Kdo z vás má jako součást věcí denní potřeby gumové rukavice?
Počínaje igelitovou rukavicí od pečiva nebo z benzínky, přes obyčejné latexové až po hiendové protichemické nebo protiskluzové. (narážím na BearClaw za 3stovky/pár!)
Osobně nosím zip sáček 5*5cm se dvěma párama silnějších (protichemických) rukavic, vnutil jsem je i manželce do každé kabelky. O lékárničkách se nezmiňuju, 2-3 páry jsou standartní součástí každé.
Kdyby někdo nevěděl, tak FVK je "Furt V Kapse", (C) by Bill Masen.

