Brokovnice všeobecně

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Brokovnice všeobecně

Příspěvek od Fabulous »

Vzhledem k celkem děsivé kvalitě výroby této zbraně, možná bude stačit přeleštit plochy spoušťáku.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Brokovnice všeobecně

Příspěvek od Haluziak »

Tady už se o kvalitě snad ani mluvit nedá :) Ale na ty dvoje holuby a jedny kachny (jestli mě někdo pozve) ročně to bude muset stačit.
Spoušťák by už měl byt přeleštěn používáním, ale podívám se do něj ještě jednou.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Brokovnice všeobecně

Příspěvek od vratnikp »

Strilel jsem ze dvou kusu a na spoust jsem si nikdy nestezoval, je hodne podobna spousti na kose, minimalni mrtvy chod, pak trocha odporu a kratky reset. S timhle zazrakem ruskeho kovarstvi bezne na trapu dosahuju 16-18/20 tercu (strilim cca 120 holubu rocne). Za sebe dost bojuju s uzamykanim ktery jde fakt hodne ztuha a uz nevim co s tim. Na vyhazovacich sem musel ubrat tak 4 mm masa, aby nebyli v kolizi a stejne to jde hodne ztuha. Na druhou stranu to stalo min nez polovinu czety z turecka, a strili to dopredu s prekvapive souosym hlavnovym svazkem. Mozna sem mel stesti na kus
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Brokovnice všeobecně

Příspěvek od Haluziak »

No jsme zvědav, zítra máme střelby, bude se střílet jak trap tak lovecký kolo tak zajíc na průseku. Trap už jsem střílel, zbytek ještě ne tak se uvidí. Samotný chod spouště mi nepřijde špatný, ale odpor i proti Mlocku o AR15 nemluvě mi přijde nepříjemný. Akorát jsem musel přepnou vyhazovače na vytahovače, při zkoušce zbraně mi to vyhazovalo i plné patrony (typický neduh IŽ27). A máš pravdu zámky jsou tuhé, nechce se pořádně zlomit.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Lumberjack
Příspěvky: 101
Registrován: 28.01.2016 20:25

Re: Brokovnice všeobecně

Příspěvek od Lumberjack »

Za ty prachy (nevím co teď, já kdysi kupoval za 15 K) to není špatná flinta. Proti Zetce se mi alespoň nesypal chrom z hlavní. Jediný co stálo za prd byla ta tuhost při lámání, ale po dvou tisících se to zlepšilo.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Brokovnice všeobecně

Příspěvek od Haluziak »

Tak jsem skončil 4 z 19, asi to nebude úplně špatná flinta. Ale tu pomocnou mouchu místo hledí buď vyšroubuju úplně nebo ji nechám na soustruhu ztenčit.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Brokovnice všeobecně

Příspěvek od vratnikp »

Gratuluju k vysledku a sem rad ze si spokojenej! Na tu pomocnou mrchu si zvyknes, ono to rusky svetlovodny vlakno stejne moc svetla nevede.
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Odpovědět