Ucpávky pre perkusné zbrane

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Ucpávky pre perkusné zbrane

Příspěvek od hausnumero »

Jako odměrku na krupici používám vystřelenou nábojnici z pistole.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Ucpávky pre perkusné zbrane

Příspěvek od jerry.mysak »

Do perkusáku dávám kolečka z 3mm filce a ogivální střelu. Filc mám ze starýho fiata, ale v Řempu jej mají taky.
V pušce používám střely s dutinou na dně, tlakem plynů se roztáhnou a těsní. Kleště jsem si vyrobil sám na 3 střely.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
Jonny
Příspěvky: 25
Registrován: 28.08.2016 19:59
Pohlaví: muž

Re: Ucpávky pre perkusné zbrane

Příspěvek od Jonny »

Oj, dobré, daj foto tých klieští prípadne rady ako sa vyrábajú.
... ještě nikdy nebylo, aby ňáko nebylo !
Uživatelský avatar
misob
Příspěvky: 34
Registrován: 18.04.2016 23:20
Bydliště: nedaleko Brna

Re: Ucpávky pre perkusné zbrane

Příspěvek od misob »

surova ovcia vlna je skvela ucpacka. je v nej lanolin a ten dobre izoluje vlhkosta maze lauf. na kaliber 45 dierkovac 12mm a filc hruby 6mm, na kaliber 50 dierkovac 13mm a filc hruby 8mm. V Rempe maju filc biely, cisty prirodny, predavane na kila (tiez som sa divil). pas filcu o rozmeroch 110x30cm stal pred rokom cca 20€, kruzkov som mal skoro plnu krabicu od topanok. Napustam ich zmesou vceli vosk : parafin : sadlo v pomeroch na zimu 70:10:20 a na leto 80:10:10. tieto pomery sa mi osvedcili ako pre Ardesu, aj GG. teraz testujem tu vlnu a je tiez dobra.
Mám rád športy, kde sa niečo páli... benzín, či prach je mi to jedno. Pre PA dobu sa snažím vzdelať a pripraviť. Veď stačí vedieť, čo sa deje vo Svete a viem, že PA doba je asi za rohom.
Odpovědět