Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Technika, taktika, ale i vybavení domu a bytu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od Terminated Account »

Západní společnost si životem v blahobytu a velkou mírou vzdělanosti dobrovolně vytvořila štít nevědomí vůči okolnímu nesluníčkovému světu. Z mého pohledu je tento štít dalším dekadentním hřebíčkem do rakve společnosti, jejíž konzervativní nepružný postoj může zavinit její pád.

Z psychologického hlediska politiky naší společnosti tomuto zavírání očí před nepěknými věcmi asi všichni rozumíme. Nechci rozebírat principy psychologické obrany jednotlivce. Chtěl bych se zamyslet nad postojem celé společnosti, která odmítá podívat se realitě do očí. Médii prezentované drastické záběry jsou v drtivé většině čajíček, který hravě strčí do kapsy průměrný krvák. Opravdové hrůzy, které jsou díky masovému rozšíření zejména mobilů, které jsou snímány v reálném čase a prakticky obratem umísťovány na net, se k člověku přijímajícím zprávy od renomovaných médií nemají šanci dostat.

Spekuluje se o hromadných popravách, genocidě, zločinech proti lidskosti a tyto spekulace se dokládají čajíčkovými záběry bezejmenných mrtvol či hrobů. Přitom, když člověk trochu zapátrá, najde v nesluníčkových koutech webu, podstatně více informací. Ke zvěrstvu o kterém média přinesla spekulaci, nebo domněnku, během pár kliků nalézáme v mnoha případech ucelené informace, ke kterým se hrdě hlásí jedinci, kteří příslušné zvěrstvo spáchali. Píší podrobně o tom, kdo a proč byl bestiálně zabit, kdo a proč to udělal a samozřejmě nechybí přiložené video, kde je páchání zvěrstva hrdě zdokumentováno.

Nechci tady vybízet ke sledování drastických nelidských skutků (bohužel jsou vlastně až moc lidské!). Jen chorý člověk může tyto záběry s "klidem" sledovat a jen absolutní magor, je může cíleně vyhledávat a libovat si v nich. S normálním člověkem takové záběry pravděpodobně seknou k zemi.

Ptám se ale, proč nemáme odvahu ukázat v mainstreamu celou pravdu a jít více do hloubky i za cenu určitých "škod", které vzniknou na našem chápání světa a na samotném jedinci, který je ochotný podívat se realitě do očí.

Je dobře, že renomovaná/korektní média drží tuto první linii psychologické obrany za nás, nebo by jste se raději postavili pravdě čelem, ať je jakkoliv krutá.


Pozor drastické vide 18+
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=3 ... do_oci.htm
marrba
Příspěvky: 31
Registrován: 09.12.2012 11:45

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od marrba »

Po zhlédnutí tohoto videa mě napadá jen jediné: Poslední kulka pro sebe!
zepr
Příspěvky: 21
Registrován: 18.09.2013 20:56

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od zepr »

Fanatický hovada!! Šířit dál aby to vidělo co nejvíce lidí!!Současná realita :cry:
http://cassad.net/tv/videos/616/
Uživatelský avatar
SharKhan
Příspěvky: 520
Registrován: 28.02.2012 1:10

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od SharKhan »

marrba píše:Po zhlédnutí tohoto videa mě napadá jen jediné: Poslední kulka pro sebe!
Radšej ručný granát - nielen seba, ale aj zopár tých zmrdov odpraviť na onen svet (asi ako Jean Reno v poslednej scéne vo filme LEON).
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od Hohepa »

MacGyver píše:Ptám se ale, proč nemáme odvahu ukázat v mainstreamu celou pravdu a jít více do hloubky i za cenu určitých "škod", které vzniknou na našem chápání světa a na samotném jedinci, který je ochotný podívat se realitě do očí.
Protože z řad plebu okamžitě přijdou otázky typu "co s tím Government dělá, aby to nedošlo až k nám"
"proč ty ...... tady nejsou zakázáni "
" jak je na tom naše armáda, vláda , státní rezervy" ......
a přece "státní" zaměstnanec/politik má za hlavní zájem se sociálně zabezpečit , dokud je u žlabu a tyto otázky mu nepřijemně připomínají co by měl místo toho správně dělat.
Ukázkovým příklad této pštrosí politiky ministerstev ( oni to ti po mně vyřeší, hlavně ať teď nejsou problémy) je kvalifikační požadavky na pedagogické pracovníky. Zákon přijat v roce 2004 a až v roce 2012 - 8 let poté , 2 roky před vstoupením v platnost - se začalo řešit , že nebude mít kdo učit. Osm let z ministerstva školství nepřišlo jediné doporučení , předpis , vyhláška ... jak řešit pedagogickou kvalifikaci,..
'rešit , že nějaké náboženství či jeho odnož je po vzoru fašizmu zakázané a jeho šíření na našem území trestné ....
no to je naprosto nepředstavitelné
PaRa
Příspěvky: 10
Registrován: 08.11.2013 13:43
Pohlaví: muž

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od PaRa »

Nevím jaká zvěrstva jsou na uvedených webech ......
Ale na dotaz proč mainstream nedává celou pravdu .......
protože nechtějí , protože se bojí, nechávají si prostor pro manipulaci a pomaličku pokapičkách dávkují zrůdnost do sluníčkového kraje ........ ( západní civilizace ) a ohýbají pravdu dle potřeby
Kdyby se to totiž pustilo na plný kule, tak z fleku by se ztoho hodně lidí zes :moon lo , ale záhy by se ptali PROČ ?
KDO Z TOHO CO MÁ ? KOMU TO PROSPĚJE ?
Záhy by se zjistilo, že za spousty světových sraček co se dějí je právě z důvodu aby ve sluníčkovém kraji svítilo sluníčko.
Ale i ve sluníčkovém kraji je zapotřebí otroků,...........
poslušných , klidných , spokojených nic se neobávajících, pokud možno na sluníčku závislých ..........

Možná jsem trošku paranoidní :shock: , jinak bych zde nebyl , ale dle meho nazoru je ve všech mainstreamech lež nebo hov.. na
snad jsem se nedopustil nemístných vulgarit
Pěkný den
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od kregan »

Ona je to spíš součást lidské přirozenosti. Hromadné zavírání očí a nepřipouštění si reality, pokud se mě bezprostředně netýká tu bylo už od doby bronzové (tedy zhruba období, kdy si lidi začli vědomě podřezávat krky).
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od kregan »

Nedávno jsem byl na zajímavé přednášce prof. Belohradského, kde bylo nosnou tezí, že voláním po necenzurovaných informacích došlo ke "zkáze informačního filtru". Společnost je tak zahlcena velkým množstvým informací, že ztrácí schopnost rozlišovat relevantní a nerelevantní informace. Přijímáme je všechny a relevantnost přisuzujeme na základě subjektivnío vnímání.
Čím víc víš, tím míň neseš.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od viktor »

nejde mi ani jeden odkaz co byl vyse. Tak nevim.
..kdyz jsem pred lety slysel nazor ze Norimebersky proces byl obrovsu chybou omylem tak se mi to moc nezdalo. Clovek co to rekl nebyl zadne "becko", ale celkem celosvetove uznavany historik a filosof. Tak jsem se o to celkem zajimal proc a vubec. No chlapec mel pravdu. ne v tom ze by zlociny meli zustat nepotrestany. ale v tom ze Norimberk dal svetu danajsky dar v podobe iluze valky podle pravidel, bez zbytecneho utrpeni a zlocinu. A take tu iluzi ze zlocinci budou potrestani. Tim vlastne norinberk legalizoval valku jako prostredek legalni a ne plne zlociny za vsech okolnosti. Valka je zlocin plny nenavisti a zverstev a tak tomu vzdy bylo a take bude.
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
honzasl
Příspěvky: 323
Registrován: 10.03.2016 10:13

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od honzasl »

Kdysi jsem na FB na psal do komentáře, že znásilnění nějaké 80 leté babičky uprchlíkem v Německu mě nijak neburcuje, protože v Německu se stane každou hodinu jedno znásilnění - a já nemíním drásat svoji duši každou hodinu. Prostě filtrování drastického obsahuje pomáhá člověku udržet se v duševní pohodě a pocitu, že se dá žít normálně.

"Není v naší moci, všem jít ku pomoci," zpívá Máří Magdaléna Ježíšovi v muzikálu JChSuperstár. Nemá smysl, vidět každý podříznutý krk v Iráku, nic by se ve mě nevyburcovalo, jen bych otupěl víc.

Proto přikrýváme mrtvoly u dopravní nehody dekou, z úcty k nim a k zachování duševního zdraví obecenstva.

Teď mi ale došlo, že nevím co přesně MacGyver sleduje: Jestli se máme víc zajímat o zločiny IS, nebo jestli máme méně zavírat oči, když zbytečně umírají děti na cestě do Evropy, ať už byla jejich motivace jakákoli.

PS. Někde v koutku mé zvířecí části duše je touha vědět, jaké to je, když se pazourkový pěstní klín noří do lebky nepřítele v pravěkém souboji. Nemám nejmenší zájem si jakýmkoli pohledem na jiné násilí "stimulovat" tuhle pekelnou myšlenku...
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od Baca »

Dokonalu odpoved mas v predrecnikoch.
Prežiť !!!
Detvan
Příspěvky: 9
Registrován: 26.04.2016 12:38

Re: Nenávist a zvěrstva - informační obrana obyvatelstva

Příspěvek od Detvan »

Informovanost lidu o zvěrstvech páchaných na obyvatestvu je rovná nule. Jsme na pokraji války a lidi stejně nechtějí vidět co bývá její důsledkem. Už jen vidět krvácející ránu je pro většinu obyvatel stresující, natož vidět rozsekaná těla po havárce, nebo po nějakém útoku. Lidi mají obecně trauma vyrovnat se už se samotnou přirozenou smrtí, protože po smrti není nic. Alespoň pro většinu lidí. Lidi, kterí věří v posmrtný život snáší toto lépe, protože věří v konečnou spravedlnost a nahlíží na problematiku smrti jinýma očima. Ale to už jsem trochu odbočil, sorry. Každopádně my sme za mlada chodívali preventivně do márnice, to ještě šlo a tak se shledávali se smrtí. Teď vidíš elektronickou formu smrti a násilí, což je mimo realitu a naše realita brzy pozná co je středověk.
Odpovědět