Taška do auta

...aneb co mít připraveno "vždy po ruce", KPZ = krabička poslední záchrany.
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Taška do auta

Příspěvek od RedneckBear »

Venet píše:Redneck, a vieš ich tam pohodlne nahodiť ;-)
Jeste ani nevim, jestli je budu kupovat (vsude vidim zeleny a ty se mi k tomu vz60 moc nelibi. Zatim jsem si upravil ty puvodni (zadna slava teda lol).
A jestli je nahodim, to nevim, kdysi jsem videl dve nebo tri videa o Alici a tam to vysvetlovali, tak snad jo. :-)

BTW tady ma typek Alice popruhy na vz60 (4:40)
https://www.youtube.com/watch?v=sDVC_wrms-g
The Emperor protects ...
yorkin
Příspěvky: 23
Registrován: 27.07.2014 21:25
Pohlaví: muž

Re: Taška do auta

Příspěvek od yorkin »

Na KZP ve Vyškově, kde nafasuješ velkou polní vz. 85 s řemením snad ještě horším než to originální k vz. 60, jsme to řešili celkem jednoduše pomocí dvou kousků staré karimatky nebo ještě lépe izolačního miralonu na trubky topení a americké lepící pásky. Prakticky zadarmo a pohodlí akceptovatelné (na poměry batohu bez bederáku :lol: ).
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Taška do auta

Příspěvek od RedneckBear »

Nevíte někdo, kde sehnat výsadkařskou torbu vz. 61, prosím? Obešel a obepsal jsem x armyshopů a nemají.

Jinak ten vz. 60 s doporučenými ALICE popruhy mám a spokojenost, dodatečně díky! :)
The Emperor protects ...
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Taška do auta

Příspěvek od Matěj »

Aukro, tam jich je pořád dost. Je to malá brašna úplně na prd. Jedna mi kdysi v kasínu uvízla za nehty a tak dlouho jsem ji přehazoval z místa na místo, až se ztratila. Obsah byl prostě hrozně malý, nic pořádně se do toho nevlezlo.
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Taška do auta

Příspěvek od RedneckBear »

Ja ji teda na Aukru hledal a nenasel.
Shanim prave neco malyho. Jsem spokojenej s vz.60, ale chtel bych neco, k cemu bych pripnul spacak zespoda a nemusel resit, jak je nacpanej vevnitr v baglu ... coz u ty 60 sice muzu, ale pak ji mam prazdnou ...
The Emperor protects ...
Uživatelský avatar
kennyjirkoff
Příspěvky: 54
Registrován: 25.07.2014 12:24
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní čechy

Re: Taška do auta

Příspěvek od kennyjirkoff »

za me je prakticka modra taska z ikea ... cena kolem 20,- velkej objem a pomerne trvanliva. veci co mam poskladany po aute se do ni v pripade nutnosti daj nahazet behem minuty (zatim sem se z auta evakuovat nemusel) jinak se da vyuzit na normalni nakupy a prenaseni veci v kazdodenim zivote. v survivalal situaci take vyuzitelna ... je nenapadna
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na něj dívají, aniž by něco udělali (Albert Einstein)
Odpovědět