Záložná zbraň

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Odpovědět
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 767
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od des »

Chorche píše:s gatěma a kapsama mi fakt věř, jediný co je opravdu v kapse komfortně přepravitelný je ten keltek. Kevin váží víc jak 2x tolik ;) Nehledě na to, že podmínkou pro nošení v kapse je klips a ten kevin postrádá. Kupodivu ani kopie kelteka LCP nebo ty různý taurusy nemaj klips. Bez klipsu ti bude kvér v kapse rotovat a nikdy nebudeš vědět jakym koncem ho z tej kapsy vyndáš...
fakt neverím. jak som písal, mám to s kevinom mnohokrát vyskúšané. dvadsat deka mi nerobí problém, to unesem. su atlet, ne? ;)
klip podmienkou neni. aj nové kelteky ho majú len jak samostatne zakúpitelné príslušenstvo. ostatní výrobcovia nejak nič.
p32 som v kapse mal. s džínami a pod. to jakštakš ujde,(až na to že znalé oko vidí že tam je krochna a neznalé si myslí že kudla) s outdoorovými bergansami alebo mamutmi nepoužitelné. vstup do kapsy je skoro vertikálny a je tam zips.

dobrý pocket holster je imho o dost lepší. okrem toho že kryje spúšť, nič neni vidiet, umožnuje pri ležérnom vložení ruky do kapsy držat pažbičku plným úchopom. a prirodzene nerotuje :mrgreen:
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

no mysli si co chceš, ale nevíš opravdu o čem mluvíš :lol: Já z kapsy kelteka vyndam dvouma prstama, nemusim do ní strkat ruku. A vidět je akorát klips zvenku, každej si myslí že tam máš kudličku. Já prostě dělam věci rači jednoduše a ne složitě ...
Uživatelský avatar
Apokalyptik
Příspěvky: 286
Registrován: 03.01.2013 17:57
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Apokalyptik »

Chlapi,
ked uz porovnavate s kudlami, tie su asi lahsie, uvediem radsej vahy multitoolov, pre rozpadlikov asi castejsie pouzivane:
MUT: 317,5 g
Surge: 335 g
Charge TTI: 232 g
Wave: 241 g

Je pravda, ze multitooly su vacsinou v puzdre na opasku, v kapse len nudzovo. :angel Ale inak zaujimave porovnanie, ze najlahsie pistolky su lahsie ako plnohodnotne multitooly :clap
Holt technologia pokrocila... James Bond by sa divil, James Bond by zavidel. :rofl
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

před časem sme na offroadfóru organizovali kurz židovský sebeobranný střelby, 99% lidí se zůčastnilo s lugrovejma glokama, jeden s kevinem, já s keltekem a andy s ppkčkem. Střílelo se do těch HI-Tech židovskejch poprů od FABu. No abych to schrnul, pán s kevinem naprosto pohořel, Mě spadli popry všechny ve všech situacích až na jeden, kdy sem musel přebít z čehož glokaři skřípali zubama, protože jim to kupodivu úplně 100%ně nepadalo. A hlavně rychlost střelby byla u kelteka vždycky o něco vyšší než u full size kterou všichni poctivě lovili z pásku z poza bund a nadrcávali. Ano, všichni střelci byly amatéři, netrénovaný v žid-o-style postojotaseních.
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od PaF »

2 Chorche
Hod sem tu fotku Kelteku s klipem v kapse. prosim... Staci z mobilu. Nedovedu si představit. jak mas za kapsu zahaknuty klip a kus zbrane nekouka ven. Diky!
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

tady máš fotku v telácích :D

Obrázek
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od PaF »

Tak to vypada dobre :lol:
Klip je zrejme umisten zcela jinak, nez je na pistoli bezne. Tak ještě prosim foto zbrane s klipem na stole.
btw Jsi levak?
marav
Příspěvky: 188
Registrován: 28.02.2013 12:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od marav »

hledám hledám, a nikdo Keltec nenabízí :-(
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

fotky sem sem uš dával několikrát, ale tedy budiž :)

Obrázek

a sem předělanej levák :D Takže to umim levou i pravou
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

keltek prodává Martínek např.
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od PaF »

O.K., ted je to jasne, diky. Bezne je klip na zaveru. coz noseni v kapse neumoznuje.
marav
Příspěvky: 188
Registrován: 28.02.2013 12:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od marav »

Chorche píše:keltek prodává Martínek např.
díky ... mrknu tam
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 767
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od des »

Chorche píše:no mysli si co chceš, ale nevíš opravdu o čem mluvíš :lol: Já z kapsy kelteka vyndam dvouma prstama, nemusim do ní strkat ruku. A vidět je akorát klips zvenku, každej si myslí že tam máš kudličku. Já prostě dělam věci rači jednoduše a ne složitě ...
tak jo. kéžby bolo viac borcov ktorí si myslia že si každej si myslí že tam má kudličku a v magazínovej sumke na opasku zas zapalovač :mrgreen:
nehlede na to, že v niektorých situáciách je nevhodné aby mal jedinec aj tú jakoskrytú kudlu
zavesit minikvér do kapsy za klip s tým že kúsok trčí je sice jednoduché, to ale neznamená že najlepšie riešenie.

nemyslím si že ten keltek je blbý kvér, ale to že je to jediná pužitelná vrecková pištol lebo má klip, je blbost.
a klip sa dá dobastlit na kopu dalších mousegunov, ale asi to nikdo moc nepotrebuje 8-)
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 767
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od des »

Chorche píše:před časem sme na offroadfóru organizovali kurz židovský sebeobranný střelby, 99% lidí se zůčastnilo s lugrovejma glokama, jeden s kevinem, já s keltekem a andy s ppkčkem. Střílelo se do těch HI-Tech židovskejch poprů od FABu. No abych to schrnul, pán s kevinem naprosto pohořel, Mě spadli popry všechny ve všech situacích až na jeden, kdy sem musel přebít z čehož glokaři skřípali zubama, protože jim to kupodivu úplně 100%ně nepadalo. A hlavně rychlost střelby byla u kelteka vždycky o něco vyšší než u full size kterou všichni poctivě lovili z pásku z poza bund a nadrcávali. Ano, všichni střelci byly amatéři, netrénovaný v žid-o-style postojotaseních.

a jaké z toho plyne poučení?
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

že nošení v kapse na klipu je nejenom nejpohodlnější, ale i operativnější z hlediska použití (v podmínkách našeho teplotního pásu a nutnosti skrytýho nošení). A druhak, že mnoha spochybňovaná ráže 7,65 dokázala schazovat hi-tech popry nastavený na "reálný" padání.
cipis
Příspěvky: 4848
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od cipis »

Až to bude shazovat reálné a ne "reálné", tak se uvidí ...
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

a jéje, zase chytrej pán promluvil :mrgreen: Tak víš co, poť si před to stoupnout. Uvidíme jestli tě to schodí :twisted:
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od PaF »

nepůjde a shodí... :roll:
... otázkou je, jestli tak rychle, aby Tě v mezičase nesestřelil?!
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od the.marek »

A je to tu zase... Fakt nechápu, co maj všichni proti tý 7,65ce... Navíc takováhle pistole je stejně používaná tak do 5ti metrů a z takovýhle vzdálenosti balistika, nebalistika, jouly, nejouly, prostě kdo to koupí, tak je v pr.... Tak nevím co se tu zase řeší síla ráže, to je fakt jak kolovrátek pořád napříč všemi vlákny... :head . kdyby to bylo na prt s účinkem jak kapslovka nebo flusbrok, tak by to asi nevyráběli, nemyslíte?? :head
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

no vždyt sem psal, že se to z kapsy vyndavá rychlejc než někde zpodbundy. A popry padaly na 1., 2. ránu. Střílel sem starejma ocelákama. Je třeba vzít v potaz to, že to střílí z uzamčenýho závěru, takže to má o něco víc energie než běžný 7,65 kvéry s dynamickym závěrem. Nehledě na to, že podceňování týdle ráže je srandovní v kontextu celýho století používání jakožto nejrozšířenější policejní (a možná i vojenský) služební ráže. Určitě tou ráží zemřelo víc lidí než .45kou nebo lugrem.
Odpovědět