Detonics (Czechgun) zbraně - všechny typy

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8803
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od Fabulous »

gorre píše: 01.11.2023 14:24 Zdravím kolegove. Planuji nakup Gladiatora 50 v nejblizsi dobe, resim pouze jakou verzi. Vi nekdo, jak se lisi pripravovany subkompakt X od soucasneho modelu X? Vsiml jsem si na fotce jakehosi dorazu packy uvolneni hlavne. Je tam krome tohoto a kratsi rukojeti jeste neco jineho, vylepseneho? Dale mi nejsou jasne ceny bazarovych zbrani okolo klidne 16 tisic korun, kdyz nove jsou u Kentauru za 11... unika mi neco? Diky :)
Subcompact XC se liší od X verze rozměry. Vnitřek je stejný. Doraz je novinka. Zabraňuje debilům (ne)zamykat hlaveň na druhou stranu.

Pokud je bazarovka stará, v kategorii D, tak je zcela bez evidence a to má pro někoho svojí cenu.
gorre
Příspěvky: 2
Registrován: 01.11.2023 14:12

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od gorre »

Diky za info. Ted doraz bude jen na subcompaktu, nebo i postupne na vsech modelech?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8803
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od Fabulous »

Zatím jen na subcompactu. Velkých modelů máme již vyrobenou hromadu bez dorazu.
noxicek
Příspěvky: 7
Registrován: 20.09.2021 0:02

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od noxicek »

Je prosim nejaky zasadnejsi rozdil u Grima 6x9 v delce hlavne. Domnivam se, ze rozdil mezi delkou 84 a 99 mm bude jen o neco vetsi presnot na presny cil? Jinak pro nosemi asi bude prijemnejsi kratsi hlaven?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8803
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od Fabulous »

Delší hlaveň pro někoho vypadá více “dospěle” :) Jinak je mírně výkonnější (jednotky procent). Na funkci rostlináře, ani na přesnost to vliv nemá :lol:
Radical Edwards
Příspěvky: 14
Registrován: 23.03.2021 14:28

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od Radical Edwards »

Dobry Den Kamarady, malo problem. Jan Dostal of Czechoslovakia Moto is a thief and a fraudster, he defrauded me of a Czechgun C2 and tried to defraud me out of a soustruh. If he has sold you a C2 it is mine and I want it back. He stole it in Beroun and then went to Zlin, I have told the policie already . Do not do Business with Jan Dostal and if you know of C2 for sale then pozornost! It may be stolen and policie are looking!. let me know.

Diky
Přílohy
IMG-20230702-WA0000.jpg
swenak
Příspěvky: 27
Registrován: 16.12.2018 11:24
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od swenak »

Štefove recenzie: Detonics GLADIATOR 6X9 GRIM / Gladiator XC Subcompact / Gladiator X Professional /RAID ONE /RAID TWO

https://www.youtube.com/watch?v=77rE8OPey78
Přílohy
Snímek obrazovky 2024-01-20 v 13.19.07.png
swenak
Příspěvky: 27
Registrován: 16.12.2018 11:24
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od swenak »

Jinak, pokud by někdo chtěl, mám nestřílenout D3W v C1, s koženým pouzdrem, k tomu přidám nějaké odměrky na prach a případně i prach. Pokud se chcete zbavit "prďolu" XC Subcompact, tak idál, doplatím.
Eborfalls
Příspěvky: 31
Registrován: 07.03.2019 17:22

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od Eborfalls »

Zdravím detonikaře chci se zeptat nemáte někdo zkušenost se střelbou s perkusní karabiny f2 sabotem hard ball (kulička v sobotu)jestli je to přesnější jak normální sabot popřípadě jak a na jakou vzdálenost diky
malejkarel
Příspěvky: 22
Registrován: 18.03.2019 13:30
Pohlaví: muž

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od malejkarel »

Sháním Gladiator 500 ještě jako "D" bez registrace. Pokud by jste třeba někdo chtěl prodat, tak mi napište SZ.
d-s
Příspěvky: 810
Registrován: 18.10.2015 22:40

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od d-s »

Ako D boli aj tie brokovnice alebo tie boli uz iba s registraciou?
malejkarel
Příspěvky: 22
Registrován: 18.03.2019 13:30
Pohlaví: muž

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od malejkarel »

Pokud si to dobře pamatuji, tak "D" byly jenom perkusní pistole .45 a .50, vše ostatní již bylo na ohlášku velkému bratru (flobert 6 a 9, brokovnice, Grim). Ale jen tak matně vzpomínám, nevím to na 100%.
perlufanda
Příspěvky: 126
Registrován: 26.09.2017 11:49
Pohlaví: muž

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od perlufanda »

Když jsem v lednu 2020 běžel koupit v práci do blízké prodejny naposlední chvíli svůj druhý Gladiátor 50, tak jsem přímo na prodejně D karabinu osobně držel a dost mi cukalo, abych si ji neodnesl místo derringera. A D Gladiátory rozhodně neprodám :geek:
d-s
Příspěvky: 810
Registrován: 18.10.2015 22:40

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od d-s »

Kratke som podchytil.
Len dlhe nie a nezachytil som ani ci bolo u nich D obdobie.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4541
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od Serža »

i brokovnice byla (velice krátký časový úsek...asi 2 měsíce??) jako D
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Pitt
Příspěvky: 1
Registrován: 22.03.2024 9:11
Pohlaví: muž

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od Pitt »

Zdravím vás všechny, chtěl bych se zeptat co je lepší na dlouhodobě nabité nošení, jestli real .50, nebo sabot .50 ohledně vlhkosti apod. Děkuji za odpověď.
vojta50743
Příspěvky: 1
Registrován: 06.08.2024 7:03
Pohlaví: muž

Re: Detonics Gladiator (Czechgun) všechny typy

Příspěvek od vojta50743 »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak je to tedy s používáním prachu triple seven když je to náhražka černého, má to nějaký negativní vliv na životnost, nebo při správné navážce je vše vporadku?
perlufanda
Příspěvky: 126
Registrován: 26.09.2017 11:49
Pohlaví: muž

Re: Detonics (Czechgun) zbraně - všechny typy

Příspěvek od perlufanda »

Když se budeš řídit doporučenými navážkami od výrobce, nic se nestane. Když na dělání dír do papíru budeš ty tisíce a tisíce ran používat navážky nedoporučené, ale přes to uvedené v tabulce detonics, dokáži si představit, že za hodně dlouho se to na rámu zbraně projeví. Ale to platí pro všechny druhy prachu obecně. 777 sám nepoužívám, ale zaslechl jsem, že obsahuje nějakou chemickou složku, která urychluje korodová í zbraně proti klasickým černým prachům. Zda je to pravda, nevím. U černoprachu obecně platí, čistit, čistit a co nejdřív. Neodkládat to na druhý a další den.
perlufanda
Příspěvky: 126
Registrován: 26.09.2017 11:49
Pohlaví: muž

Re: Detonics (Czechgun) zbraně - všechny typy

Příspěvek od perlufanda »

Otázka na faba. Zaregistroval jsem tu novou spoušť na eshopu. Kdybych Vám ty mé kousky poslal k úpravě(D1), co to znamená pro konvertování na zápalky w209/4 mm?. Každá sada má své bicí pružiny a nová spoušť taky. Nepřipravím se novou spouští o konvertování?(netuším, v čem spočívá drobný puškařský zásah).
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8803
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Detonics (Czechgun) zbraně - všechny typy

Příspěvek od Fabulous »

Pružiny se sice vymění, ale konverze na W209 zůstane a bude plně funkční. Puškařský zásah znamená mírné sražení jedné vnitřní hrany, která překáží nové vačce.
Odpovědět