Taška do auta

...aneb co mít připraveno "vždy po ruce", KPZ = krabička poslední záchrany.
PetrNO
Příspěvky: 264
Registrován: 11.08.2012 18:39

Taška do auta

Příspěvek od PetrNO »

Má někdo tip na nějakou tašku do auta?

nechci investovat moc peněz, bude to jen v autě (tzn. asi ne 5.11, maxpedition atd..)

chci tam narvat věci co vozím v autě - takže od dávky potravin, oblečení, vařič, pila, nůž, rukavice.. prostě auto-BOB....

pokud možno nějak přenosné - pár metrů ponos (chata, jiný auto atd..)

uvažuju o nějaký formě střelecký tašky, nechci úplně velkou kabelu..

pochlubte se.. díky
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Taška do auta

Příspěvek od K4cer »

Běžná cestovní taška, klidně od číňanů. Stojí pár korun a na popsaný ůčel stačí, a taky nebude zbytečně poutat pozornost jako nějaký molle bágl. Velikostí je široký sortiment a barvu bych volil nějakou tmavší, nejen pro nenápadnost ale hlavně proto že se nešpiní, resp. není to vidět.

Já teda tašku nemám, protože jezdím s pojízdnou dílnou, ale na běžný vybavení je to myslím funkční a uspokojivý řešení.
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
JirkaK
Příspěvky: 411
Registrován: 23.12.2013 20:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Taška do auta

Příspěvek od JirkaK »

Mám kombika a tyto věci vozím již několik let v plastové bedně velikosti nákupního koše.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Taška do auta

Příspěvek od Baca »

Pouzivam plastovu prepravku na maso s deklom. Veci rozdelene akoby v priehradkach, aj po pamati viem kam siahnut.
Prežiť !!!
venca_h
Příspěvky: 122
Registrován: 17.01.2014 13:02
Pohlaví: muž
Bydliště: Plzeň - sever

Re: Taška do auta

Příspěvek od venca_h »

Do auta ze zásady nedávám nic neprůhledného a nepoužívám ani dekl kufru. Všude musí být pěkně z venku vidět. Vykradený a ukradený auto už mám za sebou. Pracovní drobnosti a nějaké to nářadí v plastových bedýnkách od rajčat, jediná uzavřená věc je autotaška z lidlu ve který vozím náhradní oblečení a nějaké další blbosti. Je z takové kobercoviny a zvenku jsou na ní suché zipy takže krásně drží na místě. Drobnosti typu baterka a podobně ve dveřích, jídlo a věci na vaření lock-lock krabice pod sedadly.
Atraidis
Příspěvky: 81
Registrován: 26.01.2017 10:47

Re: Taška do auta

Příspěvek od Atraidis »

Já si koupil do auta na tyto věci 30l batoh za pár stovek v Decatlonu. Je v něm dost místa abych odešel z důležitýma věcma z auta a v klidu došel domů. Zbytek mám daný v prostoru u rezervy a pod sedadlem spolujezdce.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1480
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Taška do auta

Příspěvek od DanBlack »

Levná varianta...
Velká polní vz.60
cena cca 150Kč, klasický batoh - hodíš na záda a jdeš, za málo peněz hodně muziky
Obrázek

Moje varianta...
Úložný plastový box
Uni-Max.cz, v akci bývá kolem 500Kč, objem cca 30l, popruh na přenášení, dá se na něj sednout/stoupnout(!)
Osobně používám jeden na "kempovací vybavení" a druhý jako BoB na chatě.
Obrázek Obrázek
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Taška do auta

Příspěvek od Bill Masen »

Mám skládací plastovou přepravku, ale plánuji vyměnit za starou, již nepoužívanou Gemu. V ní jsou věci dobře dostupný.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Taška do auta

Příspěvek od Kapo »

Inak ja nosím v autách veci postrkané kadetade. Má to vela výhod. Hlavne ale že to tam máš stále, a nemôže sa ti stať, že naraz prídeš o všetko. A tiež velká taška neláka zlodejov. A nezavadzia v kufri.

A tak mám na sedadle spolujadca prehodenú náhradnú mikinu, za šoféom pod sedačku nosím náhradné boty, a v nich čisté ponofky....keďže pol roka prechodím v šlapkách. Cez zadnú sedačku mám prehodené náhradné tričká, na zadnej sedačke mám čistú deku a podušku. Pri rezerve mám veci k oprave auta. Starú deku a igelit mám rozprestrený v aute. V popolníkoch náhradné poistky, ventilky, žiarovky, gumičky... pod kapotou pri motore sa vždy nájde plac na náhradný olej, vodu, brzdovú kapalinu. Spolujazdcovi pri nohách zavadzia hasičák a rukavice. Pod sedačky sa toho tiež hodne zmestí....
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
PetrNO
Příspěvky: 264
Registrován: 11.08.2012 18:39

Re: Taška do auta

Příspěvek od PetrNO »

tomuhle bordelu chci zabránit )) taky to tak nějak mám, ale když chci občas přesednout do půjčeného auta, nebo jet s firemním na víkend, tak tam skoro nic nemám.... takže chci nějakou easy tašku čap a jít..

samozřejmě s tím že většinu času je vyhrazený místo za řidičem, le občas potřebuju víc lidí, tak hodit do kufru a naopak..

zatím jsem spíš chtěl tašku - nechá se to někde namáčknout třeba vedle klece pro psa když jí vezu... ale ty krabice s možností posedu taky nevypdaj špatně )))

nahodím nějak věci na hromadu, a pak začnu řešit do čeho se to vejde ))))
PetrNO
Příspěvky: 264
Registrován: 11.08.2012 18:39

Re: Taška do auta

Příspěvek od PetrNO »

jinak bavím se o věcech pro mě.. samozřejmě že věci k autu - náhradní kapaliny, díly, gumicuky atd.. mám taky u rezervy - dost místa to vyplnit..

:-)
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Taška do auta

Příspěvek od Baca »

Tak to odporucam jednoznacne bednu :-) Ked to poriadne usporiadas, v pripade netesniaceho viecka brzdovky, oleja a podobne si nezaseries cely kufor :-)
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Taška do auta

Příspěvek od Patrol »

Já jsem dal do každého auta(manželčino i moje) plastovou bedynku s věcma vyloženě do auta a sám vozím ještě v kufru hozenej malej batoh s věcma, který se hoděj kdekoliv(trochu jídla, věci na převlečení,drobné nářadí a nástroje...). Přes vrch je hozená stará deka, která se taky občas hodí, nebo jen přikrejvá batoh a bedýnku.
Záleží pak na situaci a vybavenosti jiného vozu, jestli přesedám i s bedynkou, nebo jen s batohem.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Taška do auta

Příspěvek od Serža »

PetrNO píše:jinak bavím se o věcech pro mě.. samozřejmě že věci k autu - náhradní kapaliny, díly, gumicuky atd.. mám taky u rezervy - dost místa to vyplnit..

:-)
já kdybych to dal k rezervě, tak to za mnou bude při jízdě lítat :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Taška do auta

Příspěvek od Matěj »

DanBlack píše:Levná varianta...
Velká polní vz.60
cena cca 150Kč, klasický batoh - hodíš na záda a jdeš, za málo peněz hodně muziky
Obrázek

Co já pamatuju, tak ten batoh se připomínal na nosné řemení, popruhy by se tam mueli dodělat,tak či tak, nechtěl bych ho ani zadarmo, za ty peníze se dá koupit něco lepšího.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Taška do auta

Příspěvek od Serža »

za 300,- se dá koupit ruskej mješok
googlete si, ať nedělám reklamu :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Taška do auta

Příspěvek od RedneckBear »

DanBlack píše:Levná varianta...
Velká polní vz.60
cena cca 150Kč, klasický batoh - hodíš na záda a jdeš, za málo peněz hodně muziky
Obrázek
Zdravim, doporucili byste mi nejake pohodlnejsi nez originalni popruhy, pls?
The Emperor protects ...
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Taška do auta

Příspěvek od Serža »

už se to tu probíralo - z ALICE
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Taška do auta

Příspěvek od RedneckBear »

Serža píše:už se to tu probíralo - z ALICE
Aha, tak to sorry. A diky!
The Emperor protects ...
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Taška do auta

Příspěvek od Venet »

Redneck, a vieš ich tam pohodlne nahodiť ;-)
Cogito, ergo armatum sum.
Odpovědět