Covidové ZOMBIE se valí!

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8780
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Fabulous »

Na planetě popíračů Covidu jde do tuhého. Nekonečná řada mutací, přenášených mezi popírači z nich udělala poloblbé, nemocné a zahnívající monstra. Plouží se ulicemi a hledají jídlo. Jsou sice slabí, slaboduší, ale dosti agresivní a velice nakažliví.

Společnost je v rozkladu a nábojů málo. Jak se bránit? Kam se schovat? Nedalo se tomu předejít?
Ivana
Příspěvky: 2767
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Ivana »

Píšem scifárnu na pokračování? Zapojím se!
Oberstrimpfen
Příspěvky: 43
Registrován: 17.01.2021 21:58
Pohlaví: muž

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Oberstrimpfen »

Štaflík ho proklel za ty své bany a zbláznil se z toho :D
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Tomáš »

konečně nějaká akce! :mrgreen:
Ivana
Příspěvky: 2767
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Ivana »

Opatrně jsem vystrčila zrcátko z okna. Prázdno. Hurá!
Mám totiž štěstí, že bydlím na okraji města. Mám také smůlu, protože na konci ulice je bývalá hospoda Zlatý lev, nyní překřtěná na U chcíplého psa. A k ní se slejzají kovidioti z širokého okolí. Musím chodit na pampelišky brzo ráno, dokud ještě chrněj v pelechu.
Tak, nastříkat šátek eukalyptovým olejem. Ještě že mi zbyl funkční rozprašovač. Vzdychnu a vzpomenu si na doby, kdy se ještě daly koupit masky, respirátory a roušky. Dneska je jedna použitá chirurgická rouška u místních "obchodníků" k dostání za tři masové konzervy a za tu cenu nestojí. I kdybych ty konzervy měla. Kdoví, jestli ten eukalypt funguje, ale jak se říká u nás v rodině, lepší než drátem do oka. Ověřit se to nedá, za ty dvě hodiny týdně co funguje elektřina se toho na internetu moc najít nedá. Vlastně se toho dá najít čím dál míň, protože postupně vypadávají další a další servery a stránky.
Seběhnout schody a znova vystrčit ze dveří zrcátko na ulici - většina kovidiotů je agresivní a 80% z nich je nakaženejch. Volno. Přeběhnout ulici a zmizet v lesíku. Uprostřed ulice mě vyděsí zvláštní zvuk. Než zjistím, že oběšená dětská hračka nad hospodou se otřela o nějaký mikrotenový sáček co se zachytil na šibenici na které to visí mám srdce až v krku.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Bill Masen »

Vyrážím zkontrolovat pasti. Natáhnu respilon, drátek už má dávno zlomenej a smrdí jak šátek Sama Hawkinse. S příměsí desinfekce z Fruko Schulz. Na ulici kolem někdo proběhne. Hmm, asi Ivana. Jde na pampelišky. Je prdlá, ale v bylinkách se fakt vyzná. Navíc, je to kus. Vyběhnu z města a du si obejít svoje kolečko. Sem do lesa už nikdo moc nechodí. V jednom oku letarickej zajíc. Když mě zmerčí, letargie ho přejde. Ten blbec se utrhne, asi jsem to špatně přivázal, a začne zdrhat. S kusem drátu a klackem na noze. Sundám ho CSVčkem s tlumičem. Nábojema musím šetřit, ale nechci riskovat, že se mi ztratí. Cvaknutí závěru tady uslyší jenom Bivoj, někde tu bude zalezlej. Ten jeho luk by byl lepší.

Zbytek pastí nic, tak je jenom zkontroluju. je to lepší než minule, ten vyhublej pudl byl fakt překvapení. Mám svoji čest, pudla bych nežral. Zatím. Divil jsem se, že už si neukousal aspoň dvě nohy.
U Chcílpího psa jsou pootevřený dveře a tem pytlík zachycenej na medvídkovi, nebo co to je, možná jednorožec prdící duhu, dělá dost kravál. V můj prospěch, aspoň mě covidioti neuslyší. Už se tam slejzají. Je tam tma, ale zevnitř je slyšet Kubišová, nebo co. Ta by mě za toho zachráněnýho pudla pochválila. Stejně chcípne. Myslím toho pudla, pochopitelně.

Zamknu dveře a zajíce jdu hned stáhnout a vyvrhnout. Bude s rýží, tý mám ještě tak dvěstě kilo. Ještě že je tu ta Ivana, třeba má v zásobě nějakou vychytávku. Vždycky má nějakou vychitávku. Z koření mám už jen pepř a chilli, ale zase služný množství. Relativně. Takovej kmín by se hodil. Jen tu kůži zpracovat neumím, soli mám sice dost, kuchyňský i posypový, ale prostě to neumím. S někým ji za něco vyměním, pár nás v ulici zbylo.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4347
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od bivoj »

Opar se začíná pomalu zvedat, máme tady nový den. Nový den nového světa, kdy dny už vlastně nikdo nepočítá. Poté co díky covidiotům došlo k částečnému kolapsu civilizace, svět se stal jiným...

Zívl jsem, protáhl sem si záda a pěkně v nich zakřupalo. Přece jen, na spaní pod širákem už jsem asi krapet starý, ale pořád lepší se v klidu vyspat v lese, než čelit riziku nočních nájezdů rabujících covididiotů. Škoda nábojů na tu sběř. Pořádně se znovu zakryji maskovací celtou a nahrnu na ni větvičky ze stromů. Vytahuji dalekohled. Tady na okraji lesa mám před sebou celou periférii jako na dlani.

A vida! Ivana vyrazila zase na bylinky! Nevím jak to dělá, ale i v časech, kdy je o vydatné jídlo celkem nouze, má pořád slušnou postavu. Že by ty bylinky byly tak výživné? V podloubí za ní spatřím nějaký pohyb. Pořádně zaostřím dalekohled a snažím se v šeru rozeznat přikrčenou postavu. No jasně, Bill vyráží na pravidelnou obchůzku pastí. Vidím, jak sleduje Ivaniny kmitající hýždě které mizí v nedalekém křoví a mlsně se u toho olízl. Hladem to určitě nebude, posledně pohrdl i tím pudlem, co se mu chytil do pasti. Sleduji ho, jak stoupá pěšinkou k lesu a pak mi zmizí za zatáčkou.

Ještě zkontroluji další orientační body, ale kromě několika ploužících se covidzombie už nevidím nic zajímavého. V tom náhle uslyším typické PAF Billova CSVčka a hlasité cinknutí závěru. Sakra, kolikrát jsem mu říkal, že tlumič netlumič, v lese je to vše slyšet na půl kilometru daleko. Ne, že bych také neměl v tajných zakopaných skrýších něco ostřejšího přichystáno ale luk a šípy se ukázaly jako ideální a tiché nářadí k zaobstarávání si potravy.

Ale, přece jen se něco děje! Směrem od Chcíplýho psa šlyším nějaký řev. Několik covididiotů se začalo před dveřmi této bývalé restaurace o cosi rvát a válí se teď po zemi v animálním zápasu, přičemž u toho ryčí jak stádo sviní. Z dálky zazní výstřel a rvoucí se klubko se rozprchlo, jako když do něj střelí.

Dnes bude zajímavý den...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Ivana
Příspěvky: 2767
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Ivana »

Napřed objednávky. Pečlivě se okolo rozhlídnu, tahle činnost není pro oči nezasvěcených. Nikdo, bezva. V mshopu je objednávka na čtyři kila mouky obohacené o denní dávku minerálů na pozítří, podepsaná Jim. Dobré, s Jimem jsou obchody bez problémů. Dál je tam od Zlatěnky žádost o prodej šesti kilo kopřivové mouky a dvě kila pampeliškové. Chudák holka, tři děcka na krku a je na to sama. A pak tu máme žádost od Blbec21 na přijetí kámoše jako nového zákazníka. Jinak běžné paběrky. Napíšu potvrzovací značky a dávám mrtvou schránku zpátky na místo.
Tak jdeme do práce. Najednou se poblíž ozve prasknutí větvičky, rychle se otočím. Asi sto metrů ode mě stojí nějaký vysoký muž. Má zakrytý obličej nějakou starou šálou a překřížené ruce. Rychle si dávám šátek přes obličej a dávám si ruku na levé rameno. Usměje se a pomalu přichází blíž. Jdu mu naproti - když už jsme se identifikovali, že on se chrání a já jsem očkovaná, tak by mělo být relativně bezpečné prohodit pár slov.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5313
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Rafael »

Část zachovalé výzkumné zprávy.
Valašské království, L.P. 2O25.


Abstract:
Mutace a růst koronaviru v době neustále rostoucí paniky s přihlédnutím k vlivu globálního oteplování - sucha a abnormálních veder v zimním období a katastrofálnímu nárůstu CO2 v atmosféře.

Prohlášení:
Prohlašuji, že jsem tento praktický výzkum na téma Chřipečka a její původce - virus mnoha tváří
nevypracoval samostatně.,ale s vydatným příspěním PSA Samuela Sluníčka a kocoura Drápalíka Fouska který bohužel některé pokusy nepřežil.
Proto žádné zdroje, jak bývá zavedeným zvykem neuvádím.
Většině nelze věřit a všechny jsou stejně fake news a nedá se jim vůbec věřit.

Poděkování:
Touto cestou bych rád poděkoval prof. PhDr. ThDr. MUDr. et Dr. Ph. D., dr. h. c.MUDr., tedy mé ženě, za neodborné vedení, bezcenné rady, blbé kecy a připomínky včetně házení mi klacků pod nohy při mém výzkumu.
(Jen těma klackama mě bít nemusela. Hlavně po hlavě ne...)


Dále prohlašuji, že v souladu s § 666 sb. zákonů č.666/2021 Sb. v platném znění souhlasím se zveřejněním svých výzkumů.

Koronavirus vyhubil nejen lidi, ale už útočí i na textilní vlákna. Viz. foto
(Nemá už co žrát..)
V okolí již není nic živého.
V hlubokém sněhu nelze najít žádnou stopu a i ptačích krmítcích není žádný provoz.
Proto jsme všechna domácí zvířata už porazili a buď snědli, anebo díky tomu nadměrnému oteplení jsou zatím zamražená na dvorku.
Byla už sice silně a viditelně napadená virem, ale jíst se musí...
Navíc žena zjistila, že vir napadl už i brambory, rýži, mouku, kysané zelí a vůbec i veškeré potraviny které se někdy v roce 2020 nebo 2019 doporučovaly jako prevence...

Benzín, plyn, nafta, všechno došlo, el. distribuční síť zkolabovala už dávno a poslední zbytky energie jsem věnoval na své výzkumy.
Jen nevím jestli smysluplně. Má vakcina sice funguje, viz foto naočkovaného psa, ale nikdo z okolí mi to už neuvěří.
Ani nemůže. Všichni mrtví.
*
Ještě se musím zmínit, "pochválit", že má vakcina má i nežádoucí účinky. A to jsem doopravdy nečekal. Podporuje i růst toho viru. A to takovým způsobem, že je i pouhým okem viditelný.

Na druhou stranu je možné, že v takové velikosti bude lépe pro zbytek přeživší populace lépe hubitelný.
*
A teď foto naočkovaného psa mou vakcinou a toho nechtěně zmutovaného viru.
Pozorný čtenář si jistě všimne, že pes už je proti viru imunní, ale že ten se pustil raději do textilie.
IMG_20210109_132217_20210119105619610.jpg
Tento článek je součástí exkluzivního obsahu. Zbytek si můžete dočíst až po registraci a naskenování a odeslání čipu ve Vaši paži.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8780
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Fabulous »

Zatímco Ivana, Bill, Bivoj a další si žijí své životy, krajem se prodírá konvoj náklaďáků. V čele jim dominuje opancéřovaná sanitka s brněnskou značkou. Díky tomuto maskování nikdo neví, odkud se konvoj vzal! Ale jedno je jisté, konvoj vede krutý muž - Fab Napichovač!!!

Fab Napichovač, v ruce oštěp zakončený koňskou stříkačkou, projíždí zemí a loví nakažence, které na místě očkuje směsí ruské, čínské a slovenské vakcíny. Vakcína tedy obsahuje stopy vodky, sójové omáčky a halušek. Nakaženci v hrůze prchají, jen zaslechnou cvakot vyběhaných ventilů jeho máslostroje.

Fab ale neví, co ho čeká na konci ulice v hospodě se šustivým fujtajblem nade dveřmi...!
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Germanik1 »

STAV DEMOKRACIE A TUKU NA ČESKÝCH BOCÍCH, Heute morgen fruh, um sieben Uhr.
Toto je poslední hlášení naší stanice. Vysílání bude pro nepotřebnost ukončeno. Oba Bohmusche zlozvyky ze zdejší populace vymizely. Naši eko obyvatelé Gree Dealu v současné době dojídají zbytky původního obyvatelstva, materiál však je vyzáblý, prostý tuku.
Demokraticky jsem rozhodla, že vezmeme v ochranu zbytek Bohmen a budeme důsledně uplatňovat zákon na ochranu zvířat. Žádné pojídání pudlů, zajíců, krys a podobně nebudeme trpět. Opuštěná půda bude podle stareho Turkey act přidělována původnímu arabskému obyvatelstvu. ALLÁH nám pomáhej. Vaše Agela.
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Ulfhednar »

Rozvalil jsem se na pohodlné sedačce, usrkl ristretto, zalil ho douškem Martellu a na velké 4k obrazovce sledoval stařenku, jak se obezřetně plíží opuštěnou ulicí. Ve zpustlé zahrádce trhala nějaký zelený plevel, který tam, navzdory zimě, rostl. Dálkovým ovladačem jsem zazoomoval na olysalého bezdomovce, který se plížil za ní.
"To jí chce přefiknout, nebo sežrat?" zeptal jsem se své dcery Lucky. Studuje v Brně veterinu a brigádně si přivydělává v Covilandu. Jako dárek mě pozval do VIP lóže Covilandu.
"Simtě tati, je jenom zvědavej," obrátila dcera oči v sloup nad trapným dotazem.
"Nojo a co tu teda přesně děláš Lúco? A máš čas na učení?" Zkouším si hrát na starostlivého tatínka, moc mi to nejde. naštěstí Lúca je hodná holka a hraje tu hru se mnou.
"Nejdřív začínáš v úklidu, pak prodej lístků a propagačních předmětů. No a teď jsem povýšila a můžeme chodit dělat zombíky. To je strašná prča. Lepší než dělat kompars ve Walking Dead," směje se a moc jí to sluší.
"Dělat zombíky?"
"No sleduj, za chvilku se tam někdo objeví," přecvakává ovladačem mezi záběry ukrytých kamer a dronů, "někde by tam měly holky být..." Krabatí nespokojeně čelo, když nemůže žádné "zombíky" najít. Přepne to zpátky na paní s igelitkou plnou lupení, ", holky jsou asi někde zašitý a hulí. Prostě děláš nakaženou zlou zombii a děsíš hadráky. Musí být ve střehu, běhat a vůbec se zaměstnají. Udržuješ je tím ve formě. Enrichment se tomu říká, je to součást wellfare."
"To je Maruška," ukazuje mi paní s plevelem.
"Proč Maruška?"
"Jako ze Dvanácti měsíčků, jak chodila i v zimě na jahody. Stalkeři jim tam dávájí různý rostliny, mají to obohacený vitamíny a taky tam je odčervení, aby neměli hlad a byli zdraví. Už si ani nevšimne, že jí v lednu rostou pampelišky," trochu posmutní.
"Stalkeři?" jsem zmatený z jejího profesního slangu a libí se mi to čím dál méně. Dceru ta brigáda zjevně baví, úplně jí pohltila a já bych rád aby se spíš věnovala škole.
"Stalkeři zajišťují servis v vevnitř v Covilandu, jsou nad náma, nad zombíkama. Nosí jim tam krmení, opravují kamery, někdy je uspí a ošetří a tak. Chci být stalker," říká odhodlaně moje sebevědomá dcerka.

Coviland je veleúspěšný volnočasový projekt známého pražského podnikatele Damiána. Před několika let koupil chátrající čtvrť na okraji Brna a přilehlé pozemky. Vybudoval dokonalé návštěvnické centrum a území zaplnil kamerami. Začala největší reality show v dějinách lidstva. Kříženec Jurského parku a Truman show. Aktéry show se stali lidé z okraje společnosti, kteří podlehli covifobii a těžce nesli konec pandemie čínské chřipky. Žili ve svém vlastním světě, kde je pronásledovali hordy agresivních nakažených a sváděli svůj každodenní virtuální boj o přežití. Otevřenému světu se už těžko přizpůsobovali a nebyli v něm šťastní a úspěšní. Řečeno s Shawshank Redemption, byli institucionalizovaní v karanténě. Byl to smutný příběh s dobrým koncem, protože přišel muž, který geniálně spojil pomoc těmto lidem s finančním profitem.
A byl to obrovský globální komerční úspěch. Placené online přenosy, počítačové hry na motivy Covilandu, návštěvy v Coviland Visitors Centre prodej upomínkových předmětů. Aktéři této survival reality show se stali světovými celebritami, aniž by o tom ovšem tušili. Leckteré děti měly nad postelí vedle plakátů s Beckhamem, plakáty se superhrdiny ze světa Covilandu. Následovala vlna vzniku podobných parků po celém světě, na základě licence brněnského projektu a z geniálního autora projektu, Damiána se stal nejbohatší Čech. Časopis Forbes ho zařadil mezi nevlivnější podnikatele planety, hned vedle Elona Muska a Grey Thunbergové. Ostatně Elon Musk byl vášnivým fanouškem světa Covilandu a jeho první marsovská Spaceship nesla na palubě plyšovou loutku jednoho ze superhrdinů světa Covilandu, zrzavého střapatého plyšového skřítka, zvaného Flamemen, neboli FleGrr.
"Pan Damián je úžasný, jednou bych pro něho ráda pracovala," vytrhla mě ze zamyšlení Lúca. "Byl tu na návštěvě a se všemi si osobně potřásl rukou. Fakt správnej chlap."
"Lúco, za rok máš státnice, co blbneš? Chtěla jsi být veterinářkou," zvyšuji mírně hlas a zmocňuje se mně panika.
"Tady je práce i pro veterináře, mezi stalkerama a pan Damián má i koňskou farmu." Zase ten obdivný výraz v očích.
Začnu krabatit čelo a roste ve mně nespokojenost.
"Hele, hele Divokej Bill," zoomuje Lúca na chlapíka, kterého jsem sledoval už na začátk a se zjevným záměrem změnit téma.
"On je hrozně hodnej a jednou nás to i zachránilo."
"Jak to?"
"No, on furt pokládá různý pastičky, v noci mu tam stalkeři občas něco dají, aby měl radost, že něco chytil a neměl hlad. No a představ si, že jednou něco doopravdy chytil! Našeho robopsa!"
"Robopsa? To je taky nějaká postava?"
"Ne, jsou tam umělá zvířata se skrytými kamerami a mikrofony. Nejlepší záběry, protože drony nemůžou blízko, abychom je neplašili. No a on toho robopsa chytil!"
"Takže se to provalilo?"
"No jak říkám, on je to hodnej chlap, takže operátoři kroutili robopsovi čumákem, aby byl jakože smutnej a roztomilej a on ho pustil. Byl z toho průšvih, ale je to sranda."
"No tak hlavně že se nenudite."
"Ale někdy je to smutný. Třeba když Flamemanovi umřela ta jeho kočička."
"Kocour," opravil jsem jí. Mlčky přikývla.
"Byl z toho tak nešťastný a pak se oběsil. To je fakt smutný, bylo to loni před Vánoci."
"Počkej, vždyť Flameman je pořád hrdina, ne?" tolik Coviland nesleduji, ale je mi jasné, že úmrtí jednoho ze superhrdinů by bylo hlavní zprávou na všech kanálech.
"No, hned jsme sehnali skoro dvojníka. Jenom se mu musí vyholovat hlava a je tam jediný, kdo to hraje."
Nevěřícně na ní koukám.
"Tati, tohle je strašný tajemství! To se nesmí nikdo dozvědět, nikdo, rozumíš? Přišla bych o práci a podepsala jsem mlčenlivost..." Lúca vypadá v tu chvíli fakt vyděšeně a trvá mi dlouho, než jí uklidním.
Pomalu se loučíme a já mám strach, že jí globální show Covilandu úplně pohltila. Snad tu školu dodělá.
"Už budu muset jít, mám školení v kuchyni."
"V kuchyni?"
"No, na zimu je musíme přikrmovat."
Naposledy upravil(a) Ulfhednar dne 20.01.2021 11:01, celkem upraveno 2 x.
Óðinn á yðr alla
Ivana
Příspěvky: 2767
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Ivana »

Ilustrace: Hospoda u Chcíplého psa
chcíplý pes.jpg
chcíplý pes.jpg (26.55 KiB) Zobrazeno 16484 x
sigurd
Příspěvky: 372
Registrován: 04.11.2014 21:31
Pohlaví: muž

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od sigurd »

Včera a predvčerom svietilo slnko,tak mám plný akumulátor a môžem prebytky použiť na spojenie so svetom.Elektrina a plyn už pol roka nejde,voda stále trochu trochu čúra(byt na prvom poschodí ;) ),ale v optike je stále signál.Tak som zapojil na menič modem a laptop a šup ho na Rozpad...
U nás v okolí sa už dlhší čas nič nehýbe,len v blízkom(vyrúbanom) parčíku klovú vrany do nejakej tmavej kôpky.Zdá sa,že tu už je po všetkom ,tá slovenská mutácia to vzala hopom.Jedinú starosť mi robí,čo urobí tá hromada prázdnych konzerv vonku keď sa oteplí, zatiaľ slúži ako návnada pre oká a šípy.V 4 izbovom byte už sa dá obstojne pohybovať-už sme si s manželkou nejaký priestor vyjedli...
Pozdravujem zbytky rozpadlíkov a Ivane dík za posunkovú identifikáciu. Jozef
Maximálna efektivita, a vždy trvale udržateľný rozvoj.
Ivana
Příspěvky: 2767
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Ivana »

Les okolo je tichý, ale jemu stále praskají pod nohama větvičky. Tohle nebude žádný zálesák. Rukama opětuju naznačení úsměvu.
"Imunitu."
"I tobě imunitu. Hledám průvodce po zdejších krajích."
"Našels. Co bys potřeboval?"
"Zatím jen kontakty na běžné obchodování. Až se tu trochu zavedu, možná i víc. Daleko víc."

Tak tohle je zajímavé. Naznačuje snad, že by uměl sehnat vakcínu? Dneska se tyto věci neříkají přímo, většinu informací si člověk musí umět najít mezi řádky. Ale nějak mě to nesedí. Obchodníci s vakcínou jsou vždy sami očkovaní. No a ti co prodávají fyziologický roztok se samozřejmě taky identifikují jako očkovaní. A že jich je. Pokud narazíte na někoho kdo vám nabídne očkování, tak ze třiceti je osumadvacet podvodníků. Co taky čekat, když všichni dealeři dneska prodávají místo perníku Sputnik. Ale téma je to zajímavé. Připadá mi nanejvýš pozoruhodné, že i dneska, v rozvráceném světě, se dá sehnat skutečná ochrana. A já vím kde. Samozřejmě to ale nevěším na nos na potkání.

Moje úvahy přeruší vzdálený řev. Oba zpozorníme a špicujeme uši. Za chvíli je slyšet výstřel.
A kurva, u Chcíplýho psa se zase něco semlelo.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od viktor »

když scifi tak scifi, to jsem zvedavej jak dloho to tady bude..... :? jedna se paraelni dej

... skoro prázdnou ulici se nehlucne sunul luxusni elektromobil...zastavil u menene luxusního obydli ze dreva se stylu srubu perfektne sladeneho s okolím. Sofer vyskocil a otevrel dveře stare pani co se z namahou postavila a s jeho pomoci kráčela ke jiz otevrenym dverim haciendy. Také jiz postari muz se svoji zenu stařenku vlidne privitali. VIteme vas Angelo v nasem sidle, let byl prijemny ? Ano, velmi, dekujji. Odvetila stařenka. Byl to dobry plan, vsem bylo jasne a vam zvlast ze s tou pupulaci musíme něco udelat. Ty dve miliardy bohate staci. Mel si pravdu, jiné reseni nez hlubinna ekologie vazne nebylo. Je to pro Gayu to nejlepší. Porodnost je skoro nulova a to co prebyva se bud vyrube mezi sebou v náboženských valkach a nebo to zacisti nase jednotky. Ano bylo to nutne, jak jinak snížit emise uhliku, jiné cesty nebylo. A jak vase centra rozvoje ? povedlo se ? Ano podarilo se nam izolovat pomerne velka skupina inteligence co pro nas pracuje ve vzlastnich taborech. Och ano pamatuji si na vas projev v této věci. Vyborne, co si date Angelo k veceri nam zde vynikajiho kuchare.....
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od viktor »

nahle haciendou otrasl prudky vybuch. Tlakova vlana odhodila Angelu na velkou kozenou sedacku a jeji nasledne prevraceni ji zachranilo před nejhorsim. Zalehnuti usi pomalu utichalo az na jemny piskot odcházejících sluchových bunek. Smetla ze sebe nasnos prachu a opatrne vyhledla přes okraj povalene sedacky. Ve stále zvirenem prachu po vybuchu zahledla par postav prohledavajici trosky. V rokou měli male ale nebezpecne vyhlizejici zbrane snad trochu podobne hrackam....Izraelci, vzdechla sakra ze jsme je dřív nevyridili všechny, ale jiny tom zvuku reci ji si pripomel ...ja protektorat, scheize...
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4347
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od bivoj »

2 viktor - OT - když už chceš psát nějaký rádoby děj, tak pls piš česky. To znamená mimo jiné s úplnou diakritikou, správnou interpunkcí, správným používáním velkých písmen, přímé řeči a vůbec veškerými pravidly českého pravopisu. Ten tvůj text, kde chvíli diakritika je, chvíli není atp. se fakt nedá číst...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4347
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od bivoj »

Z pozorování situace okolo Chcíplýho psa mě vyrušilo povědomé zaúpění. Stočil jsem dalekohled na horní parto činžáku na rohu ulice a našel známé okno. Nemýlil jsem se, starej bláznivej Štaflík už zase vyje z okna. Je to chudák. Už před kolapsem nebyl nejostřejší tužkou v penálu, ale poté, co mu covidzombíci doslova před očima sežrali jeho dceru mu už švihlo úplně. Nejen že se zavřel ve svém bytě a přestal vycházet, ale ze starých dek, prostěradel a polštářů si vyrobil velkou hadrovou panu a celé dny si s ní povídá. Zřejmě mu má sloužit jako náhražka za dceru, s jejíž ztrátou se nedovedl vyrovnat. Začal si říkat Ulfhednar a aby toho nebylo málo, navíc si vyfabuloval, že celá situace kolem je jen nějaká nepovedená reality šou a někde "tam venku" je stále normální svět.

Nejhorší ale je, že se začal chovat občas jako pes, na každého kdo jde kolem vrčí a štěká. Zatím ho spolubydlící v domě tolerují, protože je víceméně neškodnej, nikoho zatím nepokousal a navíc štěkotem udržuje jak kovidioty, tak i překvapivě zombíky v uctivé vzdálenosti od domu. Občas mu někteří soucitní členové komunity nechají večer před dveřmi bytu nějaké zbytky jídla a do rána je miska prázdná a vylízaná dočista. Jen všichni doufáme, že chodí na záchod jako normální člověk (mimochodem zprovoznění odpadů byl majstrštyk místního instalatéra) a nesere někde do kouta. Zatím z bytu žádný smrad nejde, ale kdyby začal dělat problémy, asi bychom ho museli utratit. Někteří sice mají názor, že by ho stačilo vyhnat, ale jiní správně poukazují na to, že by se pravděpodobně snažil vrátit v přestrojení.

Asi nejblíž k němu má stará Blažková, s kterou jedinou, zdá se, opatrně komunikuje jako člověk, pochopitelně jen když má svou světlou chvilku. Do bytu ji sice nepouští, ale pootevřenými dveřmi jí prý ukazoval, jak vše "monitoruje". Na zdech má nalepené desítky listů papíru a na nich si kreslí obrazovky svých imaginárních kamer a dronů a podrobně jí popisuje, jak je celá tato reality šou řízena. Má chudák v té hlavě slušnou bramboračku.

Náhle vidím, jak Štaflík zakňučel a ustrašeně se stáhl od okna někam do hloubi pokoje. A zároveň jsem hned uslyšel i uviděl, co bylo důvodem jeho bázlivého úprku. Na druhé straně ulice se objevila lomozící kolona vozidel, jejímuž čelu dominovala obrněná sanitka, na níž stál široce rozkročen starší, ale statný muž. V ruce držel něco, co vypadalo jako obří kopí na jehož konci byla přivázaná velká koňská stříkačka s jehlou zvící stovky hřebíku. I když jsem toho muže nikdy v životě neviděl, okamžitě jsem poznal o koho jde. Legendární Fab Napichovač, postrach všech kovidiotů, tedy není jen pohádka, fáma, či bubák kterým covidioti straší své děti, ale je to kurevsky reálná osoba!

Jeho oči pichlavě prohledávaly celou ulici a sotva spočinuly na Chcíplým psu, větrem ošlehaná tvář se potěšeně ušklíbla. Konvoj nabral směr rovnou ke dveřím místního doupěte covidiotů a pomaličku, jako by váhavě se k němu přibližoval. V očekávání věcí příštích jsem se zavrtěl a posunul tak, abych mohl dalekohledem pohodlně sledovat přímo bývalou restauraci.

Útok byl bleskový. Sanitka byla od lokálu vzdálena už jen necelých deset metrů, když vtom se ze dveří vyřítil zdatně osvalený cividiot, několika skoky byl u sanitky a začal se sápat nahoru. Fab Napichovač však nelenil, špička kopí se mihla vzduchem a vzápětí už se hrot obří stříkačky zabodl přímo do hrudi překvapeného útočníka. Důmyslným automatickým mechanismem se půl koňské stříkačky vyprázdnilo přímo do covidiota, který spadl z vozu jako zasažen bleskem, chytil se za hrudník a začal řvát jak na lesy. To už se ale z doupěte vyrojilo spoustu dalších otrhaných postav a také se začali sápat na sanitku. Pích! Další covidiot padl na zem zasažen přesným úderem kopí. Ale zbývá jich ještě mnoho!

Podvědomě jsem šáhl do hromady listí vedle mě a vytáhl moji oblíbenou odstřelovačku, zatímco Fab Napichovač zatím na střeše do stříkačky doléval vakcínu ze staré plechové obouchané konve. Je to evidentně mistr svého řemesla, naplnění zvládl rychleji, než by instruktor Zero vyměnil zásobník na své AR15. Pích, pích, pích, další a další covidioti padají jak mouchy. Ale kde se jich najednou vzala tak strašná spousta? Vypadá to, že snad vylézají i z kanálů!

Odložil jsem dalekohled a celou situaci začal sledovat přes puškohled. Situace začala být nepřehledná. Zdálo se, že několika covidiotům se dokonce podařilo vyšplhat na střechu sanitky a došlo na boj muže proti idiotovi. Fab bleskově sáhl pod opasek, kde měl připevněnu ve stehenním pouzdře zásobu ručních stříkaček a už se jejich lesklá těla míhají v jeho rukou. Coviďáci padají z vozu jako zralé hrušky, tu se stříkačkou zabodnutou v oku, tu (ti šťastnější) pak v rameni. Kolem sanitky se postupně tvoří vrstva úpících koviďáků, kteří se melou v agónii a snaží se buďto si vytáhnout stříkačku, nebo i vyssát ránu po jehle.

Zvládne Fab Napichovač celou situaci sám?

Pomůže mu konečně osazenstvo zbylých vozů?

Nepočůrá se Ulf strachem v koutě?

A co na to Jan Tleskač?

... ;)
Naposledy upravil(a) bivoj dne 20.01.2021 15:57, celkem upraveno 1 x.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Ivana
Příspěvky: 2767
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Covidové ZOMBIE se valí!

Příspěvek od Ivana »

Ach jo. Já ho potřebovala v rodinným domku se zahradou. A ty činžák.
No níc, jdu přepisovat.

Jo a dík, nevěděla jsem, že je to Štaflík.
Odpovědět