Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.

Re: Jak bylo dnes

Příspěvekod majsner » 05.04.2019 11:50

Hohepa píše:Proč to doručování u DHL , PPL atd. docela funguje a ČP ne ?

U mě třeba PPL moc nefunguje, na rozdíl od pošty, takže opravdu nevím. :lol:

Já neomlouvám ČP, resp. ČP je mi ukradená. V mém regionu funguje, dá se říci, lépe, než konkurence, ale že bych jí nějak zbožňoval, se říci nedá. Při objednávám z e-shopu to nehrotím a prostě objednávám dopravcem, kterého ten e-shop umí.
Jen říkám, že je dobré se občas zamyslet, kde je příčina a dávat feedback tam, kde to má nějaký smysl a ne posílat do prdele nebo seřvávat lidi, kteří s tím nic neudělají a leckdy za to ani nemohou.
majsner

Příspěvekod dracekvo » 05.04.2019 13:54

Já je ale neposlal do pr... jen tak pro nic za nic. Já sem bezkonfliktní člověk a vždy se s každým dohodnu.
Jen když se mě někdo snaží oje..t, tak začínám mít docela vyřídilku.
To že mi podstrčili propíchnutý balík a pak na jejich žádost jsem ho načal, aby mi pak řekli, že kvůli otevření ho nemůžou poslat odesílateli mě docela nakrklo.
Balík byl viditelně poškozen, měli kontaktovat odesílatele, že při přepravě jeho balík poškodili. Ale to už se opakuju.

Dneska sem převzal balík na poštu, který na poště ležel už od středy, ale avízo že je možné si ho vyzvednout přišlo po urgenci až dnes. A světe div se, je opět trošku poškozený. Ale po dotazu na prodejce přej toto drobný poškození nevadí, protože balík kvůli poště ještě expresně vyložil další vrstvou výplně.
A ověřil jsem si to čím jsem si nebyl jistý. Na poště jsem nic nepodepsal ani tentokrát. Paní si to jen odklepne v PC že jsem balík převzal.

Dále sem na žádost eshopu, podepsal teda tu reklamaci. Když to pošta vyřídí kladně, tak zašlou peníze mě, které pak přepošlu eshopu. Když to zamítnou, tak bude shop ve ztrátě.
Každopádně, když to zamítnou, tak sem rozhodnutej ještě chvilku prudit přes dohledový orgán pošty.

Tímto bych aféru ČP z mé strany považoval za ukončenou a jen sem se utvrdil v tom, že co je s názvem česká tak by mělo zkrachovat :)
Česká spořitelna, pošta, aerolinky, dráhy, neb to jsou jen nepružný molochy dotovaný státem a jsou věčně ve ztrátě stále žijící v komunistické éře.
dracekvo
VIP

Příspěvekod Fabulous » 05.04.2019 14:26

Třídírna balíků v Praze Malešicích je dlouhá léta známá jako Alibabova jeskyně 40-ti (spíš teda cca tisíce) loupežníků. Proto zásadně poštou nic neposílám.
EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.
Fabulous
Administrátor

Příspěvekod Jason » 05.04.2019 19:12

Ja tedy abych si trosku prihodil - minuly tyden jsem posilal postou balik po cca 2 letech. Balicek cca 50 cm, posilal jsem bundu na vymenu. Vyrazil jsem v sobotu rano na otviracku aby nebylo moc lidi. Cekal jsem tam cca 40 minut a potom zaplatil za balicek 208Kc. Coz je masakr hlavne kdyz neco posilam toptransem tak ty prijedou domu na cas a stoji to mene... Takze pro me uz nikdy vice...

Jinak dneska bylo velice dobre - dneska jsem snad poprve skoncil v praci vcas - ve 12 hodin... Patky si nadelavame pres tyden ale kolikrat koncime jeste dyl nez normalne :D takze velice prijemne odpoledne...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Jason
Sponzor serveru

Příspěvekod Rafael » 05.04.2019 20:02

Asi je rozdíl mezi poštami na malých vesnicích, městečkách a těmi ostatními.
Já si na jejich služby stěžovat nemůžu a preferuji je.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod Jason » 06.04.2019 21:00

Dneska temer cely den nakupovani - kocarek a vsechny veci okolo.. tomu bych neveril co vse budu jako budouci otec potrebovat... (nehlede na to ze ruznych oblecku a podobnych veci mame uz jednu mistnost) Hlavne jsem se trosku vydesil ze mame asi male auto abych to vse nalozil... Ted doopravdy nevim co poridit misto audi a6 allroad... a dodavku nechci... :lol: :?
Jason
Sponzor serveru

Příspěvekod Hohepa » 06.04.2019 21:16

Klid.
Budete vozit jen tolik věcí , co se vejdou .
Ja chtěl fofagen transportér,
manželka se zamilovala do C3.
Takže když bylo prckovi 6 měsíců,
koupili jsme C3, zahrádku a střešní box.

Co se nevešlo , to se prostě nevešlo a už to po deseti letech ani nemá smysl měnit za větší.
Jestli potřebujete uplatnit svou schopnost přežít, pravděpodobně jste předtím něco zvorali.
Hohepa
VIP

Příspěvekod dracekvo » 06.04.2019 21:16

Tak gratulace k potomku.
Já už téměř vše mám.
Hodně věcí sem sehnal z druhý ruky. Nějak nevidím důvod za to vyhazovat peníze, když to je jen nachvilku. Vše co je určený pro děti, mi připadá 2x dražší než stejná věc pro velký lidi. Asi ta miniaturizace je drahá :D
A nějak se to snažím brát s rozumem a kupuju jen potřebný věci. Kdybych kupoval vše o čem si myslím, že se bude hodit, tak mám taky plnou místnost. :)
dracekvo
VIP

Příspěvekod Jason » 07.04.2019 17:54

Nastesti to bereme zatim hodne v klidu (coz ja ale i hlavne zena).. U nas je nehorsi ze vsichni z okoli ted maji prvni dite a vetsinou planuji druhe takze si vetsinu veci nechavaji, nebo uz maji deti vetsi a kolikrat jsou ty veci po nich tak trosku mimo... Je mi jasny ze lze vse pohledat i po bazarech atd, ale chtel jsem aby si to draha polovicka taky uzila, at si vybere kocarek ktery se ji libi a tak.. Rikam to na rovinu kacky na to jsou tak at si to vse uziva... Neni to tak ze by jsme museli mit specialni pristroje na vsechno (ani jsem nevedel ze se delaji ohrivace na flasky a i treba vyvarovaci hrnce atd) ale proste at si nakoupi ruzny oblecky, decky, postylky atd... Mame velike pokdrovi (loznice nahore a obyvak dole) takze potrebujeme vsechno drvakrat - postylka, prebalovak atd... Pro me je nejdulezitejsi aby byla spokojena a vyklidnena a vse probihalo dobre bez stresu a tak... Ja si alespon muzu planovat zapijeni, na to se tesim :D :D :D (kdyz uvazim ze na svatbe se vypilo okolo 80 litru bileho rumu tak to bude taky divoky...)

Jinak dneska u nas zatazeno a chladno (vcera pri nakupech slunicko a horko) a tak jsme byli u mamy na zahrade a od rana rezani, uklizeni, hrabani a vse tak po zime... Velice prijemna nedele a hlavne kdyz clovek vidi vsechnu tu praci kterou udela tak ma hned lepsi pocit...
Jason
Sponzor serveru

Příspěvekod proforma » 09.04.2019 7:51

Dnesni rano docela vtipny. Jdu po chodniku, prede mnou chlapek v perfektne strizenym obleku (sako spatne zasunute do kalhot), sladenym ton v tonu, manzetove knoflicky, kozena aktovka... Zahnul do vedlejsi ulice. Ja take. Zahnul do baraku. Ja take. Sel k vytahu. Ja take. To uz byl trochu nervozni. Nastoupili jsme do vytahu, zmacnul patro, ja nic, jela jsem tamtez. Ve vytahu koukal kradmo do zrcadla a meril si me. Pritocila jsem se k nemu a povidam:
"Kouka vam Glock zpod saka." :-D
Ta smesice ulevy, ze ho nechci prepadnout, a prekvapeni, ze jsem poznala podle kousku zaveru, co ma na spone, byla docela legracni :-)
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod Jason » 09.04.2019 17:23

proforma : docela jsi me pobavila - nevim v jakem rozpolozeni jsi byla ze i dobre vypadajici ozbrojeny chlap z Tebe mel strach :D :D
Jason
Sponzor serveru

Příspěvekod Cep » 09.04.2019 21:39

Jak se správně zasunuje sako do kalhot?
Cep

Příspěvekod Serža » 09.04.2019 23:14

no ano! jak se správně zasunuje?
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod Václaf » 10.04.2019 3:54

Včera jsem byl s jednou dívkou na obědě a pak ještě takovej výlet do Prahy,ale nezasunul jsem ani správně ani špatně :rofl :rofl :rofl ,ale ono je ještě brzy. Jinak z jejího stylu jízdy by mi určitě vypadali všechny vlasy,ještě že si hlavu holím mašinkou,tak jsem tomu předešel :rofl Ještě byla legrace při placení parkovného kousek od Lázní Jupiter,kdy jsem požádal jednoho pána o vysvětlení platby přes mobil. Ochotně poradil a ptá se,,Vy jste střelec?,, ,,já na to ano,jak jste na přišel?,, ,,Máte čepici Glock,, Bez kšiltovky si nejdu ani pro pivo do skladu,tak mi to už nepřijde. Byl to někdo odtud? Pokud ano,ještě jednou děkuji za pomoc. Dnes si jdu pro průkaz zbraně ke své nové lásce Norek 1911 .45,už se těším na střelnici :hand
www.zprimskehopodzamci.cz
www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz
Václaf
VIP

Příspěvekod colek » 10.04.2019 12:56

Dneska ráno,cestou do lesa,mi v 80km/h prasklo zadní rameno na Diskotéce.Zážitek k posrání...
colek
Moderátor

Příspěvekod proforma » 10.04.2019 13:00

Cep píše:Jak se správně zasunuje sako do kalhot?

Cepe, mas pistoli v IWB na zadech za opaskem, obleces si takove to sako se 2 rozparky vzadu, a ta rovna cast mezi rozparky Ti zustane zastrcena mezi kosili a pistoli, tedy pistole cuci ven a sako temer v kalhotach :-)
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod Cep » 10.04.2019 17:00

Díky za vysvětlení, měl jsem obavy, že mi uniká nějaký módní trend. Přebírám si to tak, že se sako do kalhot stále nezastrkává :-)
Cep

Příspěvekod Matěj » 11.04.2019 13:08

Začínám být už asi senilní. Ráno jsem si zapomněl vzít glocka, přitom nosím pravidelně, tak se tomu sám divím. Všiml jsem si toho už cestou do práce, ale protože jsem spěchal, tak jsem se už nevracel. Od té doby jsem se několikrát přistihl, jak zbraň nevědomky instinktivně kontroluju a pokaždé jsem se lekl, když jsem zjistil, že ji nemám.

Onehdy jsem měl takový pocit, když jsem šel s přáteli o víkendu slavit, samozřejmě beze zbraně, ale i tak jsem se několikrát přistihl, že ji hledám.

Začínám být asi nějak deformovaný... a senilní. Poslední dobou jsem už tak doma zapomněl několikrát hodinky, telefon, doklady, naštěstí jen doma, ne nikde jinde. :D
Matěj

Příspěvekod Serža » 12.04.2019 0:44

dokud nezapomeneš kalhoty, je to OK :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod cipis » 12.04.2019 9:48

To se stává každému :D Párkrát jsem se už otáčel domů, protože jsem zjistil, že pistole v pouzdře není :D
Nakonec se osvědčilo k pistoli dát i peněženku, takže si chybějících dvou věcí všimnu nejpozději na schodech. Až tohle přestane fungovat, tak si tam přidám klíče od auta/baráku :D
cipis
Sponzor serveru

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic a zábava