Kde NEnakupovat!

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvekod Václaf » 04.08.2017 17:47

Tak to je škoda,něco jsem tam chtěl :(
www.zprimskehopodzamci.cz
www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz
Václaf
VIP

Příspěvekod Nicotinick » 05.08.2017 17:29

Pokud tento coolshop není pod důsledným dohledem OČTŘ, tak už žádný.... 8-)
"Ten chlap mohl být naživu, kdyby měl ještě pár dnů, aby se něco naučil."
Sgt. Elias Grodin
Nicotinick
VIP

Příspěvekod Kublajchán » 05.08.2017 20:53

Nicotinick - pokud tedy o tom benga ví, proč ještě podniká?
Kublajchán

Příspěvekod Fabulous » 01.10.2017 12:06

Opět po velmi dlouhé době jsem zavítal do "obchodu" Brymová. Přivítala mě tma hodná doupěte senilního medvěda, protože u Brymů zjevně šetří proudem. Nakonec mi ale rozsvítili, abych viděl tu hrůzu. Na většině použitých zbraní, které jsou vystaveny ve výlohách, je totiž rez!!! Regulérní potahy rzi, zrezlé otisky prstů, atd., prostě otřesné. To jsem skutečně za svůj poměrně dlouhý život nikde neviděl! Nechápu, že ta dvojka lenochů, co tam prodává, není schopná zbraně otřít mastným hadrem a raději je nechají zničit.

A to, že tam někomu neprodali krabičku patron, protože "by nezbylo na ostatní", tak takovou zhůvěřilost a neprofesionalitu snad radši ani nekomentuji.
EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.
Fabulous
Administrátor

Příspěvekod Pahrb » 02.10.2017 11:48

K brymove chodim pro naboje, nemaj spatne ceny. Kver bych tam asi nekoupil.
Pahrb

Příspěvekod Baca » 02.10.2017 20:00

Trosku z ineho sudka.

Uz oar dni pozeram na nemecke webshopy s vysielackami a zda sa, ze aj keby som si u nich nieco objednal, mimo nemecka to neposlu iba ak by som bol obchodnik - predajca. Len sa mi to vidi, alebo je to skutocnost, ze koncovemu zakaznikovi skratka tovar nedodaju (mimo nemecka).
Nie som nemcinar a ovladam iba par slov, ale prelozene google translatorom mi to vypise, ze je to koli nejakemu nariadeniu EU, ke by mali za moznost zasielat mimo DDR platit nejaky pausal v hodnotach okolo 2000e rocne za kazdu krajinu EU kam by chceli vyvazat.
To co je za didotske nariadenie EU komisie zasa ??
Prežiť !!!
Baca
VIP

Příspěvekod Zarozak » 04.10.2017 6:40

Mate nekdo zkusenost s kseftem Promys.cz?
Zarozak

Příspěvekod kregan » 15.12.2017 13:24

Dva rozdílný přístupy e-shopů

lekarna.cz
Sice na stránkách píšeme, že je zboží skladem, ale neni a nebude. Odstraňujeme ho z vaší objednávky a peníze v jeho ceně posíláme zpět.

Tím hůř, že se jedná o běžně dostupný zboží, který v rámci dobrýho jména mohli koupit u konkurence a dodat. Případně bych očekával slevu.

outdoorweb.cz
Dobrý den,
píši Vám ohledně Vaší objednávky na outdoorweb.cz. Předem se velice omlouvám za komplikace, ale právě jsem byl informován od kolegů ze skladu, že se včera doprodal poslední kus čelovky HL05 v červené barvě. Bohužel žádnou barevnou variantu tohoto modelu již nebudeme schopni do Vánoc zajistitt.
Každopádně se jedná o naše velké pochybení, jelikož jsme nestihli dostupnost čelovky včas vypnout a jako kompenzaci Vám nabízíme dodatečnou 10% slevu na všechny čelovky, které máme v nabídce zde:

Sice se tedy se slevou nepředali, ale přístup k zákazníkovi je poměrně kontrastní.
kregan
VIP

Příspěvekod dracekvo » 20.05.2018 7:05

Bohužel musím varovat před výrobky české firmy Bravo. V rámci podpory české společnosti sem od nich měl konvici a vysavač. Konvice se posrala ihned po záruce. A teď sem chtěl koupit náhradní filr do vysavače, jenže ejhle. On už je nedostupnej. Takže kvůli takové blbosti jako kus plastu s papírem se nedá používat celej vysavač. Zbejvá koupit novej, nebo se ho pokusit nějak nahradit podobným filtrem.
dracekvo
VIP

Příspěvekod bacil » 20.05.2018 12:30

To snadno vyrobíš, pokud máš aspoň ten plnej pytlík na mustr toho čela. Netkanou textilii koupíš ve stavebninách.

Spolehlivý vysavač za málo? Nejlevnější Philips, asi 5 let starý, ale už taky dodělává (je v provozu tak půlhodinu denně), předevčírem mu neopravitelně upadlo kolečko a motor si říká o nové uhlíky (byl to nejtišší vysavač jaký jsme kdy měli, teď ječí).
Společnost již vykazuje všechny prvky fašismu včetné hledání názorových odpůrců a jejich eliminace.
bacil

Příspěvekod dracekvo » 20.05.2018 18:31

Tam je takovej ten filtr co vypadá jako vzduchovej filtr z auta. Zkusím to nějak vytunit...
A raději sem si objednal do tyčovýho vysavače pár náhradních filtrů, abych pak nebyl překvapenej. Nevím jak dlouho drží servis hoover.
dracekvo
VIP

Příspěvekod Matěj » 20.05.2018 20:25

Když si vzpomenu jak dlouho se drží výroba ND v automotive po skončení výroby daného modelu... Měl jsem jít dělat s vysavači, to bych měl v práci jednodušší... :mrgreen:
Matěj

Příspěvekod Serža » 20.05.2018 21:50

vysavač za mě bezsáčkovej Dirt Devil....zatím teda jen něco přes rok,ale nemám jedinou výtku
filtry normal dostupné
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod Bill Masen » 20.05.2018 23:38

Vysavač jedině robotickej. Máme iRobot už pár let a pořád běhá. Luxuju tak, že stisknu tlačítko a jdu pryč.
Bill Masen
VIP

Příspěvekod Hdm » 21.05.2018 8:04

S tou konvicí kuď rád, že jen odešla. Měli taky aférku s tím že sama od sebe chytla (stála na podstavci). Před konvicí od nich důrazně varuji. Firmu BRAVO mám dá se říct přes kopec a s tím jak to tam vedou bych si z principu od nich nic nekoupil.

dracekvo píše:Bohužel musím varovat před výrobky české firmy Bravo. V rámci podpory české společnosti sem od nich měl konvici a vysavač. Konvice se posrala ihned po záruce. A teď sem chtěl koupit náhradní filr do vysavače, jenže ejhle. On už je nedostupnej. Takže kvůli takové blbosti jako kus plastu s papírem se nedá používat celej vysavač. Zbejvá koupit novej, nebo se ho pokusit nějak nahradit podobným filtrem.
Hdm

Předchozí

Zpět na Zbraně ostatní a obecná témata o zbraních