KAM EMIGROVAT?

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Maximus »

Zvědavec je ale kvalitou některých článků na podobné úrovni jako výše zmińované iDěsy, TV Hovna, Blicí listy, etc.
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od big bang »

Karta sa obracia, na Východ mieri vlna prisťahovalcov zo Západu ;)

„Keď som odchádzal, bolo v Česku už niekoľko tisíc Španielov. Ale rýchlo ich pribúda a ešte aj pribúdať bude,“ hovorí Ordoněz.

http://aktualne.atlas.sk/karta-sa-obrac ... republika/
vanto
Příspěvky: 106
Registrován: 08.06.2012 8:49

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od vanto »

Treba si pravit poriadky doma a nie niekam utekat, tak veru! :)
Michal S.
Příspěvky: 144
Registrován: 12.02.2013 16:28
Bydliště: Zapadákov

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Michal S. »

To se lehko řekne, ale sám si "doma" pořádek udělat nezvládneš, řádově stovky spřízněných duší je málo, tisíce už se těžko kočírujou. Zatim mě taky nic rozumnýho nenapadá. Emigrovat PMN není kam, ale výjimky asi nějaký budou (J.Amerika, JV Asie)
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

Jak se prosim vas delaj ty poradky doma aby se nemuselo utikat?
Chozenim k volbam nebo snad obcanskou angazovanosti? V tehle zemich ala CZ/SK musi byt nejdrive kor o moc hur, aby se vubec zacali delat prvni nesmele vlnky na hladine, natoz neco zasadniho menit.. Pokud neprijde zase impulz z venku typu svetova valka, invaze, ci systemovy sok u sousedu v DE/AUT, tak se rozhodne nic dit nebude..

Lidi jsou evidentne happy. A kdyby ne tak si radeji dobrovolne nalozi 3ti praci uz k tem dvema co musi pro uziveni vykonavat, to je holt natura podurceneho cloveka v materialnim tranzu ze ktereho dobrovolne nikdo nevystoupi (az na vyjimky "par pomatencu"). Hlavne mit na hypoteku bungalov v ostre zelene ci oranzove fasade, plazit se v uklonu pred vyssim a sjizdet nebozaky pod sebou, to je zivotni napln frustrovaneho ovvcana v bubnu.

nebo dalsi varianta ale to u nas moc nefrci:
http://www.ekathimerini.com/4dcgi/_w_ar ... 013_496453
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od big bang »

Ako si to súdruh Kolapsnik jr. predstavuje, že, napríklad na tom Islande mali tú nepeknú revolúciu že nebudú platiť dlhy a boli nabehnutý aj vinníkov z rad politikov a bankárov zatvárať a potom sa to na Islande nejako utriaslo, premiéra prepustili, nikoho nezavreli a teraz som sa dozvedel že si do vlády zvolili tých istých čo zosadili, takže aké copak súdruh Kolapsnik jr., jediná možnosť je utiecť do nejakej vyspelej zemičky podľa preferencií daného súdruha(ak mu samozrejme po ekonomickej stránke nie je dobre v ČR) :geek: :lol:
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Terminated Account »

Kolapsníku, máš kromě glosování současného stavu nějaké konkrétní řešení? Cítím, že je podle tebe všechno v háji, takže by mě zajímalo co se s tím dá aktivně dělat?

Jak říká klasik: "Komedie je, když se na to díváš, tragédie, když v tom hraješ!" Mám pocit, že se zrovna ty řadíš mezi tyto nešťastné herce. Rád se budu mýlit a poslechnu si východisko.
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od big bang »

MacGyver to sú ťažké otázky, predstav si MacGyver že sa zrazu presunieš v čase a je rok 1938 a čo urobíš a čo môžeš reálne ovplyvniť alebo sa prenesieš v čase do roku 1941 a čo urobíš a čo môžeš reálne ovplyvniť alebo sa prenesieš v čase do roku 1947 a čo urobíš a čo môžeš reálne ovplyvniť :geek: :( :?
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Terminated Account »

No ty jak to tak vypadá asi nic! Neber to osobně.
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

No pokud jsem nestastnym hercem - smirou kolapsu, tak fajn to beru, alespon vim ze hraju trudny kus. Ovvcane to maji lepci, krasny a pestry zivot plny optimismu, jistot a zarive budoucnosti, az do toho blbeho dne kdy jim to zivotni akvarko vezme nekdo z venci kladivem.

Aktivne se s tim da delat jedine to klasicke, nizke a hnusne, tj. byt pri tom uteku pred medvedem alespon predposledni na rade, pokud mozno jeste o par pricek vpredu pelotonu.. Coz samo osobe je stejne jen prezivaci strategie, jen s malou %sanci preskocit pak do nejakeho dlouhodobeho rovnovazneho stavu.

Jsou etapy, kdy cas bezi rychleji, je jako by zkoncentrovan: revoluce, valky kratke ci opravdu tahle, no a nekdy je holt na poradu dne opravdu tezky kolaps (v jedne dvou generacich) a to se toho opravdu moc delat neda. Ano, pripravuji se v mezich moznosti jako kazdy na tomto foru, ale nedelam si iluze o led svetelkach na konci tunelu.
Cas nahe opice se zrejme navrsil.

ps asi tak nevyznelo - lze na to pohlizet pokud co mozna s nejmensim egoismem a optimisticky,
tedy ne pro sebe sameho a blizke ci svuj zivocisny druh.. -> divne, perverzni, hereticke?

ps2 neresime tu nic noveho, podobne otazky si lide kladou v ruznych kulturach po tisice let

ps3 abych to narouboval zpet na tema: tak emigrace at vnejsi ci vnitrni je stale mozna, ale reseni je to jen marginalni..
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od big bang »

Keď neviete kam emigrovať pomôže vám malý testík :geek: :lol: mne vyšlo Switzerland :lol:

http://sreda.org/igra/?lang=en :lol:
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8794
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Fabulous »

Azerbajdžán :shock:
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od big bang »

Fabulous tak to radšej zostaň doma v Čechách :lol:
Rozpadlík87
Rozpadlík
Příspěvky: 107
Registrován: 26.02.2012 12:45

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Rozpadlík87 »

Estonsko :mrgreen:

ok tak asi radši zůstanu tady v naší kotlině :lol:
Uživatelský avatar
hanpari
Příspěvky: 776
Registrován: 15.01.2011 21:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Morava

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od hanpari »

Czech republic :head

Takže já už jsem v zemi zaslíbené :)
Uživatelský avatar
Tina
VIP
Příspěvky: 593
Registrován: 21.08.2012 10:06
Bydliště: Severní Čechy

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Tina »

Mě vyšlo Švédsko, hm, vysocí blonďáci, to zas nemusí být tak špatné. ;)
Uživatelský avatar
Rase
VIP
Příspěvky: 541
Registrován: 27.04.2012 0:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Rase »

Norsko - to beru, zrovna se tam chystám na prázdniny :D
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Karlos »

My test results
Internal Citizenship
Your Internal Citizenship

Czech Republic
the same result gets 244557 people.
Uživatelský avatar
miculas
Rozpadlík
Příspěvky: 271
Registrován: 22.07.2012 19:15
Bydliště: Hanácké Athény

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od miculas »

Tož já jsem tu taky doma. :)
Reno
Příspěvky: 398
Registrován: 04.12.2012 18:12
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Reno »

Tina píše:Mě vyšlo Švédsko, hm, vysocí blonďáci, to zas nemusí být tak špatné. ;)
Aby sis nenaběhla...

http://www.youtube.com/watch?v=MB0hMjN3mYM

:lol: :twisted:

PS: Jinak já také ČR. :)
Naposledy upravil(a) Reno dne 11.05.2013 21:58, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět