Vše o pistolích Glock

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Odpovědět
Rozpadlicek
Příspěvky: 7
Registrován: 10.08.2016 12:35
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Rozpadlicek »

Jj, tohle je pro pistole Glock poměrně běžný. Řekl bych něco o ČZ a jiných výrobcích zbraní, na který se tu tak často nadává, ale...
Radek07
Příspěvky: 1186
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Radek07 »

na funkci rostlináře to nemá vliv ;)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Fabulous »

Ničemu to v zásadě nevadí, ale klidně to reklamuj :)

Osobně bych teda trval na uznání reklamace, i kdybych měl psát až na lampárnu ;)
Uživatelský avatar
xFuriousDx
Příspěvky: 49
Registrován: 21.02.2015 0:15
Pohlaví: muž

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od xFuriousDx »

Tak poslal jsem dotaz dovozci pro vyjadreni, jsem zvedav co z toho bude. Jako po prvnich 100 ranach tam bylo par mikro ryh, nevenoval jsem tomu pozornost. Vetsina mych zbrani ma par mikroskrabancu, tak sem si rikal, ze to byl asi kvuli nejakemu bordelu v hlavni. No dalsich pas stovek ran to dostalo do tohoto stavu, jsem zvedavy jak to bude postupovat dal, jestli to nevyreklamuji ted, tak za par tisicovek ran, az sleze celej vnitrek, urcite budou muset :D
KarelP
Příspěvky: 24
Registrován: 29.03.2014 9:21

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od KarelP »

Reklamuj to. Kolega to reklamoval na G26 gen4. a protože byl opravdu důsledný a neodbytný, uznali to a dostal novou hlaveň. Trvalo to ale víc jak 3 měsíce a celou dobu byl bez pistole. Podrobně to popisuje na střelectví.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Fabulous »

A kdyby byl ještě důslednější, tak mohl požadovat peníze zpět (30 dní reklamace, atd.).
MRBLUE
Příspěvky: 54
Registrován: 12.01.2015 23:28
Pohlaví: muž

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od MRBLUE »

herman píše:Tak ať ti slouží ke zdraví a plné spokojenosti.
Já sice věřím spíše oceli než plastu, ale je to tvá volba.
Před dlouhými lety, teda před rokem 1996 ještě za dob hromadných zbrojních průkazů, jsem střílel z firemního glocka, selhal m náboj, veškerý dril zmáčknutí znovu spouště nebo natáhutí bicího kohoutu palcem, to vše nešlo. Takže reflexivně znovu natáhnout závěr. Ale to jsou ty zlomky vteřin,které rozhodují.
Neviem u akej zlozky si sa "drilloval", ale to co pises je hlupost. U pistoli, ci to je CZ 50,82,75, SIG 226, HK USP... CZ52, Colt 1911, Browning HP35... Glock, Walther CCP, HK VP9... pri neodpaleni je hlavna zasada vyhodit neodpaleny naboj! Ziadne znovanatahovanie ci pretlacanie spuste. ZAVER DOZADU A NABIT NOVY NABOJ!
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Serža »

jak v téhle diskuzi již padlo, drilované postupy se mění (i s tím, jak se mění zastoupení různých zbraní mezi lidmi a ozbrojenými složkami)
tehdy se to tak učilo...dnes se to učí jinak...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Jestřáb
Příspěvky: 47
Registrován: 15.09.2014 9:00

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Jestřáb »

Kamarádovi u g17 gen4 již několikrát zůstala vystřelená nábojnice v komoře, přičemž závěr už nabral sběrným hřebenem nový náboj a ten se logicky zasekl o plnou komoru. Čím to může být? Že se občas nezahákne vyhazovač, přeskočí? jedná se o směs nábojnic někdy i několikrát přebitých, nejsou to tovární přebíjenky. Co jsem měřil, tak třeba limiťácký hilzny mají dno o cca desetinu mm menší, než vlašimský. Bohužel se kamarád nepodíval, které hilzny to dělaly. Ty samé náboje, střílené z g17 gen2 bez jediného problému, již cca 1200ks.
Kostraaa
Příspěvky: 17
Registrován: 02.06.2017 12:13
Pohlaví: muž
Bydliště: Okolo Frýdku...

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Kostraaa »

Nemáte náhodou někdo zkušenosti se stojinou GHOST EVO ELITE CONNECTOR?
Doufám, že mi projde odkaz a nebude brán jako komerce. Přece jen jde o brownells a odkaz tu již někde je.
https://www.brownells-cesko.cz/EVO-ELITE-CONNECTOR/cs
Jde mi o osobní zkušenosti, dost zvažuji koupi. Mám doma G19 a nosím zatím jen výjimečně a většinou ve vnitřní dastě, nebo v brašničce na opasku od Falca. Vím, že asi nejlepších výsledků dosáhnu se základním setem a dostatečným tréninkem, ale když se mi měsíčně podaří vypráskat 100 ran, tak to považuji za úspěch. Bohužel není víc času ani peněz. A bohužel při tomto stavu mé výsledky se základní stojinou 2,5 kg nejsou nic moc. (přitom když jsem kupoval pistoli a zkoušel si stejný byť ostřílený model, tak to bylo o hodně lepší)
Jo a vyleštěný spoušťový mechanizmus mám.
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od des »

Kostraaa píše:Vím, že asi nejlepších výsledků dosáhnu se základním setem a dostatečným tréninkem

s dostatočným tréningom dosiahneš imho lepšie výsledky s tom novou stojinou jak so základným setom. či bude aj pri nedostatočnom tréningu rozdiel proti základu dost velký na to aby si mal radost, nevím.

osobnú skúsenost nemám, mám ghost rocket.
nemóže íst karta furt...
Kostraaa
Příspěvky: 17
Registrován: 02.06.2017 12:13
Pohlaví: muž
Bydliště: Okolo Frýdku...

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Kostraaa »

A zkušenosti s ghost rocket?
Vybírám mezi těmito dvěmi a nevím.
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od des »

skúsenosti hodne dobré, po tom čo som to na jednom glocku vyskúšal som to kúpil aj na druhý.
nejaké odkazy som dával do vlákna Pistole-obecná debata na poslednej strane.

glocky mám gen3 jaký velký rozdiel bude po výmene u gen4 nevím.
nemóže íst karta furt...
Kostraaa
Příspěvky: 17
Registrován: 02.06.2017 12:13
Pohlaví: muž
Bydliště: Okolo Frýdku...

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Kostraaa »

Tak jak vyzkouším, tak poreferuju. Ale počítám horizont tak 2 až 3 měsíce. Jinak mám gen 4
JenDAG
Příspěvky: 582
Registrován: 05.02.2015 23:24
Bydliště: Galactic Sector ZZ9 Plural Z Alpha

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od JenDAG »

Nová generace pistolí GLOCK Gen5
http://mpicz.com/archiv-aktualit/190-glock-gen5
Radek07
Příspěvky: 1186
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Radek07 »

Nová generace vypadá dobře - údajně ještě vylepšili spolehlivost, přesnost a ubrali materiál pod lučíkem. Výstupky pro prsty jsou také konečně pryč. Jsem zvědavej na první testy. Jinak škoda - minulý týden jsem si pořídil Glock 17 gen 4 :( - níže malé srovnání gen 4 a 5
Přílohy
pistole-glock-17-gen-4-r-9mm-luger-original.jpg
G17_Gen5-Side_Cut_1920x1024.jpg
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Trace »

stejně je prozíravé s nákupem chvíli počkat, viz. název tohoto vlákna

Vyměnili plastová mířidla za něco robusnějšího?
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od des »

plastové mieridlá sú ideálne z pohladu výrobcu aj z pohladu zákazníka.
výrobcovi prinášajú pri rovnakej predajnej cene výrobku vyšší zisk jak jakékolvek iné mieridlá. a následný možný predaj iných mieridiel.
zákazník zas nemusí v základe platit drahé mieridlá ktoré mu nemusia vyhovovat pretože osobné preferencie sú rozne.
od čisto čiernych cez vlákno roznej farby len na muche, vlákna vpredu aj vzadu, trítia, trítia s vláknom atd a to všetko v rozličných tvaroch a výškach. takto si ich vymení a povodné mieridlá može s kludom hodit do krabice. pritom sú povodné mieridlá plne použitelné.
podobne napr jak sa lepšie bicykle predávaju s lacnými plastovými pedálmi.

imho :angel
nemóže íst karta furt...
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Vše o pistolích Glock + řešení problémů Gen4

Příspěvek od Matěj »

Mě plastové hledí vydrželo do prvního sušení, kdy jsem zkoušel natahovat závěr jednou rukou o opasek apod. To jsem je naťukl tak, že bylo hledí nepoužitelné.
Odpovědět