Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Karlos »

Zde dávejte tipy ma nákupy zbraní za výhodné ceny. Ať už na inzertních portálech nebo v eshopech (ale jen pokud cena bude opravdu znatelně výhodnější než běžná cena). Zbytečně zde nediskutujte, pouze případná závažná upozornění atd.
Prodam derringer cory CAL-36 zbran je v 100% stavu.Volne prodejna od 18let kategorie D . Vystreleno pouze 10 ran .Zbran je stale v zaruce zakoupeno 19.4.2012 puvodni cena 6000kc jako bonus zanecham hlinikove matne zakazkove dodelavane srenky od ING.Basty "chtel jsem aby strenky ,spoust a kohout mely totoznou barvu" dale pridam cerne drevene strenky a nedodelane z parohu+klic na pistony+ mosazny cistici kartac+6KS kuly-zapalky-prach- ucpavky-na zkousku. CENA 3000KC Ke zbrani muzu dale vzlast doprodat kule,prach,zapalky,ucpavky,kleste na odlejvani kuli,olovo puzdro a dalsi prisluse...

http://www.armyburza.cz/inzerat/derringer
Za 3000kč je to myslím dost solidní cena, nebýt teď finančně vycucán...

Promazáno a diskuze k der. CORY oddělena: http://www.rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=2001
michal
VIP
Příspěvky: 142
Registrován: 17.02.2013 18:18

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od michal »

26,5 mm signální puška, označení RV 26,5 mm. Jedná se o bývalý policejní,,vrhač" na spec. náboje(náboj kinetickou energií prorazil stěnu, okno a bouchl slzný plyn), který donutil obránce k opuštění úkrytu.Střílí všemi náboji 26,5mm (dýmy, osvětlovací,šrapnel, speciální).Je to B zbraň , stojí cca 5 tis.kč (někde již 10 tis.kč).Nástřelný terč na 50m - vše v ,,hlavě".
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Karlos »

Tak nevím ale ke speciální munici pro vrhač RV-85 se nedostaneš a na klasické signální střelivo stačí signální pistole.
Jinak dělala se i munice s kumulativním účinkem proti lehce pancéřovaným cílům ale jak říkám to je scifi jako plánovat obranu PA vesnice s Danou ;)
Obrázek
michal
VIP
Příspěvky: 142
Registrován: 17.02.2013 18:18

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od michal »

Máš pravdu že na klasiku stačí sign. pistole ale já v náboji 26,5 mm vidím VELKÝ obranný potenciál.Ať již v humánním provedení (guma,pepř,sůl) nebo v psychologickém účinku, kdy v houští máš vandráky a pustíš tam něco jiného.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Karlos »

Tak to pak ano. V podstatě je to brokovnice ráže 4 :mrgreen:
Uživatelský avatar
Steril
VIP
Příspěvky: 513
Registrován: 08.03.2012 21:49
Bydliště: Praha

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Steril »

ZS slevil semiauto uzinu na 6400,-! http://www.zelenysport.cz/pusky/uzi-s-s ... jeci-puska
Teď už si jí asi fakt musim pořídit :(
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Ježura »

Teď měli na ZS k předělání na samonabíječky 30 kusů AKS74U za 10800.- A zaprášilo se po nich jak prd... zmizely před očima. Ale je to dobře protože stoupne poptávka po krmení 5.45x39 a zelenáč teď připravuje nějaký větší dovoz takže určo zlevní. Počítám že další kalachové kraťasy dovezou vzápětí :)
Uživatelský avatar
Steril
VIP
Příspěvky: 513
Registrován: 08.03.2012 21:49
Bydliště: Praha

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Steril »

Jooo to je ono, nemůžu se ubránit nadšení. Snad se dnes stihnu stavit požádat o nákupku!
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Ježura »

Taky mě to čeká příští týden... už aby to bylo.. ;) Ale u těch UZIn bych se trochu bál v jakým budou stavu...
karel22
Příspěvky: 97
Registrován: 19.02.2011 15:13
Pohlaví: muž
Bydliště: Olomouc

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od karel22 »

Odpověď p.Rudlfa ze ZS na dostupnost střeliva 5,45x39: "střelivo 5,45x39 cip budeme mít v prodeji až příští rok, naše kapacity letos zcela vytěžuje označování munice 7,62x39mm."
Jinak kdo by měl zájem tak ZS doveze 10-11měsíc pušky Zastava M 92. ( AK, krátká verze v r.7,62x39)
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od PaF »

Tem uzinam nemá krome omlaceni co byt :D
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Ježura »

PaF: No zatím jsem slyšel od jednoho nejmenovaného majitele střelnice jak to hanil a vracel zpět k reklamaci. A že jich takto vracel víc...
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od PaF »

Vim asi o 5 ks, vypada to jako vyhrabane na srotaku, ochrana musky zohybana, povrch olezly. Je to kopyto, tezke, hamate, ale svůj úkol plni všechny v pohode :lol:

A proti vsem recem o tom, ze se z toho neda trefovat, do 50m je to v poho. Moje Beretta za 30k je lepsi az od 50m dal (ergonomie, presna mířidla, delší hlaven).
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Chorche »

ty 74ky mě osobně taky lákaj. Kdyby byla dostupná munice pořídil bych to jako alternativu ke kose proti nepancéřovanejm cílům :mrgreen: Respektive proti davům hladový chátry voblejhající mi barák. :lol: Ale taky samozřejmně záleží na tom, jestli pověst 5,45 munice je pravdivá a jestli opravdu stačí trefit na postavě cokoliv a je vymalováno...
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Ježura »

Střelivo dostupné bude... na střelectví pan RudolfSt. dal vědět že vyjednal cenu několika palet střeliva za 4.9kč. Než se doveze ke schválení jiné vojenské které bude možné o CIPovat. Dovoz by měl být někdy k 15. říjnu. Článek na valka.cz uvádí cituji:
Účinná ráže je dána nikoli průměrem střely, ale její délkou, devastace střelného kanálu zasahuje min. 10-15 cm od osy průstřelu. Proto je na rozdíl od běžných ráží (7,62 mm) střelivo podstatně účinnější. Uvádí se mortalita při zásahu až 90 % povrchu těla na rozdíl od cca 15% běžné ráže.
Zdroj: http://forum.valka.cz/viewtopic.php/t/19069
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od PaF »

Tahle cena za strelivo je zretelny dumping na podporu prodeje kalachu této raze. Tezko muze byt dlouhodobe nižší nez umnohem rozsirenejsich 7.62x39 a .223 Rem. Pokud si někdo flintu koupite, kupte hned paletu streliva :lol:
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od štaflík »

V tomto vlákně jde sice o těžké OT, nicméně nedá mi to: proč zjevně považujete 5.45x39 za velmi účinný, na rozdíl od mírně silnějšiho 5.56x45?

JE to velmi silně OT! Založte si na to extra vlákno, ju?(Mrak)
Uživatelský avatar
wlasow74
Příspěvky: 154
Registrován: 30.03.2013 6:38
Pohlaví: muž

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od wlasow74 »

Nechtěl jsem zakládat nové vlákno a tak můj příspěvek je spíše dotaz: Nevíte kde se dá koupit Carcano M1891/38 za dobrý peníz?(mimo Baereky ;-) )
Prim
Příspěvky: 184
Registrován: 18.11.2012 10:32
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okoli

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Prim »

Nevím, jak dalece to je za výhodnou cenu... ale raději to někdo kupte, nebo budu muset vymýšlet, proč jet do Zlína :D
Mauser FR-8, do teď jsem tu flintu neznal, nicméně .308 v celkem roztomilym baleni za rozumnej peníz
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Tipy na zbraně za výhodnou cenu

Příspěvek od Terminated Account »

Pokud to kupující nechá tak jak to je - ok. Pokud na to začne vymýšlet optiku atd. tak to nemá význam.
Odpovědět