Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Vysílačky, mobily, kódy a šifry...

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvekod Rafael » 03.01.2019 15:09

Pre uživateľov Face book.jpg
Pre uživateľov Face book.jpg (23.96 KiB) Zobrazeno 3026 krát
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod Foxy » 03.01.2019 21:42

Nepoužívám; nefejsbučím, netvítuju, klid od lidí mám.
Foxy
VIP

Příspěvekod tygrsdrakem » 29.01.2019 17:31

Podobně jako někteří další... měl jsem, zrušil jsem, neb mám rád své soukromí. Blbé je, že na FB dnes můžete být, i když tam nejste. Stačí, když vás nějaký "dobrý kamarád" vyfotí na nějaké akci..

Dneska jsem na fóru LEXu narazil na info, že pár diskusních skupin o zbraních se přesunulo https://mewe.com/ po tom, co je Facebook zablokoval. Tak se chci zeptat, jestli o téhle síti náhodou někdo něco neví. Background, lidi, financování a tak. Vypadá to hezky, ale člověk je od přírody tak nějak nedůvěřivej...
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
tygrsdrakem
VIP

Příspěvekod Rafael » 22.04.2019 15:59

Další politický kňoural na sociálních sítich. Další který byl na Moravě napaden.
Ale o to nejde.
Jde o to, že se tím musí okamžitě pochlubit na Twitteru apod. Okamžitě si dělá selfička, bezprostřední komentáře píše, dokonce i fotky s kanilou v sanitce posílá do světa.
*
Kouknul jsem díky zprávám dnes na Twitter Feriho jestli tam třeba neuvidím hovno které po tom útoku vysral.
Přijde mi, že spousta lidí jsou schopni se na těch sítích pochlubit i něčím takovým...
*
Jako kluk, školák, jsem byl velký rváč. I později v raném věku dospívání taky.
Ale buď jsem se rval nebo i beznadějně bojoval nebo utekl.
Ale nikdy mě nenapadlo si někde stěžovat nebo fňukat.
*
Ale takoví lidé žijí v nějakých svých bublinách, myslí si, že jsou nedotknutelní a že normální člověk se na ně nesmí ani křivě podívat...
Léta jsem chodíval od vlaku v OV přes cikánskou čtvrť na noční nebo po odpolední směně.
Takové zážitky bych takovým změkčilým sluníčkářským buzerantům přál.
Prevadeni_pres_cestu.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod devlop » 22.04.2019 17:15

Rafael: ono ten negr z TOP09 dostal přes držku zřejmě na vlastní objednávku, a nebylo to "přes držku" jak každý chápe, ale takové to "tak teď mi ji jebni, ale ne moc prosimtě", "jo a tady mě trochu řízni, ale ne moc, ať nemám jizvu". Fraška z inscenována, vysmátej negr dá selfíčko s úsměvem, pak fotečky z ošetření na ambulanci a bum ho, jeho jméno se dostává headliny v novinách, Facebook a Twittru. Co víc si přát před volbami do EU parlamentu, chudák menšinový kluk který to dotáhl až tak vysoko a ti rasističní moraváci co TOPku nevolí ho takhle zmlátí chudáčka negříčka. Školení dostal od velezmrda Kalouska, takže se není čemu divit. Sociální sitě využil a zneužil jak se na správného TOP09 zmrda patří.

abych nebyl úplně OT, tak tady takový malý seznam alternativ k Facebooku

https://www.svobodny-svet.cz/6802/kam-o ... booku.html
devlop

Příspěvekod Matěj » 25.04.2019 13:37

Když jsem to videl ve zprávách, tak mě to napadlo taky, že půjde o nahnání si politických bodů, protože zrovna jsem měl rozkoukaný ("fiktivní") seriál, co se mj. týkal voleb starosty NY a přišlo mi to podobný. :D
Matěj

Příspěvekod pavel.venom » 10.05.2019 20:32

Měl jsem a zrušil jsem a mám klid. Fiktivní svět pro líné lidi, kteří utíkají od reality normálního života. :)
pavel.venom

Příspěvekod Jason » 10.05.2019 21:22

Tak ja FB (a ani jine socialni site) nepouzivam cca 6 let... Proste jsem to ze dne na den smazal a mam klid. Kolikrat vim ze jsem se "nervoval" kdyz se tam neco resilo co se tykalo neceho v nasem meste atd... A druha stranka veci ze jsem tak trosku lehce paranoidni... Nikdy clovek nevi co se proti nemu da zneuzit a pouzit (clovek neni nikdy svatej a ani se tak nechova). Jo kdyz mi bylo dvacet tak jsme se bavili v pondeli fotkama z ruznych akci a party (podle rceni "kdo se rano nestydi ten se vecer nebavil") ale v dnesni dobe mam taky uz trosku jinou pozici a postaveni a nemuzu si vzdy vse dovolit...

Jinak hodne jsem se pobavil v lete ve Vietnamu - lehce jsme zaparili vecer s bandou lidi z Argentiny a ja jsem si udelal par fotek (Nikon D7100 takze zadny kompakt do kapsy tak si toho ostatni vsimli) a jedna slecna se ptala na muj instagram. Kdyz jsem rekl ze nepouzivam tak se zarazila a uplne nechapave se me zeptala "proc mas fotak a fotis??" to myslim ze mluvi za vse
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Jason
Sponzor serveru

Příspěvekod Bill Masen » 10.05.2019 22:50

V práci by byli rádi, kdybychom facebook používali pracovně. Já ho nemám a nikdy jsem neměl. Ne proto, že bych byl digitálně negramotnej, jenom si chráním soukromí. Jsem rád, že mám jmenovce, kteří mě ve vyhledávání zastíní. Na druhou stranu z nezmazaných inzerátů se dá dohledat mobil, email i adresa na spousty lidí.
Bill Masen
VIP

Příspěvekod proforma » 13.05.2019 18:57

Tohle na me dnes vybaflo na FB. Ani kdyz si udelate uzavrenou neverejnou skupinu, nemuzete tam diskutovat, o cem chcete, protoze Velky Bratr peclive posoudi, zda diskutujete podle jeho predstav - a jeste se to nestydi takhle otevrene napsat!
Přílohy
Screenshot_20190513-195155.png
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod Rafael » 13.05.2019 19:51

images.jpg
images.jpg (24.05 KiB) Zobrazeno 1747 krát

54381469_2281944642049134_5239740546410348544_n_20190513204154220.jpg

PKA737b0f_zuckerbergeu.png
PKA737b0f_zuckerbergeu.png (42.1 KiB) Zobrazeno 1747 krát
Rafael

Příspěvekod golem » 13.05.2019 22:00

proforma píše:Tohle na me dnes vybaflo na FB. Ani kdyz si udelate uzavrenou neverejnou skupinu, nemuzete tam diskutovat, o cem chcete, protoze Velky Bratr peclive posoudi, zda diskutujete podle jeho predstav - a jeste se to nestydi takhle otevrene napsat!

Váš obsah vám smažeme, abyste se cítili dobře... Možná nám Pánbůh chtěl něco naznačit tím, že ten cukrberg vypadá na pěstí už na první pohled (a že se takhle na lidi obvykle nedívám a dokonce to většinou odsuzuji... )
golem

Příspěvekod tygrsdrakem » 20.05.2019 15:09

Mě z toho to MeWe vychází jako jediný použitelný řešení pro nejaky operativní fungování. Jeden kolega co zvažuje založení streleckyho oddílu se tam taky chystá.
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
tygrsdrakem
VIP

Předchozí

Zpět na Komunikace