Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Výbava, výstroj, tipy a zkušenosti pro pobyt v přírodě.

Zabili jste a připravili si někdy rybu?

Ano - nemám s tím problém
166
76%
Ano, ale vadí mi to
19
9%
Ne
13
6%
Chystám se na to
19
9%
Nezvládnu to
2
1%
 
Celkem hlasů: 219
PaF
Příspěvky: 1525
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od PaF »

No, je fakt, že jsem kapra z chovného rybníku měl naposledy tak před 40 lety. Z našich ryb jím, jen co sám chytím, a chytám většinou na řece. a ani z přehrad mi to tedy nesmrdí.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4352
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od bivoj »

Pánové a dámy (jsou li tu), nejste nějaký citlivky? Už leta letoucí jse mi nestalo, že bych musel jíst opravdu nějakého bahňáka. A to poslední roky dokonce kupuji kapra na vánoce prachsprostě u prodejců. Naopak v kůži a tom tuku pod ní je (když se to dobře udělá) skryta právě ta charakteristická chuť kapra! Když to stáhnete případně i vyluhujete - to si rovnou můžete dát fishfingers...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
PaF
Příspěvky: 1525
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od PaF »

:yes :yes
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4500
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od Serža »

bivoj píše:Pánové a dámy (jsou li tu), nejste nějaký citlivky? Už leta letoucí jse mi nestalo, že bych musel jíst opravdu nějakého bahňáka. A to poslední roky dokonce kupuji kapra na vánoce prachsprostě u prodejců. Naopak v kůži a tom tuku pod ní je (když se to dobře udělá) skryta právě ta charakteristická chuť kapra! Když to stáhnete případně i vyluhujete - to si rovnou můžete dát fishfingers...
jasně...jsou lidi, co jedí surströmming a pošmáknou si
já to teda nejsem...
Smí tedy mít lidi individuální chutě? nebo musíme mít všichni stejné chutě?
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
danny1691
Příspěvky: 254
Registrován: 02.03.2015 13:28
Pohlaví: muž

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od danny1691 »

bivoj: ono to bude tím, že výlov rybníků je říjen/listopad a pak to je v "čisté vodě" a zbaví se to bahnité příchuti. Pak je dobré kapříka pomalu smažit, prý to taky pomáhá.
Jinak u nás z kádě, přes kasu rovnou pod kudlu. Nikterak nestahuji a ani nenakládám.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4352
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od bivoj »

Serža píše:...Smí tedy mít lidi individuální chutě?...
Samozřejmě, že smí. Ale zbavovat rybu chuti ryby je podle mě postavené na hlavu.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od Hohepa »

Jen dvě věci na světě jsou cítit rybinou .
Ta druhá věc jsou ryby.....

Onehdá jsem ochutnal škeble
brrr
jak syrová kuřecí prsíčka marinovaná v rybím tuku :puke
Jako kluk jsem rybařil , ryby jsme i kleply , vařili, pekli, smažili i udili.... a snědli
ale smrad rybiny fakt nemusím.
Kapr skoro sedumdesát čísel ze Staňkovského rybníku , když byl ještě nepřístupný v hraničním pásmu to byl luxus lepší než losos od Zdeňka Pohlreicha. Jo a byl to jikrnáč/jikernačka a byl z něho plný talíř vynikajícího domácího kaviáru.

Ale to co se prodává a obzvlášť to z čeho vaří veřejné stravování :head
Kolega si pro obědy chodí do školní jídelny, když přinese rybu no to je smrad jak v eskymáckém nevěstinci.
Kocour
VIP
Příspěvky: 788
Registrován: 30.03.2012 22:29

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od Kocour »

Ryba musí být absolutně čerstvá. To potvrdí každý Japonec. Masíčko by se po upečení mělo krásně rozsýpat po vláknech a nebýt kašovité. Lidi kapra dost často nasolují nebo různě nakládají už den dopředu, ale není nad to majznout ho týž den, co se má připravovat. Musím se přiznat, že je taky stahuju, ale to záleží "na vkusu každého soudruha".

Hromadné stravování se zřejmě vyznačuje tím, že ryby nejsou takhle čerstvé.
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1002
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od Hdm »

V nějakém dokumentu jsem slyšel rybáře, že ryba se má upravit do dvou hodin po zabití. Po té se dostaví posmrtná ztuhlost a maso není dobré. Když se to nestihne do dvou hodin má se pak čekat až ztuhlost zase povolí.
Co je na tom pravdy nevím, jak jsem nakoupil prodávám.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od Hohepa »

Tohle platí o veškerém masu.
Bohužel si někdo takhle koupí flák hovězího, zaručeně mlaďoučké (ale čerstvé) a ono nejde ani po hodině v papiňáku pokousat a pak nadává jak ho řezník podvedl, že to musela být dvacetiletá dojnice. :head

Dříve prý bývávalo zvykem že řezník nechával maso odležet zavěšené v chlaďáku k tomu určeném , než ho dal na pult.
Dnešní krámy na to nejsou zařízený.
Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 311
Registrován: 13.08.2016 21:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Slezsko

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od Piston »

Platí to pro jak které maso. Vepřové se rychle kazí, králíka stačí nechat odležet do druhého dne, zvěřinu můžeš nechat viset týdny… A hovězí taky. Jenže nechat pořádně vyzrát hovězí chce prostor a čas, a dochází ke ztrátám vzniklých odparem vody. Lidi se cukají platit i za normální maso, ne tak kdyby stálo třeba o třetinu více po zrání.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od DeadMan »

Na steaky kupuji jedině stařené maso (cca 14 dní odleželé) = na vakuovaném obalu je uvedeno číslo býčka, datum porážky atd.

U řezníka mi bylo vždy řečeno, že se jedná o mladého býčka, ale ani po týdnu v ledničce (nikoli v mražáku) a pak z prudka na grilu se to nedalo pokousat, takže hovězí od řezníka už nikdy = několik špatných zkušeností.
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1169
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od Patrol »

Maso je nejlepší čerstvý syrový. Švagr chová bejky, tak máme tatarák vždycky ten den, kdy zabíjí. :yes

Syrový ryby jdou jíst některý taky, ale nějak jsem tomu nikdy nepřišel moc na chuť(leda lososa naloženýho v koření do druhýho dne).

Před nějakým časem jsem makal v Severním Irsku na lodi, kde jsme lovili hlavně krevety. Brali jsme samozřejmě i jiné dobře zpeněžitelné ryby. Všechno jsme jen vykuchali a zaledovávali do beden. Dokud nebylo podpalubí plný beden, nejelo se na břeh. Jednou nám uvíznul v síti i žralok, ale protože bychom museli hned na břeh, aby se nezkazil, tak jsme ho odřízli a hodili jako potravu jinejm rybám.
žralok.JPG
žralok01.JPG
mořskej had.JPG
Jedna z dobře placenejch ryb byl i tenhle mořskej had. Měl délku obvykle tak 2-5m a v průměru tak 8-15cm. Slizká klouzavá svině se zubama jak jehličky a zatraceně mrštná. Jeden po mně skočil, že jsem stěží uhnul, tak jsem ho přibodnul k palubě, vykuchal a hodil zpět do ohrádky. Když jsem asi po 30minutách šel okolo vymrštil se, vyskočil z tý ohrady a prokousnul mi za kotníkem rybářskou holinu( Vykuchanej!!) :shock: . Ještě, že je tak tlustá. Umlátil jsem ho lopatou na krevety. :punch Musel jsem si pak koupit nový holiny, protože mi tam teklo.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 311
Registrován: 13.08.2016 21:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Slezsko

Re: Anketa - dokážete zabít a připravit rybu?

Příspěvek od Piston »

Máš pravdu, úplně čerstvé hovězí je super, taková žebírka na grilu… Ale celou krávu naráz nesníš, takže pak přijde na řadu to staření. Ale to už jsme od těch ryb trochu utekli.

Rybky opravdu dělají dojem.
Odpovědět