gumu; sem přišel z noční v jednu votpoledne a vorvanej jak borůvkovej keřík :tmi

Mášenku pošli, budu s ní vítat sousedy :chuckle

PříspěvekNapsal: 10.12.2016 5:04
od Artifex
Pro dnešek hlídku předávám, je čas se doplazit do práce...

Obrázek

PříspěvekNapsal: 10.12.2016 8:21
od K4cer
Mno, to já tady uš vot šesti.. hodin.. zakládám kopíráky :?

PříspěvekNapsal: 12.12.2016 0:00
od DanBlack
Já to balim...
031.gif
031.gif (1.64 MiB) Zobrazeno 11253 krát

PříspěvekNapsal: 12.12.2016 0:47
od bivoj
To tedy nějak brzy, ne? ;)

PříspěvekNapsal: 12.12.2016 1:36
od Cep
Taky si myslím ... ;)

PříspěvekNapsal: 12.12.2016 12:46
od DanBlack
Lidstvo je z opice...já pocházím z lenochoda. :sleep

PříspěvekNapsal: 13.12.2016 1:51
od golem
Myslím, že máme společného předka... :hand

PříspěvekNapsal: 13.12.2016 3:22
od Artifex
Hlida nekdo?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 13.12.2016 3:29
od Desouza
Jasně ,

vždy ve střehu . :) V klídku si uklízím hospodu a při tom jedním očkem sleduji filmek : Ulice Cloverfield 10

PříspěvekNapsal: 14.12.2016 3:38
od Artifex
Co s nacatym vecerem?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 15.12.2016 11:07
od DanBlack
.
.
.
Já to balim... (vstával jsem včera před 6 ranní)
Obrázek

PříspěvekNapsal: 20.12.2016 3:37
od bivoj
Proč mám tu smůlu, že musím tak často po nocích číst o teroristických útocích?... :(

PříspěvekNapsal: 20.12.2016 3:59
od herman
Tak to nečti.

PříspěvekNapsal: 27.12.2016 3:29
od DanBlack
Nocni je uplne klidna, chtelo by to dalsi kafe.

stažený soubor (3).jpg
stažený soubor (3).jpg (5.92 KiB) Zobrazeno 10739 krát

PříspěvekNapsal: 15.01.2017 0:14
od jolky palky
Usedám k lisu. A vedu vnitřní boj jakého, že Glocka si pořídím.... :(

PříspěvekNapsal: 15.01.2017 1:07
od Lala
Co je na výběr?

PříspěvekNapsal: 15.01.2017 1:16
od jolky palky
G26 a G 42/43. Ale vzhledem k tomu, že pak časem bude i G17, tak z důvodu kompatibility tak asi G26. Chci něco menšího....Už nechci řešit jestli se ohnu pro špunta, nebo na nákupu jestli něco někde neleze.....A 6 ran v zásobníku u g43 mi připadne proklatě málo.....

PříspěvekNapsal: 15.01.2017 2:16
od Lala
G26 bych bral, takovej "prozatimní" univerzál....

PříspěvekNapsal: 28.01.2017 2:26
od Václaf
Chrápete? Tak chvilku pohlídám a pak musím hajat a dpočinout si na neděli. Jolky Palky mě bude prohánět po lese s motoroffkou v ruce :rofl :rofl :rofl

PříspěvekNapsal: 28.01.2017 4:08
od bivoj
Jakožto zakladatel této noční hlídky pochopitelně ještě hlídám... Chrnět půjdu až mezi pátou a šestou. ;) To už to snad převezmou skřivani.

PříspěvekNapsal: 28.01.2017 22:08
od Lyster
Je sobota večer, spíš než že chrápou, tak někde chalstaj :).

PříspěvekNapsal: 28.01.2017 22:33
od Václaf
Ale jenom trošičku :beer :rofl :hand

PříspěvekNapsal: 12.02.2017 1:34
od DanBlack
Čekám až se vrátí žena z plesu... (babský slet :lol: )
Tak tu srkám Kozlíka a dumám nad novou vrtačkou. Obrázek

PříspěvekNapsal: 08.05.2017 6:05
od DanBlack
Žádný sovy? :shake

Obrázek

Počítá se jako "noční hlídka" když jsem teď dorazil z noční? :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 05.06.2017 1:57
od Lyster
Nemohl jsem spát, tak jsem zkouknul celou sérii Bratrstvo neohrožených.
Je to síla.

Kéž by se tyhle hnusy už nikdy neopakovaly. :(

PříspěvekNapsal: 05.06.2017 10:12
od Serža
ty se dějí aktuálně furt, jen ne v Evropě...

PříspěvekNapsal: 29.06.2017 1:24
od Artifex
Kdyz tu nejsem tak se nehlida?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 15.07.2017 0:48
od DanBlack
129508_08.jpg

Je tu někdo...?

PříspěvekNapsal: 15.07.2017 2:31
od Desouza
Vždy ;) :beer

PříspěvekNapsal: 15.07.2017 3:05
od JOBU
Dokonca aj teraz...

PříspěvekNapsal: 15.07.2017 23:19
od malajizva
taxem vyndal kule z galvanizace a jdu spát, nebo že bych si dal ještě pivko?

PříspěvekNapsal: 19.07.2017 2:17
od bivoj
Tak, i po cca pěti letech od doby, co jsem založil tento thread, stále držím noční hlídku!!!

;) ;)

PříspěvekNapsal: 21.07.2017 23:55
od bivoj
A jinak je tristní, že i po těch letech je to tady po půlnoci jak po vymření. ;) Když si v PA budu plánovat nějaký přepad nic netušící vesnice, tak na dobu mezi 3:00 - 4:00. To mě zaručí, že i když náhodou stráže nezaspí, stejně nebude k dispozici kdokoliv s briskně fungující nervovou soustavou... :twisted:

PříspěvekNapsal: 23.08.2017 0:31
od jolky palky
Spite?
tenor.gif
tenor.gif (1.57 MiB) Zobrazeno 10152 krát

PříspěvekNapsal: 26.08.2017 2:15
od EyeOfTheDragon
Je tu někdo? :) :sleep

PříspěvekNapsal: 02.09.2017 0:05
od DanBlack
Nikde nikdo, jdeme spát...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 02.09.2017 22:00
od Artifex
Nene, strašíme.
Obrázek

PříspěvekNapsal: 02.09.2017 23:10
od Cep
Do půlnoci to není strašení ;-)

PříspěvekNapsal: 05.09.2017 2:09
od Artifex
Po půlnoci to umí každý, to není umění :moon
Obrázek

PříspěvekNapsal: 05.09.2017 2:49
od dracekvo
Na sibiři svítí slunce a za hodinku půjdem na oběd. Jak u vás? :D

PříspěvekNapsal: 05.09.2017 2:56
od Artifex
Přivez pelmeně a vodečku! Tu zima, chlad a teskno.
Obrázek

PříspěvekNapsal: 11.09.2017 1:56
od Lyster
Dneska nedobrovolně hlídkuji. Kašel a rýma je nehorší nemoc chlapa....... nemůžu vůbec psát.

PříspěvekNapsal: 22.09.2017 0:08
od Cep
Tohle není dobrá pohádka před spaním : http://zpravy.idnes.cz/zbrojni-pas-zbra ... domaci_mok

PříspěvekNapsal: 22.09.2017 8:51
od DanBlack
Diskuse je dobrá...
Takže Artur Janoušek úspěšně zvládnul vyzvednutí formuláře na zbrojní PAS. :lol:

Ten článej je za paywallem, takže si ho celý přečte fakt málo lidí. ;)

PříspěvekNapsal: 29.11.2017 0:07
od bivoj
Tak nějak jsem se nechal zlákat Artifexem... Takže kdo ještě hlídá?

sh.gif
sh.gif (969 KiB) Zobrazeno 10583 krát

PříspěvekNapsal: 29.11.2017 0:38
od Lyster
Já už ne, já spíš pomalu chcípám. Dva dny jsem měl teď migrénu jak prase a stále to nepřešlo. A k tomu ještě za 4h vstávám do práce. :). Takže to pomalu a nejistě balím. Zdar a dobrou noc všem strašidlům zde na fóru.

PříspěvekNapsal: 12.12.2017 5:06
od Artifex
Spal bych az bych jedl...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 23.12.2017 1:36
od jolky palky
Spite? Eště chvilu....

PříspěvekNapsal: 27.12.2017 3:30
od bivoj
Tak co, kdo hlídá po vánocích?
zmb.png
zmb.png (42.12 KiB) Zobrazeno 9919 krát

PříspěvekNapsal: 06.02.2018 0:24
od bivoj
Zas už všichni chrápete, nebo co? Ufff... jestli to fakt někdy klekne, tak už se těším na spanilé jízdy kolem druhé až čtvrté - to vás vypaběrkujem ve spánku... :D ;)

PříspěvekNapsal: 06.02.2018 0:42
od Baca
Len ci ti to bude dovolene :-D

PříspěvekNapsal: 07.02.2018 2:08
od bivoj
Spící se moc nebrání... ;)

PříspěvekNapsal: 09.02.2018 1:37
od Kapo
Tááák, a práve som vyraboval Bivoja... a aj ostatných sráčov.... :D

PříspěvekNapsal: 10.02.2018 4:24
od Baca
A ja som si to zobral zasa nazad :-D

PříspěvekNapsal: 11.02.2018 2:21
od bivoj
Hmmm... Už spíte? Hihihi...

PříspěvekNapsal: 11.02.2018 2:28
od Ibex
kdepak, právě poslouchám Metallicu...

PříspěvekNapsal: 17.02.2018 4:23
od bivoj
No nic, dnes jsem extrémě utahanej, a tak jdu spát ještě před rozbřeskem... :sleep

PříspěvekNapsal: 02.03.2018 1:38
od bivoj
A dnes jsem utahanej ještě víc! Asi stárnu nebo co... Mám dojem, že po celodenní práci mi už kolem 03:00 ztěžknou víčka a v 4:00 už budu jenom mžourat (dřív stejně jít spát nemůžu, bo bych jen tupě zíral do stropu...)

PříspěvekNapsal: 04.03.2018 4:02
od DanBlack
Spíte...?

zombie-turtle.jpg

PříspěvekNapsal: 04.03.2018 23:44
od bivoj
Slabý... Nějaký oždibování mrtvol, koho to dnes vykolejí? Kdo má silnej žaludek, ať mrkne třeba zde:

https://www.youtube.com/watch?v=iQq7cBkjCYU

Nebo...

pekne_01.jpg
pekne_01.jpg (84.72 KiB) Zobrazeno 8148 krát

pekne_02.jpg

PříspěvekNapsal: 16.03.2018 2:00
od Serža
za voknem mi řve šílenej kos....v tom se nedá spát :punch

PříspěvekNapsal: 16.03.2018 2:32
od Desouza
https://zpravy.idnes.cz/sincchondzi-cirkev-sekta-korea-cesko-dsz-/domaci.aspx?c=A180305_145045_domaci_hell

V Česku loví ovečky utajená korejská sekta, vyvolené vábí na apokalypsu .

Přiznejte se :D

PříspěvekNapsal: 16.03.2018 21:45
od Serža
jestli tam nafasuju mladou korejskou nymfomanku, tak se hlásím :twisted:

PříspěvekNapsal: 17.03.2018 4:17
od bivoj
Teda teda Seržo, reagovat v tomto vláknu v tak brzkou hodinu? (22:45) ;)

No, asi půjdu ještě na procházku (i když se mi moc do té klendry nechce) a jak začne svítat, tak je nejvyšší čas jít do hajan...

PříspěvekNapsal: 25.03.2018 1:51
od Serža
posouváme hodinky! :idea:

PříspěvekNapsal: 28.03.2018 4:02
od bivoj
Mno, ten posun mě udělal zase hokej... Mám jít spát, když hodiny ukazují už 05:00? Ale ještě nesvítá...

PříspěvekNapsal: 28.03.2018 6:53
od DanBlack
Jojo, taky bych už měl jít spát...nějak se mi nechce.

Obrázek

PříspěvekNapsal: 04.04.2018 1:11
od jolky palky
Spite?

PříspěvekNapsal: 05.04.2018 1:30
od DanBlack
Nespíme, kocháme se... :ugeek:
P_20180302_051107.jpg

PříspěvekNapsal: 17.04.2018 2:38
od bivoj
Serža píše:za voknem mi řve šílenej kos....v tom se nedá spát :punch

Ti ptáci jsou obecně nějaký blbí. Je něco po půl čtvrtý, ještě zdaleka nezačalo svítat a ty mrchy už řvou a pípou jak o život. Kdo v tom má potom usnout?

PříspěvekNapsal: 17.04.2018 6:57
od malajizva
jo jo moje manželka na to má takovou technologii na dálkové ovládání: "zavři vokno miláčku" ;)

PříspěvekNapsal: 17.04.2018 11:39
od Serža
bivoj píše:Ti ptáci jsou obecně nějaký blbí. Je něco po půl čtvrtý, ještě zdaleka nezačalo svítat a ty mrchy už řvou a pípou jak o život. Kdo v tom má potom usnout?

když jsme měli doma zebřičky, tak fungovalo přehodit jim přes klec hadr...ale to u kosa venku na větvi nevím, jestli bude fungovat :chuckle
pak je tu ještě metoda ala Igor Hnízdo
https://youtu.be/-V9TSzkxm5k

PříspěvekNapsal: 18.04.2018 3:23
od Foxy
Tak dost! Rušíte mě ve spaní. Dobrou noc! :sleep :sleep :sleep

PříspěvekNapsal: 21.05.2018 1:01
od Serža

PříspěvekNapsal: 24.06.2018 5:38
od bivoj
Mno, dnes jsem to trochu přeťáp... Je čas jít na kutě. Doufám, že se vzbudím dřív jak ve čtyři odpoledne, abych ještě mohl něco udělat...

PříspěvekNapsal: 20.08.2018 23:55
od Rafael
Vstávejte, rusové jsou tady!
tanky.gif
tanky.gif (740.97 KiB) Zobrazeno 5208 krát

PříspěvekNapsal: 21.08.2018 2:35
od Artifex
We're not afraid...

Obrázek

PříspěvekNapsal: 21.08.2018 5:14
od DanBlack
Já v noci koukal z okna a letadla nikde...tak letos asi dobrý. :ugeek:

PříspěvekNapsal: 21.08.2018 12:41
od golem
Pánové, vy se připravujete na minulou válku. Teď se používají gumové čluny. ;)

PříspěvekNapsal: 16.09.2018 3:12
od Rafael
Tady se spí, nehlídá nikdo a dějí se tu proto divné věci!
Im5NNS.gif
Im5NNS.gif (1.15 MiB) Zobrazeno 4773 krát

A co já s těmi černochy sám?

PříspěvekNapsal: 17.09.2018 2:26
od Rafael
A dnes zas!
image-drole-jihad.gif
image-drole-jihad.gif (354.89 KiB) Zobrazeno 5998 krát

PříspěvekNapsal: 18.09.2018 3:34
od Rafael
Tady to nedopadne dobře. Já na to nemám, končím s nočními hlídkami.
tenor.gif
tenor.gif (2.2 MiB) Zobrazeno 5864 krát

PříspěvekNapsal: 18.09.2018 6:09
od DeadMan
tvl ty máš těžkou fóbii :roll:

PříspěvekNapsal: 18.09.2018 16:09
od Rafael
Já vím a omlouvám se za ni. Ale nějak se ji nemůžu zbavit a stále se to horší.
Já za to nemůžu, že se nebojím nadpřirozených tvorů, zoombiků apod., ale jen černochů, arabů a jejích podporovatelů.
Ale slibuji, že teď tady bude ode mně skoro týden klid...

PříspěvekNapsal: 25.09.2018 0:45
od Rafael
Tak už zas hlídám a mám tu i posilu, tak snad bude klidná noc.
1768a186155416dc1eea8188b0379b36.jpg
1768a186155416dc1eea8188b0379b36.jpg (21.78 KiB) Zobrazeno 5590 krát

PříspěvekNapsal: 25.09.2018 4:34
od kregan
Můžeš jít spát. Beru to že tebe. :hand

PříspěvekNapsal: 26.09.2018 1:35
od Rafael
Dneska to není a nebude dobré. Nemám psa.
VariableFrigidHorse-max-1mb.gif
VariableFrigidHorse-max-1mb.gif (881.33 KiB) Zobrazeno 5480 krát

PříspěvekNapsal: 27.09.2018 2:00
od Rafael
Zkusím dnes nějakou psinu ať mi ta hlídka rychleji uteče.
FriendlyIdioticArcticduck-max-1mb.gif
FriendlyIdioticArcticduck-max-1mb.gif (451.9 KiB) Zobrazeno 5366 krát

PříspěvekNapsal: 28.09.2018 1:06
od DanBlack
Don't worry...be scary. :wasntme

Obrázek

PříspěvekNapsal: 28.09.2018 2:33
od Artifex
Nás nic nevyděsí... nebo...?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 13.10.2018 18:35
od Rafael
Hlásím nástup na tři noční hlídky.
20181013_192233.gif

PříspěvekNapsal: 14.10.2018 3:25
od Rafael
Co to je? Že by sluneční vítr?
Na rozednívání je ještě brzy
tenor (2).gif
tenor (2).gif (239.32 KiB) Zobrazeno 4932 krát

...To na zemi se vzpomínkami
najednou vál skulinou v ozónu sluneční vítr
Je tu stále, je tu s námi...

PříspěvekNapsal: 14.10.2018 22:43
od Rafael
Můžete jít klidně spát, mám to pod kontrolou.
1176[30]_20181014074459461.jpg
1176[30]_20181014074459461.jpg (18.59 KiB) Zobrazeno 4848 krát

PříspěvekNapsal: 14.10.2018 23:00
od DanBlack
Obrázek

PříspěvekNapsal: 14.10.2018 23:43
od Rafael
Už tam běžíme...
20181015_003727.gif
20181015_003727.gif (475.97 KiB) Zobrazeno 4841 krát

PříspěvekNapsal: 23.10.2018 2:34
od Rafael
Dnes hlídáme tři. Mám tady dva mladé šikovné učně. A zjevně je to baví.
0018.gif
0018.gif (47.53 KiB) Zobrazeno 4619 krát

PříspěvekNapsal: 23.10.2018 22:47
od Rafael
Dnes je nečas, že by psa ven nevyhnal tak hlídám z tepla.
Snad se nic nestane.
Podzimní sychravost.jpg

PříspěvekNapsal: 23.10.2018 23:04
od bivoj
Hele, hele, hlídat před půlnocí? To je přece ještě každej vzhůru, ne? :D

010111.gif
010111.gif (730.1 KiB) Zobrazeno 4517 krát

PříspěvekNapsal: 23.10.2018 23:51
od Rafael
Když je té tmy čím dál víc, tak i hlídky mám delší. A už mě zmáhají.
Navíc jak se furt něco děje :mrgreen:
20181024_003719.gif
20181024_003719.gif (871.59 KiB) Zobrazeno 4509 krát

PříspěvekNapsal: 23.10.2018 23:55
od bivoj
Tak hlavně neusni! ;) Nechodíme spát před 04:00 hod. ;)

PříspěvekNapsal: 24.10.2018 2:15
od Artifex
Běžte už do háje s těma čoklama...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 24.10.2018 6:17
od Rafael
Do háje ne. Dáme si nějakou štamprli a do Hajan půjdeme :D
Tak dobrý den těm kteří nemůžou...
20181024_044240.gif
20181024_044240.gif (588.76 KiB) Zobrazeno 5479 krát

PříspěvekNapsal: 24.10.2018 22:45
od Rafael
Poslední noční hlídka, byl jsem demilitarizován.
Tak jen symbolicky hlásím účast a to, že se už dnes nebudu pouštět do žádných větších akcí.
20181024_201005.gif
20181024_201005.gif (955.56 KiB) Zobrazeno 5402 krát

PříspěvekNapsal: 07.11.2018 2:28
od Lyster
To je tak, když člověk vytuhne v 17 30 a zaspí i večeři. Pak to musí v 2 15h ráno napravovat dietním bůčkem.

Ale hlídám, hlídám...

PříspěvekNapsal: 19.11.2018 1:13
od DanBlack
Tady je to samej pes...

freaky_turtle.gif
freaky_turtle.gif (356.82 KiB) Zobrazeno 4940 krát

PříspěvekNapsal: 06.12.2018 3:07
od MPSMacek
Hlídám, hlídám, za chvíli snad nebudu spát vůbec, se budím čím dál dříve... :roll:

PříspěvekNapsal: 31.12.2018 5:33
od bivoj
Dnes, po nějaké té práci, koukám, že je čas jít spát... Už se začíná pomalu rozednívat, a to máme Silvestra!

PříspěvekNapsal: 01.01.2019 4:18
od MPSMacek
Tak po úspěšném prospání začátku nového roku hurá na vejšlap do lesa, tuším že dnešní ranní hlídka bude hodně klidná :lol: Tak šťastnej a veselej!

PříspěvekNapsal: 17.01.2019 0:46
od DanBlack
Spinkáte?
Obrázek

PříspěvekNapsal: 17.01.2019 1:38
od Serža
madam evidentně potřebuje nějaké rozptýlení....mám cca 20 cm rozptýlení k dispozici :-)

PříspěvekNapsal: 17.01.2019 15:25
od Zorge
Jestli madam už nemá v sobě nějaké rozptýlení na baterky.... Dle výrazu a hlubokého dechu.

PříspěvekNapsal: 17.01.2019 19:15
od Hohepa
cca znamená rozptyl od 1 cm do 20 cm .
zkušenost z rybaření :wasntme

PříspěvekNapsal: 17.01.2019 20:59
od golem
Ne, to je nedorozumění. Serža to měří velmi přesně, akorát jako běžec sčítá cestu tam a cestu zpátky... :lol:
Seržo, nic osobního, jenom pokus o vtip, kterému jsem neodolal... :hand

PříspěvekNapsal: 18.01.2019 12:13
od Hohepa
No znám pár případů, co to tvrděj svým drahým polovičkám ( jako že to je těch dvacet cm )
a ony pak chudinky mají problém s couváním v autě, neb mají zkreslený odhad na vzdálenost..

Zrovna minulý týden partnerka syna majitele firmy ( oba ve firmě zaměstnáni ) žádala na parkovišti kolegy aby za ní zacouvali, že si na to netroufá

PříspěvekNapsal: 18.01.2019 21:11
od Serža
golem píše:Ne, to je nedorozumění. Serža to měří velmi přesně, akorát jako běžec sčítá cestu tam a cestu zpátky... :lol:
Seržo, nic osobního, jenom pokus o vtip, kterému jsem neodolal... :hand

cesta tam a zase zpátky....copak jsem hobit? :-)

PříspěvekNapsal: 21.01.2019 3:12
od MPSMacek
...nuda takhle v noci...tak aspoň hlídám...

PříspěvekNapsal: 21.01.2019 3:35
od golem
Pěkná nuda... ;)

PříspěvekNapsal: 21.01.2019 6:10
od Lyster
Tak jsem se chtěl podívat na zatmění měsíce, bohužel mi v tom brání vysoké budovy. Měsíc už je moc nízko. :(

PříspěvekNapsal: 21.01.2019 8:42
od Bill Masen
Důrazně žádám MPSMacka o rozostření bradavek a o ztmavení jedné ze slečen. Je to nezdravá pornografie a ještě rasově nevyvážená sakra.
.
.
.
No paráda, teď si mě ještě donutil klít, což je nábožensky netolerantní. Hmm, jdu si zatancovat vedle rozjetýho auta.

PříspěvekNapsal: 29.01.2019 0:32
od DanBlack
No nic, dneska to stačilo...

FrayedUnevenAmericanbittern-size_restricted.gif
FrayedUnevenAmericanbittern-size_restricted.gif (3.94 MiB) Zobrazeno 3330 krát

PříspěvekNapsal: 26.03.2019 0:27
od DanBlack
Já to pomalu balim... Obrázek

PříspěvekNapsal: 29.03.2019 2:04
od bivoj
To celkem brzo...

Fakt je ten, že mezi skřivany máme my, sovy, nezanedbatelnou výhodu - pokud kohokoliv přepadnu ve čtyři ráno, tak si akorát musím dát pozor na to, aby při podřezávání moc neřval a nevzbudil zbytek osady - nicméně kolem čtvrté ráno spí všichni (většinou) nejtvrději a nevzbudí se ani když jim bude někdo na posteli vedle modrovat příbuznýho...

PříspěvekNapsal: 11.04.2019 3:34
od bivoj
Tvl... dnes jsou všichni vážně mrtví či co? Od půlnoci nepřibyl snad jedinej příspěvek...

No nic, jdu spát a práci ať převezmou skřivani...

PříspěvekNapsal: 13.04.2019 3:32
od MPSMacek
Jak ve 4 všichni tvrdě spí, to my skřivani už jsme na nohou :lol:

PříspěvekNapsal: 31.05.2019 3:56
od Rafael
Co se stalo, že se už 'nehlidá?

PříspěvekNapsal: 02.06.2019 23:53
od Artifex
Ale hlídá, ale potichu, nenápadně!
Obrázek

PříspěvekNapsal: 03.06.2019 2:19
od bivoj
V jednu v noci jsou ještě vzhůru (skoro) všichni... ;)
Pravá hlídka nastupuje kolem 02:00 - 04:00.

PříspěvekNapsal: 24.06.2019 2:56
od Artifex
Kdo spí je srab a kolaborant
Obrázek

PříspěvekNapsal: 22.08.2019 3:31
od bivoj
Hmm, to vážně už všichni spí?

Budu asi muset přehodnotit svůj denní režim...

PříspěvekNapsal: 22.08.2019 20:57
od golem
Artifex píše:Kdo spí je srab a kolaborant
Obrázek

Ale ne. To byl jeden z těch migrujících čápů, co se ne jihu Moravy přežrali přemnoženými hraboši... :lol:

PříspěvekNapsal: 22.08.2019 21:56
od Bill Masen
Jo, a teď je z toho pěkně otrávenej.

PříspěvekNapsal: 21.09.2019 4:41
od Rafael
Já už dlouho nehlídám, byl jsem demilitarizován, ale i tak to hlásit musím:

Přelety nad nebo poblíž Valašského království těžkých a hlučných letadel směrem na OV Mošnov...
Asi nějakých cizích...

PříspěvekNapsal: 21.09.2019 9:20
od danny1691
tuším, že jsou v Ově Dny NATO

PříspěvekNapsal: 30.09.2019 3:29
od bivoj
Tak dnes už se mi fakt klížej víčka. To je to stáří...

Zbraně jsou po návštěvě střelnice vyčištěný a pěkně uložený v trezoru a venku začínají pípat ti zasraní ptáci (už aby byla zima, to jsou ještě v tuto dobu schoulení na větvích a zticha) ;)

Je čas provést zatemnění, zavřít dveře i okna a až do jedné odpolední si užívat zaslouženého spánku.

Dobrou...

P.S. - Skřivani by měli touto dobou vstávat a převzít hlídku, ale počet příspěvků (a obecně života) nejen na tomto fóru mezi 05:00 - cca 10:00 je takřka nulový... :-/

PříspěvekNapsal: 30.09.2019 3:44
od MPSMacek
Ok, přebírám, už mě to spaní nebaví :lol:

PříspěvekNapsal: 04.10.2019 3:45
od MPSMacek
Tady vůbec nikdo nehlídá???

PříspěvekNapsal: 21.10.2019 2:46
od colek
Dneska já. :beer

PříspěvekNapsal: 21.10.2019 4:10
od Rafael
Jen nemůžu někdy pořádně usnout a spát.
Přece jen jsem byl furt, celý život, večerní a noční tvor i když teď o mé hlídání už nebyl a není zájem....
Demilitarizace...
Liškodlak.jpg
Liškodlak.jpg (24.02 KiB) Zobrazeno 670 krát

Ale občas ještě vypomůžu a i možná trochu strachu udělám...

PříspěvekNapsal: 06.11.2019 0:14
od Ray
Všem krásné a dobré :lol: ....

https://youtu.be/Emj-YIAANPU

PříspěvekNapsal: 06.11.2019 0:56
od colek
Přebírám.