Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Odpovědět
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Matěj »

XDM jsem už zkoušel, HS ne... Ale to je jedno, zase to tak výhodné oproti běžné ceně není. Uvidím, co zase padne do oka, že skončí NP.
b_ad_a
Příspěvky: 29
Registrován: 21.06.2016 17:25
Pohlaví: muž

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od b_ad_a »

Matěj píše:Za ty peníze mám trochu brouka v hlavě to koupit, zkusit a poslat dál, jako všechno (vesměs se mi doma udrží akorát Glocky :D ). Je velky rozdíl mezi modelem HS a XDM? Dává k tomu ZS aspoň kufřík nebo mi to zade prodahiv igelitce?
dle vseho jsou to uplne totozne pistole. co se tyce obalu a prislusenstvi - do USA se drive davaly 2 zasobniky a kydex. uplne ze startu, kdyz jsem to zaznamenal.

nejlepsi bude napsat do ZS.
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Ray »

Pokud někdo touží bo novém Brenu 2MS a nedosáhne u CZUB na žádnou slevu, tak na hunting bazaru teď někdo prodává jeden nový nepoužitý i s převodem záruky. Cena o 10k nižší.

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/36 ... nepouzity/
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Uživatelský avatar
Robinson
Příspěvky: 84
Registrován: 29.09.2011 20:11

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Robinson »

CZ P-09 9mm za 10 990 Kč v prodejně CZUB.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od proforma »

Ruzne financni urady poradaji na pocatku zari drazby zabavenych zbrani. Vse se uskutecni ma strelnici v Cestlicich. Neumim sem dat odkaz primo na presny prispevek na jejich FB, tak si ho najdete podle obrazku :-) V odkazech pak dalsi info.
Přílohy
SchráFUnka02.jpg
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Fabulous »

Mno, něco by se tam dalo vybrat. Nemá někdo s dražbou zbraní osobní zkušenost?
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Matěj »

Hlavně z těch fotek člověk nepozná dobře stav (který je už u většiny celkem žalostný i z těch mizerných fotek) a na slepo se táhnout přes celou republiku by se mi nechtělo (zde domácí máte výhodu) jediné, co by mě tak zaujalo je OPu vzor 54, ale to spíš tak z nostalgie než z čehokoli jiného. Ale pokud má někdo zkušenosti, tak mě to taky zájímá. Třeba příště bude v dražbě něco lepšího. Nikde tam nevidím odhad ceny jednotlivých položek nebo jejich soupis, chápu dobře, že se to draží jako celek?
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od proforma »

Jednotlive polozky, jejich odhadni ceny a drazebni zaklad (obvykle par stovek) jsou uvedeny v PDF prilohach na webovkach z tech jednotlivych odkazu.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Rampa
Příspěvky: 81
Registrován: 10.12.2018 19:03

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Rampa »

Má s těmito dražbami někdo zkušenosti? Předpokládám, že je mají lidi "od fochu" v hledáčku, aby si za pár korun naplnili komise... Jinak předpokládám, že je potřeba mít s sebou kromě ZP i připravená nákupka, nebo ty lze vyřešit dodatečně?
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od zedik »

nákupko je potřeba mít připravené předem,je to podmínka připuštení do aukce
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Maximus »

Dřív jsem na takové dražby jezdil. Daly se koupit velmi zajímavé zbraně za dobrou cenu. Ty doby jsou ale dle mého pryč. Teď už to mají dost "očíhlé" různí přeprodávači a je o těch dražbách i docela široké povědomí mezi střeleckou veřejností. Proto je na dražbě obvykle i dost ostatních zájemců a ceny pak šplhají docela vysoko, zejména pro někoho, kdo si k ceně vydražené zbraně připočte náklady na cestu a svůj čas.

Dále je tu otázka skutečného stavu zbraně v době prodeje. Mezi odhadem od znalce a samotnou dražbou mohou proběhnout i celé roky a co tento čas udělá s nevyčištěnými zbraněmi, které kdejaký jouda na policii otlapká a uloží do trezoru.

Viděl jsem kdysi krásné a hodnotné zbraně, které nikdo neošetřil a byly zralé na celkovou repasi s výměnou hlavně. Stejně tak jsem dostal do rukou pistoli, kde byly v nepřístupnějších částech ještě zbytky krve od toho, jak si její majitel vystřelil mozek z hlavy.

Někdy je ale možnost se podívat na zbraně před dražbou u prodejce zbraní či na PČR, kde bývají zbraně uloženy.

Abych jen nehaněl, tak se dají na těchto dražbách najít opravdu zajímavé kousky, které se běžně na bazar-hunting neobjevují.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Fabulous »

Rampa píše:Má s těmito dražbami někdo zkušenosti? Předpokládám, že je mají lidi "od fochu" v hledáčku, aby si za pár korun naplnili komise...
Většina z těch zbraní jsou laciné, ojeté jebky, takže z obchodníků se tam asi slezou jen obchodníci s odpadem :)

Mám tam ale vyhlédnuté dva, tři kousky, které rozhodně nikdo lacino nedostane :)
Uživatelský avatar
Rampa
Příspěvky: 81
Registrován: 10.12.2018 19:03

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Rampa »

No je pravda, že když tam vidím ty kalachy a kosy ve stavu, jako kdyby prošli Aleppem, tak si nedělám iluze o zbytku. Mě se tam za ty prachy líbil Vector, Desert a mini Beryl v .223. Každopádně Vectora a Deserta za tu symbolickou částku budou chtít všichni :-D.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od devlop »

tak tohle je luxusní výběr :lol: nechápu, jak může někdo povrchovku zbraně takhe dojebat, o tom, jak to vypadá při takové "péči" uvnitř, raději nemyslet. Ale pár zajímavých kousku se tam najde, viz ten Desert Eagle v .50AE, ale o ten se tam asi poperou.
Přílohy
Screenshot_94.png
Screenshot_98.png
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Fabulous »

Ty nejlepší kousky se nikdy do dražby nedostanou :)

Tohle je víceméně odpad.
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Nicotinick »

On to vůbec nemusel dojebat majitel. Kdoví jak dlouho a hlavně v jakých podmínkách ty zbraně byly uloženy u "eráru".
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Matěj »

Pokud "erár" využívá jako skladovací prostory žumpu, tak jo. :D
jjjhe
Příspěvky: 25
Registrován: 07.04.2015 22:06
Pohlaví: muž

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od jjjhe »

No na nákupko už je pro mě skoro pozdě, musel bych ho dostat na počkání v pondělí a to se v Praze ne vždy povede. S dražbou zbraní zkušenost nemám, ale byl jsem na dražbě zabavených vozidel (sorry za malý offtopic), kde to probíhalo tak, že veřejnost si tam prakticky nešrktla, vše vykoupili vychcaní bazarníci, kteří se navzájem znali a v podstatě to byla ztáta času. Navíc auta vykoupili za obvyklé ceny, tedy po lehké úpravě tachometru a vizuálnímu naleštění na tom stejně vydělali a obyč člověk z ulice tam neměl šanci udělat dobrý kauf.

Všichni víme, kde v Praze prodávají jeté kvéry a odhaduji, že tihle lidi udělají to samé. Za týden bude v těchto krámech Desert Eagle .50AE po 1. majiteli, nastříleno 200 ran, skvělý stav, cena 30 000 Kč.

Pokud tam někdo půjdete, dejte vědět, za kolik ten Desert šel...za 10 tisíc bych ho za "vitrínu" bral. Tipuji, že půjde za 24 tis :D
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Matěj »

Ono se oplatí mít doma nějaké to plonkovní nákupko. Když se objeví něco zajímavého, tak třeba člověk nemusí mít čas vůbec se na policii za včasu dostat, a když by náhodou propadlo, tak dvě stovky jsou nic, ještě se mi tedy nestalo, že by mi nákupko propadlo a to žádám o nové NP vždy, když registruji a tím pádem NP končí.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od devlop »

přesně tak, nákupko, i když třeba vím, že propadne je fajn mít, vyřízení stačí i přes datovou schránku a nemusím nikam chodit. Pošlu večer po práci "mail", převedu na účet z mobilu 200kč, za pár dní přijde z PČR "mail" a jdu nakupovat.
Odpovědět