Gumové (jednorázové) rukavice v F.V.K.

...aneb co mít připraveno "vždy po ruce", KPZ = krabička poslední záchrany.
Odpovědět

Nosíte jako součást FVK gumové (jednorázové) rukavice?

Ano, vždy bez vyjímky.
3
38%
Ano, v 99% případů.
2
25%
Dle situace a zavazadla.
1
13%
Nenosím.
2
25%
Dobrý nápad, přidám...
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 8
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1542
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Severní Čechy

Gumové (jednorázové) rukavice v F.V.K.

Příspěvek od DanBlack »

V souvislosti s nedávnou situací (úklid ptačích mrtvolek ze spadlého hnízda) a nového příspěvku v EDC tématu mě napadlo...

Kdo z vás má jako součást věcí denní potřeby gumové rukavice?
Počínaje igelitovou rukavicí od pečiva nebo z benzínky, přes obyčejné latexové až po hiendové protichemické nebo protiskluzové. (narážím na BearClaw za 3stovky/pár!)
Osobně nosím zip sáček 5*5cm se dvěma párama silnějších (protichemických) rukavic, vnutil jsem je i manželce do každé kabelky. O lékárničkách se nezmiňuju, 2-3 páry jsou standartní součástí každé.

Kdyby někdo nevěděl, tak FVK je "Furt V Kapse", (C) by Bill Masen. :mrgreen:
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Číkus
Příspěvky: 38
Registrován: 21.09.2023 16:58
Pohlaví: muž

Re: Gumové (jednorázové) rukavice v F.V.K.

Příspěvek od Číkus »

Jeden pár nitrilových v FVK (mini)lékárničce.
čimango
Příspěvky: 459
Registrován: 04.11.2012 15:05
Pohlaví: muž

Re: Gumové (jednorázové) rukavice v F.V.K.

Příspěvek od čimango »

Táktéž je mám hned navrchu edc lékárničky. V lesním batohu mám pak navíc dva páry xxxl veterinárně - gynekologických (až po rameno přes rukáv zimní bundy) - používám je při vyvrhování zvěře.
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 861
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Gumové (jednorázové) rukavice v F.V.K.

Příspěvek od Quido »

Ano, nosím.
Našel jsem šikovné pouzdro molle vazbou, které pojme dva páry.
Stojí asi dvě stovky a rozměry jsou 10 × 11 cm. Pouzdro není sterilní, ale zase já se nechystám někoho na potkání operovat, tak mi to stačí.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1355
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Gumové (jednorázové) rukavice v F.V.K.

Příspěvek od Kapo »

Jo, nedávno som objednal velké balenie nitridových rukavíc, a rozhádzal som to po všetkých lekárničkách, batohoch, brašnách. Nič to nestojí, nič to neváži, tak prečo ich nemať stále po ruke?
Niektoré som natlačil do malých zipsových igelitových vreciek, niektoré len navolno hodil na vrch, aby boli okamžite po ruke.
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
jk61
Příspěvky: 7
Registrován: 26.02.2021 23:28
Pohlaví: muž

Re: Gumové (jednorázové) rukavice v F.V.K.

Příspěvek od jk61 »

Nosím dva páry nitrilovek v pouzdře od kindervejce.
Hagen
Příspěvky: 1783
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Gumové (jednorázové) rukavice v F.V.K.

Příspěvek od Hagen »

Nenosím žádné gumové rukavice.
Ale jelikož spoustu času trávím v přírodě, tak papírové kapesníčky, nebo toaletní papír mám všude možně nastrkaný pořád ;) .
Odpovědět