Porubak EDC

...aneb co mít připraveno "vždy po ruce", KPZ = krabička poslední záchrany.
Odpovědět
porubak
Příspěvky: 63
Registrován: 26.12.2012 5:49
Pohlaví: muž

Porubak EDC

Příspěvek od porubak »

Ahoj,

asi se budu svým EDC vymykat oproti ostatním, ale zde vypíšu základní věci, které mám u sebe vždy, ať už jsem v kanclu jako kravaťák nebo ve městě jen v tričku. Prostě jen věci, které mám po kapsách kalhot nebo jinak na sobě.

- zlaté šperky (řetízek, přívěšek, prstýnek)
- hodinky
- doklady a platební karty v malé dokladovce určené spíše jen pro platební karty
- hotovost ve formě mincí a papírovek
- klíče
- v malé kapse u riflí (původně snad pro odkládaní šprcky) mám malou baterku 1xAAA, malý švýcarák a klasický plynový zapalovač
- mobil
- v plastovém sáčku z DM, ve kterém mám náplasti, přidávám ještě ZP+PZ a malou KPZ (sirky, sicherky, křesadlo, zašifrovaná mikroSD karta vsunutá do usb flashky a v ní nascenované dokumenty, fotky, hesla)
- dle potřeby 21 kompaktní teleskop nebo subcompact a záložní zásobník ve vnitřních kydexových pouzdrech
Více do kapes nebo na opasek nebo na sebe nenarvu aniž by to zároveň nebudilo pozornost a tohle mám prostě u sebe vždy.

Další level je má bunda a věcí v ní nebo ledvinka, která supluje bundu v největších vedrech. A poslední level je brašna, se kterou jezdím do práce nebo na výlety.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Porubak EDC

Příspěvek od Lyster »

Ta kapsa "na šprcku" je určená na hodinky cibule. :)
Přílohy
Cibule.jpeg
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Porubak EDC

Příspěvek od Bill Masen »

Kdysi bejvala taková povedená reklama, jak si kluk naložil holku na motorku tátovy pod nosem a odjeli. Text tý reklamy byl "kapsa na hodinky vždy v použití, nebo tak nějak". Samozřejmě to byla reklama na kondomy.
Kapsička je navržená tak, aby z ní nic nevypadlo a bez řetízku se z ní cokoliv blbě vyndavá.
porubak
Příspěvky: 63
Registrován: 26.12.2012 5:49
Pohlaví: muž

Re: Porubak EDC

Příspěvek od porubak »

Tak cibulky už jsou dneska docela old school a zároveň je škoda tu kapsičku nevyužít. Kupodivu se z toho tahá docela dobře, věci nevypadnou a není nic vidět.
Odpovědět