Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Příspěvek od PaF »

No, když ideál pod polštář, tak
https://www.smith-wesson.com/firearms/m ... aser-grips
Za 5k to ale není ;)
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Příspěvek od viktor »

Mateji Python není spatnej ale o tridu lepsi je SW 586/686 ( cernej / nerez ) ve 4 palci ( lepe vyvazenej nez 6 palec ) ještě stare provedeni s drevenou pažbou, uz gumovka stoji za houby... je moc hubena a blbe se to drzi..
tady mas nove prvedeni v 6 palci http://www.streleckarevue.cz/kategorie. ... 86-classic
nedosahuje vetsinou kvalit svého predchudce, daji se rozeznat napr tvarem cudliku uvolneni valce :-) ... je asymetrickej u starého modelu je symetricke.. proste ani SW uz není co bejval...
357 ve 2 paci je :-)
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Příspěvek od bivoj »

Na střílení - SW 586/686.
Na střílení a zkoušení si kam až se může zajít s přebíjením - GP 100.
Na střílení a jako dobrou sběratelskou investici - Python.

Smitha případně prodáte +- za stejnou cenu, Rugera prodáte se ztrátou a Colt prodáte většinou se ziskem...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Zapadlo
Příspěvky: 998
Registrován: 24.08.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Příspěvek od Zapadlo »

Taurus po výměně rukojeti. Za mě v zásadě velká spokojenost oproti původnímu úchopu.
TAUR.jpg
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Příspěvek od Matěj »

Když už konečně umožnili cestování mezi okresy a za pár dní mám narozeniny, tak jse se dnes obdaroval prvním vlastním revolverem v životě.
Není to novovýroba, ale stav nestřìleného. Než jsem se s novýrobou rozmyslel, tak vyprodáno. Stejně ale má být podle mě zbraň černá, ovšem royal blue snad taky přežiju.
1970, 6". Už před 20 lety se mi to líbilo, ale vždycky si člověk radši pořídil pistoli.
Přílohy
IMG_20210416_212313.jpg
M M
Příspěvky: 264
Registrován: 08.10.2015 19:48

Re: Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Příspěvek od M M »

Gratulujem :yes. Zatial ma Colt natolko nepresvedcil aby som do neho nalial tie prachy. Ja akurat zvazujem ci ta SW 28-2ka co maju aktualne na eGun-e mi stoji za papierovacky s dalsim NP (naschval som si tento rok nevzial ziadne na revolver, ze ich mam dost ... a teraz ma to se*ie :mrgreen: ).
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Příspěvek od PaF »

2Matěj.... Tě vítám mezi bubeníky ;) Ať slouží!
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Příspěvek od bivoj »

2 Matěj - Gratulace! Python a Anaconda je (ve správné věkové kategorii) asi to nej/best co člověk může v revolverech vlastnit. Nehledě na S&W, COLT bude mít v mém srdci speciální místo vždy...

Sakra chlape, já ti normálně a nepokrytě závidím! ;) Tak si to užij!!!
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Revolver - obecná debata, rady, tipy, triky.

Příspěvek od Matěj »

Pyrhona jsem měl prvně v ruce někdy v 90. letech s čerstvým ZP a tehdy to ve srovnání s různými brazilskými klony SW v mém okolí působilo jako zjevení. Jenže tehdy člověk na to ani neměl, pak když měl, investoval jinam, když teď byla možnost, tak jsem váhal asi 5 minut, zatím jsem si s tímto konkrétním tedy nevystřelil, ale dojem velice dobrý, čisté zpracování, perfektní chod spoustě na sucho a uzamčení válce (při výstřelu - dopadu kladiva) bez vůle. Pokud to bude chodit "jednou dírou", což před pokládám, tak to asi stálo za každou korunu a každý kilometr z celkového 400 km výletu pro něj. :)
Odpovědět