Využití ozónu v dezinfekci, sterilizaci a léčbě

...aneb jak účinně pomoci sobě, či bližnímu svému.
cipis
Sponzor serveru
Příspěvky: 2874
Registrován: 26.10.2012 12:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Využití ozónu v dezinfekci, sterilizaci a léčbě

Příspěvek od cipis »

To to ten číňan musí poslat a ne se pak hádat, že se mu to vrátilo zpátky, přitom sledování ukazuje, že je jenom oznámení o poslání, žádné odeslání tedy neproběhlo. A když rozjedeš spor, tak zase chce vrátit míň, odečíst si poplatky, ale všechno, až zastavíš spor. Tak jsem ho zastavil, když to zkoušel znovu, tak jsem ho zadal znovu a už mám prachy zpět, s asistencí aliex... To jen tak na okraj, byl to shodu okolností odkaz tady na fóru, prej z Polska, ale houbelec. Borec zjistil, že to sype, tak zdražil a co měl za starou cenu, tak že se "vrátilo" ... Patřičný feedback samozřejmě dostane ...

To jen trochu na okraj, jak to může dopadnout. Samozřejmě 2 litry za 20mg je zlodějina příšerná, kdyby to bylo dva za 20 gramů, tak neřeknu ani slovo, to je adekvátní cena.
Uživatelský avatar
mahroch
Příspěvky: 101
Registrován: 20.12.2012 23:52

Re: Využití ozónu v dezinfekci, sterilizaci a léčbě

Příspěvek od mahroch »

ja mel s aliexpressem stejnou zkusenost, dva krat. az treti objednavka realne prisla, ale samo, ze to uz bylo o 50% vsecho drazsi ... Ta treti byla objednana "shipment z CZ", ale tracking pak ukazoval ze to jede nejakou urgent zasilkou z Ciny, tak nevim ... V kazdem pripade prislo za necele tri tydny ...
bacil
Příspěvky: 1722
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Využití ozónu v dezinfekci, sterilizaci a léčbě

Příspěvek od bacil »

Oni teď mají problémy už od loňského léta, kdy začali zkoušet alternativní způsoby dopravy. Jednak některé dodávky se třepou vlakem až z Číny, takže přijdou napůl rozebrané, ale taky se vám může stát, že i čtyřdolarovou zásilku z číny přiveze PPL, nebo jde do zásilkovny. Běžně to chodilo z Estonska nebo v poslední době hlavně z Arménie, občas NL BE, SE. Od října mám asi tak 20% ztracených zásilek, některé ztracené dokonce ještě po asi dalších dvou měsících přišly, jiné se označí jako doručené a když jdete po trackingu, tak - buď vypršela doba doručování a Ali to tam dal natvrdo, nebo je to doručené úplně někam jinam (když prodejce dal bbý tracking). Musím ale konstatovat, že se to doručování mírně zlepšuje. Na druhou stranu mají vymetené zásoby, takže se opravdu stává, že prostě něco nemají a protože víc prodejců používá jedno zasilatelství, tak to nemají všichni úplně stejně ikdyž to pořád visí v nabídce (buď nestíhají nebo to prostě ani neumí, jeden známý číňan se mnou o tom trochu mluví, tak mám představu o tom jejich bordelu).

A ano, číňan vás chce především osrat, takže když zjistí, že prodal za levno, začne dělat hyenu. Takže se s ním nebavte, prostě vůbec a rovnou dispute, kde pozorně sledujete, co po vás ALI chce, ne jak zpívá ten váš číňan. Uvědomte si, že jeden dolar je pro něj něco jako celá zlatá cihla. Trochu jsem to přehnal, ale abyste měli představu proč to dělají.

Zpátky k ozonům.
==================

Zdražily se, to jo, ale dají se najít pořád celkem zalevno z číny, nicméně s dopravou z číny je spojená i nepříjemná povinnost výpalného poště a DPH, tak si dávejte pozor, aby tam nebyl FREE SHIPPING, ale aby ta částka za poštu byla aspoň 8 dolarů, když je to taková bedna.

Doporučuji k tomu koupit i rovnou vnitřnosti, do bezcelního limitu se vejde ještě nejlevnější 24g. Nemá smysl kupovat plotny jako náhradní díl, kupte to celé (když uvidíte kolik stojí samotné plotny, pochopíte). Nikdy nevíte, kdy vám to zdechne, takže máte na skladě náhradní díl, který lze snadno pomocí šroubováku vyměnit i poučenou sekretářkou co jinak zná fakt jenom ten sekret. Případně můžete vyrobit další. Dělají se i 12V verze, tak můžete do auta vzít i tu, stačí ji dát na palubku a pustit vnitřní cirkulaci, nepotřebuje větrák.
viktor
Příspěvky: 2372
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Využití ozónu v dezinfekci, sterilizaci a léčbě

Příspěvek od viktor »

jo Bacile v lescem mas samozrejme pravdu, mam rovnou od cinanu taky par věci.. ale tohle je zas komplet, a funguje to hned, pro me jako amatéra v této věci zcela funkcni a vyhovujici věc, proste ne pristup rozpadlika, rozpadlicke tvoreni mam jinde :-)
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
bacil
Příspěvky: 1722
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Využití ozónu v dezinfekci, sterilizaci a léčbě

Příspěvek od bacil »

Informace pro lékaře o ozonových terapiích v angličtině. Není to jen ta Deklarace, je tam hodně dalších PDFek, které se jen hemží felčarskýma pojmama, kterým nerozumím.
https://isco3.org/

Český dochtor přeložil verzi z 2015, je tam i ten originál zadarmo ke stažení (ušetříte $30)
https://vesely-ozon.cz/?page_id=443 (má tm špatný odkaz na ISCO, použij ten výše)

Ozón jako lék: Terapie, která dokáže i zázraky
V nadlimitních koncentracích je ozón toxický plyn. Pokud je ale vyroben z čistého medicinálního kyslíku, lze ho využít u široké škály onemocnění, zejména v jejich prevenci.
https://zeny.iprima.cz/zdravi/ozon-jako ... -i-zazraky

Ve vodě se ale prakticky všechen rozloží do 20 minut, tak ne aby vás napadlo kupovat nějaké ozonové vody, generátor i kyslíkovou láhev musí být doma. Ze vzduchu nevzniká jen O3, ale i další neobvyklé sloučeniny, které nejou v krvi žádoucí. To je také možná důvod, proč jsou z ozonovaného vzduchu záněty žil, když se infuzí ozonové vody žádný zánět žil nezpůsobí, ale naopak se propláchnou. Do bezcelního limitu se vejde toto:
https://www.aliexpress.com/item/4000941251920.html

Podívej se jak to mají udělaný. Zespodu nechávají probublat, odebírají shora a to vede do válce generátoru ozonu
Obrázek
Odpovědět