Regulace EU - zákaz držení zbraní

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvekod Pahrb » 07.05.2018 18:05

To je pravda, nicmene ja to bral historicky, kdy i pred tim byly rozsirene zasadne brokovnice a to jeste jen v tech lip situovanych rodinach. Dnes je to financne dostupnejsi.

Ale jak rikam, zavedeni naseho zakona o zbranich a zvyklosti kolem toho by tam neslo, byly by prusery. A vzhledem k jejich problemum se zlocinnosti by se ty kvery pak objevovaly vsude, vcetne nactilatejch flakajicich se hajzliku, ktere zbrane (zatim) nemaji.

Byt co jsem slysel, tak ozbrojene gangy s pistolema a MAC10kama se tam rozmahaji dost rychle. Kdyz tam ukazovaly zabavene zbrane, byla tam smeska Glocku gen1/gen2, PPKcka, HP-35, UZI, MAC 10, ruznych podomacku udelanych a prekopanych poplasnaku a plynovek (ktere dokonce narozdil od tech nasich musi mit vyfuk plynu kolmo k usti hlavne), a nejaky brokovnice + par starejch revolveru. Nejvic tam bylo tech plynovek. No vsechno to skoncilo ve smelcu. Maji na to takovy ty hydraulicky kleste.

Ale jejich zakony nemaji chybu. Nesmis mit jednorannyho Drulova, ale Saiga 12 s bubnem problem neni :lol:
Pahrb

Příspěvekod Matěj » 07.05.2018 18:40

Nezapomenout, že na fotkách zabavených kusů jsou často kosy a škorpiky nebo aspoň v době, kdy jsem v UK často pobýval, byly... Ze Slovenska, jak jinak.
Matěj

Příspěvekod Nuwara » 04.08.2018 9:34

No, nenašel jsem vhodnější téma. Krásně a jednoduše řečeno, proč je dobré nosit zbraň.
https://www.youtube.com/watch?v=jVhodVLYJsM
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
Nuwara

Příspěvekod Ibex » 11.08.2018 8:29

Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Ibex
VIP

Předchozí

Zpět na Zbraně ostatní a obecná témata o zbraních