Proforma EDC

...aneb co mít připraveno "vždy po ruce", KPZ = krabička poslední záchrany.
JOBU
Příspěvky: 1828
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Proforma EDC

Příspěvek od JOBU »

Pravda,variť som to neskúšal,nebolo nejak času,ale viem o tom.Nie žeby sa to nedalo jesť aj suché,ale bez zapíjania by som to ani nedojedol.Osobne by do toho uvareného ešte možno bodli hrozienka,jeden balíček v edcčku mám,možno to niekedy vyskúšam a zreferujem.Každopádne je to núdzovka na doplnenie energie,nie ako hlavný chod,takže tak to aj musím brať.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Proforma EDC

Příspěvek od viktor »

to co pise proforma ma smysl, jak je, proste takova mala kpz, tak do toho netahejte ještě zradlo a spacak :D
spise jsem uvazoval a nosim to co by me umožnilo, ci zvýšilo sance bud k navratu domu, a nebo dalo ocas si něco třeba sehnat .. takze
.. zbran plus naboje.. cim jsem dal, tim jsem relativne lepe vybaven, ale zas to nepřeháním :D
.. nuz, zavirak, proste naco malého do kapsy, zadnou macetu ..
.. svetlo, malou celovku na 1 tuzkovou baterku, nesviti nic moc ale dlouho a je to male..
-- leky co potrebuju atd ..
to je minimum, zalezi kam a jak jdu, jedu.. něco jiného do lesa, něco do města, 22.lr, 9 para. 357 mag :D
něco je třeba trvale v aute, baterka, lékárna, nuz, atd..

clovek nemůže byt pripraven na vse ale asi by mel pocitat s takovejma situacema jako ze cesky receno padne proud na vhodnem ci spise nevhodnem miste, třeba metro, vim ze ma zalohy ..atd ..
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Odpovědět