Taktické vesty

...aneb vše na tělo včetně taktické výstroje
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od Pepe »

Chystám se na to. A že jsou polský... dokud si to neobjednám a na vlastn oči neuvidím, že je to shit, tak nebudu odsuzovat. Nejde přece o to, odkud jsou, ale o technologii výroby a matroš. Samozřejmě jak mi dojdou věci, tak dám info.
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
Příspěvky: 1607
Registrován: 30.01.2011 14:33

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od Rainier Wolfcastle »

pokud chcete kupovat od tehle znacky veci, podivejte se na oficialni polsky eshop, je to podstatne levnejsi i s postovnym!!!
Uživatelský avatar
rudde
VIP
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od rudde »

Některé provincie v Kanadě zakázaly nošení neprůstřelných vest civilisty:

http://www.stormfront.org/forum/t877153/
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od Maximus »

To rudde:

To je fakt síla - Kanada se pomalu ale jistě stane Mekkou všeho ovčanstva a určitě jí to bude slušet v rámci vznikající Severoamerické unie :puke.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od Terminated Account »

Je to fakt síla :geek:

Poraďte mi někdo jak se dá do Čínské CIRASky nacpat balistika a jaká. Večer sem hodím foto svého nového zázraku.
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od PaF »

Co ze to mas???
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od Terminated Account »

Od odpadlého kuličkáře jsem pořídil za pár šupů tohle - kopii CIRAS MAR. Něco takového, ale od jiné firmy: http://www.eagleguns.cz/shop/index.php? ... -mar-olive

Překvapilo mě, že to není originál, protože mi přijde hodně solidně vyrobená z dobrých materiálů. Ocením radu od někoho, kdo se v tom vyzná - jakou balistiku do toho nacpat? Případně tip, kde se dá rozumně pořídit.

Podotýkám, že vestu moc používat nebudu. Chci se s ní akorát naučit pohybovat a strčit ju pod postel pro případ, že se svět změní ve videohru a já budu muset někde něco staticky hlídat.
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od sigmark »

Takze vestu uz mas Macu? ja se ted rozhoduji mezi temito dvema, s tim ze kondorku by bylo treba doladit par kapsami: pomer cena/vykon, s tim ze bude neustale vybavena ve skrince u dveri pro pripad pruseru jako evakuacni zavazadlo/veleKPZ :-)
http://www.militaryrange.com/takticke-v ... aw-cerna-2
http://www.militaryrange.com/takticke-v ... set-condor
s tim ze vybaveni samozrejme je slucitelne s jakymkoli vykrocenim ze dveri (at uz cundr/turistika, nebo pruser)
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od sigmark »

Psycho vlk Wolf píše:Ahoj.

Mohu doporučit taktickou univerzální vestu od SPM Liberec. Má 6 větších kapes a 2 zásobníkový (na 4 zásobníky). Na obrázku má pod pravým zipem pouzdro na pistoli (ozkoušeno z CZ75), na druhé straně je místo třeba na mapu nebo jiné věci. Kapsu to má i na zádech zevnitř, stejně jako jsou kapsičky mezi kapsami a samotnou vestou.
Nosím na zádech 20l batoh, také od SPM, ale v budoucnu to bude chtít aspoň 80l SPM. Ještě mi nějaké věci chybí, které budu časem doplňovat.
Co se týká nošení, tak jsem jí měl zatím jen v neděli na tréninku a nosí se velmi příjemně. Váhově jí mám dobře rozloženou, dobře sedí, nikam netahá. Ani mi nepřišlo, že jí mám na sobě. Uvidím jak se osvědčí v boji. :rofl

Jinak výrobky SPM doporučuji. :clap
to je prakticky jen mirne poupravena britska takticka vesta.. mam ji doma, a v duchu rceni ze armada zna jen dve velikosti (moc male a moc velke) ji na nejvetsi stazeni mam jak po vetsim bratrovi. pokud jde o kapacitu je solidni, na zada jsem k ni hodil mensi berghaus cca 40l a snaseji se celkem dobre, nicmene nulova modifikovatelnost kapes je problem, a predpokladam ze SPM ve svem plagiatorskem zapalu ty kapsy na molle strafky nepredelalo.
Uživatelský avatar
MozartTx
Příspěvky: 37
Registrován: 21.09.2012 21:16

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od MozartTx »

Jakou taktickou vestu byste zvolili při používání brokovnice? Opravdu se mi jedna jen o vesty, které jsou určeny pro brokovnice. Co říkáte této? Má někdo zkušenosti? Nebo ví někdo o lepší? http://www.zamerovac.cz/index.php?main_ ... s_id=89328
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od sigmark »

za tyhle peníze? to stěží bude kvalita. možná tak na airsoft brokovnici... rozumný vesty od Condora/Pantacu začínají na 2000. škoda že tam nemá vyfocený záda, ale dost pravděpodobně to bude kopie toho britskýho kekelu, kterej se kompletně shrne. pokud jsi hubeňour, nech si udělat víc fotek ať víš jak vypadá, popřípadě se koukni kde bys ji mohl vyzkoušet než ji koupíš, takovýhle vybavení sedět musí jinak je k prdu. možná varianta je holá vesta a brokový sumky...potom si jí můžeš poskládat podle sebe
Uživatelský avatar
MozartTx
Příspěvky: 37
Registrován: 21.09.2012 21:16

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od MozartTx »

Já chápu že toto bude nějaký no-name.Spíše jsem to poslal jen ilustrativně. Ne ceně nesejde. Jde mi o to jestli někdo ví o nějaké taktické vestě která je primárně určená pro brokovnice.
Uživatelský avatar
Cherro
Příspěvky: 269
Registrován: 29.09.2012 13:47
Bydliště: Troppau

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od Cherro »

Takový dotaz, má někdo v okolí Ostravy, Opavy, vestu od SPM NPP-2006? Potřeboval bych si na ni kouknou v reálu, než do ní půjdu. Dík.
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od sigmark »

hodně malá čoveče. stěží po pupik..povolil jsem ji na maximum a neni to o moc lepší.
Uživatelský avatar
Cherro
Příspěvky: 269
Registrován: 29.09.2012 13:47
Bydliště: Troppau

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od Cherro »

To:Sigmark. To bylo pro mě???
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od sigmark »

ptal ses na NPP, odpovidam ti :-) mame dve na krame, samozrejme jsem to vyzkousel. na 180 cm jsem celkem hubenej, a ten nosic je pekelne malej. ksiry jsou tuhy, predni panel konci nad pupkem
Uživatelský avatar
Cherro
Příspěvky: 269
Registrován: 29.09.2012 13:47
Bydliště: Troppau

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od Cherro »

A jakou máš velikost. Dělají to od M až do XL. Jde mi o to najít něco co můžu s případnými plochými šuplety na zásobníky na kosu nosit i třeba pod zimní bundou a když na to nedejbože přijde tak do toho dát případně i balistiku. Zatím vede tohle a chest rig AEGIS, ale tam právě nejde ta balistika :?
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od sigmark »

kouknu ti na to v pondeli, ale tohle jsou nejake detske modely. do toho platy, pod to soft armor, to by mohlo fungovat. pokud tedy najdes spravnou velikost :-).
Uživatelský avatar
Cherro
Příspěvky: 269
Registrován: 29.09.2012 13:47
Bydliště: Troppau

Re: Taktická vesta - poraďte

Příspěvek od Cherro »

Tak vesta je doma. Nakonec jsem na armyburza.cz našel malý "poklad". Vesta taktická univerzální 2007, modernizovaná, vz. 95, popruh s potiskem, "prý" téměř novou, ale nenajít v jedné kapse pár kousků jehličí tak řeknu že je fungl nová, a k tomu ještě opasek MNS-2000. A to vše za celé 3000! Na to že za novou chce SPM téměř 8400... http://www.spm-liberec.com/cs/army/takt ... 9301a.html ...ještě že máme ty nadšence airsofťáky co se zbavují výstroje ;) Jinak SPM má teď v akci pouštní verzi 2007 http://www.spm-liberec.com/cs/army/takt ... 9301b.html za 3600.
Přílohy
13102012342.jpg
13102012341.jpg
Odpovědět