Skladování věcí

...aneb co mít připraveno "vždy po ruce", KPZ = krabička poslední záchrany.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1129
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Skladování věcí

Příspěvek od Haluziak »

Vím o levnější alternativě, kterou jsem používal x-krát na stěhování z koleje na kolej/byt etc etc. banánové krabice :D akorát už se stávají nedostatkovým zbožím, kdysi nám je v každém obchodě dali toli, že jsme je nemohli odnést teď dvě tři a už se divně koukají :D
Mám v nich pod postelí a v kumbálu zbytečné věci co zůstali z airsoftu, přihodil jsem jeden raid proti šatním molům a mám klid.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Skladování věcí

Příspěvek od Paul »

Z průmyslu se dají sehnat i bytelnější papírový krabice s víkem, ale i tak toho moc nevydržej, když se s tím více manipuluje nebo to je narvaný věcma. Největší problém je voda kdyby se dostala do sklepa.

Jako pět litrů se mi za ~10 beden úplně dávat nechce, ale zase by to mohlo vydržet věky a dají se v tom skladovat i potraviny. Levnější alternativa je pak tohle s víkem - https://www.tbaplast.cz/stohovatelne-prepravky
Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 311
Registrován: 13.08.2016 21:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Slezsko

Re: Skladování věcí

Příspěvek od Piston »

V práci používáme tyhle bedny https://www.kovovynabytek.cz/prepravka- ... l3EALw_wcB Jsou stohovatelné, dá se do nich narvat i 40-50 kilo a velmi odolné. Ale pod víkem jsou škvíry, takže úplně vodě odolné nejsou (plavat ovšem plavou:-). Občas se k nám zatoulají nějaké nestandardní od konkurence, takže je používám docela ve velkém i doma.
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Skladování věcí

Příspěvek od Ibex »

už je to pár let, jsem koupil v globu v akci set 3 plastových přepravek s víkem v akci - asi ca za 3-4 stovky. Měli 2 rozměry ca 40x30x30 a větší ca 50x40x30
Požíváme je na kempování - do každé bedýnky poskládáme oblečení na týden, máme v tom věci na vaření, prostě všechno. Ve stanu se to krásně nastohuje, každý má přehled. Doma se to naskládá do sebe a zabere to čtvrt m2.
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Odpovědět