Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.

Re: Jak bylo dnes

Příspěvekod devlop » 19.08.2019 6:42

Tazi: vidíš v textu co jsem psal slovo kvér a že bych někoho chtěl postřílet? Nebo tě to nadzvedlo tak, že jsi si to domyslel a postřílet by jsi chtěl nejraději ty mě? Protože o tom, že máš spostu kvérů se zmiňuješ jen ty ;)
devlop

Příspěvekod devlop » 19.08.2019 6:53

tak ještě jednou: chápu, že každý má svoji fetiš, na tom nevidím nic špatného. Ale problém nastává, pokud tou svoji fetiší omezuješ někoho jiného. Ty jako čoklař máš svá práva, ale také povinnosti. Přijde ti v pořádku, že v parku miniatur, kde je vyslovený zákaz pobíhání psů a zákaz vstupu na trávu kolem modelů, někdo pustí na volno psa a nechá ho vedle miniatury klidně vysrat? Fakt to pokládáš za normální a ten kdo bude píčovat je blbec a měl by raději držet hubu? Četl jsi ten můj text kde píšu situace se kterými jsem se během 3 dnů setkal, nebo ti stačila jen ta poslední věta?

a o tom, že je ČR "čoklystán" není potřeba polemizovat, ze statistik jsme na prvním místě v Evropě. Na 4,5mio domácností připadá cca 2mio psů. A o tom to možná celé je. Čím více čoklařů, tím větší pravděpodobnost, že se mezi nimi najdou kreténi. Správní čoklaři, třeba Václav nebo Tazi pak mohou být jistými hovady, třeba jako je devlop, házeni do stejného pytle. Ale to už je život. Dokud se nesetkám s tím správným čoklařem, tak mě nikdo nepřesvědčí. Asi chodím na špatné místa, nebo už nevím.
devlop

Příspěvekod Tazi » 19.08.2019 7:24

No,dobře.....po ránu něco jako všichni čoklaři táhněte do píči, lízat kundu čoklem,....trochu silný kafe po probuzení. Do jednoho pytlíku si troufnu házet cikány,neboť tam jsou vyjímky fakt vzácné. Zkrátka mi primárně vadí... potkal jsem kreténa s nevychovaným psem...všichni pejskaři do píči.A takhle bych mohl pokračovat...všichni cyklisti, pistolníci, řidiči,sběratelé pivních tácků, atd. všichni do píči. Tak se mě to trochu dotklo:) Už jsem v práci, už jsem vychladl, tak snad O.K. Nic ve zlém:)
Tazi

Příspěvekod malajizva » 19.08.2019 7:28

Můj názor, je, že pes je kromě jiného i zbraň.
Používaná k zabezpečení majetku, osobní ochraně atd...
Ano, pes je i přítel člověka, je to i miláček, a spolubratr a mnohým nahrazuje děti.
Pokud člověk psa neumí "používat", vycvičit a dodržovat zákony má být postihován.

Většinou se v diskuzi ozvou ti, kdo mají psy vycvičené, v požádku a umí to s nima. ale Devlop a mnozí další (je to i moje zkušenost) mluví o zbývajících 90% pejskařů, kteří serou na výchovu psů, zákony a ostatní lidi.
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11412378947-90-ct24/219411058130404/obsah/686280-pocty-utoku-psa-na-cloveka

příklad 1: Podívejte se, kolik je tlustejch psů - to jejich páníček je kretén.
příklad 2: Bydlím bez plotu a u lesa. Pravidelně se tady prohánějí velcí psi bez pána.... někdy sežere kočkám granule, jindy začne honit zajíce a koroptve nebo srny co se mi poflakují na zahradě. Reakce páníčků jsou: "ale on vám nic neudělá, nebo to ještě nikdy neudělal", nebo se ho snaží zoufale přivolat a pes je vůbec neposlouchá, nebo dělají, že mě nevidí, atd...
Přílohy
pes.png
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
malajizva
Sponzor serveru

Příspěvekod Bill Masen » 19.08.2019 8:37

Tazi, o kvéru jsem psal já a jenom jako vtip na to, jak se devlop pěkně rozohnil. Ale chápu ho. Na psovy se dá lehce poznat jestli je jeho páníček kreten. A když se jich sejde tlupa, musí to být peklo.
Bill Masen
VIP

Příspěvekod Rampa » 19.08.2019 8:47

Tak tohle bylo teda silný kafe... Přístup, nenávist, slovník... palec nahoru Devlope :yes . Tenhle příspěvek vypovídá spíš hodně o tobě, nikoliv o psech... :roll:.
Rampa

Příspěvekod devlop » 19.08.2019 9:01

Rampa: njn, někdo v sobě bouchnutí sazí tutlá a někdo to vyventiluje slovníkem. Zkušenost vypovídá ale spíše o tom, že ti co si uleví slovně, jsou na tom psychicky vyrovnaněji, než ti, co v sobě saze udusávají a navenek vypadají jako pohodáři, které nic neštve. ;)

jinak příspěvek neměl nic vypovídat o psech (ti jsou v tom prostě nevinně, je to zvíře) ale o majitelích (nechci ani říkat chovatelích, protože pro sortu lidí, na kterou jsem dštil sýru, je pes jen majetek, nikoli zvíře, které je nutné vychovat)
devlop

Příspěvekod Hdm » 19.08.2019 9:12

Tohle je zlo dnešní internetové doby. Každý se občas nasere a vybouchne (jak píše devlop je to lepší než pořád všechno dusit), ale když si zanadávám u piva v hospodě, druhý den je to pryč a nikdo po tom ani neštěkne. Ale jak to napíšu někde na virtuální svět je to tam navždy a VŽDY se to zvrtne na flame o morálce.
Snad tu je lepší sorta lidí než někde na idnesu, tak se vykašlete na uražené city :hand
Hdm

Příspěvekod DanBlack » 19.08.2019 9:21

Do Mariánek jedeme v říjnu, tak budu referovat jak to vypadá s tou přečoklovaností... :mrgreen:
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
DanBlack
Sponzor serveru

Příspěvekod devlop » 19.08.2019 9:27

Hdm: přesně tak a protože do hospody od jisté doby nechodím, tak jsem jako místo ventilace využil "Off topic a zábavu". Můj problém, že to snižuje můj "sociální kredit" v očích těch, kterých se to dotklo.

DanBlack: v říjnu? Tak to už bude v pohodě, to bude tak špatné počasí, že by jsi ani psa ven nevyhnal :chuckle
devlop

Příspěvekod devlop » 19.08.2019 10:06

jinak, abych tu červenou nit kolem psů ukončil, tak v Mariánkách mi nejvíce chutnal Rudolfův pramen, to se dalo pít pořád. Kupodivu jsem nalezl chuťový rozdíl stejného pramene, který je dostupný venku na kolonádě a toho, který lze načepovat v uzavřeném stánku na druhém konci. Ve Františkových lázních mi nechutnal žádný, mělo to pro mne až moc silný odér toho, co se děje pod zemí :-) Tzv. "Nový pramen", který dle mé dcery vypadal jako jablkový džus, jsem neochutnal raději vůbec, dalšímu, na který mne upozornila jedna paní, že má projímavé účinky, jsem se raději vyhnul obloukem. Ale určitě to má spoustu blahodárných účinků, které je ale lepší vychutnat si v dosahu hotelového pokoje s čistým WC :lol:

SOOS byl krásný, ale podle manželky už to tam nebublalo tolik, jako před 15 lety. Celou procházku parkem nás doprovázel zvuk velkého profidronu s kamerou nad našimi hlavami (popravdě takový divný pocit z toho), na konci parku jsem pak zahlédl dodávku České televize, tak možná točili materiál pro nějaký dokument. Možná tak nakonec v TV fakt budu, ale místo kvéru bude v ruce jen zrcadlovka, tak to některé asi nepotěším. :lol:

Boheminium parádní, doporučuji hlavně těm, co v mládí jako já stavěli modely letadel a dioramy. Prostě úžasné modely a spousta práce za tím.
devlop

Příspěvekod Hdm » 19.08.2019 10:27

Mě nejvíce chutnal Antonínův pramen.
Ten pramen co je u kolonády v budově (zapomněl jsem jméno) byl také výborný a já nastavený tak, že mě nic žádný pramen neudělal jsem si ho dopřál dost. No a pak vyvalené oči a úprk do veřejných záchodů, kde bylo otevřeno jen na ženách. V tu chvíli mě bylo ale všechno jedno a vlítl jsem tam :-D
Hdm

Příspěvekod Václaf » 19.08.2019 11:55

Tak dneškem mi začala dovolená s měla přijet moje slečna. Místo toho mi napsala,že mi neumí opětovat city,že chce zůstat sama atd. A to jsme spolu trávili spoustu času v ložnici. Přestávám chápat,co se jim honí v hlavě. Do teď bylo vše v pořádku, nechápu. Ten srnčí guláš co zrovna dělám venku v kotlíků budu žrát asi celou dovolenou...
www.zprimskehopodzamci.cz
www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz
Václaf
VIP

Příspěvekod proforma » 19.08.2019 14:14

Dnes vysledky z histologie. Melanom. Zase. Kam ja na to furt chodim... :head
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod drigon » 19.08.2019 15:25

Hlavně jestli se na něj přišlo včas.
Přeji ať Ti to dobře dopadne.
M.
drigon
VIP

Příspěvekod devlop » 19.08.2019 16:02

Proforma: vždy, když se podobnou zprávu od někoho dozvím, tak bych si pokaždé nejraději nafackoval, protože problémy co řeším nebo kvůli čemu se rozčiluji, jsou prostě naprosté (omlouvám se všem za výraz) životní píčoviny...

Přeji Ti, ať to dobře dopadne
devlop

Příspěvekod proforma » 19.08.2019 16:12

Jo, snad jo. Jenom si ted budu hlidat kazdou dalsi pihu jako posuk. Jako by nestacily ty vrozene hypochondricke sklony (doktorske dite :-D ) Hlidejte se taky :-)
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod drigon » 19.08.2019 17:47

Taky ve mne jednou pěkně hrklo... .
Před třemi lety jsem si všiml že se mi na zádech začala
zvětšovat piha. Šel jsem s ní na kontrolu, poté na vyndání. Naštěstí to dle histologie melanom nebyl, šlo o nějaký netypický nevus ( název si již nepamatuji), u kterého je však vyšší riziko vzniku melanomu. Tak se od té doby taky hlídám. Vždy první sobotu v měsíci si udělám "technickou", záda si navzájem prohlédneme s partnerkou. Za tři roky doposud bez závad, doufáme že to tak zůstane.
Ještě je dobré se podívat jak vypadají bazaliom a spinaliom. Tyto nádory jsou podstatně častější než melanom, i když ne tak nebezpečné. Bazaliom měl kolega v předminulé práci a vypadalo to jako vřed s navalitymi (vyvýšenými) okraji. Naštěstí to u něj chytla obvodacka při preventivní prohlídce včas, tudíž to skončilo jen jizvou na temeni hlavy.
Přeji hezký den, všem hodně zdraví a proforme brzké uzdravení. M.
drigon
VIP

Příspěvekod BiSon » 19.08.2019 19:36

Proforma:
Drzim palce! Taky musim skocit na kozni...
BiSon

Příspěvekod Matěj » 19.08.2019 19:44

Jakou máte úrodu švestek? Já nic, sousedi nic. Letos se pálit nebude.
Matěj

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic a zábava