Legislativní zapeklitosti

Technika, taktika, ale i vybavení domu a bytu.
SWED
Příspěvky: 144
Registrován: 06.10.2015 21:22
Pohlaví: muž

Re: Legislativní zapeklitosti

Příspěvek od SWED »

Zdrávím.Pokud by to nevadilo,rád bych zde zdělil pár životních zkušeností.Během svého života jsem pracoval jak AČR tak PČR a Soukromou ozbrojenou složku státní moci mimo ČR tak i mimo(nechť si každý vybaví co chce).I v současnosti mezi těmato zbrojenýma složkami mám spousta kontaktů.To mě naučilo jednu věc,že "každý"pistolník s hvězdou jsa vědom státní moci za sebou bude vždy v prvopočátku v právu,a je lepší mít pochroumané ego,je lepší být zkopanej než zastřelený.A pak vymáhat právo a dle vyspělosti justice daného státu.Ona pod vlivem adrenalinu stačí málo jinak dva slušní lidé umí velice rychle eskalovat konflikt kór když jsou rychlonasírací. :punch .
Osobně bych se začal bránit až když bych věděl že tu kontrolu bez ataku nepřežiji.jinak vše ostatní lze překousnout.Aspoň u nás.Bohužel to vice méně takto funguje všude ve světe,teda aspoň kde všude jsem byl.Mnohde ještě hůř.
PA světě pravděpodobně asi nebudeme řešit legislativu napadení silové složky státní mocí,ale spíš pohunka warlorda což bude mnohem větší průser. :evil: SWED.
Odpovědět