Appo BoB

...aneb co mít připraveno "vždy po ruce", KPZ = krabička poslední záchrany.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Appo BoB

Příspěvek od Hohepa »

MFG píše:Me velmi zaujal ten nerez hrnec s medenym dnem, ten nutme potrebuji :lol: Co je to za znacku, pls
Také bych se přidal k dotazu, co to je za ešus ?

Kapo , vidíš já to mám naopak . Jako náctiletej jsem jezdil na čundr s dekovým spacákem, celtou, lžící, nožem, čutorou, ešusem a dvěma konzervama . Vono se toho do usárny ani moc víc nevešlo. :D
usárna.jpg
foto není moje , je z googlu

Dnes když manželka balí na víkend či dovolenou tak mám pocit , že se stěhujeme na severní pól.
Pro malého oblečení když bude teplo, když bude zima, když bude pršet ... a všechno pro jistotu dvakrát :wasntme
Můj argument, že když začne mrznout nebo padat trakaře tak sedáme do auta a za hodinu max dvě jsme doma nějak nebere v úvahu.
Appo
Příspěvky: 16
Registrován: 08.02.2016 17:57

Re: Appo BoB

Příspěvek od Appo »

Hohepa posielam SZ ;)
Uživatelský avatar
MFG
Příspěvky: 267
Registrován: 05.04.2015 1:41
Pohlaví: muž

Re: Appo BoB

Příspěvek od MFG »

Nenech se rozhodit, cele je to myslim hlavne o dobrem pocitu, ze je clovek pripraven (alespon trochu). Kazdy to ma jinak, jine zkusenosti = jina vybava. Ja treba par let nosil na batohu malou rybarskou stolicku ;) Jasne zbytecnost, ale na cundru me ji potom kazdy zavidel :lol:
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Appo BoB

Příspěvek od Hohepa »

Appo dík .
Myslím že to admini nebudou brát jako komerci tak to řeknu všem.
je to hrnec pro dřívkáč/kamna FIREPOT od německého výrobce M-U-T
Legrační je, že někdo někde napsal eloxované měděné dno :lol: a ostatní to opisují.
Jo a v jednom nejmenovaném airsoft obchodě je teď ve výprodeji za 295,-
Už ho mám objednaný, sem neodolal...
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Appo BoB

Příspěvek od Kapo »

No, 20 rokov som na Urale nežil, ale sranda je, že som pred 20 rokmi chodil na Ural na ryby. Ale toto je tvoje vlákno, tak tu budem pitvať radšej teba a Boba. 8-)
Appo píše: ...To že mám väčší bob neznamená že nechodím do lesa....
Bohužel, úsudok sa dá vyvodiť len z toho, čo nám napíšeš ty sám. Keď chceš poriešiť niečo na spanie, a batoh hodláš otestovať, tak sa nečuduj, že môj úsudok je taký, aký je.
Mna napr. zaujíma u každého BoBistu, na čo sa pripravuje a prečo BoB balí. Ja sa napríklad svojej usadlosti nevzdám, a neutečiem niekam, kde by som mohol BoB využiť.
Appo píše: Ešte by som chcel poriešiť niečo na spanie ideálne spacák.Batoh som nevážil,nejaké to kilo má ale dá sa uniesť,mám v pláne ho ešte podrobne odtestovať.Chcem si kúpiť ešte jednu kartušu.Zajtra sem nahádžem fotky,teraz nemám moc času.Dúfam že som na nič nezabudol, keď tak priebežne doplním.
Ozik, a ešte tu chýba fotka, čo si slúbil. Niečo aspon v tomto štýle :D
Přílohy
SHTF BoB.jpg
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Appo
Příspěvky: 16
Registrován: 08.02.2016 17:57

Re: Appo BoB

Příspěvek od Appo »

Slúbil no som v poslednej dobe dosť vyťažený.Cez víkend mám volno tak v sobotu čakaj foto.

Na foto je tvoj arzenál?Asi minieš dosť streliva na strelnici :)
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Appo BoB

Příspěvek od Kapo »

Nie je to moja fotka. Aj keď mám občas militantné chúťky, tak sa držím radšej westernu. A posledné dva roky hádžem skôr do miešačky a kydám hnoj. :?

Ale už mám prebitých 400 acp a 150 44mag, tak už začnem robiť dierky do papiera... ;)
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Appo
Příspěvky: 16
Registrován: 08.02.2016 17:57

Re: Appo BoB

Příspěvek od Appo »

Tu je tá fotka čo som slúbil,je trochu nekvalitná ale prišiel som na to neskoro...Na snímke je taká ochutnávka,keby to rozložím na kompletku tak by sa mi to nezmestilo cele do objektívu.
Přílohy
12834896_754191658015628_1344717824_n.jpg
tygrsdrakem
VIP
Příspěvky: 579
Registrován: 01.06.2013 18:23

Re: Appo BoB

Příspěvek od tygrsdrakem »

Ke spacaku mi tam chybi karimatka nebo nafukovacka a nejaky pristresek, idealne zdarak. Jakou ma tvuj spacak prechodovou teplotu? Spal jsi v nem nekdy v rijnu v lese? Doporucuju vyzkouset.
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Appo BoB

Příspěvek od Venet »

tygr, je to síce rok staré, ale až teraz tam kukám na kilovku vezuvitu :shock:
A nepreberné množstvo vecí čo nič nevážia...
Cogito, ergo armatum sum.
Odpovědět