Mobilní telefony

Vysílačky, mobily, kódy a šifry...
Odpovědět
DanBlack
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Mobilní telefony

Příspěvek od DanBlack »

@ Grunte, jasně že anténa je lepší, ale jak píše Drak - poslední můj mobil co měl externí konektor na anténu byl Siemens M65, někdy v roce 2005... :ugeek:
Když s tím počítáš nebo v nějaké takové oblasti bydlíš, máš nachystanou externí anténu, když tam jedeš jen na výlet nic takového sebou nemáš. To je stejný jak s powerbankou/nabíječkou - my "rozpadlíci" jsme připravený, ale normální lojza z města si vyrazí na celodenní výlet a pak mezi vesnicema hledá elektriku.
Na tomhle se mi líbí ta jednoduchost a (relativní) bezúdržbovost. Taková dobrá nadstavba na rescue point.
Naposledy upravil(a) DanBlack dne 23.10.2022 18:38, celkem upraveno 3 x.
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Grunt

Příspěvek od Grunt »

dracekvo píše: 23.10.2022 17:14 No jo, ale poslední mobil, co měl konektor na externí anténu jsem viděl naposledny někdy v roce 2000.
Siemens C35i? Jako furt se dá sehnat a i když nevím jak na tom budou baterky, nejspíš bude stále fungovat (GSM síť stále operuje). Ono i jiné tlačítkové mobily poté měly alespoň na boardu místo kam ten konektor připájet. Těžko říct, který byl poslední. Dneska už se na těch krámech ani nedá vyměnit baterie, takže tam asi o nějaké externí anténě nemůže být řeč. Ale jinak blbá Yagina, krátký kabel a mini-RSMA zastane stejnou funkci jako ta obluda.
Grunt

Příspěvek od Grunt »

DanBlack:
M65_ea.png
Čumím normálně. Furt se dá bez problémů sehnat.

Který byl vlastně poslední? Nějaký Siemens?
Odpovědět