Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Vysílačky, mobily, kódy a šifry...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Rafael »

Pre uživateľov Face book.jpg
Pre uživateľov Face book.jpg (23.96 KiB) Zobrazeno 9250 x
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Foxy
VIP
Příspěvky: 534
Registrován: 13.10.2012 18:39
Bydliště: Jižně od Prahy

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Foxy »

Nepoužívám; nefejsbučím, netvítuju, klid od lidí mám.
tygrsdrakem
VIP
Příspěvky: 579
Registrován: 01.06.2013 18:23

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od tygrsdrakem »

Podobně jako někteří další... měl jsem, zrušil jsem, neb mám rád své soukromí. Blbé je, že na FB dnes můžete být, i když tam nejste. Stačí, když vás nějaký "dobrý kamarád" vyfotí na nějaké akci..

Dneska jsem na fóru LEXu narazil na info, že pár diskusních skupin o zbraních se přesunulo https://mewe.com/ po tom, co je Facebook zablokoval. Tak se chci zeptat, jestli o téhle síti náhodou někdo něco neví. Background, lidi, financování a tak. Vypadá to hezky, ale člověk je od přírody tak nějak nedůvěřivej...
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Rafael »

Další politický kňoural na sociálních sítich. Další který byl na Moravě napaden.
Ale o to nejde.
Jde o to, že se tím musí okamžitě pochlubit na Twitteru apod. Okamžitě si dělá selfička, bezprostřední komentáře píše, dokonce i fotky s kanilou v sanitce posílá do světa.
*
Kouknul jsem díky zprávám dnes na Twitter Feriho jestli tam třeba neuvidím hovno které po tom útoku vysral.
Přijde mi, že spousta lidí jsou schopni se na těch sítích pochlubit i něčím takovým...
*
Jako kluk, školák, jsem byl velký rváč. I později v raném věku dospívání taky.
Ale buď jsem se rval nebo i beznadějně bojoval nebo utekl.
Ale nikdy mě nenapadlo si někde stěžovat nebo fňukat.
*
Ale takoví lidé žijí v nějakých svých bublinách, myslí si, že jsou nedotknutelní a že normální člověk se na ně nesmí ani křivě podívat...
Léta jsem chodíval od vlaku v OV přes cikánskou čtvrť na noční nebo po odpolední směně.
Takové zážitky bych takovým změkčilým sluníčkářským buzerantům přál.
Prevadeni_pres_cestu.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od devlop »

Rafael: ono ten negr z TOP09 dostal přes držku zřejmě na vlastní objednávku, a nebylo to "přes držku" jak každý chápe, ale takové to "tak teď mi ji jebni, ale ne moc prosimtě", "jo a tady mě trochu řízni, ale ne moc, ať nemám jizvu". Fraška z inscenována, vysmátej negr dá selfíčko s úsměvem, pak fotečky z ošetření na ambulanci a bum ho, jeho jméno se dostává headliny v novinách, Facebook a Twittru. Co víc si přát před volbami do EU parlamentu, chudák menšinový kluk který to dotáhl až tak vysoko a ti rasističní moraváci co TOPku nevolí ho takhle zmlátí chudáčka negříčka. Školení dostal od velezmrda Kalouska, takže se není čemu divit. Sociální sitě využil a zneužil jak se na správného TOP09 zmrda patří.

abych nebyl úplně OT, tak tady takový malý seznam alternativ k Facebooku

https://www.svobodny-svet.cz/6802/kam-o ... booku.html
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Matěj »

Když jsem to videl ve zprávách, tak mě to napadlo taky, že půjde o nahnání si politických bodů, protože zrovna jsem měl rozkoukaný ("fiktivní") seriál, co se mj. týkal voleb starosty NY a přišlo mi to podobný. :D
pavel.venom
Příspěvky: 50
Registrován: 03.06.2018 23:42
Pohlaví: muž
Bydliště: Liberecko

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od pavel.venom »

Měl jsem a zrušil jsem a mám klid. Fiktivní svět pro líné lidi, kteří utíkají od reality normálního života. :)
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Jason »

Tak ja FB (a ani jine socialni site) nepouzivam cca 6 let... Proste jsem to ze dne na den smazal a mam klid. Kolikrat vim ze jsem se "nervoval" kdyz se tam neco resilo co se tykalo neceho v nasem meste atd... A druha stranka veci ze jsem tak trosku lehce paranoidni... Nikdy clovek nevi co se proti nemu da zneuzit a pouzit (clovek neni nikdy svatej a ani se tak nechova). Jo kdyz mi bylo dvacet tak jsme se bavili v pondeli fotkama z ruznych akci a party (podle rceni "kdo se rano nestydi ten se vecer nebavil") ale v dnesni dobe mam taky uz trosku jinou pozici a postaveni a nemuzu si vzdy vse dovolit...

Jinak hodne jsem se pobavil v lete ve Vietnamu - lehce jsme zaparili vecer s bandou lidi z Argentiny a ja jsem si udelal par fotek (Nikon D7100 takze zadny kompakt do kapsy tak si toho ostatni vsimli) a jedna slecna se ptala na muj instagram. Kdyz jsem rekl ze nepouzivam tak se zarazila a uplne nechapave se me zeptala "proc mas fotak a fotis??" to myslim ze mluvi za vse
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Bill Masen »

V práci by byli rádi, kdybychom facebook používali pracovně. Já ho nemám a nikdy jsem neměl. Ne proto, že bych byl digitálně negramotnej, jenom si chráním soukromí. Jsem rád, že mám jmenovce, kteří mě ve vyhledávání zastíní. Na druhou stranu z nezmazaných inzerátů se dá dohledat mobil, email i adresa na spousty lidí.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od proforma »

Tohle na me dnes vybaflo na FB. Ani kdyz si udelate uzavrenou neverejnou skupinu, nemuzete tam diskutovat, o cem chcete, protoze Velky Bratr peclive posoudi, zda diskutujete podle jeho predstav - a jeste se to nestydi takhle otevrene napsat!
Přílohy
Screenshot_20190513-195155.png
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Rafael »

images.jpg
images.jpg (24.05 KiB) Zobrazeno 7976 x
54381469_2281944642049134_5239740546410348544_n_20190513204154220.jpg
PKA737b0f_zuckerbergeu.png
PKA737b0f_zuckerbergeu.png (42.1 KiB) Zobrazeno 7976 x
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od golem »

proforma píše:Tohle na me dnes vybaflo na FB. Ani kdyz si udelate uzavrenou neverejnou skupinu, nemuzete tam diskutovat, o cem chcete, protoze Velky Bratr peclive posoudi, zda diskutujete podle jeho predstav - a jeste se to nestydi takhle otevrene napsat!
Váš obsah vám smažeme, abyste se cítili dobře... Možná nám Pánbůh chtěl něco naznačit tím, že ten cukrberg vypadá na pěstí už na první pohled (a že se takhle na lidi obvykle nedívám a dokonce to většinou odsuzuji... )
tygrsdrakem
VIP
Příspěvky: 579
Registrován: 01.06.2013 18:23

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od tygrsdrakem »

Mě z toho to MeWe vychází jako jediný použitelný řešení pro nejaky operativní fungování. Jeden kolega co zvažuje založení streleckyho oddílu se tam taky chystá.
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Rafael »

Možná by to bylo lepší v fake news, ale myslím, že i tady to má co říct:
....Ze stránek bylo možné do doby jejich zablokování zjistit, že se na jejich tvorbě a úpravě podílí více jak deset lidí, mimo jiné i Prchal a další členové tiskového odboru ANO a vlády.
Premiér přitom opakovaně tvrdí, že svá týdenní hlášení píše sám a tráví u nich hodiny svého času. „Čau lidi, poslední hlášení tenhle rok.
Nevím jak bez toho 14 dnů vydržím. Nebude to sranda, ale snad to dám. Trávím s tím několik hodin každou neděli,“ uvedl v jednom z nedávných příspěvků....
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/babi ... omaci_lesa
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/fa ... 101901_onz
https://manipulatori.cz/chyba-facebooku ... i-profily/
https://www.lidovky.cz/byznys/media/fac ... -media_vag
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/chyba ... f6b220ee8/
atd..
trochu šířeji o tom problému, že ne jen Babiš, ale i Greta, Trump, Svatopluk Bartík a podobné celebrity to mají podobné, píši PL:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... ine-609699

Vyčenichal a zveřejnil to jako první tuším, že
https://denikn.cz/267477/kvuli-chybe-fa ... E2BCRn5Xn8
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od bacil »

Ono je dost zajímavé, že proti politické opozici žádný novinář ani zahraniční agent (aktivista z neziskovky) nešel.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
degen
Příspěvky: 14
Registrován: 09.01.2020 17:27

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od degen »

Dnes je běžné, že sociální sítě spravuje externí osoba či i firma, zejména pokud jde o marketing a komunikaci s lidma. Také velké firmy, nabízí tuto plohodnotnou pracovní pozici.
Často to tak mají i "celebrity"

Kdo je tak trochu asociál, asi tyto sítě nepotřebuje.

Ale na těchto sítích se jako jediné dostupné médium prezentují různé kluby, akce, řemeslníci, "umělci" a celkově lidé a firmy, kteří se zabývají třeba něčim zajímavým a jinak by na ně člověk nepřišel. Dnes vlastní webové stránky a hlavně aktualizované má málo kdo.

Takže často je to nutné zlo.
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Ray »

Ku**a tak tohle už je fakt moc. Zajímalo by mě, jak vypadá takový dokriplený hulič Sorosova péra, který takové vlezlé hovna vymýšlí.....Nebo asi raději ne.
IMG_20200115_104751.jpg
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Nicotinick »

To víš, Zukrouš moc dobře ví kde nakupuješ, na jakou reklamu reaguješ, čím jezdíš, jaké a jak drahé máš koníčky, s kým šukáš a jak je ten/ta finančně náročný/á, kam jezdíš na dovču a za kolik, takže taky moc dobře ví, že můžeš pustit chlup na nějakou dobročinnost, abys ulevil svému svědomí. :D
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Ray »

Tak to je úplně vedle, jednak jsem na žádnou takovou stránku na FB nikdy nezavítal a pak hlavně - to já mám narozeniny, JÁ! To já mám dostávat dary, ne nějaké zatracené zvířata v Austrálii, nebo děcka v židovské nemocnici! :head ....... :lol:
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Používáte, aneb co si myslíte o sociálních sítích?

Příspěvek od Hohepa »

Zkus vytvořit sbírku pro Tommyho Robinsona na advokáty :rofl
Odpovědět