Vše o pistolích Glock

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o pistolích Glock

Příspěvek od Serža »

takže řešit komplet nová pouzdra a vyválená v bahně je pistole nepoužitelná...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Hagen
Příspěvky: 1364
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Vše o pistolích Glock

Příspěvek od Hagen »

Ne každý je takový "fajnšmekr" aby se válel v bahně když si jde zastřílet :lol: .
Mě třeba přijde jako mnohem větší blbost dát si na G-19 kompenzátor ;)
Z praktického hlediska nutné obrany je kolimátor i kompík dost diskutabilní věc, ale proč si svého "miláčka" nevytunit podle své chuti.
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Vše o pistolích Glock

Příspěvek od Ray »

Serža píše: 09.05.2023 0:19 takže řešit komplet nová pouzdra a vyválená v bahně je pistole nepoužitelná...
Jak píše Hagen, nicméně i tak to rozvedu, protože Seržo, ač k tobě chovám respekt, teď jsi napsal trochu hloupost. Možná jsi měl mírnit emoce a nejdřív se trošku zamyslet.

1) pokud pominu realitu takové hypotetické situace,tak pistole určitě nepoužitelná nebude. Máš asi jen na mysli, že s ní pořádně nezamířím, protože jinak by byla v bahně k hovnu i ta tvoje s mechanikama, že ano?! :lol:......
2) .....zapomínáš na to (nebo nevíš? :shock: ), že existuje zvýšená muška (jak myslíš, že se řeší co witness u MOS Glocku? ;)
3) Ano, bohužel takto kompletní řešení pro obyč Glocky neexistuje, resp. jsem ho nenašel. Maximálně tak záložní mířidla přímo na té platformě. Vysokou přední mušku mám z jiné objednávky (zavádějící popis zboží, dostal jsem refund a výrobek mi zůstal). Obojí je ale jiné, takže budu muset prohloubit a zbrousit mířidla na platformě. Hraju si s tím, obecně mě DYI tuning zbraní baví a veškeré úpravy mých zbraní jsou bezezbytku vratné. Nedělám žádné peklo ani fušeřinu.
4) Pouzdra - kydex mi stačí lehce vyříznout cca o 1cm, aniž by to nějak ovlivnilo funkci, kdybych to pak sundal + místo na zvýšenou mušku tam mám taky. Nicméně ho skoro nepoužívám a na soutěže nejezdím. Textilní Dasta na skryté nošení - ano, Glock sedí lehce výš, ale ani při skákání a běhu nevypadl, drží a dokonce jsem kvůli tobě, ty kluku ušatej, udělal parakotoul s tasením - napohodu :lol: Dokonce se vytahuje o něco lépe.
ccarry.JPG
Od shootera, jako jsi ty, bych čekal více nadhledu ;) Peace :F
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
mr-tomas
Příspěvky: 64
Registrován: 26.01.2016 15:57
Pohlaví: muž

Re: Vše o pistolích Glock

Příspěvek od mr-tomas »

A nebo použít kolimátor přes kterej jsou původní miřidla vidět.
Přílohy
20220408_174717.jpg
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Vše o pistolích Glock

Příspěvek od Ray »

Bez MOS verze, nebo frézování závěru za cca 5-6 litrů asi těžko :) ...Kdybych to tak hrotil, tak jsem si rovnou ten MOS mohl koupit. Nechci ale prodávat starý, poctivý a minimálně střílený kvér zbytečně pod cenou. Zbraně nejsou auta. Už ho mám na bazaru snad 3 měsíce a nic, takže si ho asi nechám.
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o pistolích Glock

Příspěvek od Serža »

mr-tomas píše: 09.05.2023 21:28 A nebo použít kolimátor přes kterej jsou původní miřidla vidět.
tak určitě...
tohle je z jednoho loňského kurzu....
Přílohy
75cf26755e80718513cc796339ef812e.1600x1200.jpg
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1132
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Vše o pistolích Glock

Příspěvek od Haluziak »

Tak za to že si prasátko a válíš se v blátíčku nikdo jiný nemůže :D
Utřu palcem a pokračuju v palbě! Na mém Mlocku by to bylo horší neboť tam mám otevřený kolimátor ale, nejhorší co se tam zatím dostalo je prach.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Hagen
Příspěvky: 1364
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Vše o pistolích Glock

Příspěvek od Hagen »

A vo vo vo vo tom to je :lol: .
Ne každý kdo chodí střílet má chuť válet se v blátě.
A kdo bez toho nemůže být, nemůže si holt na qér dávat optiku.
Někoho baví tyto "blátivé" kurzy, někdo "jen" trénuje na reálné obranné situace, a někdo si chodí střílet jen tak pro radost.
pepaf
Příspěvky: 541
Registrován: 23.02.2018 18:27
Bydliště: blízko Brna

Re: Vše o pistolích Glock

Příspěvek od pepaf »

Ve věku 94 let zemřel Gaston Glock.
Dám na střelnici pár ran na jeho počest...
Odpovědět