Náboje - zkušenosti a názory

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Náboje - zkušenosti a názory

Příspěvek od Nightmare »

Díky, tak je zkusím :)
Krevel
Příspěvky: 127
Registrován: 03.02.2013 11:19

Re: Náboje - zkušenosti a názory

Příspěvek od Krevel »

Rád bych se místních zeptal, jaké máte zkušenosti s Magtech 9mm Lugerem? Začal jsem je teď kupovat na střelnici a ze cca 500ks jsem s nimi měl už tak 5 závad, buď vůbec nepodaly nebo se vzpříčily v šachtě, jednou se nedorazil závěr... předtím jsem střílel STV, SB a Aquily a to minimálně 3000ks a žádnou závadu jsem neměl, tak nevim jestli hledat problém ve zbrani nebo střelivu
Co mě nezabije...by mělo začít utíkat.
Yeah
Příspěvky: 137
Registrován: 05.03.2015 21:12
Pohlaví: muž

Re: Náboje - zkušenosti a názory

Příspěvek od Yeah »

Okamova břitva, odpověděl jsi si sám. Nemusí to být nutně blbej náboj, jen si v důsledku tvarů třeba nerozumí s tvou zbraní, ať už je to tak nebo jsou vadné vrátil bych se k tomu co fungovalo, tím i ověříš další otázky.

Mě 9x19 magtech chodily (ale je to už delší čas zpět), nicméně jsem se pocitově stejně vrátil k SB
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Náboje - zkušenosti a názory

Příspěvek od Fabulous »

Magtech je druhá liga. Fungují, ale přesnost je taková jaksi horší. V konkrétní zbrani nemusí fungovat, ale to nemusí být vina značky, spíše složení prachu (rychlost, výkon) nebo tvaru střely.
Idaho
Příspěvky: 66
Registrován: 21.09.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: Náboje - zkušenosti a názory

Příspěvek od Idaho »

Pozor na záměny magtech vs maxxtech.. to druhé je šmejd strašnej. S magtechem nejsem nespokojen na sypačku ok, ale když jsem s nimi zkoušel lehce rychlejší přesnou střelbu z karabiny na 50m byla to s přesností hrůza a stačilo jen vyměnit za zásobník s obyč SB.. Jinak zádržky, doublefeedy nebo vzpříčené nábojnice, či selhače jsem na cca 3,5ti magtechu nepoznal, v tomhle mě šli bez závad ( MP5 / stribog / CSV9 / SFP9 / Canik TP9 )
PaF
Příspěvky: 1525
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Náboje - zkušenosti a názory

Příspěvek od PaF »

Mně chodí Magtechy .38 Spec. z 6" revolveru SW s terčovou kvalitou...
M M
Příspěvky: 261
Registrován: 08.10.2015 19:48

Re: Náboje - zkušenosti a názory

Příspěvek od M M »

K Magtechom - presnost a spolahlivost co som strielal (nieco 9L, ale hlavne .38 a .357) bez akychkolvek vyhrad. Ale - minimalne revolverove maju makke hilzne, takze po par prebitiach (hlavne u .357) je uz volne lozko zapalky, takze sa pri vystrele mozu zapalky povysunut a zablokovat valec revolveru, co nepotesi. U SBcka som taketo problemy nikdy nemal.
Dancek
Příspěvky: 83
Registrován: 27.09.2014 10:37
Pohlaví: muž

Re: Náboje - zkušenosti a názory

Příspěvek od Dancek »

S 38 special a hlavně s 357 magnum od Magtechu mám stejnou zkušenost jako M M, jsou měkčí než nábojnice jiných výrobců. U 38 spec. to až tak nevadí, ale 357 mag. se nafukují, praskají, nejvíc na ústí a roztahují se lůžka zápalek.
Na jednom US fóru dokonce diskutující psal, že nábojnice od Magtechu prodávané přebíječům jsou velmi dobré, ale z vystřelených nábojů stojí za prd.
sigurd
Příspěvky: 376
Registrován: 04.11.2014 21:31
Pohlaví: muž

Re: Náboje - zkušenosti a názory

Příspěvek od sigurd »

Idem robiť nejaké experimenty s mechanickým nástražným systémom využívajúcim poplašné náboje 6mm (okrajový zápal). V blízkom armyshope majú nábojky do štartovacej pištole, slepé náboje 6mm Flobert (krátke) a nábojky .22L.K long blank. Chcel by som požiadať niekoho, čo má s nimi praktické skúsenosti o popis zvukového efektu- potrebujem silný, krátky a ostrý zvuk.
Maximálna efektivita, a vždy trvale udržateľný rozvoj.
Odpovědět